Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році
ВИБІР РЕДАКЦІЇ

Фактор успіху

22.08.2014 _ Геннадій Люк, для УП

На Майдані політики боролися ПРОТИ режиму ЯНУКОВИЧА. Народ боровся ПРОТИ РЕЖИМУ. Відтак після втечі Януковича революційний потенціал політиків швидко вичерпався. І під вивіскою "жити по-новому" дуже швидко відновилися старі схеми і методи.

Порошенко і Яценюк виходять на виборчий старт

18.08.2014 _ Мустафа Найєм, Сергій Лещенко, УП

Варіант передбачає реорганізацію однієї з існуючих політичних сил, перейменувавши її в "Патріоти України" або "Народний фронт", лідерами якого мають стати Яценюк, Турчинов, Аваков та Парубій. Підсилити партію мають командири батальйонів та герої АТО.

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Чи хоче Фірташ здихатися "Надра банку"?

01.09.2014 _ Олексій Комаха, ЕП

"Надра банк" може стати першою у новітній історії фінансовою установою з топ-10, у яку буде введена тимчасова адміністрація. Як не дивно, але це вигідно власнику банку Фірташу, який позбудеться боргів перед державою і вкладниками. (рос.)

Ірина Довгань, яку катували в Донецьку: Ніхто не заступився за мене, жодна людина

01.09.2014 _ Дмитрий Волчек, Радио Свобода

Забрали меня дома. В саду я работала, они меня там в Ясиноватой и забрали, как я была. То, что вы видели на фотографиях, – это маленькая часть того страшного дня, когда я целый день молила о смерти.

Навіщо Путін воює з Україною?

01.09.2014 _ Борис Нємцов, для УП

Поточні події показують, що розвивається самий жахливий, найкривавіший сценарій братовбивчої війни. Це не наша війна, це не ваша війна, це не війна відправлених двадцятирічних десантників. Це війна Путіна. (рос)

Рішення Саміту ЄС щодо України. Повний текст

31.08.2014

З'явився новий параграф щодо тристоронніх переговорів, в тому числі - щодо транспортування газу. Очевидно, в ЄС починають розуміти критичність проблем, які з'являться в цій царині взимку.

Кальман Міжеі: Зміни мають бути радикальними. Це - питання існування України

29.08.2014 _ Сергій Сидоренко, ЄП

Угорський дипломат очолив Консультативну місію ЄС з реформування українського правоохоронного сектора. Її рекомендаціям має намір слідувати українська влада при визначенні структури майбутнього МВС.

Чи заплатять донори за реформи

28.08.2014 _ Олексій Хмара, для УП

На ігрища довкола антикорупційних реформ Київ не має часу. Пора ухвалювати рішення: або Україна має закон і гроші, або холодні батареї і виборців, готових змести владу, не здатну ні побороти корупцію, ні забезпечити тепло.

Рана Донбасса

28.08.2014 _ Юля Кочетова, для УП

Краматорськ, Слов'янськ, Семенівка, Артемівськ, Лисичанськ на карті РНБО з гордістю відзначають українськими прапорцями. Але насправді все не так просто. Під синьо-жовтими прапорцями досі приховані "внутрішні кровотечі" і "підшкірні виразки". (рос)

ІТ-галузь: тільки хардкор

27.08.2014 _ Владислав Волошин, для ЕП

У 2014 році ІТ-бюджети українських компаній скоротяться на 15-30%, а більшість великих проектів будуть заморожені. (рос)

Псковський десант

26.08.2014 _ Ніна Петлянова, Новая газета

25 серпня кореспонденти "Новой" стали свідками похорону десантників в Псковській області, інформація про загибель яких приховується. Родичі військовослужбовців просять допомогти дізнатися: чи живі вони? Де знаходяться? Коли повернуться? (рос)

Лукашенко між двох вогнів

26.08.2014 _ Тетяна Калиновська, для ЄвроПравди

Зберігаючи максимальний нейтралітет у воєнному конфлікті, Білорусь отримує з російсько-української війни чималі політичні дивіденди, приплив інвестицій і можливості з нарощування експорту.

Звернення Петра Порошенка щодо розпуску парламенту. Відео

25.08.2014

Теперішній склад Верховної Ради протягом півтора року був опорою Януковича. І більшість саме цих депутатів ухвалювала диктаторські закони, які забрали життя Небесної Сотні. За це треба нести відповідальність – і кримінальну, і політичну.

Mustang Wanted - українець, що підняв жовто-блакитний прапор над Москвою

24.08.2014

Своє небезпечне хобі киянин Mustang розпочав більше 10-ти років тому. На його рахунку - безліч екстремальних підйомів та небезпечних трюків. Він має величезну армію шанувальників, яка із завмиранням серця переглядає його черговий відеоролик.

6 російських міфів про Пакт Гітлера-Сталіна

23.08.2014 _ Історична правда

До цього пакту можна було б ставитися як до досить ординарного документу, проте до тексту договору додавався таємний додатковий протокол, яким встановлювалося розмежування територіальних інтересів сторін – розподіл країн Східної Європи на сфери німецьких і радянських інтересів.

Не Росія

23.08.2014 _ Михайло Дубинянський, УП

Володимир Володимирович бажає бачити своїм противником добре знайому Україну: з активною політичною боротьбою, з традиційною ворожістю до начальства та силових структур, з норовливим народом, готовим у будь-який момент вийти на майдан і змести непопулярну владу. (рос)

Залишені в живих. Троє солдатів, які пройшли пекло "Південного котла"

23.08.2014 _ Марина Данилюк, для УП.Життя

"Ні нова зброя, ні знаряди не постачались. Було обмаль продовольства. У тяжкі часи їли жаб, равликів та інший підніжний корм", - старший солдат Андрій про будні української армії в "Південному котлі".

НБУ поділить банкірів на "чистих" і "брудних"

22.08.2014 _ Андрій Терещенко, для УП

Буде створено механізм прокачки рефінансування через строго певні банки, які будуть виглядати більш "чистими", ніж інші. Зі свого боку, НБУ докладатиме зусиль до того, щоб їх послугами користувалися. (рос)

Актуалізовано АТО. Українські міста для всіх чи тільки для обраних?

21.08.2014 _ Наталія Кондель-Пермінова, для УП

Міста, селища, будинки створені начебто тільки для молодих і рухливих. Адже скрізь нас оточують необлаштовані підземні переходи, круті сходи, високі бордюри, важкі для відкриття двері тощо. І що робити з цим?

Пакт Меркель - Путіна: перевірку запущено

21.08.2014 _ Андрій Миселюк, для УП

Якщо знову погодитися з синхронними закликами Москви і Берліна "спочатку припинити вогонь, а потім почати узгоджувати позиції України і Росії з тим, щоб перейти до розробки спільного порядку денного проведення переговорів" - повториться те ж саме, що було в кінці червня. (рос)

МВФ та адміністративні заходи зупинять девальвацію

21.08.2014 _ Олексій Комаха, ЕП

Якщо Україна терміново не отримає допомогу з боку міжнародних фінансових організацій, попит на валюту виявиться великий як ніколи. Втім, цього сценарію цілком можна уникнути. (рос)

Злочинна організація суддів

21.08.2014 _ Анастасія Симуха, Тарас Шепель, для УП

За півроку процес реформ майже не зрушив із мертвої точки. Опирається змінам суддівська мафія, на користь якої слугують пасивність влади, бажання зберегти контроль за судовою владою, відволікання суспільства більш нагальними проблемами – зокрема, воєнними діями на сході.

Мінський формат. Розвідка самітом

20.08.2014 _ Сергій Сидоренко, Європейська правда

Успіх мінського раунду абсолютно не гарантований. Які саме запитання підготував Порошенко для Путіна – наразі можна тільки здогадуватися.

Тимчасовий Крим

20.08.2014 _ Олександр Демченко, для УП

Проблеми кримчан, які будь-яка центральна державна установа буде розв'язувати через нехіть – можуть розв'язувати самі кримчани, якщо надати їм таку можливість. У них є й бажання працювати над поверненням Криму. А ми можемо дати їм найкращі умови для роботи, створивши українську АРК.

Чому Порошенко не хоче ратифікувати Угоду з ЄС?

20.08.2014 _ Сергій Лямець, Галина Калачова, ЕП

За что гибнут лучшие люди страны? Ведь если политики используют их жизни для того, чтобы улучшить позиции для торга, каждая мать имеет права забрать своего сына из этого пекла.

Зустріч у Мінську - це черговий ляпас Путіна світу

19.08.2014 _ Вадим Трюхан, для ЄвроПравди

Донбас – лише "третя тема", а першою стоїть обговорення з керівниками Митного союзу нашої основоположної Угоди з ЄС.

Відкриті списки. Reasonable doubts

19.08.2014 _ Назар Бойко, для УП

У разі оголошення президентом виборів 24 серпня і скорочення виборчої кампанії до 45 днів - фактично за два тижні до початку виборчого процесу - ми не знаємо правил гри, у яку нам запропонують зіграти! Парадокс, але подібного собі не дозволяв навіть пріснопам’ятний Віктор Янукович.

Справа "Родовід банку": жодного шансу на встановлення винних

19.08.2014 _ Андрій Вишинський, для ЕП

Як з'ясувала ЕП, мова йде про депозит структури Дмитра Фірташа. Вона поклала близько півмільярда гривень під 48% річних, що є майже втричі вище за ринок навіть у кризовий рік. Тобто, мова йшла про відверте вимивання коштів з банку.

Фальшстарт. До стосунків Меркель і Путіна. Ювілей

19.08.2014 _ Борис Дрогомирецький, для УП

Цікаво, чи згадав Гітлер слова свого великого співвітчизника Бісмарка про те, що жоден договір з Росією не вартий навіть листка паперу, на якому він написаний? Цікаво, чи нагадує про це собі пані Меркель?..

Донецьке підпілля. Як партизани-волонтери рятують людей

18.08.2014 _ Катерина Сергацкова, для УП

8 серпня в майстерню, де працював Сергій, прийшли четверо озброєних людей і один в штатському і забрали його разом з комп'ютером та ескізами в захоплену будівлю СБУ, де тоді ще засідав Стрєлков. З тих пір доля художника-партизана невідома.

Президент, парламент, волонтери: гра на вибивання або компроміс?

18.08.2014 _ Ганна Гулевська-Чорниш, для УП

Адміністрацією президента запропоновано три важливих інструмента, які звільняють від оподаткування благодійну допомогу, спрямовану на підтримку військовослужбовців. Але чи достатньо цього? .. (рос)

Гора не народила миші, або Історія занепаду однієї галузі

17.08.2014 _ Олександр Черевко, для ЕП

Корпорація "Укравтопром" та почесний президент і власник корпорації "Укравто" Теріел Васадзе прогнозують, що конвеєр Запорізького автозаводу зупиниться вже у вересні.

Що таке "Новоросія" і як з нею бути

15.08.2014 _ Станіслав Кметь, для УП

Слово "Новоросія", яке майже не звучало в Україні в попередні роки, останнім часом згадується російськими політтехнологами, ніби заклинання. Звідки воно взялося, і що таке насправді "Новоросія"? Наскільки перспективна вона, як проект? (рос)

Ті, що живуть у соняхах

15.08.2014 _ Леся Ганжа, для УП.Життя

На обід нас пригощають м’ясом і кавуном. Кавун привезли з села. М'ясо теж – корову вбило мінометом. Кілька днів перед тим на обід був гусак. Його знайшли в селі, сильно пораненого, довелося з’їсти.

Усі матеріали за   Показати
дд мм рррр

Сергій Лямець:
Нацбанк зазіхнув на святе

Давайте назвемо речі своїми іменами: НБУ убив залишки довіри до банківської системи. Рішення примусово конвертувати перекази "заробітчан" - це легалізоване пограбування десятків тисяч сімей. (рос.)

Адам Лельонек:
Берлін не врятує Київ коштом власних інтересів

Незважаючи на те що на даний момент більшість фінансових рішень формально залежать від Ангели Меркель, ЄС – це не тільки Німеччина. Не тільки у ФРН існує сильне проросійське лобіювання, і не тільки там побоюються конфронтації з Російською Федерацією.

Олена Стадник:
Я боюсь - я кішка на розпеченому даху

Лякають трамваї. Лякають безтурботні люди на вулицях. Лякають веселі обличчя на перехрестях. Лякають, мами в селах під Донецьком. Бійці наші в окопах бояться "Градів", а мами на дитячих майданчиках не бояться. Це лякає. Ми божевільні? (рос.)

Леся Шутко:
Вища кваліфікаційна комісія суддів – понад законом?

Саме завдяки реанімації старого складу ВККС, сформованого за часів Януковича, стали з'являтися рішення судів на користь юриста режиму Андрія Портнова. Тепер у планах ВККС старого зразка – набір кандидатів на посади суддів уперше.

Віктор Таран:
Вимагаємо від депутатів прийняття антикорупційних законів!

Нагадуємо депутатам, що обіцянка боротьби з корупцією була в програмах кожної з парламентських партій і більшості мажоритарників. Прийшов час виконувати обіцянки.

Олександр Михельсон:
Про міфи, Місяць та війну

Думка - це ніколи не "об'єктивна інформація", але майже кожен схильний вважати свою думку саме такою. Місцем обміну в першу чергу думками, а аж ніяк не "інформацією", були римський Форум, середньовічні ринки і радянські кухні. Таким місцем стали і соціальні мережі. (рос)

Реклама:

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter