Паскуаль віддувався за Мельниченка
"Мельниченко залишив біля входу до дипустанови особисте звернення щодо наполегливих спроб Мінюсту США отримати матеріали "касетного скандалу". При цьому Мельниченко відмовився від будь-яких контактів з українськими дипломатами на території посольства".
09:33
У перший день Олімпіади в українців лише 10-те місце
У перший день змагань на зимових олімпійських іграх в Сол-Лейк-Сіті було розіграно чотири комплекти нагород, причому в двох видах програми українці також змагалися за місце на п'єдесталі пошани. Буде правильніше сказати спостерігали за боротьбою за медалі.
02:21
Збірна України програла білорусам з футбольним рахунком
Хокейна збірна України в стартовому матчі олімпійського кваліфікаційного турніру з футбольним рахунком 1:0 поступилася білорусам, і майже на половину втратила шанси на вихід в наступний раунд. А героєм гри став воротар українців Костянтин Симчук який відбив 28 кидків з 29-ти.