Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році
ВИБІР РЕДАКЦІЇ

Чи брешуть рейтинги? Цінності українського суспільства та передвиборчі очікування

21.10.2014 _ Валерій Пекар, для УП

Прихильники "Самопомочі" та Правого Сектора, замість того, щоб в останній тиждень мобілізуватися задля перемоги, волають про спеціально занижені цифри, про всесвітню змову, про те, що "всі мої знайомі" за СП та ПС тощо.

Стаханівська народна республіка

07.10.2014 _ Станіслав Кметь, для УП

Стаханов не підкоряється ні Києву, ні Луганску, і являє собою таке собі Гуляй-поле, де немає законів, крім тих, що встановлює влада бандитів, ряджених козаками. (рос)

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Боєць "Прикарпаття" - про війну, дезертирство і командування

21.10.2014 _ Марина Данилюк, для УП.Життя

Чи є це дезертирством? Я думаю, що в деякому сенсі це можна так назвати. Проте й називати дезертирами весь батальйон я би не наважився. Бо після допитів у прокуратурі й низки написаних рапортів усі добровольці хочуть повернутись на Донбас.

Росія друг, Росія ворог

21.10.2014 _ Леонід Швець, для УП

Навіть з провідними опозиційними фігурами, як показали останні резонансні висловлювання Ходорковського і Навального, немає спільної мови. При тому, що вони поділяють нашу характеристику Путіна. (рос)

Порівняння програм політичних партій

21.10.2014 _ VoxUkraine, для УП

Переможці на виборах визначатимуться не за програмою та пропонованим планом дій – а за рейтингом партійних лідерів. Така залежність від фактора особистості може бути небезпечною. Зрештою, члени ПР переклали всю провину на Януковича, який зосередив усю владу у своїх руках.

Чи поверне держава гроші банку "Родовід"

21.10.2014 _ Андрій Терещенко, для ЕП

Ключова людина у справі банку, Шепелєв, втекла з конвоїром. Схоже, знайдуть їх нескоро. Екс-депутат, імовірно, у Росії. Він добре поінформований про фінансові справи Тимошенко і донецьких еліт. Він носій цінної інформації, на яку можна виміняти собі спокійне життя. (укр.)

Художник з "Мурзилок". Історія полону і нове важке життя

21.10.2014 _ Катерина Сергацкова, УП

Бойовиків приводили в лють роботи "Мурзилок". Особливо вони ненавиділи його за карикатуру на Стрелкова з пістолетом біля скроні. (рос.)

Обличчя донецького аеропорту. "Кіборги"

20.10.2014 _ Сергій Лойко, для УП

Фоторепортаж

"Штурмовики" Путіна або записки про українську інформаційну війну

20.10.2014 _ Роман Головенко, для УП

Утрата довіри західної аудиторії до російських ЗМІ позбавить сенсу поширення з їхнього боку вигадок про Україну.

Корупція: невесела метушня

20.10.2014 _ Галина Калачова, для ЕП

За минулий тиждень юристи всіх мастей в мережі Facebook винесли однозначний вердикт - ніякого розкриття інформації про власників не буде. А значить, прийнятий антикорупційний пакет - чиста профанація. (рос.)

Останній євроінтеграційний ривок для Олександра Турчинова

20.10.2014 _ Любов Акуленко, Валентина Кузик, для УП

Закон про техрегламенти потрібен Україні негайно. Вплинути на включення його до порядку денного може зараз лише пан Турчинов. Якщо цей закон не буде прийнятий у понеділок, про вільну торгівлю промтоварами можна буде забути ще як мінімум на рік.

Битва за гроші столиці

17.10.2014 _ Галина Калачова, для ЕП

До кінця 2014 року у Києва не повинно виникнути труднощів з борговими зобов'язаннями. Втім, міжнародні експерти побоюються, що місто у будь-яку мить може знову опинитися за крок від дефолту. (рос.)

Яценюк і безпОщадна конкуренція

16.10.2014 _ Андрій Терещенко, для ЕП

Можливо, активність прем'єра з лобіювання інтересів Ощадбанку пов'язана з туманними перспективами його прем'єрства після виборів. (рос.)

ІТ-волонтерство "Армії SOS"

16.10.2014 _ Галина Титиш, УП

Ми робимо речі, які не можна робити мимохідь просто декілька днів. Якщо б якось організуватись в структуру, яка працюватиме в офісі, тоді ефективність, звісно, зросте, – пояснює Юрій.

"СтароРоссія" і нова Україна

16.10.2014 _ Андрій Миселюк, для УП

Прикінчивши путінський проект "Новоросія", Україні потрібно і далі нав'язувати свій порядок денний інертній, негнучкій і неповороткій путінській Росії. Тільки так вийде відмежуватися від російського шляху розвитку не ситуативно, а стратегічно і змістовно. (рос.)

Валютна перевірка на міцність

15.10.2014 _ Олександр Дубинський, для ЕП

У Нацбанку визнають, що відкладений попит на валюту через застосування адміністративних важелів наближається до 1 млрд дол. Втім, як збалансувати потреби і можливості ринку - не знають. (рос.)

Палац правосуддя у країні беззаконня

15.10.2014 _ Олександр Лєменов, для ЕП

Янукович завжди був щедрим до свого близького кола. Перевертні у мантіях "крутили" для узурпатора законом, як дишлом, а він давав добро на будівництво фешенебельних комплексів.

Воїни добра. Армен Нікогосян

15.10.2014 _ Катерина Сергацкова, УП

Дім - це там, де я зараз, з хлопцями, - каже Армен, називаючи хлопцями військових і бійців добровольчих батальйонів, яких він патронує. - Коли мені дзвонять і питають, де я, відповідаю, що вдома. І всі вже розуміють, що вдома - значить, на передовій. (рос.)

Під тиском. Як Київ може протистояти Москві

14.10.2014 _ Галина Калачова, для ЕП

Позиція "взаємно закритися" невигідна Україні. Нам вигідно "взаємно відкритися". Однак Росія використовує зацікавленість Києва у відкритому доступі до своїх ринків, агресивно шантажує, закриваючи імпорт до себе. Безумовно, нам потрібно якось відповідати. (рос.)

Волонтери Донбасу, або Про що не покажуть кіно

14.10.2014 _ Анна Гулевська-Черниш, для УП-Життя

Графік Андрія простий: один, два дні відпочинку - і знову в дорогу - рятувати дітей, жінок, людей похилого віку. Слов'янськ, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Донецьк, Луганськ... (рос.)

Бунт солдатів ВВ на Банковій. Як це було

13.10.2014

Бунт бійців внутрішніх військ трапився в той самий день, що і висунення глави Нацгвардії на посаду міністра оборони. Солдати залишили частину і рушили на Банкову, замкнувши офіцерів у госпприміщеннях. Подробиці події на Банковій - в коментарях журналістів та активістів з соцмереж.

"Європейський шлях" Руслана Демченка. Загублений епізод

13.10.2014 _ Сергій Сидоренко, ЄП

Петро Порошенко призначив своїм радником людину, яка особисто доклалася до того, щоби Угоду про асоціацію не було підписано у Вільнюсі.

Реформа прокуратури: останній крок

13.10.2014 _ Борис Малишев, для УП

Не виключено, що перед голосуванням у парламенті будуть спроби внести в законопроект зміни, спрямовані на нівелювання його переваг.

Порошенко - про реалізацію мирного плану та обороноздатність України

12.10.2014

Президент підбив попередні підсумки після підписання "Мінського протоколу".

Заступник командира батальйону "Північ": Від кордону до Києва БТР може доїхати за 3-4 години. Хто його зупинить?

10.10.2014 _ Андрій Сантарович, для УП

"Якщо їхати дорогою з Києва на Чернігів, ви не помітите жодного блокпоста. Північ Чернігівщини практично ніким не закривається". (рос)

"Кіборг" Саша з Донецького аеропорту: Бойовики воюють з нами і між собою

09.10.2014 _ Оксана Коваленко, Оксана Денисова, УП

Наближається група бойовиків. Наші їх обстрілюють, кілька десятків гине, решта відходять. Проходить буквально година - тією ж стежкою в повний зріст, не ховаючись, йде друга група. Проходить ще година - йде третя група ... (рос.)

Хто заплатить за АТО

08.10.2014 _ Галина Калачова, для ЕП

Схоже, Україна довгі роки збиратиме податки на те, щоб певні сили в сепаратистській частині Донбасу "пиляли" гроші на власний розсуд. За деякими даними, це будуть люди Ахметова. (рос.)

Донецький вакуум

08.10.2014 _ Катерина Сергацкова, УП

"Поки тихо - хтось біжить окріп принести, - спокійно розповідає старенька - одна з мешканок бомбосховища, і раптом переходить на крик: - Ми тут скоро здохнемо! Ви нас будете звідси виносити!" (рос.)

Податок на нерухомість: що пропонує уряд

08.10.2014 _ Дмитро Дєнков, ЕП

Київрада може прийняти рішення, що квартири до 40 "квадратів" обкладаються за ставкою 0,5%. Виходячи з принципу зональності, на Троєщині буде застосована ставка 0,5%, а на Печерську - 0,9%.

Служба підтримки. Як сім'я Ткачових волонтерить у госпіталі

08.10.2014 _ Анастасія Рінгіс, УП

Потім приїхав Олежка з двома відірваними кистями, посіченим обличчям, заклеєним оком. Заходжу до нього в палату, а він зустрічає мене такою посмішкою. І я розумію - не пропаде. Ми відразу потоваришували з ним і його мамою. (рос.)

Мажоритарні маневри на межі фолу

07.10.2014

У 35 округах ні БПП, ні "Свобода" не висунули своїх кандидатів. Це свідчить про додаткову неформальну координацію зусиль на мажоритарці між цими політичними силами і третіми сторонами.

Загадка олігархономіки

07.10.2014 _ Володимир Лановий, для ЕП

Ситуація критична. Країна стоїть на початку тривалого падіння, зумовленого неспроможністю олігархічної моделі модернізувати економіку і стати на один рівень за конкурентоспроможністю з європейськими державами.

Дипломатична люстрація. Зелене світло "сірому кардиналу" МЗС?

07.10.2014 _ Сергій Сидоренко, ЄП

Руслан Демченко, який був уособленням режиму Януковича у МЗС, не зник з небосхилу. Дипломат атакував Порошенка дзвінками та sms, у яких пропонував послуги і, зрештою, став радником президента...

На вихід: хто у владі підпадає під люстрацію

04.10.2014 _ Олег Шанковський, УП

"Українська правда" перевірила, хто з нинішніх можновладців не відповідає букві майбутнього закону і повинен буде покинути свою посаду. Загалом під люстрацію повинні потрапити тисячі чиновників, тому ми обмежилися лише центральними органами влади.

Усі матеріали за   Показати
дд мм рррр

Оксана Продан:
Пільги для волонтерів

Багатьом здалося, що податок на добро, як його інколи називають, скасовано, і питання вичерпане. Насправді це не так.

Віталій Тертиця:
Як побороти корупцію

Ключ до ліквідації корупції знаходиться не в площині жорстокості покарання, а в тонкому світі ідей, закладених в основу функціонування органів державної влади.

Олена Синіцина:
Чому мовчить Ліза

До стандартного набору підліткових проблем Лізи додалися блідість, головні болі, кровотечі, нескінченні синці, слабка опірність інфекціям, ризик померти і питання "Чому я?". (рос.)

Іван Сікора:
Політики про децентралізацію: з незрозумілими наслідками, без конкретики та цифр

У програмах усіх без виключення політичних сил, що мають хоч якісь шанси пройти до парламенту, відсутні чіткі та вимірювані обіцянки щодо децентралізації. Це дає широкий простір для популізму, довільної інтерпретації та підлаштування обіцянок під політичні потреби.

Дмитро Шеребмей:
Пацієнти-смертники

Минулого тижня помер молодий хлопець, хворий на гемофілію. Йому не вистачило ліків. На жаль, сьогодні моя, і сотні інших життів залежать саме від цих рішень безпосередньо Арсенія Яценюка. (рос.)

Реклама:

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter