Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році
ВИБІР РЕДАКЦІЇ

Крим. Між лояльністю і внутрішнім протестом

27.02.2015 _ Анастасія Рінгіс, УП

Най хоч каміння з неба. Ми на Батьківщині, – як і раніше, повторюють одні. Стало неможливо жити, – запевняють інші. У Криму живуть по-різному господарі життя й ті, кому потрібні господарі по життю.(рос)

Дебальцеве. Без надії на мир

17.02.2015 _ Оксана Коваленко, Анастасія Магазова, для УП

"Над Дебальцевим стоїть чорний дим. Відбиваємо атаку російських військових і бойовиків", - розповідає телефоном один з бійців. Ситуація в районі цієї гарячої точки змінюється щогодини. (рос)

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Чому для світу Крим важливіший за Донбас

04.03.2015 _ Павло Казарін, для УП

У випадку з Кримом ніяких аналогій в післявоєнному світі не існує. І історія з півостровом - незважаючи на те, що там не вбивають людей - несе в собі куди більшу загрозу миру, ніж Донбас. (рос.)

Репутація держави ціною 200 млн доларів

04.03.2015 _ Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, ЄП

Київ міг би зачекати із введенням мит до завершення консультацій – як і було домовлено з ЄС, але тоді не отримав би двомісячного обсягу імпортних зборів. Ці кошти не будуть зайвими. Але чи варті вони чергового погіршення репутації України у стосунках з ключовим партнером – Євросоюзом?

Якою є інфляція в Україні

03.03.2015 _ VoxUkraine.org

Якщо не буде бездумного друкування гривні, як у 1990-х, гіперінфляції не станеться. Хоча в умовах війни навряд чи можна очікувати швидкого повернення інфляції до однозначних цифр.

Життя в ізоляції. Сьогоднішній Донецьк в розповіді волонтера Євгена Шибалова

03.03.2015 _ Галина Титиш, УП

Снайпер змушує себе бачити мішень в одній людині. А пропаганда – у мільйонах людей. Якщо всі раптом побачать, що з обох сторін люди, стане набагато простіше.

Антикорупційне Бюро. За крок до фіналу

03.03.2015 _ Віктор Трегубов, для УП

Проблема вибору директора, як і вся історія створення Антикорупційного бюро - це спроба "пробігти між крапельками", створивши ефективний робочий орган всупереч інтересам багатьох можновладців. Класична метафора зі Сциллою і Харибдою тут не підходить, оскільки полюса три. (рос)

Заробітчани міняють Росію на Європу

03.03.2015 _ Ольга Дубенська, для ЕП

Середній місячний дохід українських заробітчан у Росії - 870 дол, Польщі - 560 дол, Німеччині - 1 800 дол. У Португалії цей показник становить 800 євро, як і в португальців. Тут рідко можна зустріти безробітного українця.

Договір з МВФ дорожчий за гроші. Як депутати голосували за непопулярні законопроекти

03.03.2015 _ Марія Жартовська, УП

"Українська правда" з’ясовувала, що саме в пакеті законопроектів не подобалося депутатам, чим переконував їх прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, і що доведеться пояснювати мажоритарникам своїм виборцям.

Паспортний "сервіс" по-українськи: немає куди поспішати

02.03.2015 _ Сергій Сидоренко, ЄП

Немовлятам, яких потрібно терміново вивезти на лікування, в Молдові зроблять паспорт за три години, та ще й безкоштовно. А в Україні вам запропонують чекати 10 днів!

Скільки коштує контроль над парламентом?

27.02.2015 _ Віктор Таран, Олександр Кульчицький, для УП

Законодавство фактично змушує політичні партії звертатися з протягнутою рукою до представників великого бізнесу.

Поранені в АТО: ті, хто вийшов з Дебальцевого. Роман Гаврильчак

27.02.2015 _ Ірина Солошенко, для УП.Життя

Пам'ятає тільки, що був сильний спалах. Хто їх виносив, хто їм надавав допомогу, навіть не уявляє. Пам'ятає, що поклали його на дорогу і світили ліхтариком, щоб машини, які їхали з Дебальевого в Артемівськ, не задавили його на дорозі. (рос.)

З ЧИСТОГО АРКУША. НОВЕ ЖИТТЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ

27.02.2015 _ КрымSOS, УП

Друга частина фотопроекту "12 історій, які варто почути" знайомить вас з історіями простих українців з Криму і Сходу України, які змушені були покинути рідні домівки.

Україна виконує вимоги МВФ

26.02.2015 _ Галина Калачова, для ЕП

Нова редакція бюджету виписана виходячи з вимог МВФ і передбачає підвищення тарифів, скасування спецпенсій, скорочення дефіциту Пенсійного фонду, зміни до Податкового кодексу і скорочення дефіциту "Нафтогазу". (рос.)

Не лише ціною: український експорт освоює преміум-сегмент

26.02.2015 _ Юрій Панченко, ЄП

У компаній, які мають плани продажу в ЄС, є цілий наступний рік для отримання всіх дозволів і старту роботи з локальними мережами, щоб з 2016 року відкрити масовий експорт, працюючи вже з найбільшими торговельними мережами світу.

Імпортний збір таки буде

26.02.2015 _ Галина Калачова, для ЕП

Безумовно, бізнес завжди протестує проти підвищення податків. Однак відсутність розрахунків з боку уряду і двояка мотивація змушують засумніватися в тому, що підвищення мит піде на користь. (рос.)

За високим парканом: життя українських чиновників на державних дачах

25.02.2015 _ Роман Романюк, Дмитро Ларін, УП

"Українська правда" розбиралась, хто і за що отримував від держави будинки у довічне утримання, та за скільки тепер можна пожити у будинку Миколи Азарова.

Яка країна нам потрібна? Візія для України від Несторівської групи

24.02.2015 _ Євген Глібовицький, Ярослав Грицак, для УП

Попри те, що після Майдану ми нарешті отримали частину відповідей стосовно того, ким ми є, брак безпеки тільки загострився. А це основний чинник, що стримує розвиток, сприяє розкладу та деградації інститутів.

Україна тікає від дефолту

24.02.2015 _ В'ячеслав Мироненко, Світлана Крюкова, для ЕП

Незважаючи на обіцянку зовнішнього фінансування, Україна офіційно увійшла в реструктуризацію зовнішніх боргів. Мінфін без конкурсу вибрав фінансового консультанта. За успішну реструктуризацію обіцяно 20 млн дол. (рос.)

Життя українців: діти війни

24.02.2015 _ Тетяна Огаркова, для УП.Життя

У одного хлопчика, 12-річного Макса, почалася істерика. Він аж кричав. Закрився в туалеті і кричав: "Я не вірю в щастя! Я не вірю в радість!". Це було надзвичайно боляче, - згадує Олег.

Російська криза як шанс на оновлення світу

23.02.2015 _ Вадим Трюхан, для ЄП

Міжнародна спільнота нарешті зняла рожеві окуляри і почала сприймати дії Кремля як загрозу не лише Україні, а й всьому світу.

Держава роздала 3G. Хто переплатив?

23.02.2015 _ Стас Юрасов, для ЕП

Ніхто вже не чекав новин. Раптом представник life:) мовив: "Ми піднімаємо цінову пропозицію до 3 030,4 млн грн". Це майже в 2,5 разу більше, ніж мінімальний крок торгів. "МТС-Україна" явно не очікувала такого розвитку подій. (рос.)

Боротьба із корупцією. Є календарний план!

23.02.2015 _ Микола Хавронюк, для УП

Маємо чіткий – як розпис трамваю в Берліні – графік подолання корупції. Беремо "графік" в руки, рушаємо вперед і уважно слідкуємо, хто ставитиме підніжки.

Розшарований e-commerce

23.02.2015 _ Данило Нестеров, ЕП

Падіння купівельної спроможності людей позначається на роздробі. Більшість торговців одягом та взуттям щодня друкують цінники за свіжим курсом і зверху пишуть: -50%. Деякі магазини вирішили від них відмовитися.

Посібник із риболовлі для українського бізнесу

23.02.2015 _ Любов Акуленко, для ЄП

Аналіз пропозицій для малого і середнього бізнесу, проведений провідними західними фінорганізаціями, чітко демонструє пріоритетність консультаційних та освітніх послуг перед кредитуванням чи грантами. Українцям ніби пропонують міфологізовану "вудку" і навчання з уже самостійної риболовлі.

Хто отримає "червону кнопку" на телевізійному пульті країни?

23.02.2015 _ Стас Юрасов, для ЕП

На жаль, держава так і не визначилася остаточно, що робити з ТВ-інфраструктурою країни. Вже до кінця цього року фінансове становище КРРТ може сильно похитнутися.

Найстрашніше з 18-20-го лютого, або Ангели в людській подобі

22.02.2015 _ Мар’яна П’єцух, для УП

Найстрашніше з 18-20-го лютого – не сам факт смертей. Найстрашніше – те, які люди пішли. Куля снайпера немов обирала ціль за попереднім кастингом, забираючи кращих з кращих.

Тітушки. Рік потому

21.02.2015 _ Олена Зварич, для УП

Куди поділася багатотисячна армія тітушок, які місяцями протирали свої спортивні штани в Маріїнському парку? Нікуди не поділася – розсіялася серед нас. Cотні тітушок-бойовиків, які били і вбивали майданівців, гуляють на волі.

"Блакитні шоломи" на Донбасі. Все про можливу миротворчу місію

20.02.2015 _ Оксана Коваленко, УП

Що принесе введення миротворчої місії, як це відбуватиметься, а також хто може увійти до її складу.

"Майдан: усна історія". 18-20 лютого. Уривки зі спогадів

20.02.2015 _ Тетяна Ковтунович, Іванна Кобєлєва, Богдан Короленко, для УП.Життя

Ми їдемо, а мій колега хвилюється: "Отче, негарно так. Ви їм набрехали". Я кажу: "Чому? Ми ж їдемо похорон Віктора Януковича організовувати".

Чи виконує Київ вимоги ЄС? Закон про вибори, фінансування партій

20.02.2015 _ Сергій Нікітенко, Сергій Карелін, для ЄП

Для багатьох українських політичних сил прозора система фінансування може знищити їхні політичні амбіції та ускладнити виборчий процес.

Паралельна військова реальність. Хто і для чого створює альтернативний Генштаб

19.02.2015 _ Роман Романюк, УП

Дмитро Ярош та Семен Семенченко оголосили про створення координаційного штабу. От тільки ні у МВС, ні в середовищі комбатів цю ідею зрозуміти не можуть.

Воїни добра. Галина Одноріг

19.02.2015 _ Анастасія Рінгіс, УП

Допомогу волонтер роздає разом з військовими. Каже: "Коли військові допомагають мирним жителям, відразу перестає працювати пропаганда. Ці "теплі" контакти підтримують і місцевих, і військових. Їм потрібен цей місток". (рос.)

Грузинські реформатори: Боротьба з корупцією та свавіллям означає, що це торкнеться всіх

19.02.2015 _ Марія Жартовська, УП

Діючі правоохоронні органи не відповідають вимогам, які пред'являє українська громадськість. Тому треба створювати прецедент сучасного некорумпованого ефективного інституту. Люди побачать, що поруч якісь чесні хлопці реально займаються справою. Не шкодуючи нікого. (рос.)

Усі матеріали за   Показати
дд мм рррр

Святослав Павлюк :
Свинські тарифи

Якщо раніше квитанцію на дві третини оплачував уряд, то зараз частка дотації буде значно менша. Не тарифи виросли, а дотації зменшилися.

Ірина Коссе:
Нова газова криза, яку ніхто не помічає?

Про початок постачання газу з РФ до "ЛНР" та "ДНР" широко писали ЗМІ, та згодом виникло хибне враження, ніби все нормалізувалося. Хоча насправді конфлікт лише набирає обертів.

Максим Коломис:
Реформи як обов'язкова запорука перемоги

Коментуючи фактичну відсутність реформ, у Кабміні звикли кивати на бойові дії. Втім, як не парадоксально це звучить, саме швидке реформування України і є нашою найсильнішою зброєю проти Путіна. Перемоги в тилу повинні бути не менш гучними, аніж на фронті.

Володимир Нетребенко:
Територія страху

Провокації повинні зупинятись контрольованою, а не надмірною силою. В будь-якому іншому випадку ми ризикуємо скотитись до авторитаризму російської якості.

Віталій Власюк:
Чому небо ЄС не відкривається для України?

Ми повинні мати можливість поглянути на Гібралтарський аеропорт, який заблокував для України шлях до "Відкритого неба" з ЄС. Однак деякі експерти вважають, що насправді тут не минулося без українських лобістів.

Валерій Пекар:
Зараз у нас 16 січня 2014 року

Ставка на повільну довгу гру не виправдалася. Реформи бувають або стрімкими, або невдалими. Вікно можливостей зі скрипом починає закриватися.

Олександра Дворецька:
Вісім помилок прем'єра, які руйнують логіку допомоги переселенцям

Звідки пан Розенко хоче дізнаватися правду про те, як живуть переселенці – невідомо.

Борис Дрогомирецький:
Нємцов і маріонетка

При всій показовій величі Путін – пішак на великій шаховій дошці.

Реклама:

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter