Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році
ВИБІР РЕДАКЦІЇ

"Айдар". Передова біля Металіста

17.07.2014 _ Галина Титиш, Дмитро Ларін, УП

Неподалік міста Щастя, яке айдарівці відвоювали у сепаратистів, уже місяць точаться бої. Хоча це більше схоже на взаємний обмін вогняними "привітами" – з обох сторін летять снаряди, айдарівці поступово відтісняють терористів до лінії впритул до Луганська.

Лист до Росії з Донецька

14.07.2014 _ Денис Казанський, для УП

Путін дістав мразь із нас теж. І ми теж радіємо, коли черговий вантаж 200 перетинає кордон і їде в Ростовську область. Ми радіємо, тому що кожен мертвий "колорад" вже більше не зможе вбити нікого з наших. (рос)

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

«Містраль». Троянський кінь Європи

24.07.2014 _ Олег Панькевич, для ЄП

Україна має попередити, що у випадку передачі «Містралів» Французька Республіка стане співвідповідальною за наслідки їх використання путінською Росією.

Монстра повертають до життя

24.07.2014 _ Андрій Вишинський, для ЕП

Податкова міліція подала прем'єр-міністру черговий варіант законопроекту про створення Служби фінансових розслідувань. Главу служби пропонується призначати на 6 років, і звільнити його зможе лише прем'єр. Якщо захоче. (рос.)

100 днів війни. Історія десантника "Боцмана"

23.07.2014 _ Марина Данилюк, для УП.Життя

Зрозумійте, не всі йдуть на війну із сталевою витримкою. Багато хто повівся на чутки й домисли: комусь хтось сказав, що якщо ти підеш на війну, то не треба буде виплачувати кредит, наприклад... Це вже на фронті довелось забути про власні інтереси заради бойових товаришів.

Джерела в ЄС розкрили санкційні плани. На розгляді - три сценарії

23.07.2014 _ Європейська правда

Найбільшою бідою "слабкого сценарію" є те, що він передбачає лише декларативну заборону військової співпраці ЄС та Росії... З позиції агресора "Містраль" є не зброєю, а лише засобом доставки зброї до берегів України.

Нескромна пропозиція, як подолати корупцію в Україні

23.07.2014 _ Y (на прохання автора)

В Україні навіть небіжчикові без корупції не виділять місце на кладовищі. Корупційна винагорода - на сьогоднішній день, основна складова доходу більшості "бюджетників". (рос.)

Айдар. Попереду інших

22.07.2014 _ Галина Титиш, Дмитро Ларін, УП

"Це не контр-страйк. Це війна, тут вбивають". На боці противника в цій гібридній війні, де, з одного боку, партизанські формування, а із другого важка артилерія й навіть ракети, які збивають літаки, – працюють як професіонали, так і найманці та "шушера, яка стволи подає".

Уряд підвищить податки та розпустить чиновників на два місяці

22.07.2014 _ Економічна правда

Замість податкової реформи - чергове підвищення податків. Замість скорочення штату державних службовців - символічна відпустка чиновників на два місяці. Такий новий "антикризовий" пакет уряду Арсенія Яценюка.

Мовчання Європи

22.07.2014 _ Антон Олійник, для УП

Збереження статус-кво вимагає малого - погоджуватися з правилами гри, що нав'язуються Росією. Згода на табуювання української теми - та плата, яка стягується за доступ до російської труби. Хіба велика ціна за сущу дрібницю? Адже вони не танки і не ЗРК "Бук" збираються розмістити на Єлисейських полях!

Восток-SOS: як активісти Донбасу допомагають людям із зони АТО

21.07.2014 _ Катерина Сергацкова, УП

Фактично ніхто не знав, як звільняти заручників, як організувати евакуацію людей із зони антитерористичної операції і дати їм тимчасове житло. На допомогу, як завжди, прийшли активісти.

Айдар. З життя батальйону сміливих

21.07.2014 _ Галина Титиш, Дмитро Ларін, УП

В "Айдарі" одночасно опинились бійці з абсолютно різних вікових категорій і професій: адвокати, будівельники, водії, науковці, автомайстри, фермери.

Воєнний стан чи АТО? Російський агресор повинен отримати адекватну відповідь

19.07.2014 _ Ігор Жданов, для УП

Воєнний стан запроваджується "у разі збройної агресії чи загрози нападу, небезпеки державній незалежності..." Хто буде сперечатися, що саме з таким характером реальних загроз стикнулася наша держава?

Трагедія малазійського авіалайнера: аналіз гіпотез

19.07.2014 _ StopFake

Після трагедії з авіалайнером MH17 Амстердам - ​​Куала-Лумпур були висунуті ряд гіпотез. Частина версій звинувачувала у трагедії українську сторону. StopFake спробував проаналізувати деякі з них. (укр)

Генпрокурор Віталій Ярема: Якщо наші військові здають зброю терористам без бою, це зрада в чистому вигляді

18.07.2014 _ Сергій Лещенко, УП

"Мені здається, що до АТО Ахметов мав стосунок до всього. Сьогодні, мені здається, він втратив контроль над ситуацією. Повний контроль буде втрачений тоді, коли розбомблять його будинок."

Солдатський чоботар

18.07.2014 _ Марина Данілюк

Після відвідання блок-посту в зоні АТО, 29-річний Роман Горбаченко таким чином вирішив допомогти українській армії: шити військовим берці.

День, коли террористи збили пасажирський літак

17.07.2014

В Донецькій області над Торезом терористами було збито пасажирський літак, який виконував рейс Амстердам - Куала-Лумпур. Загинули 280 людей і 15 членів екіпажу.

Мирний план для "Борисполя"

17.07.2014 _ Дмитро Дєнков, ЕП

Використовують "Бориспіль" не лише компанії, які пов'язують з Коломойським, а й держава. Так, на 1 червня аеропорт переплатив 108 млн грн податку на прибуток. Для порівняння: податок на прибуток за 2014 рік не перевищить 46 млн грн.

Кому вигідно війну називати тероризмом?

17.07.2014 _ Анна Маляр, для УП

Помилково встановлений діагноз може призвести до смерті пацієнта. Так само має значення юридична кваліфікація подій – АТО чи війна. Є декілька держав, які будуть мати пряму вигоду, якщо нинішні події в Україні кваліфікувати саме як тероризм, а не як зовнішню агресію.

Як "покращувався" кум Януковича

16.07.2014 _ Володимир Горковенко, для ЕП

Колишній керівник "Південної залізниці" - лише один з "когорти ображених". Це плем'я втратило контроль над "Укрзалізницею", але хоче повернутися саме і повернути старі схеми, щоб і далі годувати "сім'ю".

Халатність ціною в життя

16.07.2014 _ Мустафа Найем, УП

Тисячі людей добровільно покинули свої будинки, професію, затишок. І левова частка цих тисяч - це успішні люди, яких складно дорікнути у наївності, але які готові жертвувати собою. (рос)

Роз'єднана Європа. Друзі України і друзі Путіна

16.07.2014 _ Вікторія Шестоперова, для ЄП

На переході до третього етапу наполягають Польща, Швеція, Велика Британія та деякі інші країни, але є й ті, що більше проти, ніж за. До таких належать Італія, Болгарія...

Чим скінчиться великий розпродаж

15.07.2014 _ Дмитро Дєнков, ЕП

Колишній в. о. президента Турчинов намагався продати багато підприємств, які обслуговують главу держави. Однак Порошенко налаштований зберегти ДУС і призначив туди представників "Удару".

Волонтери на всі руки. Як активісти допомагають лікарням

14.07.2014 _ Галина Титиш, УП

"Колишніх волонтерів не буває" – цю фразу часто повторюють активісти, які "латають діри" у роботі медицини, армії, ЖЕКів. Після Майдану волонтери не лише не розбіглися по своїх справах, а й розширили поле діяльності.

Податок на протез, або Як благодійники утримують державу

14.07.2014 _ Анна Гулевська-Черниш, для УП

З початку року лише три із десяти тисяч благодійних фондів вже сплатили понад 10 млн грн. коштів у держбюджет. Приватні благодійники зіткнуться з проблемою на початку 2015 року під час заповнення декларацій.

Як виконати Угоду. ІНФОГРАФІКА

14.07.2014 _ Галина Заворітня, Любов Акуленко, для ЄП

Україна здатна отримати значні вигоди від Угоди про асоціацію (УА) лише у разі її виконання. Зокрема, відповідності до норм документа, Україні необхідно зробити більш чіткими правила конкурентної політики.

Севастополь - місто української слави. Наші у Кримській війні

12.07.2014 _ Ростислав Пилявець, ІП

До 50% Російської імператорської армії в цій війні - це солдати, матроси і офіцери українського походження. Українці складали близько 70% Чорноморського флоту - від матроса Кішки до адмірала Нахімова.

Партнер Фірташа "пробачає" державі 100 мільярдів

11.07.2014 _ Олексій Комаха, ЕП

Бізнес-партнер Дмитра Фірташа нардеп Іван Фурсін, обраний від Партії регіонів, готує грунт для грандіозної фінансової операції. (рос)

Смокінг і балаклава

11.07.2014 _ Михайло Дубинянський, УП

Ми роками твердили про переваги демократичного ладу. Але під час війни демократія виявляється не перевагою, а фактором, що ослаблює, оскільки дозволяє ворожим посібникам вести легальну політичну діяльність. Без закручування гайок нейтралізація п'ятої колони неможлива. (рос)

Три історії по те, як українці озброюють українську армію

11.07.2014 _ Марина Данилюк, для УП.Життя

Тарас Чмут: Моє перше враження, коли я поїхав з передачкою, було дуже емоційне. На передовій стояли не просто вояки, а елітний спецназ, але вони були схожі на партизан, що зібрались із довколишніх сіл.

У чому Україна програє Путіну

10.07.2014 _ Олексій Полегкий, для УП

Кордон між Росією й Україною сьогодні лежить у просторі "ненависті". І межа між ними проходить у душі кожного. Путіну вдалося змусити українців грати за кремлівськими правилами. Кремлю вдалося нав'язати Україні мову ненависті й дискурс війни.

Стара "прокладка" для нової влади

10.07.2014 _ Гліб Канєвський, Економічна правда

Ця історія - про "прокладку" ТОВ "Капромбуд", яке за півроку виграло 477,9 млн грн на тендерах "Нафтогазу" і сумнозвісного "Чорноморнафтогазу".

Головування Італії в ЄС - надія на кращу з найгірших

10.07.2014 _ Сергій Сидоренко, ЄП

Схоже, що підтримка України у Римі, розпочавшись на Могеріні, нею ж і вичерпується. Федеріка Могеріні може піти на підвищення - є значна ймовірність, що вона стане Високим представником ЄС з питань зовнішньої політики.

Футуристичний Донбас

10.07.2014 _ Станіслав Федорчук, для УП

На Сході кожен мусить знати про те, скільки його співгромадян було вбито сепаратистами, утримувалося в катівнях, покинули власні домівки, скільки робочих місць було знищено терористами й, зрештою, у які астрономічні суми обійдеться відбудова повоєнного Донбасу.

Усі матеріали за   Показати
дд мм рррр

Володимир Ференц:
Гуманітарна ціль війни

Непомітно для нас, майстрами гуманітарної інформаційної війни в українське суспільство впроваджуються дуже шкідливі гуманітарні віруси у вигляді підміни понять і дискредитації ментальності.

Іван Стойко:
Нарешті сталося!

Час розплати настав! Злочинна комуністична партія, яка є й завжди була маріонеткою держави-агресора Росії – не має права на існування.

Олексій Кучеренко:
Житлово-комунальна проповідь

Відповідно до світового досвіду, якщо число громадян, що стоять у черзі за субсидіями перевищує 20%, то в країні назріває революційна ситуація. (рос.)

Андрій Пишний:
Коли настане день, закінчиться війна...

Завдання непросте, але реальне. До 1 вересня зробити все, щоб слов'янські діти так само, як і всі діти в Україні, сіли за парти. Щоб якомога швидше картини обстрілів та вибухів в уяві цих дітей змінилися сюжетами з казок та оповідань.

Борис Бахтєєв:
Євросоюз-Росія: орел та решка санкцій

"Скажене дитя" не можна залишати без нагляду, тим паче коли в нього – ядерні іграшки, а отже, Захід мусить зберігати хоч якийсь вплив на Росію, що в даному разі означає: не спалювати мости.

Реклама:

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter