Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році
ВИБІР РЕДАКЦІЇ

Вибори на Донбасі: зрада влади

28.10.2014 _ Станислав Кметь, для УП

Результати голосування в одномандатних округах перетворять немічні 10% колишніх регіоналів в 15-20%. Ці відсотки їм подарував зовсім не Янукович, і не Путін. Їх подарував їм нинішній гарант Петро Порошенко.

Коаліція з трьома відомими

27.10.2014 _ Марія Жартовська, УП

Тепер високі результати прем'єрської політсили дають Арсенію Яценюку повний карт-бланш. "Без нас вони - банкрути! Українці показали, що хочуть, щоб Яценюк залишався прем'єром", - каже один з його соратників. (рос)

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Воїни добра. Роман Сініцин

30.10.2014 _ Галина Титиш, УП

Є такі підрозділи, до яких ніколи волонтери не доїжджають. Привезеш їм теплого одягу й трохи кави, і вони по кілька разів дзвонять і дякують. А є дуже розбалувані: надсилають заявку, ми її закриваємо на 40-60%, а вони потім дзвонять і в трубку нам: "Ви не все замовлення виконали!"

Чому не треба вивчати Коаліційні угоди

30.10.2014 _ Економічна правда

Про що насправді зараз розмовляють перші особи тих політичних сил, що потрапили до парламенту? Ці речі лишаються поза увагою суспільства. Йому винесли та поклали перед очима кілька паперців.

Нова коаліція. Під тотальним контролем Порошенка

29.10.2014 _ Марія Жартовська, УП

Яценюк вже заявив що хоче, щоб НФ став основою для формування коаліції як партія, яка зайняла перше місце за партійними списками і готовий бути прем'єром тільки на таких умовах.

Євгенія Закревська: Пономарьов сказав мені, що я живу в паралельній реальності

29.10.2014 _ Катерина Сергацкова, УП.Життя

На адвокаті-волонтері Євгенії Закревській досі "висять" справи по Майдану, а зараз вона намагається витягувати людей з полону на сході. (рос.)

Нестерпна легкість бізнесу

29.10.2014 _ Юрій Панченко, ЄП

Україна показала стрімке зростання у рейтингу легкості ведення бізнесу Doing Business, піднявшись на 96-ту сходинку. Однак таке зростання було обумовлено реформами, що були прийняті ще минулого року, а відповідно – нинішній уряд фактично не доклав зусиль до цього успіху.

Успіх "Самопомочі". Лише початок?

28.10.2014 _ Мар’яна П’єцух, для УП

Андрію Садовому, політична сила якого на парламентських виборах набирає 10%, треба зберігати свій всеукраїнський рейтинг. І наразі найбільш тепличні для цього умови – посада львівського мера. До останнього залишатися таким собі ідеальним керівником ідеального міста.

"Синдром героя". Як повернутися до мирного життя

28.10.2014 _ Ірина Виртосу, для УП.Життя

Надзвичайна увага близьких може бути обтяжливою для людини після травматичної події. Ваше бажання "розважати, розвеселити сумуючого" може сприйматися неадекватно вашим очікуванням.

Позапаспортний контроль

28.10.2014 _ Надя Кайданович, Сергій Сидоренко, ЄП

Російські закордонні паспорти "нового зразка" можуть незабаром відчинити ворота до країн Шенгену всім кримським бізнесменам, службовцям та громадським діячам, які співпрацюють та підтримують діючий окупаційний режим і не підпадають під санкції Заходу.

Чому не дешевшає бензин

28.10.2014 _ Дмитро Дєнков, ЕП

Що загрожує трейдерам? У березні 2013 року за узгоджене підвищення цін комітет оштрафував трьох найбільших торговців України на 150 млн грн. Зараз дії антимонопольного відомства схожі на загравання з операторами.

З двох зол. Як голосував звільнений Сєвєродонецьк

27.10.2014 _ Анастасія Рінгіс, Дмитро Ларін, УП

Приблизно третина жителів чекає, коли в місто повернеться ЛНР. "Ватніческіе настрої нікуди не поділися", - запевняє нас активістка. (рос)

Прасувальна дошка пошани

27.10.2014 _ Юрій Панченко, ЄП

"Європейська правда" починає серію публікацій про українських виробників, які змогли "прорубати вікно в Європу", тобто вийти на ринок ЄС і досягти там успіху.

Хто перемагає на парламентських виборах

27.10.2014 _ hubs.com.ua, pravda.com.ua

Яку підтримку мають партії у різних регіонах країни, хто перемагає у мажоритарних округах, і скільки кожна партія зможе зібрати депутатів у новій Раді. Відповіді на всі ці запитання - в інтерактивному гіді по виборах, який ми оновлюватимемо щокілька годин. Оброблено 70.86% протоколів.

На сьомий кілометр

27.10.2014 _ Галина Калачова, для ЕП

Петро Порошенко жорстко розкритикував роботу СБУ, митниці, прикордонної служби та міліції у сфері боротьби з контрабандою. "Якщо вони не можуть вирішити ці проблеми, то захищатимуть кордон у зоні проведення АТО". (рос.)

Перша реакція та прогнози

26.10.2014 _ Українська правда

Собрали в одном месте реакций разных интересных людей - от Тараса Березовца и Сергея Лещенко до Евгения Кузьменко и Евгения Комаровского.

День виборів. Хроніка

26.10.2014

В Україні пройшли дострокові вибори Верховної Ради. 225 депутатів будуть обрані від партій, які подолали 5%-й виборчий бар'єр.

Нові обличчя: заради чого комбати йдуть у велику політику

24.10.2014 _ Анастасія Рінгіс, УП

Сьогодні бойові командири - must-have політичних сил. Заради чого Семен Семенченко, Юрій Береза​​, Андрій Білецький, Андрій Тететрук, Дмитро Ярош готові поєднувати передову з роботою в парламенті? (рос.)

"Зайвий" газ України

24.10.2014 _ Олександр Гальченко, для ЕП

Баланс "Нафтогазу" містить "зайві" 6,6 млрд кубометрів палива тільки за опалювальний сезон - основний час гешефт-профіту. Загальна цифра - майже 8 млрд кубів. Корупційна різниця між тарифами сягає 40 млрд грн. (рос.)

Як реформувати корупційний олігархічний лад

23.10.2014 _ Володимир Лановий, для ЕП

На державних посадах Хорошковський, Тигипко, Колесніков, Шуфрич, Коломойський, Тарута залишалися бізнесменами, а не урядовцями. Інакше не буває. Однак люстрацію, схоже, вихолостять і дискредитують.

Округ для Ківалова

22.10.2014 _ Роман Романюк, УП

З 18 членів ОВК, яка рахуватиме голоси за Ківалова, 10, тобто більшість, мають пряму залежність чи зв’язки із Ківаловим. Це легко перевірити, зайшовши на сайт керованої ним Юракадемії.

"Броники" для душі

22.10.2014 _ Анастасія Мельниченко, для УП.Життя

Ми можемо ворога вбити фізично за одну секунду, а на те, щоб зробити з забитого ватника людину йдуть роки. Пісні, танці, ремесла, книги, культура нашого народу - це броники для душі і теплі чоботи для нашої моральної стійкості.

Психоаналіз війни. Частина 1. Проблеми сепарації

22.10.2014 _ Ігор Лубківський, для УП

Сепаратизм для України – то проблеми інфантилізму. Це прагнення потрапити в нову залежність, щоб хоч трохи відновити колишній інфантильний зв'язок, фактично втрачений ними після розпаду СРСР.

Нова податкова афера

22.10.2014 _ Андрій Вишинський, Галина Калачова, для ЕП

ПДВ, сплачений компаніями за раніше придбані товари та послуги, у нових розрахунках участі не братиме. Платників податків змусять заплатити за цими товарами і послугами не ПДВ, а повноцінний податок з обороту, але за ставкою ПДВ. (рос.)

Боєць "Прикарпаття" - про війну, дезертирство і командування

21.10.2014 _ Марина Данилюк, для УП.Життя

Чи є це дезертирством? Я думаю, що в деякому сенсі це можна так назвати. Проте й називати дезертирами весь батальйон я би не наважився. Бо після допитів у прокуратурі й низки написаних рапортів усі добровольці хочуть повернутись на Донбас.

Росія друг, Росія ворог

21.10.2014 _ Леонід Швець, для УП

Навіть з провідними опозиційними фігурами, як показали останні резонансні висловлювання Ходорковського і Навального, немає спільної мови. При тому, що вони поділяють нашу характеристику Путіна. (рос)

Порівняння програм політичних партій

21.10.2014 _ VoxUkraine, для УП

Переможці на виборах визначатимуться не за програмою та пропонованим планом дій – а за рейтингом партійних лідерів. Така залежність від фактора особистості може бути небезпечною.

Чи поверне держава гроші банку "Родовід"

21.10.2014 _ Андрій Терещенко, для ЕП

Ключова людина у справі банку, Шепелєв, втекла з конвоїром. Екс-депутат, імовірно, у Росії. Він носій цінної інформації, на яку можна виміняти спокійне життя. (укр.)

Художник з "Мурзилок". Історія полону і нове важке життя

21.10.2014 _ Катерина Сергацкова, УП

Бойовиків приводили в лють роботи "Мурзилок". Особливо вони ненавиділи його за карикатуру на Стрелкова з пістолетом біля скроні. (рос.)

Чи брешуть рейтинги? Цінності українського суспільства та передвиборчі очікування

21.10.2014 _ Валерій Пекар, для УП

Прихильники "Самопомочі" та Правого Сектора, замість того, щоб в останній тиждень мобілізуватися задля перемоги, волають про спеціально занижені цифри та про всесвітню змову...

Обличчя донецького аеропорту. "Кіборги"

20.10.2014 _ Сергій Лойко, для УП

Фоторепортаж

"Штурмовики" Путіна або записки про українську інформаційну війну

20.10.2014 _ Роман Головенко, для УП

Утрата довіри західної аудиторії до російських ЗМІ позбавить сенсу поширення з їхнього боку вигадок про Україну.

Корупція: невесела метушня

20.10.2014 _ Галина Калачова, для ЕП

За минулий тиждень юристи всіх мастей в мережі Facebook винесли однозначний вердикт - ніякого розкриття інформації про власників не буде. А значить, прийнятий антикорупційний пакет - чиста профанація. (рос.)

Усі матеріали за   Показати
дд мм рррр

Юрій Радченко:
Чорна діра українського космосу

Що залишає по собі люстрований глава космічного відомства, і хто за це буде відповідати.

Галина Калачова:
Синдром стурбованості

Як працювати українському бізнесу в зоні АТО? Хто компенсуватиме його збитки? Про це не говорять ні Європа, ні українська влада. (рос.)

Борис Дрогомирецький:
Донецьк – не-Донецьк

Ті, хто стверджує, що Донецьк – споконвічно російське місто, м'яко кажучи, говорять неправду: не було тоді Донецька, або мова йшла про зовсім інше місто Донецьк.

Анатолій Кравчук:
За що повстав Майдан, або Молитва за спочилі "Регіони"

Український народ часто нарікає на депутатів, звинувачуючи їх у злодійстві, корупції та продажності - але при цьому саме їх знову й вибирає. Напевно, для того, щоб в наступні роки знову було на кого скаржитися, звинувачуючи у власній бідності й ущербності.(рос)

Сергій Лещенко:
Політична некрофілія Олеся Довгого

На 102 окрузі Довгий організував політичну змову найвищого рівня, яка унеможливила обрання будь-якого іншого кандидата. Учасниками змови стали всі демократичні партії.

Валерія Івашкіна:
Явка – 100%, або курс підвищення кваліфікації з фальсифікації

Втеча більшого складу окружної комісії зробили 140-й округ з центром у місті Біляївка Одеської області одним із найгарячіших на цьогорічних парламентських виборах.

Реклама:

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter