IP: 192.168.0.---
Helen _ 18.11.2005 15:19
Приглашаем посмотреть на заботу мерии об охране материнства и детства в Киеве на примере детской поликлиники в Святошинском р-не по ул. Королёва, 11/1 - здание трещит по швам от строительства высотного дома, дорога раздерибанена, из кабинетов сделали сауну. Кохаймось!
IP: 194.55.49.---
Oleksijko _ 16.11.2005 15:01
Obratite vnimanije na foto pana Omelchenko: ot etogo litsa dazhe cherez internet peregarom vonjaet.
IP: 85.202.130.---
Spaceman _ 15.11.2005 10:43
Омеля! Черняховский съест твое сердце!
IP: 85.202.186.---
Kolokol _ 14.11.2005 21:02
ФГС объявляет конкурс на финансироване инициатив, связанных с предстоящими парламентскими выборами на Украине. К участию в конкурсе допускаются зарегистрированные негосударсвенные некоммерческие организации а также электронные СМИ. Размер грантов – от $5000. Зайдите на Kolokol.org
IP: 194.55.49.---
Oleksijko _ 14.11.2005 18:48
Koly buv vlitku v Ukraini, pochuv u novynah: Pan Omelchenko podaruvav dityam-syrotam tonnu medu z vlasnoi pasiky. Pane Omelchenku, a chas pratsyvaty merom u vas pislya hobby zalyshaetsya? A dohody vid pasiky vy deklaruete, chy vy med tonnamy vzhyvaete vlasno? Chy mozhe ta tonna byla ostannya?
IP: 194.7.173.---
joris _ 14.11.2005 12:16
Eto pravda golosovat' ne za kogo. Omele to povezlo chto ego mladshenkiy takoy rastoropnuy. Prisoska k kievskomu budgetu poluchilas' prekrasnaya.Vse cherez suna. Horosho hot' starshuy tolko na vtorostepenngo diplomata sposoben. A to dvuh sunovey SanSanucha kievskiy budget ne potyanul bu. :)
IP: 10.11.12.---
ТОЛЯН _ 14.11.2005 10:08
НЕУЖЕЛИ ЭТОТ ВОР В ЗАКОНЕ И ДАЛЬШЕ БУДЕТ ЦАРСТВОВАТЬ?
IP: 85.202.148.---
Шура _ 12.11.2005 09:55
Якщо міським головою стане не людина з оточення Омельченка, завтра він змушений все своє подальше життя бігати по судах та прокуратурах, доказуючи свою непорочність.
Та він дасть 50 млн.дол. Кличку замість 8-ми аби той пішов на вибори і спас його від вязниці. Можливі всякі варіанти. Чи я помиля юсь
IP: 69.139.30.---
vov _ 12.11.2005 00:48
Цікаво, а якщо на медкомісію і Кличко прийде :)
IP: 151.191.175.---
xo3run _ 11.11.2005 18:04
Мэр - должность не формальная. Посмотрите на Нью-Йорк: при Джулиани преступность уменьшилась в разы. И это не голая статистика.
Омельченко мы знаем. Будем строить. Если что-то не сделано мэром, - сделано не будет.
Хотя политик он сильный (сильный - не синоним хороший).
IP: 192.168.2.---
Gvynt _ 11.11.2005 13:54
"Хто здоровіший, на користь того я відмовляюсь від виборів!"
- Ну и дуб вы, Василий Иванович!
- Да, я здоровый!
IP: .---
JAROS _ 11.11.2005 13:05
Треба все відкрито аналізувати. економісти, журналісти, народ.
Тільки журналісти мають бути не молоденькі птенчики.
IP: .---
Трям _ 11.11.2005 13:02
Омеля заговорил о детских мед. учереждениях, как все будет здорово ... потом, а сейчас в Киеве всего 3 аппарата исскуственного дыхания для грудных детей, которые работают нормально и очередь 5-6 детей лечь под нормальных аппарат. Кто не успел того больше нет. Что ж он раньше делал?!
IP: .---
mmm _ 11.11.2005 12:58
Мером Києва з таким бюджетом і я можу бути. Буду будувати ст. Метро в напрямку нових масивів в яких мої фірми побудують житло. Ага, дітям молоко в школах.... і не тільки дітям.
Хай піде підніме місто в якому бюджет в 1000 разів менший...
Голосувати за Омелю будуть люди, які не люблять Київ...
IP: 212.82.209.---
Пришибєєв _ 11.11.2005 12:56
Як подивишся, хто може прийти на зміну Омельченку (із заявлених кандидатів), то зрозуміло, що краще вже хай залишається дядя Саша.
IP: 194.125.224.---
Ptashka _ 11.11.2005 12:50
Всім зрозумілі переваги мера-інженера, але є і недоліки. хоча б те що забудовуються ліси, парки, будується міст через Труханів острів, який є унікальним природнім осередком, а це, зрозуміло, лише вершинка айзбергу.
IP: .---
oops _ 11.11.2005 12:38
Как представлю, что Омеля пойдет на 3 срок, так хочется уехать из Киева... Стыдно за власть.
IP: 212.109.60.---
alexandr _ 11.11.2005 12:37
Хватит уже мифов про хозяйственников. Почему-то никто уже не говорит, что президентом Украины должен быть хозяйственник. Киев - это модель всей Украины.
IP: 192.168.46.---
Женя _ 11.11.2005 12:31
Дісно, голосувати нема за кого. Найгірше, якщо при відсутності вибору мером знову стане Омелько
IP: 212.109.35.---
loozky _ 11.11.2005 12:07
Плахой, плахой мальчік Амелюшко! Інакше що це за риторика? "нехай збереться вся журналістська братія і лікарська комісія, яка приймає у школі в 14-річних хлопчиків медогляд і я з Бондаренком, у голенькому вигляді", або "Де ви були, голубці" ;)?
IP: 10.10.200.---
rumzes _ 11.11.2005 11:45
Цікаво! А чи зможе Омельченко зробити стійку на слизький плитці на Майдані... Хочаб на ногах... :)
IP: 10.10.200.---
rumzes _ 11.11.2005 11:38
Омеля - корупціонер.
Томентко - балабол.
Кличко - шоу-мєн.
ЗА КОГО ГОЛОСУВАТИ?
IP: 10.12.0.---
RSh _ 11.11.2005 11:26
Корупція в державі - загрозливого характеру, це загальновідомо, очевидно - проте як з цим боротись немає уявлення ні в президента, ні у Верховної Ради...
Омельченко О.О. і К. - це уособлення зла, не дивлячись на його здобутки як мера. Кличко - не має морально права стати мером - він "дітище" О.О.!
IP: 10.12.0.---
RSh _ 11.11.2005 11:22
Текст повідомлення набирайте тут
IP: 192.168.1.---
alla _ 11.11.2005 11:02
що б він зараз не казав, а я його не люблю і в моїх очах його рейтинг не підніметься
йди на пенсію і віддай мою землю!!!!!!