Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році
ВИБІР РЕДАКЦІЇ

Художник з "Мурзилок". Історія полону і нове важке життя

21.10.2014 _ Катерина Сергацкова, УП

Бойовиків приводили в лють роботи "Мурзилок". Особливо вони ненавиділи його за карикатуру на Стрелкова з пістолетом біля скроні. (рос.)

Чи брешуть рейтинги? Цінності українського суспільства та передвиборчі очікування

21.10.2014 _ Валерій Пекар, для УП

Прихильники "Самопомочі" та Правого Сектора, замість того, щоб в останній тиждень мобілізуватися задля перемоги, волають про спеціально занижені цифри та про всесвітню змову...

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Нові обличчя: заради чого комбати йдуть у велику політику

24.10.2014 _ Анастасія Рінгіс, УП

Сьогодні бойові командири - must-have політичних сил. Заради чого Семен Семенченко, Юрій Береза​​, Андрій Білецький, Андрій Тететрук, Дмитро Ярош готові поєднувати передову з роботою в парламенті? (рос.)

"Зайвий" газ України

24.10.2014 _ Олександр Гальченко, для ЕП

Баланс "Нафтогазу" містить "зайві" 6,6 млрд кубометрів палива тільки за опалювальний сезон - основний час гешефт-профіту. Загальна цифра - майже 8 млрд кубів. Корупційна різниця між тарифами сягає 40 млрд грн. (рос.)

Як реформувати корупційний олігархічний лад

23.10.2014 _ Володимир Лановий, для ЕП

На державних посадах Хорошковський, Тигипко, Колесніков, Шуфрич, Коломойський, Тарута залишалися бізнесменами, а не урядовцями. Інакше не буває. Однак люстрацію, схоже, вихолостять і дискредитують.

Округ для Ківалова

22.10.2014 _ Роман Романюк, УП

З 18 членів ОВК, яка рахуватиме голоси за Ківалова, 10, тобто більшість, мають пряму залежність чи зв’язки із Ківаловим. Це легко перевірити, зайшовши на сайт керованої ним Юракадемії.

"Броники" для душі

22.10.2014 _ Анастасія Мельниченко, для УП.Життя

Ми можемо ворога вбити фізично за одну секунду, а на те, щоб зробити з забитого ватника людину йдуть роки. Пісні, танці, ремесла, книги, культура нашого народу - це броники для душі і теплі чоботи для нашої моральної стійкості.

Психоаналіз війни. Частина 1. Проблеми сепарації

22.10.2014 _ Ігор Лубківський, для УП

Сепаратизм для України – то проблеми інфантилізму. Це прагнення потрапити в нову залежність, щоб хоч трохи відновити колишній інфантильний зв'язок, фактично втрачений ними після розпаду СРСР.

Нова податкова афера

22.10.2014 _ Андрій Вишинський, Галина Калачова, для ЕП

ПДВ, сплачений компаніями за раніше придбані товари та послуги, у нових розрахунках участі не братиме. Платників податків змусять заплатити за цими товарами і послугами не ПДВ, а повноцінний податок з обороту, але за ставкою ПДВ. (рос.)

Боєць "Прикарпаття" - про війну, дезертирство і командування

21.10.2014 _ Марина Данилюк, для УП.Життя

Чи є це дезертирством? Я думаю, що в деякому сенсі це можна так назвати. Проте й називати дезертирами весь батальйон я би не наважився. Бо після допитів у прокуратурі й низки написаних рапортів усі добровольці хочуть повернутись на Донбас.

Росія друг, Росія ворог

21.10.2014 _ Леонід Швець, для УП

Навіть з провідними опозиційними фігурами, як показали останні резонансні висловлювання Ходорковського і Навального, немає спільної мови. При тому, що вони поділяють нашу характеристику Путіна. (рос)

Порівняння програм політичних партій

21.10.2014 _ VoxUkraine, для УП

Переможці на виборах визначатимуться не за програмою та пропонованим планом дій – а за рейтингом партійних лідерів. Така залежність від фактора особистості може бути небезпечною.

Чи поверне держава гроші банку "Родовід"

21.10.2014 _ Андрій Терещенко, для ЕП

Ключова людина у справі банку, Шепелєв, втекла з конвоїром. Екс-депутат, імовірно, у Росії. Він носій цінної інформації, на яку можна виміняти спокійне життя. (укр.)

Обличчя донецького аеропорту. "Кіборги"

20.10.2014 _ Сергій Лойко, для УП

Фоторепортаж

"Штурмовики" Путіна або записки про українську інформаційну війну

20.10.2014 _ Роман Головенко, для УП

Утрата довіри західної аудиторії до російських ЗМІ позбавить сенсу поширення з їхнього боку вигадок про Україну.

Корупція: невесела метушня

20.10.2014 _ Галина Калачова, для ЕП

За минулий тиждень юристи всіх мастей в мережі Facebook винесли однозначний вердикт - ніякого розкриття інформації про власників не буде. А значить, прийнятий антикорупційний пакет - чиста профанація. (рос.)

Останній євроінтеграційний ривок для Олександра Турчинова

20.10.2014 _ Любов Акуленко, Валентина Кузик, для УП

Закон про техрегламенти потрібен Україні негайно. Вплинути на включення його до порядку денного може зараз лише пан Турчинов. Якщо цей закон не буде прийнятий у понеділок, про вільну торгівлю промтоварами можна буде забути ще як мінімум на рік.

Битва за гроші столиці

17.10.2014 _ Галина Калачова, для ЕП

До кінця 2014 року у Києва не повинно виникнути труднощів з борговими зобов'язаннями. Втім, міжнародні експерти побоюються, що місто у будь-яку мить може знову опинитися за крок від дефолту. (рос.)

Яценюк і безпОщадна конкуренція

16.10.2014 _ Андрій Терещенко, для ЕП

Можливо, активність прем'єра з лобіювання інтересів Ощадбанку пов'язана з туманними перспективами його прем'єрства після виборів. (рос.)

ІТ-волонтерство "Армії SOS"

16.10.2014 _ Галина Титиш, УП

Ми робимо речі, які не можна робити мимохідь просто декілька днів. Якщо б якось організуватись в структуру, яка працюватиме в офісі, тоді ефективність, звісно, зросте, – пояснює Юрій.

"СтароРоссія" і нова Україна

16.10.2014 _ Андрій Миселюк, для УП

Прикінчивши путінський проект "Новоросія", Україні потрібно і далі нав'язувати свій порядок денний інертній, негнучкій і неповороткій путінській Росії. Тільки так вийде відмежуватися від російського шляху розвитку не ситуативно, а стратегічно і змістовно. (рос.)

Валютна перевірка на міцність

15.10.2014 _ Олександр Дубинський, для ЕП

У Нацбанку визнають, що відкладений попит на валюту через застосування адміністративних важелів наближається до 1 млрд дол. Втім, як збалансувати потреби і можливості ринку - не знають. (рос.)

Палац правосуддя у країні беззаконня

15.10.2014 _ Олександр Лєменов, для ЕП

Янукович завжди був щедрим до свого близького кола. Перевертні у мантіях "крутили" для узурпатора законом, як дишлом, а він давав добро на будівництво фешенебельних комплексів.

Воїни добра. Армен Нікогосян

15.10.2014 _ Катерина Сергацкова, УП

Дім - це там, де я зараз, з хлопцями, - каже Армен, називаючи хлопцями військових і бійців добровольчих батальйонів, яких він патронує. - Коли мені дзвонять і питають, де я, відповідаю, що вдома. І всі вже розуміють, що вдома - значить, на передовій. (рос.)

Під тиском. Як Київ може протистояти Москві

14.10.2014 _ Галина Калачова, для ЕП

Позиція "взаємно закритися" невигідна Україні. Нам вигідно "взаємно відкритися". Однак Росія використовує зацікавленість Києва у відкритому доступі до своїх ринків, агресивно шантажує, закриваючи імпорт до себе. Безумовно, нам потрібно якось відповідати. (рос.)

Волонтери Донбасу, або Про що не покажуть кіно

14.10.2014 _ Анна Гулевська-Черниш, для УП-Життя

Графік Андрія простий: один, два дні відпочинку - і знову в дорогу - рятувати дітей, жінок, людей похилого віку. Слов'янськ, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Донецьк, Луганськ... (рос.)

Бунт солдатів ВВ на Банковій. Як це було

13.10.2014

Бунт бійців внутрішніх військ трапився в той самий день, що і висунення глави Нацгвардії на посаду міністра оборони. Солдати залишили частину і рушили на Банкову, замкнувши офіцерів у госпприміщеннях. Подробиці події на Банковій - в коментарях журналістів та активістів з соцмереж.

"Європейський шлях" Руслана Демченка. Загублений епізод

13.10.2014 _ Сергій Сидоренко, ЄП

Петро Порошенко призначив своїм радником людину, яка особисто доклалася до того, щоби Угоду про асоціацію не було підписано у Вільнюсі.

Реформа прокуратури: останній крок

13.10.2014 _ Борис Малишев, для УП

Не виключено, що перед голосуванням у парламенті будуть спроби внести в законопроект зміни, спрямовані на нівелювання його переваг.

Порошенко - про реалізацію мирного плану та обороноздатність України

12.10.2014

Президент підбив попередні підсумки після підписання "Мінського протоколу".

Заступник командира батальйону "Північ": Від кордону до Києва БТР може доїхати за 3-4 години. Хто його зупинить?

10.10.2014 _ Андрій Сантарович, для УП

"Якщо їхати дорогою з Києва на Чернігів, ви не помітите жодного блокпоста. Північ Чернігівщини практично ніким не закривається". (рос)

"Кіборг" Саша з Донецького аеропорту: Бойовики воюють з нами і між собою

09.10.2014 _ Оксана Коваленко, Оксана Денисова, УП

Наближається група бойовиків. Наші їх обстрілюють, кілька десятків гине, решта відходять. Проходить буквально година - тією ж стежкою в повний зріст, не ховаючись, йде друга група. Проходить ще година - йде третя група ... (рос.)

Хто заплатить за АТО

08.10.2014 _ Галина Калачова, для ЕП

Схоже, Україна довгі роки збиратиме податки на те, щоб певні сили в сепаратистській частині Донбасу "пиляли" гроші на власний розсуд. За деякими даними, це будуть люди Ахметова. (рос.)

Донецький вакуум

08.10.2014 _ Катерина Сергацкова, УП

"Поки тихо - хтось біжить окріп принести, - спокійно розповідає старенька - одна з мешканок бомбосховища, і раптом переходить на крик: - Ми тут скоро здохнемо! Ви нас будете звідси виносити!" (рос.)

Усі матеріали за   Показати
дд мм рррр

Віктор Мороз:
За яку партію віддати свій голос?

Зовсім скоро переможці мають сформувати уряд, якому, виявиться, нічого виконувати. Бо війну він не зупинить, що обіцяють майже всі, з об'єктивних причин. А реформи не проведе, бо все це черговий раз заблокують олігархи. Як це було вже багато разів. І все повториться знову.

Валерій Пекар:
Вибори в моделі трьох часів

Всі політичні сили та списки різнобарвних політиків можна поділити на три основні категорії. Кожна з них включає низку політичних партій, дуже різних, але об’єднаних по головному принципу.

Віктор Андрусів:
Реформи. Етап №0

Влада щиро вірить у природний інтерес суспільства до реформ. Однак, насправді, українці хочуть хорошого життя, а не реформ.

Олег Постернак:
"Великі переселення" виборців як прихована мета соцопитувань

Фокус у тому, що не знайшовши в собі впевненості слідувати своєму першому ситуативному вибору, і при цьому не бажаючи голосувати за Ляшка, Тимошенко і Яценюка, наш гіпотетичний виборець із третього ешелону в останній момент приходить до думки проголосувати за "Блок Петра Порошенка". (рос.)

Дмитро Сінченко:
Окультизм, Обама й фазани, або Особливості національних виборів

Нинішня кампанія, незважаючи на свою швидкоплинність та непередбачуваність, найсмішніша й найбрудніша водночас. Курйозні історії з кіровоградських округів можна викласти у вигляді хіт-параду, – що я й зроблю.

Дмитро Вовк:
Імідж країни чи цінність життя? Російський підхід

Глава компанії Total, що загинув у катастрофі, був щирим, а не кон'юнктурним "другом Росії"... Але тим більш символічною стала реакція російської влади на те, що трапилося. Виявилося, що головне в безглуздій смерті чотирьох осіб - удар по іміджу країни.

Василь Капкан:
Знову підліток у світі

Росія під проводом її нинішніх керівників все більше уподібнюється до підлітка, з усіма йому часом притаманними рисами: самохвальством, зневагою до усіх правил, підступом, відкритою брехнею, пошуком за всяку ціну своєї користі, у разі можливості – насильством.

Реклама:

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter