Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році
ВИБІР РЕДАКЦІЇ

Медведчук повертається?

13.09.2014 _ Сергій Лещенко, УП

Проведення виборів на окупованих територіях з майже гарантованою перемогою проекту Ахметова-Медведчука має повернути в парламент найбільш одіозні прізвища з минулої епохи.

Україна: між виборами та воєнним станом

05.09.2014 _ Сергій Лещенко, УП

Уламки регіоналів почали переговори про похід на вибори під одним дахом. Доля цього проекту залежить від того, на які поступки готова піти "донецька група" – союз можливий лише в разі, якщо до списку не потраплять одіозні прізвища на кшталт Миколи Левченка, Михайла Чечетова, Олени Бондаренко або Ганни Герман.

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

У полоні ДНР: як це було. Розповідь звільненого волонтера

15.09.2014 _ Галина Титиш, УП

Усюди розказували історію про дитину зі Слов'янська: то його розстріляли, то прибили цвяхами до дошки. І вони в це вірять. Ви не уявляєте, як вони в це вірять!..

Переділ ринку азартних ігор

15.09.2014 _ Андрій Терещенко, для ЕП

Держава нібито робить широкий жест - недержавні оператори зможуть зберегти існуючі лотерейні бренди. А ось Ощадбанку нібито доведеться створювати свої ігри. Однак це фікція. Мінфін штовхає операторів в обійми Ощадбанку і тих людей, які за цією ідеєю стоять. (рос.)

Вересень. Дежа вю 2005-го року

15.09.2014 _ Павло Жовніренко, для УП

Головні ризики й небезпеки для України зараз витікають не стільки з тексту Мінського протоколу, скільки з його злочинно-неправильної інтерпретації. Децентралізація країни під час війни – це неминучий шлях до її дезінтеграції.

Яценюк приготувався урізати соціальні виплати

15.09.2014 _ Галина Калачова, для ЕП

Пільговим категоріям населення на пенсію доведеться виходити набагато пізніше, ніж зараз. Законопроект підвищує педагогічне навантаження на вчителів і плату батьків за харчування дітей у дитячих садах. Бізнес і місцева влада Кабмін спробує "купити" черговою обіцянкою реформ. (рос.)

"Відкладена" асоціація. Приховані деталі

15.09.2014 _ Сергій Сидоренко, ЄП

"Перемир’я" з Росією триватиме не надто довго. Воно здатне протриматися до кінця 2015 року ЛИШЕ у випадку, якщо влада відмовиться виконувати свої зобов’язання в рамках асоціації, тобто піде шляхом Януковича...

Партійний воскресник

15.09.2014 _ Павєл Шеремет, УП

В неділю з раннього ранку до вечора в різних частинах Києва збиралися політики на з'їзди і форуми, будували грандіозні плани на найближче майбутнє, надихали соратників і слухачів полум'яними гаслами. З великими інтригами і затримками, але основні політичні сили затвердили свої виборчі списки. Країна до виборів готова.

Воины добра. Наталья Воронкова

13.09.2014 _ Анастасия Рингис, УП

Перше, що нам потрібно зараз - це налагодити швидку евакуацію з поля бою. Санітарних машин, як і раніше, не вистачає. Нацбанк віддав в зону АТО броньовані машини, але вони важкі, їздять повільно.

Ялтинська Європейська Сім’я

13.09.2014 _ Сергій Сидоренко, Європейська правда

1 жовтня 2010 року президент Віктор Янукович, який тоді ще не втратив довіру світу, шокував європейців, що з’їхалися до Ялти на форум YES. Під час цього заходу надійшла сенсаційна новина, яка надовго змінила політичну карту країни і до якої європейські гості були відверто не готові.

Банк Арбузова повертається до життя?

12.09.2014 _ Олексій Комаха, ЕП

Середній за розміром активів "Експобанк" отримав рефінансування від НБУ. Банк контролюється збіглим екс-віце-прем'єр-міністром, колишнім "кращим центральним банкіром Східної Європи" Сергієм Арбузовим.

Кримські татари. Життя в коконі

12.09.2014 _ Екатерина Сергацкова, УП

- Українці чекають, що татари почнуть тут заварушку. А ми чекаємо, коли вже українці закінчать з війною і візьмуться за Крим. Ми-то ще терпимо, але треба ж щось робити! (рос.)

Контрреволюція

12.09.2014 _ Генадій Люк, для УП

В умовах, коли пересічні українці із власних кишень забезпечують найелементарнішим армію, госпіталі й біженців – сотні мільйонів ідуть на пустопорожню політичну рекламу й на підкуп виборців.

Недружня Єврокомісія. Що чекає на Україну?

11.09.2014 _ Сергій Сидоренко, ЄП

Італія та Австрія – дві з трьох країн, які цього тижня активно блокували санкції проти Росії. Тепер представники цих держав опікуватимуться Україною...

Зала очікування... для біженців

11.09.2014 _ Ольга Герман, для УП.Життя

Перше питання: "Де зупинитись?" Друге: "Де знайти роботу?" Третє питання дуже актуальне, проте, на жаль, на нього ми не маємо відповіді – "Коли це все закінчиться?.."

Арсеній Яценюк відкриває вдруге фронт

11.09.2014 _ Сергій Лещенко, УП

Провівши з'їзд, партія Яценюка-Турчинова підіймає ставки у переговорах з Порошенком. Той вважає неадекватними вимоги прем'єро-спікерського проекту, який хоче 30 відсотків списку, а також перейменування у "Блок Петра Порошенка – Народний фронт".

Як війна позначилася на роботі аеропортів

11.09.2014 _ Андрій Кірєєв, для ЕП

За підсумками 8 місяців 2014 українські аеропорти скоротили пасажиропотік на 23,2%, в ​​порівнянні з аналогічним періодом 2013 року - до 7,63 млн осіб. Практично всі готуються піти в "мінус". Позитивний настрій поки зберігають тільки "Бориспіль" і "Дніпропетровськ". (рос.)

Крим: мобільний вихід

10.09.2014 _ Андрій Кірєєв, для ЕП

У Криму "МТС Україна" було близько 1 тис. вишок, така ж кількість станцій несподівано з'явилася у нового російського оператора "К-Телеком". (рос.)

Україна умовного способу

10.09.2014 _ Павло Казарін, для УП

У Росії люблять питати "ну і чого ви добилися зі своїм Майданом?". Це питання має цілком конкретну відповідь: позбулися людей, які перетворили корупційно-олігархічну Україну в кримінальну. (рос.)

Андрій Козлов: Розслідування авіаційної події - це тиха робота, а не пропаганда

09.09.2014 _ Катерина Сергацкова, УП

- Питання можуть виникнути хіба що у діячів пропаганди, які при щонайменшій незручності висновків скажуть, що все це сфальсифіковане. (рос)

Референдум про вступ до НАТО – гра на межі фолу

09.09.2014 _ Вадим Трюхан, для ЄП

Україні потрібно негайно готуватися до вступу в НАТО. Однак наразі ініціатива щодо референдуму швидше зашкодить Україні, аніж стане для неї рятівним колом.

Навіщо Ощадбанк порушує заборону НБУ на роботу в зоні АТО

08.09.2014 _ Андрій Терещенко, для ЕП

Ще 7 серпня НБУ наказав призупинити всі види операцій в зоні АТО. Працювати там продовжує лише Ощадбанк. Він активно переманює до себе клієнтуру інших установ. НБУ порушень не помічає. (рос.)

Державне фінансування політичних партій: "Впровадити не можна заборонити"?

08.09.2014 _ Віктор Таран, для УП

Суспільство готове до впровадження практики держфінансування партій за умови звітування. Але, судячи з голосувань у ВР, самі політики не готові до зміни нинішньої партійно-олігархічно-кланової системи.

Маріуполь: три лінії оборони

07.09.2014 _ Леся Ганжа, для УП. Життя

"Азов" і місто патрулює вечорами. І укриття будує. І тренінги для населення проводить - дає автомат потримати, вчить гранати розрізняти і правильно ховатися в укриття. (рос)

Таємна зброя таємної країни

06.09.2014 _ Сергій Сидоренко, Європейська правда

Та зброя, про яку домовлено, сама по собі не здатна "развернути" події на Донбасі. Її вплив буде обмеженим. Але навіть не зважаючи на те, чи дійсно в Ньюпорті досягнуто домовленість про постачання зброї, чи це – лише елемент інформаційної кампанії Банкової, британський саміт НАТО можна назвати успішним для Києва.

Чому парламент провалив "податковий компроміс"

05.09.2014 _ Галина Калачова, для ЕП

Ті, хто володіють інформацією про податкові порушення бізнесу за часів минулої влади, і далі зможуть тримати підприємців "на гачку". Таким чином, корупційні можливості залишаються. (рос.)

Доброволець про події на Сході: Не так страшний ворог зовнішній, як внутрішній

04.09.2014 _ Марина Данилюк, для УП

- Ми ж ніколи не просили забрати нас із війни, дати більшу зарплату чи щось для своєї власної вигоди. Ми просимо поставити нормальне командування й забезпечити людей!

Як розстрілювалися житлові квартали Луганська з "Градів"

04.09.2014 _ Катерина Сергацкова, УП

Жоден розстріл не проходив без узгодження з Громовим. Він же особисто проводив допити. Також, за словами затриманого сепаратиста, в "ЛНР" йде торгівля дітьми. Бойовики крадуть їх у місцевих жителів, привозять в захоплену будівлю СБУ і вимагають викуп. (рос.)

Сталінград Порошенка й Путіна

04.09.2014 _ Геннадій Люк, для УП

Кожна помилка Порошенка – це заохочення Путіна продовжувати тиск. Кінцева мета цього тиску – інфікувати Україну раковою пухлиною "федералізації". Обов'язок президента України – за жодних обставин цього не допустити.

Посол при НАТО: Наразі не може бути прямого військового залучення альянсу в конфлікт

04.09.2014 _ Сергій Сидоренко, ЄвроПравда, Уельс

Україна вирішила виходити за межі досягнутих домовленостей і звертатися до західних партнерів за тією допомогою, в якій наразі нам гарантовано відмовлять.

Війна без розпізнавальних знаків

03.09.2014 _ Катерина Сергацкова, УП

- Я тут захищаю свою країну, і знаю, що це ніяка не громадянська війна, а інтервенція під видом громадянської війни, - каже Олексій, незважаючи на те, що його стережуть бойовики "ДНР" з автоматами. (рос.)

Російська армія і добровольці

03.09.2014 _ Олена Костюченко, Новая газета

Журналіст "Нової газети" поговорила з одним з російських добровольців про вербування, навчання, гроші, озброєння та втрати. (рос.)

Придушення санкціями

03.09.2014 _ Юрій Панченко, ЄП

Санкції ЄС лише спершу виглядають несерйозними. Євросоюз поки намагається обходити обмеження, що матимуть миттєвий руйнівний ефект. Та навіть ті кроки, що заплановано ухвалити 5 вересня, з часом стануть відчутними для всіх росіян.

Подорож на край миру і назад

02.09.2014 _ Леся Ганжа, для УП

- Війна - он там, за тим пагорбом, - показує Олександр убік Еленовки. Це близько. У Донбасі все близько. - Днем тихо, а ввечері - стріляють. Щовечора спаковані сумки біля підвалу... (рос.)

Усі матеріали за   Показати
дд мм рррр

Любомир Гузар:
Потреба молитви, але не тільки

У процесі Революції людської гідності неможна зупинитись на половині дороги. Кожний громадянин нашої держави мусить докладати ще багато зусилля, щоби позбутися недбальства, халацтва, непошани ближнього та інших подібних суспільних недуг.

Андрій Кірєєв:
Який збиток війна завдала "Укрзалізниці"

Якщо на початку року "Укрзалізниця" закладала падіння вантажоперевезень в 2%, сьогодні цей показник знижений вже до 4,2%. І це далеко не межа. Якщо ситуація в Донецькій і Луганській областях погіршиться, падіння буде куди істотніше. (рос.)

Володимир Ференц:
Альтернативна мовна політика

Якщо бути чесними, то жодного виграшу від державності мови для себе етнічні українці не одержали.

Сергій Джердж:
Референдум про вступ до НАТО – це наша відповідь і Путіну, і Європі, і українській владі

Референдум про вступ до НАТО – це можливість продемонструвати російсько-терористичним бандам наш протест. Це спосіб показати, що ми проти політики Кремля.

Реклама:

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter