Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році
ВИБІР РЕДАКЦІЇ

Війна і ми

04.04.2014 _ Михайло Дубинянський, УП

Українці відбилися від Януковича з великими труднощами, з кров'ю і руйнуваннями. Слідом довелося відбиватися від Путіна і втратити Крим. Далі ми будемо змушені відбиватися від війни, що увійшла в звичку. (рос)

Порошенко - Кличко. Віденський альянс під патронатом Фірташа

02.04.2014 _ Сергій Лещенко, УП

Ковальчук вважається ідеологом альянсу Порошенка та Кличка на виборах. Цьому також передували конфіденційні зустрічі разом з Петром Порошенком, Сергієм Льовочкіним та Дмитром Фірташем. Порошенко, Кличко та Фірташ зустрічалися минулого тижня у австрійській столиці.

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Спасибі "Правому сектору" за свастику: одкровення солдата інформаційної війни

24.04.2014 _ УП Життя

Один з активістів і солдатів цієї інформаційної війни в інтернеті, розповів, хто і як все організовує. Почав він у 2011 році і курирував в інтернеті так званих "мурзилок".

Родина. Майдан. Перемир’я

23.04.2014 _ Галина Титиш, УП

- Для мене і для багатьох членів Правління "Родини.Майдан" вся та ситуація навколо розподілу і виплат зібраних грошей – це такий тест громадянського суспільства на виживання, - каже Андрій Федорів.

Південного Сходу більше немає

22.04.2014 _ Олександр Демченко, для УП

Ера розділеної навпіл України – скінчилася. Мапу України час розфарбовувати наново: Дніпропетровськ не може бути в одному регіоні з Донецьком. Південного Сходу більше немає.

Звичайне слов'янське вбивство, або Візитка Яроша

21.04.2014 _ Анастасія Береза, УП. Життя

Як не дивно, навколо блокпосту зовсім не помітно крові, що було б логічно для описаного побоїща. Жителі селища впевнені, що на них напали представники ПС і оголосили їм кровну війну. (рос)

Безпристрасна п'ятниця у Слов'янську

19.04.2014 _ Анастасія Береза, УП

Стотисячний Слов'янськ або Славінськ - з наголосом на перший склад, як кажуть місцеві, продовжує щодня потрапляти у провідні світові ЗМІ. Але, здається, в самому містечку пристрасті починають вщухати, а протест йде на спад. (рос)

Донбас: це все про любов

18.04.2014 _ Оля Михайлюк

"Ви приїхали в дитячий будинок. У нас нема неньки-України. Більшість населення тут не має коріння, наші бабусі й дідусі — як правило, розкуркулені або злочинці. Але ми всі хочемо любові. І тому вдаємося до різних ідіотських витівок, просто щоб на нас звернули увагу".

Феросплавні пільги Коломойського

18.04.2014 _ Вікторія Подолянець, ЕП

Заводи групи "Приват" закуповували сировину на своїх іноземних рудниках за завищеними цінами, а готову продукцію експортували через свої офшори за заниженими цінами. У результаті капітал осідав за кордоном. (рос.)

Доктрина інформаційної безпеки для України

18.04.2014 _ Артем Біденко

Російська агресія носить не тільки військовий характер, але й терористичний, небезпечний для мирного населення в Україні та в світі загалом.

Нерадянська Росія

17.04.2014 _ Михайло Дубинянський, УП

Недоброзичливці, які порівнюють Російську Федерацію із застійною совдепії, пророкують Путіну ще більш швидкий і безславний кінець. Наскільки виправдані подібні прогнози? (рос)

"Хотят ли русские войны"

17.04.2014 _ Гліб Канєвський, для ЕП

У 1999 році, коли завершилася остання каденція Бориса Єльцина, Росія на збройні сили витратила 23,8 млрд дол за цінами 2011 року. А вже наступного року, за правління Путіна, на армію витратили 32,5 млрд дол.

Східний фронт. ОНЛАЙН

16.04.2014

Невідомі захопили українську військову техніку в Краматорську і Слов'янську і поставили російські прапори. У Міністерстві оборони України цю інформацію підтвердили.

Чи надовго знизився курс?

16.04.2014 _ Олексій Комаха, Сергій Лямець, ЕП

Вже два тижні Києвом ходять розмови, що президентські вибори 25 травня не відбудуться. Це ключовий факт, який може стати на шляху стабілізації гривні.

Що нині може президент, і що обіцяють кандидати

16.04.2014 _ Сергій Каденюк, для УП

Якщо придивитися, саме взаємини президента і Верховної Ради визначають загальну "якість" призначеної виконавчої та судової влади, що формується і діє за їх особливою участю.

Глава уряду самопроголошеної Донецької народної республіки: "Зараз мені ніколи займатися МММ"

15.04.2014 _ Катерина Сергацкова, УП

Денис Пушілін - нині лідер уряду, так званої Донецької народної республіки, в недавньому минулому дрібний підприємець, якому ніколи особливо не щастило по-крупному, і тепер у нього з'явився шанс. Втрачати йому, судячи з усього, нічого. Хіба тільки лідерство в партії МММ.

Боротьба з корупцією: що потрібно знати й вимагати кожному

15.04.2014 _ Центр політико-правових реформ, Transparency International, Центр протидії корупції

У інфографіці експерти підсумували напрацювання експертної спільноти в сфері корупції та доповнили їх історіями успіху країн Євросоюзу. Це ті кроки, які необхідно зробити українській владі, щоб урешті-решт перейти від декларацій до реальних дій у сфері боротьби з корупцією.

Переділ України

14.04.2014 _ Павєл Шеремет, для УП

Чи готові українці битися за схід? Відповісти треба чесно, в першу чергу собі. Доводилося чути й таку версію - що на сході воювати може і не будуть, але от Київ не віддадуть. Але ж ніхто і питати вже не буде, після відторгнення сходу! (рос)

Громадське телебачення: їх всі називали мрійниками

14.04.2014 _ Катерина Сергацкова, УП.Життя

За кілька місяців група журналістів, що втекли від цензури в новий проект, створила впливове ЗМІ, здатне дістати найбільш недоступних спікерів, підняти найгостріші питання і отримати справжнісіньку суспільну підтримку. (рос.)

Довга дорога "швидкої допомоги"

14.04.2014 _ Дмитро Дєнков, ЕП

Падіння диктатора та крах його вертикалі повертає країну до часів корпоративних воєн. Якщо раніше конфлікти вирішували "портрет" або "сім'я", то тепер настають часи пошуку покровителів у владі та обхідних шляхів у судах.

Курсовий колапс

13.04.2014 _ Олександр Савченко, для ЕП

Ситуація на валютному ринку повністю вийшла з-під контролю фінансової влади України. Причому причина не тільки у дестабілізації політичної і соціальної ситуації з боку Росії. Проблема у тотальній некомпетентності фінансових інститутів влади.

Чого хоче Донецька народна республіка

11.04.2014 _ Катерина Сергацкова, УП

"Віщун сказав, що політична смерть ВВ буде довгою і болісною, а за його генотипом на нього може вплинути жінка", - говорить Тарута, поправляючи окуляри як у Вуді Аллена, та сміється. (рос.)

Кубів взяв курс на Зімбабве

11.04.2014 _ Олексій Комаха, Сергій Лямець, ЕП

Якби Майдан був силою, Степан Кубів вже давно сидів би не в Нацбанку, а в СІЗО. Курс досяг майже 14 гривень за долар, а він просить населення "потерпіти". Тим часом, ціни в Україні ростуть шаленими темпами. До моменту виділення грошей МВФ, повертати курс буде вже марно. (рос.)

Аукціони нової влади

10.04.2014 _ Данило Нестеров, ЕП

Коломойський зможе занижувати ціну, яку отримуватиме "Укрнафта" за видобуту сировину. Прибуток осідатиме на Кременчуцькому НПЗ. Так нова влада могла розрахувалася з Коломойським за протидію сепаратистам у Дніпропетровську.

"Швидка допомога" Януковича

09.04.2014 _ Дмитро Дєнков, ЕП

Держзакупівлі Міністерства охорони здоров'я залишать глибокі сліди в історії української корупції. Один з них - закупівля у 2013 році "швидких", за які попередня влада заплатила 1 млрд грн. Гроші постачальники отримали, а от третини машин МОЗ не дорахувалося.

Кордон. Південно-український роман

08.04.2014 _ Анастасія Береза, УП

Прикордонників не називають героями, їх не зустрічають столичні журналісти. Ніхто не знає про те, як вони боролися з окупантами в Криму. Мало що відомо про те, як чинили вони опір. І майже нічого про те, як вони йшли звідти... (рос.)

"Канцелярська сотня": як таємне стає явним

08.04.2014 _ Зоя Звиняцьківська, спеціально для УП.Життя

За моїми уявленнями, так працювали ченці, що переписували книжки або малювали ікони. Робота кропітка і неосяжна. Часто-густо той, що починав книжку, не бачив її завершеною. Той, що працював ніколи – ніколи! – не ставив своє ім’я під працею.

Чи підуть російські держбанки слідом за "Росією"?

08.04.2014 _ Олексій Комаха, ЕП

Українські експерти прогнозують посилення санкцій до російських банків. У підвищеній зоні ризику можуть виявитися зокрема ті фінустанови, в які перекочують наближені до Путіна клієнти "Росії". (рос.)

Засновник "Афіші" Ілля Ценципер: Ми стаємо союзом ліліпутів, що об'єдналися проти Гуллівера

07.04.2014 _ Катерина Сергацкова, УП.Життя

Професіонали знають, як треба, тому вони ніколи не сумніваються в своїй роботі і не ставлять запитань. (рос.)

Корупція в енергетиці залишається поза увагою уряду

07.04.2014 _ Наталка Прудка, для ЕП

Тепличні умови для Ахметова забезпечували такі державні структури, як НЕК "Укренерго", НКРЕ та ДП "Енергоринок". Чому ті, хто сприяв надприбуткам приватної структури, завдавши колосальних втрат державі, залишаються на керівних посадах?

Американська сага Дмитра Фірташа

04.04.2014 _ Сергій Лещенко, УП

Засудження Фірташа в Америці та конфіскація означає тотальний крах не лише для нього, але і великі проблеми для його тіньових партнерів, у числі яких називають російського олігарха Аркадія Ротенберга, колишнього главу адміністрації президента Сергія Льовочкіна та екс-міністра енергетики Юрія Бойка.

Візова ревізія

04.04.2014 _ Ірина Сушко, спеціально для УП

Скорочення списку документів на візу та терміну їх обробки, запровадження нового типу візи, "туристичної", – ось короткий перелік новацій, підготовлених ЄС.

Незручні питання до уряду стосовно антикризових законів

04.04.2014 _ Мар'ян Заблоцький, для ЕП

Депутатам поставили ультиматум: або вони голосують за законопроекти без обговорення, або їх звинуватять у погіршенні ситуації в країні. (рос.)

Хто скористається європейським подарунком в Україні

03.04.2014 _ Галина Заворітня, Любов Акуленко (ГО "Центр ЮЕЙ"), Тарас Качка, для УП

Незважаючи на нові можливості, більшість українських виробників не зможуть вийти на ринок ЕС. (рос.)

Усі матеріали за   Показати
дд мм рррр

Андрій Вишинський:
Кабмін перетворить Крим на вільну економічну зону

Рішення створити ВЕЗ на півострові - витончений крок. Такі зони традиційно не є митною територією держави, хоча і розташовані на її території. Тож ввезення і вивезення продукції оформляється через митницю - наче це територія іншої держави. (рос.)

Віктор Мороз:
Ломка ідентифікацій

...Щось цього разу дуже швидко наближається третій Майдан. Вам не здається?

Наталка Прудка:
Чи продають в "Енергоатомі" посади

Влаштуватися на роботу у державне підприємство "Енергоатом" на посаду звичайного інженера коштує 5 тис. дол.

Борис Бахтєєв:
Коли Росія видасть Януковича?

Якось не пригадується, щоб РФ надала Януковичу статус політичного біженця. Або легалізувала його ПМЖ яким-небудь іншим хитромудрим юридичним чином.(рос.)

Павло Антижаров:
Слов'янський сценарій можливий у Луганську

У боротьбі за територію Донбасу - а ця мета, за власними словами провідних політиків Росії, дійсно стратегічна - вони готові піти на "малі жертви". Ну, знаєте, як у Слов'янську. (рос.)

Катерина Сергацкова:
Тонкости Востока

- А от "народний мер" Слов'янська - Пономарьов - він, правда, бандит?
- Та як сказати... Тут всі періодично бандити, нічого особливого... (рос.)

Олександр Кочетков:
Неоголошена війна: стратегія агресора

Він - не кремлівський мрійник і не біснуватий фюрер. Він сущий прагматик і, в силу КДБшного минулого, обережний до крайності. Але якщо вже чого вирішив, то швидше вгробить півсвіту, ніж передумає - ось настільки себе поважає. (рос.)

Руслан Демчак:
Як не зірвати вибори

Що можна зробити? Ввести надзвичайний стан у Донбасі, виставити біля дільниць підсилену охорону з міліції та Національної гвардії, перемогти у першому турі.

Реклама:

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте