IP: 213.186.211.---
Laborant _ 23.11.2005 17:45
А як же їм робити публікації, якщо лаба не аккредитована,
такі результати PubMed не опублікує. Про це ж і йдеться.
IP: 192.168.220.---
mortal _ 14.11.2005 10:21
А вообще никакого диоксина и близко не было - просто сэкономил человек на хорошем косметологе (денег же, судя по декларации, совсем ничего) и получил то, что имеет. Теперь мода такая - "травиться", О.Билозир, например.
IP: 192.168.220.---
mortal _ 14.11.2005 10:08
Задолбали своим диоксином. Он бы давно помер, если б такие дозы получил. А то "сделать не можем, проанализироавать не можем". Тоже мне, непосильная задача. Возьмите старый совковый хроматограф и через час будете знать чего и сколько у него есть.
IP: 217.77.222.---
Помаранч _ 13.11.2005 22:36
Ми віремо президенту і шануемо його але нам потрібні остаточні відповіді про отруення а не балачки. Потрібно на цьому поставити крапку та йти далі.
IP: 84.150.171.---
SK _ 12.11.2005 02:57
@yaf
A esli by nichego v svoiu zashchitu ne pisali - to ty b govoril "Pritihli Merzawzy! Widno nechem kartu kryt'!" Tak?
@Harmony
Emotional'nym, slabonernym a pritom ishche prinzipial'no DURNYM tipa tebia nefig politiku chitat'!
P.S.Skeptik - a ty k svoemu "zwenu" toje skeptichno stavishsia?
IP: 80.78.47.---
Ulyana _ 11.11.2005 18:36
Набираємо www.ncbi.nlm.nih.gov, користуємося пошуком PubMed за словом dioxin: 10421 посилання на публікації у світових (в тому числі українських та екс СССРівських) наукових журналах. Робимо пошук за терміном dioxin poisoning: 350 посилань. Де прізвище Проданчук? Де роботи інституту? Хто експерти?
IP: 85.202.170.---
Василиса _ 11.11.2005 16:38
Более бездарное покушение просто трудно придумать!
Подпортить внешность мужику, чтобы понизить его рейтинг на выборах - просто смешно! Активность мужика это не понизит. А вот для женщины это удар. Как бы вела себя, например, Тимошенко с таким лицом? Может их перепутали?
IP: 194.125.224.---
Ptashka _ 11.11.2005 13:18
Правильний підбір дози не можливий. оскільки ніхто не знає скільки діоксину потрапить в організм після отруєнняз їжую наприклад.
IP: 194.125.224.---
Ptashka _ 11.11.2005 13:14
Хочу відповісти на коментар про самоотруєння ні одна здравомисляча людина не нанесе подібну травму своему організмові, оскільки діоксинє фокультативна отрута і вона постійно накопичується у тих самих депо (жир, печінка) і рано чи пізно накопичувальна доза може стати литальною.
IP: 212.113.39.---
OLAF _ 11.11.2005 13:01
Ведь есть же яды которые сильно травят, портят, скажем, внешний вид человека и быстренько выводятся из организма.....
Вообщем задай себе вопрос - ты бы сам поступил бы так глупо...Надеюсь ответ - НЕТ.
IP: 212.113.39.---
OLAF _ 11.11.2005 12:55
PVol - Ну откуда же столько злобы?? Ну сам подумай, кто-бы стал вводить себе яд, который будет гадить тебе может даже всю жизнь?? Который отложится в почках, печени, жировой ткани и будет тебя потихоньку травить, мешая жить и работать? Глупо как-то об этом не подумать....
IP: 213.130.17.---
PVol _ 11.11.2005 12:12
Саме самоотруєнням можна пояснити правильний підбір дози (читайте статтю), а також відверте небажання Ющенка & Ko здавати аналізи, розслідувати цю справу і т.д. Пригадую, перед третім туром в інтерв'ю 5 каналу Ющенко сказав: "...для себе я знаю...". Звичайно, що знаєш, гад...
IP: 213.130.17.---
PVol _ 11.11.2005 12:08
Я думаю, що якщо це був дійсно діоксин, то Ющенко свідомо пішов на отруєння сам, щоб підняти свій рейтинг, бо знав, що не помре. Згадайте, навіть після революції, третього туру і підраху...ства а ля Давидович перевага склала АЖ 7.8%. А що було би БЕЗ "отруєння" ? - Тільки одне - поразка.
IP: 192.168.220.---
mortal _ 11.11.2005 10:59
Жаль, что вовремя не купил глянцевый журнал, в котором были фотографии почти во весь разворот без ретуши (или чистки?) лица Ющенко. Так там наличием хлоракне и не пахнет.
IP: 192.168.220.---
mortal _ 11.11.2005 10:36
По-моему, интервьюируемый разрывается между своими профессиональными знаниями и общей политической конъюнктурой. Не зря он же отказался делать какие-либо прогнозы. А кто-нибудь видел фото Ющенко с конкретным хлоракне? Может, есть конкретные сведения, что хлоракне не только на лице?
IP: 80.90.234.---
present _ 11.11.2005 09:59
Так и хочется сказать словами украинской мудрости: "Говорили-балакали, сіли та й заплакали".
Интересно, интервьюируемый знаком с Борисом Володарским и его интервью на аналогичную тему:
http://main.pravda.com.ua/news/2005/9/2/32982.htm
У меня интервью с Володарским вызывает большее доверие.
IP: 69.207.181.---
Slobojanka _ 11.11.2005 03:17
Harmoshka:
Tebe ploho? Tebia kolbasit? Mojet uroven' dioksina povyshennyi?
IP: 10.10.1.---
igorKo _ 11.11.2005 02:22
я не канд.хім.наук, навіть не звичайний хімік, тому про шкідливість і форми, способи виготовлення діоксинів робити висновки не буду
але хотілось би задати одне запитання Президенту і гого близькому оточенню:
"10місяців пройшло від інавгурації,а експертиза робится аж під вибори. ЧОМУ?"
IP: 129.234.12.---
Chemist _ 10.11.2005 23:01
... sintezy dioxinov opisany v literature, i legko ubedit'sya , chto nikakoj super-modern laboratorii dlya sinteza dioxinov ne trebuetsya. Edinstvennoe - zaschita experimentatora (chtob samomu ne travanutsya), - nu tak himiki-sintetiki inogda imeyut delo i s bolee toksinymi veschestvami....
IP: 129.234.12.---
Chemist _ 10.11.2005 22:55
Nu skolko zhe eschyo politiki, vrachi i dr. "nehimiki" budut lezt' tuda gde ne soobrazhayut i porot' chush', chto "sdelat' dioxin (v chistom vide) v Ukraine nevozmozhno".... A narod-to verit avtoritetam... Da normalnyj himik-organik urovnya kand.him.nauk v obychnoj him.laboratorii smozhet ego sdelat
IP: 69.132.89.---
Harmony _ 10.11.2005 19:35
Слобожанка и Инев. Кого вы защищаете??Брехуна!!!
Да вы обои дурные на всю голову.Вы шо не читаете шо он всей Украине мозги пудрит то он знает то прощает то завтра арестуют. Брехло бля каких мало а вы уёбки его защищаете дебилы. Он вас дрючит а вы недоумки крепчаете мазохисты.
IP: 81.30.215.---
Yar _ 10.11.2005 17:57
"Дуже багато діоксину у риб’ячому жирі","У нас самих в організмі є дуже багато діоксину" - А взагалі пан Микола рузуміє що таке "дуже багато", і яким словом він оціне рівень діоксину в крові Ющенка? Про яку акридетацію може іти мова с такими спеціалістами...
IP: 84.163.10.---
ГайдиДоБайди _ 10.11.2005 17:06
Це не справою невіри, а предметовости. Якраз, покликаючися на своє отруєння, ВЮ може найкраще захищати Кучму і причет. Тобто в дійсності йдеться про неймовірні мільярди. Звісно, суперечно, що він дає свою хату в заставу, а син його в БМВ М6. Та що було б сталося з цап-царапством Пінчука під Яну-чем?
IP: 193.109.80.---
Анатоль _ 10.11.2005 17:02
Та вже набридло слухати цю маячню. Ющенко тикав свою морду і кричав, я стану призидентом і покажу тих людей які мені це заподіяли. І що? Ніхто не покараний, нікого ніхто не шукая по одній причині - це була ПІАР акція. Ще рік і ніхто про це взагалі згадувати не буде бо заборонять або ще щось придумає
IP: 195.114.130.---
Serge _ 10.11.2005 16:36
Некоторое время назад:
"Он получил это вещество от людей, которые преследовали определенные цели".
На вопрос, было ли их целью убить Ющенко, доктор Корпан уверенно ответил: "Да, разумеется".
Ющенко недавно говорил, что скоро обнародует доказательства, что его противники пытались его убить ...
IP: 69.207.181.---
Slobojanka _ 10.11.2005 16:32
Harmoshka - pogana i pidla.
Skeptik - drug Harmoshky.
IP: 84.163.10.---
ГайдиДоБайди _ 10.11.2005 16:02
Звичайно, ніхто взмозі упевнено стверджувати щодо затруїння Ю. в цих гонгадзівських обставинах. Хоча розглядаючи обставини аж до його теперішньої діяльности, то цілком не сприймаю політичне затруєння, як у разі світлої пам'яті С. Бандери. Занадто міцно любовні диби між ним і Пінчуком...
IP: 62.80.165.---
yaf _ 10.11.2005 15:24
Ведется усиленная работа по отмазыванию Ющенка. И статейки нужные и т. д. А тут Кармазин со своим кодлом подоспел Притыку чмырить. А как же, он же против кума в суде свидетельствует. Даю 100% ник4то дела об отравлении не расследует и крапку никто не поставит. Хотели бы уже поставили бы.
IP: 192.168.24.---
Бруталіст _ 10.11.2005 15:07
Harmony- навішали тобі локшини на вуха, що Ющенко їв раки, горілку пив, а ти повірив.
IP: .---
Skeptik _ 10.11.2005 15:00
Inew - ты добрый, продолжай и дальше так общаться с людьми.
Если диоксин воздействует на "слабое звено" в организме человека, то граждане Украины обязаны знать, где у нашего Президента слабое звено - куда диоксин может ударить. Не дай же бог у него в голове слабина.
IP: 213.186.197.---
Medic _ 10.11.2005 14:19
Раз уж есть такой институт и такое оборудование, почему нельзя было раньше сделать аккредитацию и уже швейцарцы бы ездили к нам а не мы к ним - у нас анализы бы стоили дешевле. Тем более что диоксины это проблема не только президента.
IP: 193.238.96.---
Inew _ 10.11.2005 13:53
Harmony -- сам ты гавно. Желчный пузырь твой уже лопнул!
И зубы твои гадючьи - отруйные. Не общайся с людьми!
Ты злой, недобрый.
IP: 69.132.89.---
Harmony _ 10.11.2005 13:19
А як правило, ті, хто вчиняють замах, намагаються зробити так, щоб не було знайдено "знаряддя вбивства".
Ну шо мона сказать только одно нех гавно жрать и никто тебя брехуна не травил. Нажрался раков шо гавно и падаль едят на халяву вот и получил рожу как у Фантомаса а брешет шо травили!