Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році
ВИБІР РЕДАКЦІЇ

Порошенко і Яценюк виходять на виборчий старт

18.08.2014 _ Мустафа Найєм, Сергій Лещенко, УП

Варіант передбачає реорганізацію однієї з існуючих політичних сил, перейменувавши її в "Патріоти України" або "Народний фронт", лідерами якого мають стати Яценюк, Турчинов, Аваков та Парубій. Підсилити партію мають командири батальйонів та герої АТО.

Війна Росії проти України і світу

06.08.2014 _ Андрій Парубій, для УП

Вбивство чужих солдатів перестає бути головною метою – у гібридній війні достатньо вбивати своїх вояків і забезпечувати потрібний інформаційний супровід.

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Мінський формат. Розвідка самітом

20.08.2014 _ Сергій Сидоренко, Європейська правда

Успіх мінського раунду абсолютно не гарантований. Які саме запитання підготував Порошенко для Путіна – наразі можна тільки здогадуватися.

Тимчасовий Крим

20.08.2014 _ Олександр Демченко, для УП

Проблеми кримчан, які будь-яка центральна державна установа буде розв'язувати через нехіть – можуть розв'язувати самі кримчани, якщо надати їм таку можливість. У них є й бажання працювати над поверненням Криму. А ми можемо дати їм найкращі умови для роботи, створивши українську АРК.

Чому Порошенко не хоче ратифікувати Угоду з ЄС?

20.08.2014 _ http://www.epravda.com.ua/publications/2014/08/20/484326/

За что гибнут лучшие люди страны? Ведь если политики используют их жизни для того, чтобы улучшить позиции для торга, каждая мать имеет права забрать своего сына из этого пекла.

Зустріч у Мінську - це черговий ляпас Путіна світу

19.08.2014 _ Вадим Трюхан, для ЄвроПравди

Донбас – лише "третя тема", а першою стоїть обговорення з керівниками Митного союзу нашої основоположної Угоди з ЄС.

Відкриті списки. Reasonable doubts

19.08.2014 _ Назар Бойко, для УП

У разі оголошення президентом виборів 24 серпня і скорочення виборчої кампанії до 45 днів - фактично за два тижні до початку виборчого процесу - ми не знаємо правил гри, у яку нам запропонують зіграти! Парадокс, але подібного собі не дозволяв навіть пріснопам’ятний Віктор Янукович.

Справа "Родовід банку": жодного шансу на встановлення винних

19.08.2014 _ Андрій Вишинський, для ЕП

Як з'ясувала ЕП, мова йде про депозит структури Дмитра Фірташа. Вона поклала близько півмільярда гривень під 48% річних, що є майже втричі вище за ринок навіть у кризовий рік. Тобто, мова йшла про відверте вимивання коштів з банку.

Фальшстарт. До стосунків Меркель і Путіна. Ювілей

19.08.2014 _ Борис Дрогомирецький, для УП

Цікаво, чи згадав Гітлер слова свого великого співвітчизника Бісмарка про те, що жоден договір з Росією не вартий навіть листка паперу, на якому він написаний? Цікаво, чи нагадує про це собі пані Меркель?..

Донецьке підпілля. Як партизани-волонтери рятують людей

18.08.2014 _ Катерина Сергацкова, для УП

8 серпня в майстерню, де працював Сергій, прийшли четверо озброєних людей і один в штатському і забрали його разом з комп'ютером та ескізами в захоплену будівлю СБУ, де тоді ще засідав Стрєлков. З тих пір доля художника-партизана невідома.

Президент, парламент, волонтери: гра на вибивання або компроміс?

18.08.2014 _ Ганна Гулевська-Чорниш, для УП

Адміністрацією президента запропоновано три важливих інструмента, які звільняють від оподаткування благодійну допомогу, спрямовану на підтримку військовослужбовців. Але чи достатньо цього? .. (рос)

Гора не народила миші, або Історія занепаду однієї галузі

17.08.2014 _ Олександр Черевко, для ЕП

Корпорація "Укравтопром" та почесний президент і власник корпорації "Укравто" Теріел Васадзе прогнозують, що конвеєр Запорізького автозаводу зупиниться вже у вересні.

Що таке "Новоросія" і як з нею бути

15.08.2014 _ Станіслав Кметь, для УП

Слово "Новоросія", яке майже не звучало в Україні в попередні роки, останнім часом згадується російськими політтехнологами, ніби заклинання. Звідки воно взялося, і що таке насправді "Новоросія"? Наскільки перспективна вона, як проект? (рос)

Ті, що живуть у соняхах

15.08.2014 _ Леся Ганжа, для УП.Життя

На обід нас пригощають м’ясом і кавуном. Кавун привезли з села. М'ясо теж – корову вбило мінометом. Кілька днів перед тим на обід був гусак. Його знайшли в селі, сильно пораненого, довелося з’їсти.

Життя під обстрілом

15.08.2014 _ Енріке Менендес, для УП

Повз мене бігли люди, які хотіли сховатися в підземному паркінгу. Весь майданчик перед входом був усипаний дрібним битим склом. Я побачив нашу машину і рвонув до неї. Вже пізніше ми побачили вбитого чоловіка, одного з трьох загиблих в цьому кварталі - в тому місці, куди потрапив один із снарядів. (рос)

"Громыхалово – мы бегим", або Життя одного мешканця Донецька

15.08.2014 _ Марта Чорна, для УП.Життя

- Я не успел ничего сделать, как он эту, ракету свою – пальнет... Саша хапається руками за голову. - Я как оглушен! Боже, думаю, шо делать?! Где моя жена, где мой сын, где мои внучки?! Куда бежать – в погреб чи шо?

Три фронти "Айдару"

14.08.2014 _ Артем Захарченко, УП

Як висловився Гелетей, "демократія – це добре, але в армії її не повинно бути". У цій демократичності – і всі переваги "Айдару", і всі його слабкі сторони, які намагаються використати для антипіару супротивники батальйону.

Життя без політичної реклами: олігархи без мікрофонів

14.08.2014 _ Тарас Шевченко, Тетяна Семілетко, ЧЕСНО

На виборах основним суб'єктом є виборець. А держава має сформувати таку правову модель, аби виборець міг робити свій вибір вільно та усвідомлено. Тоді як політична реклама в ЗМІ – просто елемент дорогої технології, розрахованої, у першу чергу, на маніпуляцію.

Чи обвалить "Нафтогаз" гривню

13.08.2014 _ Олексій Комаха, ЕП

Глибину можливого падіння точно ніхто передбачити не може. За чутками, експортери вже близько місяця не заводять валюту в країну, сподіваючись продати її у найближчому майбутньому по 15 грн за дол або навіть дорожче. (рос.)

Агресія Кремля. Економічні мотиви Путіна

13.08.2014 _ Олександр Вальчишен, для ЄП

В ситуації, що склалася, новій України потрібно зрозуміти, що один із основних торговельних партнерів - не тільки військовий агресор, але його економіка сама по собі продукує рецесію та депресію.

Волонтери нашого часу

13.08.2014 _ Галина Титиш, УП

- Знаєте, як вона у мене в телефоні записана? "Леся Герой", - каже інший волонтер Оксана Лазебник, коли машина Литвинової від’їжджає зі складу.

Церква перед вибором

12.08.2014 _ Петро Нестеренко, для УП

На Соборі єпископів, що 13 серпня в київській Лаврі буде обирати наступника спочилого ієрарха, насправді обиратимуть дещо значно більше – шлях у майбутнє для всієї УПЦ МП.

Життя після звільнення. Типовий Сєвєродонецьк

12.08.2014 _ Екатерина Сергацкова, УП

- Через всього цього у нас багато сімей розсварилися, - каже Володимир. - Ось я, наприклад, з сестрою посварився. Але вона вже змінила свою думку на 180 градусів. А зараз тут все дуже бояться, що сепаратисти можуть повернутися. (рос.)

Податківці скасували податкову реформу

12.08.2014 _ Галина Калачова, для ЕП

Уряд відмовився від варіанту податкової реформи, який розробляв міністр економічного розвитку і торгівлі Павло Шеремета. Реформу почали готувати податківці. Те, що вони запропонували, ніяк не можна назвати полегшенням. (рос.)

Майдан. Звільнення

11.08.2014 _ Мар’яна П’єцух, для УП.Життя

За тридцять метрів від вінків біля розібраного намету стояла бочка, від якою різко тхнуло фекаліями. Після повної бочки з лайном на місці, де "гибнули люди", вести дискусії з палкими захисниками наметового табору на Майдані виглядало дивно.

Про що говорять біженці. Історія одного табору

11.08.2014 _ Марина Данилюк, для УП.Життя

- Ну, одного я точно перемогла. У мене найкращий друг дитинства приєднався до сепаратистів. Одного разу ми з ним зустрілися на акції. І він мене прямо в обличчя заявив: "Якщо наші переможуть, я тебе переконуючи". А вийшло так, що його вбили наші війська під Слов'янськом.

Прифронтовій мегаполіс. Як воює Харків

08.08.2014 _ Катерина Сергацкова, для УП

З Харкова на схід України щодня їздять десятки волонтерів, щоб привезти туди по можливості все, що потрібно військовим. За скромними підрахунками, зараз в місті-мільйоннику працює близько тисячі активних волонтерів та координаторів. (рос)

Санкції проти санкцій. "Маленька" відмінність

08.08.2014 _ Сергій Сидоренко, ЄП

ЄС разом із США намагаються позбавити Росію доступу до своїх досягнень. Тим часом Росія також намагається позбавити своїх громадан права користуватися досягненнями цивілізованого світу...
А от позиція, яку зайняв Китай у новому світовому конфлікті, заслуговує на увагу...

Старі начпроди нової армії

08.08.2014 _ Гліб Канєвський, для ЕП

З одного боку, держава благає перерахувати 5 грн на пайок, а з іншого - не може забезпечити прозорі конкурси, які б викликали повагу. Новий міністр оборони разом з підлеглими уже повинен готувати нові конкурсні торги на 2015 рік.

Урна не для сміття: як змусити працювати виборчу систему

07.08.2014 _ Остап Кучма, рух ЧЕСНО, для УП

Варіант змін до діючого закону в будь-якому разі є надмірно компромісним та тимчасовим. Потрібен новий закон. Якщо ж внесення необхідних змін провалиться, то виборча урна знову стане сміттєвим баком.

Війна не для всіх

06.08.2014 _ Олександр Морозов, для УП

В цілому, санкції виглядають як "штраф за вбивство" - оплатив квитанцію, і пішов вбивати далі. Тим більше, платити Росії поки є чим, вона успішно "експортує" свій "національний фінансовий колорит" у міждержавних взаєминах. (рос)

Бориспільське таксі: старі схеми при новій владі

06.08.2014 _ Андрій Кіреєв, для ЕП

Новий гендиректор "Борисполя" Сергій Гомболевський вирішив ліквідувати Sky Taxi в перший же місяць своєї роботи. Проте до боротьби були допущені дві компанії, одна з яких мала б створювати видимість торгів. (рос.)

Ахметов і "Вугілля України": схема часів АТО

05.08.2014 _ Андрій Вишинський, для ЕП

Це відвертий цинізм як держчиновників, так і Ахметова. В умовах дефіциту бюджету держава фактично дозволяє одній з найбільших енергогенерацій не розраховуватися за боргами. (рос.)

Донбас. Екстримологія

05.08.2014 _ Ольга Михайлюк, для УП

В місті, де вже закінчився бензин та більшість продуктів харчування, не працюють банкомати, часто перебої з електрикою і мобільним зв’язком, досі відкрита книжкова крамниця.

Усі матеріали за   Показати
дд мм рррр

Олена Стадник:
Нагородження ветеранів: квадратне котити, кругле нести

Очікувалося, що захід розпочнеться о 09:00. Але приїзд міністра виявився запланований на 11:00, а пізніше був перенесений на 12:00. В 13:00 хлопців закрили в палатах, щоб не розбіглися. Але він приїхав в 14:00. (рос)

Василь Юрчишин:
Девальвація – forever?

Валютна стабілізація сьогодні – це дійсно питання національної безпеки, і здатність влади впоратися з проблемою великою мірою визначатиме довіру до влади загалом.

Віктор Мороз:
Розумний Росію обійде

Може, варто "повідрізати" навколо залишків бунтівних "республік" усякі апендикси, оточити ці території по найвигіднішому для стратегічного стояння варіанту, пристрілявши всю територію добре підготовленою українською артилерією? І звести до практичного нуля втрати в живій силі. І хай собі живуть, скільки зможуть.

Остап Кривдик:
Олігархія й анархія: ризики України

І олігархи, і добровольці зараз діють на свій розсуд – а, відтак, не мають над собою контролю. Це породжує ризик беззаконня й безкарності. Почуття власної вищості може знищити ту правдиву репутацію борців за Україну, яку зараз вони здобувають. Залишається спокуса зміни насильством.

Анна Маляр:
Хто легалізує добровольців?

Люди, які за покликом серця, не очікуючи на призов, добровільно вирушили боронити кордони держави, насправді є поза законом. Якщо бути точнішим, вони своїм існуванням порушують Кримінальний кодекс – адже в нас заборонено створення воєнізованих формувань, не передбачених законом.

Реклама:

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter