Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році
ВИБІР РЕДАКЦІЇ

Порошенко (при) тримав "УДАР" та поставив "Блок"

29.08.2015 _ Роман Кравець, Марія Жартовська, УП

Обрали Центральну раду, до якої ввійшли 50 членів. Серед них Владислав Атрошенко, Сергій Березенко та син Порошенка – Олексій. Атрошенко в часи Євромайдану голосував синхронно із Партією регіонів, більше того – "за" сумнозвісний закон 16 січня.

Торговці простроченим

22.08.2015 _ Павло Казарін, для УП

Нова реальність справляється з роллю світоглядного градусника на порядок краще, ніж стара. Чий Крим? З ким воює України? На яких умовах Україні потрібен мир на Донбасі? Ми вперше опинилися в ситуації, коли сучасність важливіша за історію. (рос)

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Крим. Курорт третього сорту

03.09.2015 _ Анастасія Рінгіс, УП

"Понагнали нам масовку. Бюджетників, які платять 15 тисяч рублів замість 55 тисяч рублів. А вони на всьому і економлять. А ми якось звикли до багатих туристів з Росії".

Торгівля з ЄС без міфів. Розвіюємо стереотипи

03.09.2015 _ Юлія Горовецька, для ЄП

Побоювання, що українські компанії постраждають від запровадження стандартів ЄС, явно перебільшені. Українська економіка може виграти від пожвавлення зовнішньої торгівлі та економічного зростання в країнах ЄС.

"Валютні війни": чи є загроза для України

03.09.2015 _ Ольга Дубенська, для ЕП

Українська валюта за темпами девальвації уже випередила багато держав, тому ситуація на світовому валютному ринку матиме на курс гривні обмежений вплив.

Шенген стає жертвою "арабської весни". Чи відновить ЄС внутрішні кордони?

02.09.2015 _ Надя Кайданович, Європейська правда

Щоб зрозуміти критичність ситуації, варто лише поглянути на "апокаліптичні" фото з вокзалу в Будапешті, який блокували тисячі біженців, котрі хочуть потрапити до Австрії та Німеччини. Лише за одну ніч (!) з Угорщини до Мюнхена прибуло 2,5 тисячі мігрантів.

Із вилами на вихід. Що відбувається з коаліцією

02.09.2015 _ Марія Жартовська, Севгіль Мусаєва-Боровик, УП

Олігархи всерйоз замислилися над реваншем. Першим етапом реалізації цього плану мають стати місцеві вибори."А вже після результатів на місцевих виборах можна піднімати дискусію щодо дострокових виборів, які вочевидь змінять склад парламенту", – говорить один із членів "Опозиційного блоку".

Бомба в електронній пошті. Як серед дніпропетровських IT-шників шукають терористів

02.09.2015 _ Стас Юрасов, ЕП

IT-компанії почнуть переносити офіси в інші міста. Найпопулярнішим став коментар одного з програмістів. Мовляв, СБУ такими діями тільки допомагає прийняти рішення про те, щоб залишити країну. (рос)

Глава місії ЄС: У МВС мають бути скорочення. Безробітних стане більше, та без цього ніяк

01.09.2015 _ Сергій Сидоренко, Європейська правда

Як і коли має змінитися МВС? На кого чекають звільнення? Де брати гроші на реформу? Про все це, про нову програму захисту свідків та про майбутні функції патрульної поліції – в інтерв'ю Кальмана Міжеї "Європейській правді".

Помилка президента. Як не можна змінювати Конституцію

01.09.2015 _ Жерар Роланд, Юрій Городніченко, Тимофій Милованов

Насильство під стінами Верховної Ради було ганебним і невиправданим. Але воно говорить про глибоку недовіру населення до поточного процесу конституційних змін, ініційованого президентом Порошенком.

Конституція, яка писалася на крові

01.09.2015 _ Роман Кравець, Марія Жартовська, УП

Бажане перезавантаження влади нібито відбулося, але парламент працює по старих правилах. Влада не зробила висновків і отримала гранату на мирному зібранні в столиці у двох метрах від будівлі парламенту.

Тривожність свободи, або Знову про реформи в освіті

01.09.2015 _ Лілія Гриневич, для УП.Життя

У справжню реформу освіти треба інвестувати – кошти, інтелект, зусилля. Тривожність і невпевненість зникнуть, якщо ми візьмемо всю повноту відповідальності за випрацювані спільно рішення.

Реакція соцмереж на події під Радою

31.08.2015 _ УП

Після голосування парламенту, мітингувальники пішли штурмом на Раду і почали кидати димові шашки. Потім хтось кинув у лави міліції і Нацгвардії бойову гранату.

Історія комбата Денисова. Як воюють "боги війни"

31.08.2015 _ Євгенія Фаєнкова, для УП.Життя

Для комбата Денисова останній рік став найскладнішим у його житті. Він першим з бригади в травні 2014 пішов у зону АТО і саме під його командуванням батарея вийшла з-під Дебальцевого з мінімальними втратами. (рос)

Податківці знову зайнялися трансферним ціноутворенням. Проблеми виникли у Жеваго

31.08.2015 _ Галина Калачова, для ЕП

З травня фіскали активізували перевірки в рамках закону про трансферне ціноутворення. Будуть перевірятися підприємства, які не скористалися податковим компромісом і не уточнили свої зобов'язання з податку на прибуток.

Реструктуризація держборгу: Україна – не Греція

28.08.2015 _ Олександр Жолудь, Юрій Городниченко, для ЄвроПравди

Умови реструктуризації дають Україні перепочинок на наступні 3–4 роки. Але ми точно програємо, якщо порівняти умови, отримані Україною, з тими, яких раніше домігся уряд Греції.

Як і на яких умовах Україна домовилась з кредиторами

28.08.2015 _ Сергій Лямець, Галина Калачова, ЕП

Є два позитивні моменти. Перший - це сам факт того, що реструктуризація відбулася. Дефолту - не буде. Другий - Росія тепер не має права вимагати погашення боргу перед нею в прискореному порядку. (рос)

Бізнес партнери Єремеєва: Над нами кружляє багато воронів, але ми їм не по зубах

27.08.2015 _ Севгіль Мусаєва-Боровик, УП

В інтерв’ю Лагур, Димінський та Івахів розповідають про те, що буде із часткою Єремеєва у спільному бізнесі, хто стане новим керівником групи "Воля народу", та як вони збираються воювати із Коломойським.

Військовий льотчик Владислав Волошин про бойові вильоти, використання авіації і брехню російських ЗМІ

27.08.2015 _ Галина Титиш, УП

За останній рік авіація часто використовувалася. Ніхто не зможе сказати, скільки всього ми знищили - але багато. Зрозуміло, що ми хірурги в білих халатах, бо ми практично ніколи не бачимо наслідків нашої роботи. Бачимо тільки зі ЗМІ. (рос)

Що стоїть на перешкоді скасуванню віз з ЄС: Біометрика та захист документів

27.08.2015 _ Ірина Сушко, Сергій Сидоренко, Європейська правда

За літо ми стали ближчими до виконання "безвізових" вимог Брюсселя. Але проблеми є, зокрема фінансові. Торік уряд був змушений терміново виділяти гроші для біометрики. Тепер можемо наступити на граблі вдруге.

Одеса по-новому. Пілотний проект для України чи утопія мрійників

26.08.2015 _ Катерина Сергацкова, УП

У пакеті реформ - кардинальні зміни в земельній сфері, ліцензуванні, медицині, адміністративному управлінні, митній системі, приватизації, лібералізація ринку, проект зі створення Центру адміністративних послуг. Як команда Саакашвілі змінює Одесу.

Росія погрожує ембарго. Уряд готовий відповісти

26.08.2015 _ Олексій Павленко, для УП

Для українського аграрного сектору "повне ембарго" не матиме суттєвого значення. Уже більш ніж протягом семи місяців 2015 року частка Росії у експорті української продукції не перевищує 2%.

Як Україна забирає в'язнів із непідконтрольних територій

25.08.2015 _ Тетяна Печончик, для УП

Місця несвободи – заклади, де люди утримуються під контролем держави: СІЗО, колонії, психоневрологічні інтернати, дитячі будинки. Що відбувається в них на непідконтрольній території та у прифронтовій зоні?

Україна VS Росія: Хто за півтора року війни втратив більше?

25.08.2015 _ Українська правда

Прогнози для росіян невтішні. Moody's опублікувало нове дослідження, в якому дійшло висновку, що відновлення падіння цін на нафту і ослаблення рубля стануть причинами поглиблення рецесії економіки Росії.

Мораторій на перевірки: як держоргани порушували закон

25.08.2015 _ Галина Калачова, для ЕП

Слово розійшлося з ділом - це про мораторій на перевірки бізнесу. У п'ятірці порушників - Держекоінспекція, Держсільгоспінспекція, Державіаслужба, Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, ПФ. (рос)

П'ять міфів про скасування трудових книжок

25.08.2015 _ Євгенія Лиходовська, для ЕП

У профспілках до змін ставляться обережно, але найбільше страхів та запитань виникає у громадян. На підтримку проекту експерти та провідні юристи визначили основні міфи-перестороги та висунули щодо них свої контраргументи.

Діти української незалежності

24.08.2015 _ Олександр Хоменко, для УП.Життя

24 серпня 2015 року умовні 1700 "дітей незалежності" разом із Україною відзначать свої 24 роки. То хто вони – діти незалежності? Ось кілька історій людей, з якими пощастило зустрітися особисто.

Майдан і незалежність: спогади учасників Революції Гідності

23.08.2015 _ Тетяна Привалко, для УП.Життя

Як уявляли незалежну державу ті, хто робив революцію півтора року тому? До Дня незалежності України ми зробили добірку спогадів учасників Революції Гідності, у яких вони торкаються націєтворчих тем.

Віктор Муженко: Росіяни в Іловайську розстріляли і своїх військових разом з нашими

21.08.2015 _ Оксана Коваленко, УП

Через рік після Іловайської трагедії "Українська правда" вирішила поговорити про Іловайськ з керівником Генштабу Віктором Муженком, на якого покладають вину депутати слідчої комісії ВР.

Солодка вата "Руху за Реформи": хто стоїть за новою політсилою?

21.08.2015 _ Антон Кривко, Павло Миронов

Хто ж інвестує кошти у масштабну політичну кампанію з десятками наметів по Києву, де безкоштовно роздається газета "Київський носоріг" 50 тисячним тиражем? Громадський рух ЧЕСНО вирішив дослідити, хто ж стоїть за "Рухом за реформи".

Росія контролює міжнародний інтернет в Україні: міф чи реальність?

21.08.2015 _ Стас Юрасов, ЕП

Часто міжнародні компанії, для яких Україна не ключова країна, вдавалися до демпінгу заради того, щоб дістати якомога більше місцевих клієнтів. У результаті прибутковість цього бізнесу для вітчизняних компаній наблизилася до нуля. (рос)

Чи допомагає Польща Україні? Київ може на нас розраховувати

21.08.2015 _ Конрад Павлік, для ЄП

З 2005 року наша допомога Україні становила 90 млн - з 250 млн євро, виділених на підтримку всіх держав Східного партнерства. З кінця 2013 року допомога Україні зростає дуже швидкими темпами

Як не порушити правила Шенгену: рекомендації дипломатів

20.08.2015 _ Любов Непоп, для УП

Якщо за минулі півроку у вас було декілька віз, нехай навіть виданих різними країнами Шенгену, і не лише мультивізи, вони так само беруться до розрахунку.

Закарпатський вузол: Що роблять в області Москаль, Найєм і Балога

20.08.2015 _ Павєл Шеремет, Ужгород

Люди тут роками підтримували Балогу. Зараз несподівано з'явилася альтернатива, і Геннадій Москаль - серйозний суперник. Скепсису з приводу влади та її реформ багато, але й жити по-старому охочих мало. (рос)

Усі матеріали за   Показати
дд мм рррр

Олег Шанковський:
Як Олег Тягнибок брехнею спровокував людей на вбивства під Радою

Тягнибок лукавить. Він не лише не намагався зупинити народний гнів, він сам його сформував і направив у русло насилля, застосовуючи при цьому брехню.

Настя Мельниченко:
Свято першого дзвоника, промови політиків, зомлілі і невидимі діти

Як заборонити використовувати дитячі свята для політагітації? Як пояснити освітянам, що навіть промова директорки для шестирічок – то уже занадто. Як змусити директорів шкіл робити свята для дітей: короткі, яскраві, такі, що запам’ятаються?

Айварас Абромавичус:
Привабливий інвестклімат та боротьба з корупцією: перше не можливе без другого

Мої головні пріоритети з першого дня були, є і будуть: дерегуляція, боротьба з корупцією, реформа державних підприємств, державні закупівлі, просування експорту українських товарів за кордон.

Оксана Скиталінська:
Захист організму від токсичних продуктів горіння. Харчування та правила поведінки

Питний режим: очищена, фільтрована вода - не менше 6 склянок в день, зелений чай, настої шипшини та чорноплідної горобини, розведені водою свіжі фруктові, овочеві соки та ягідні соки з м'якоттю.

Богдан Чабан:
Не остання граната

На даний момент жоден правоохоронний орган не може точно сказати, яка кількість незаконного зброї або боєприпасів знаходиться у людей на руках. Причому гранат і гранатометів набагато більше ніж автоматичної зброї. (рос)

Леся Ганжа:
Дискримінація на кордоні: громадяни Росії і таємна телеграма

Цей текст – історія про те, як буває непросто офіційно отримати документ, про який ти напевно знаєш, що він існує, але державна машина робить вигляд, що його немає.

Марія Голуб:
Коаліція дала тріщину. Що буде з євроінтеграцією за нових умов?

Є небезпека, що замість країни успіху і економічного прориву України перетвориться на failed state - і стратегічна мета ворогів нашої держави буде досягнута.

Любомир Гузар:
Докотилась Україна…

Пропоную варіанти вирішення проблеми: судді індивідуально публічно заявляють, що ніколи не зловживали своєю владою, не брали хабарів, а щиро і сумлінно виконували свої службові обов’язки; або індивідуально публічно заявляють, що відтепер будуть тільки так поводитися.

Реклама:

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter