Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Дайош українську третьою державною?

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 91.123.151.---
_Патріот_ _ 06.02.2008 21:36
Повністю поділяю думку автора статті.Я болісно сприймаю висловлювання на кшталт "мой родной язык русский и я буду за него голосовать как за второй государственный".Яке право ви моєте висувати претензії,коли ви навіть не є українцем,а лише її меншина МОЄЇ країни?Якщо ви так вболіваєте за російську мову,чому ж ви залишили свою країну?Українська мова більше не буде об"єктом для глузування!Це я вам кажу від імені української молоді. Дякую за увагу!
IP: 89.252.10.---
Бандера-дядько _ 11.07.2007 19:45
Москалі-геть!!!!Україна Київ ТАК!Янукович І вся шайка в Росії їде нехай!!!!!!
IP: 10.0.10.---
SiegeMode _ 21.11.2005 20:42
Для NIA:
Это ты заикаешься, а мы вопрос поднимаем.
Я живу в Киеве с рождения - и вдруг ни с того ни с сего стал
"оккупантом" и "чужим" - благодаря тому, что мой родной язык русский. Поэтому буду голосовать за тех, кто сделают русскому
языку равный с украинским статус.

Про "коренную нацию" - ну так покажи свои корни!!!
А также сучки, ветви и листья!!! Постоянная территория
была разве что только у эскимосов - все остальные страны
бурно ее делили в войнах... Читайте историю!!!
IP: 194.44.94.---
NIA _ 21.11.2005 14:29
Де3: оправдываться за Бандеру и т.д. не зачем, многие и в Россие сейчас понимают, что к чему, а то, что в России сейчас полно межнациональных проблем, в том числе и языковых, так это видно невооруженным глазом. И то, что вы на Украине сейчас так открыто обсуждаете эти и другие щепетильные проблемы, в этом уже разница между Россией и Украиной. Во всех цивилизованных странах один государственный язык, язык коренной нации, но никто же не запрещает языки нацменьшинств.
IP: 217.12.203.---
ДеЗ _ 21.11.2005 12:47
Лет 5 назад в Москве открыли украинскую школу, но учеников пришло так мало, что смысла в ней не стало. Насчет двуязычия в России, там нац. территории двуязычны и давно (Башкирия, Татарстан, Дагестан и др.) А в России украинцам украинский язык и самим не нужен. Больно не перспективно, да и оправдывайся за Бендеру, Коновальца, Шептицкого и др. В марте 2002 г. в Харькове прошел референдум о придании русскому статуса офиц. языка- 84% ЗА!
IP: 192.168.2.---
Bundeswehr _ 21.11.2005 11:54
NIA:Не путайте Божий дар с яишницей.
IP: 194.44.94.---
NIA _ 21.11.2005 11:29
Статья очень правильная и своевременная. Сам живу в Россие, гражданин России и могу позволить себе спросить кто там в Украине еще заикается о дискриминации русскоязычных и русского языка, когда в Россие нет ни одной украинской школы, не издается ни одной газеты или журнала, хотя украинская диаспора тоже самая большая в Россие. Поэтому ни о каком втором государственном языке в Украине, кроме украинского, речи быть не может. Живешь в Украине - учи и знай украинский, не хочешь - свободен.
IP: 192.168.2.---
Bundeswehr _ 21.11.2005 11:02
Ягуарій:Господа укр.шовинисты!Аргументы у вас иссякли.Ваша идеология изначально импотентна.Все вы напоминаете мне человека сидящего на унитазе с крепчайшим запором в общественном туалете.Мне вас искренне жаль,что вы живете в нач.19 века.Вспомните только,кто выкупил из крепостного права Т.Шевченка?
IP: 194.44.105.---
Ягуарій _ 21.11.2005 09:17
Бунд. якщо ви совєцкій, то чому Бундесвер, тобто НАТО, тобто друг бандерівців?!! Перейшов на бік ворога? Ізмєна Родінє? Що б з Вами зробив за це Ваш папаша у 1952-у?...
Хахли - це ті, що вам піддакують. Ми українці....
Щодо ідеології, нє ізвіняю. Було 2 фашисти: Адік і Йоська. Невідомо, хто гірший. Адькіних позасуджували, а Йоськіних ще ні. А доведеться.
IP: 194.44.255.---
Веприк _ 20.11.2005 20:20
Правильна стаття. До тих хто хоче, щоб все як буде, при сучасних темпах той же Львів вже через 20-30 років можуть втратити мовну ідентичність. Всі говорять про захист прав російськомовного, але ніхто ні слова не каже про захист прав україномовного, оскільки з порушенням моїх прав порушення перших здадуться незначними недорозуміннями. Я хочу читати якісну професійну літературу українською, хочу щоб мені не хамили продавці на звертання українською.
IP: 193.109.100.---
newukrainian _ 20.11.2005 15:18
Нехай усе буде, як буде! Менi однаково, що харкiв на 95% говорить росiйською (i нiкому не заважають). Кожен сам мусить обирати чого вiн вартий: бути продуктом чи продукувати.
IP: 71.135.60.---
Одессей _ 19.11.2005 22:45
Юрiю. Ваше - (кр, Гельмут, Bundeswehr, ДеЗ. іmeh), очень хорошо. Срочно были заменены все Вами указаные ники на новые.Но это не значит что они не вернутся. Это их прокол. Удачи.
IP: 193.138.144.---
handry _ 19.11.2005 19:11
lyubov а ви шановна, и в offlineовому житті латиницею друкуєтє? чи кирилиця це теж русизм?
IP: 193.138.144.---
handry _ 19.11.2005 19:05
саніті так дайте людям гроші - може вони вас легше зрозуміють, чи може у вас грошей нема, а тіки відро котлет то роздайте голодуючим поволжжя, вони вам "большоє чєловєчєскоє спасіба" скажуть а то все: москалі кацапи...
IP: 65.88.88.---
lyubov _ 19.11.2005 18:55
Hto dav vam pravo, shanovnyy pane avtor, krytykuvaty movu krayiny v yakiy vy zhyvete? Hto dav vam moralne pravo tak vidguknutys pro movy milioniv lyudey? Nevzhe vawa matir goduyuchy vas molokom ne navchyla vas yakwcho ne lyubyty, to prynaymi povazhatu movu narodu v krayini yakogo vy zhyvete? Ne dymayu shcho predstavnyku nimezkoyi naziyi pryyde v golovu take koshchunstvo!
IP: 212.42.76.---
DON_VOVAN _ 19.11.2005 16:25
Полностью согласен с автором!!!!
IP: 10.3.1.---
Crowley _ 19.11.2005 12:17
Ментальность украинцев такова, что при условии спокойной и понятной жизни, скромного материального благополучия, они готовы за полгода освоить хоть китайский язык, если потомки Мао это им предоставят.
И дело не в их продажности - просто местные балоболы уже всех достали по самое нехочу.
IP: 10.3.1.---
Crowley _ 19.11.2005 12:13
"Панове" - это звучит гордо! :-)
"Титульна нація" - звучит еще гордее :-)
Что мы видим в итоге - жалкие потуги местечкового политиканства с АГГромной претензией на исключительность, мессианство и непонятось.
Полноте, "панове", выборы еще не начались, не надо фальстартов.
IP: 85.202.128.---
Xoxol _ 19.11.2005 10:49
Колись, якась мудра людина сказала, що чужою мовою розмовляє у державі або гість, або найманець, або окупант, який нав'язує їй свою мову. А довідома більшості титульна нація в Україні - українці. Робимо висновки панове
IP: 10.0.2.---
саніті _ 19.11.2005 02:12
Допоки українська мова не стане домінуючою, про ніякі успіхи держави говорити не слід, бо це все пов’язано на підсвідомому рівні. І пануючий вислів наших бізнесменів " а я і на турецком заговорю - мнє би лішь только бабкі" це і є результат - сьогоднішнішнього нашого стану.
IP: 193.138.144.---
handry _ 18.11.2005 20:30
Crowley-rulesss
IP: 217.27.145.---
Olijnyk _ 18.11.2005 20:17
to galllkПідтримую! Саме такою, як Ви пишете, є історія моєї родини і моя власна. І багатьох іще. А у 2001-му аж здригнулися - звідки впало стільки українців, якщо населення скорочується? :)Від модератора. Останній раз попереджаю, що якщо ви будете вступати в дискусію, ми заборонемо вам доступ до коментарів. для цього інсує ФОРУМ.
IP: 193.138.144.---
handry _ 18.11.2005 19:37
newukrainian не втягивайся - поколотят
IP: 217.27.145.---
Olijnyk _ 18.11.2005 19:24
to Serhiy
Всміхайтеся, Сергію, і робіть свою справу. І більше б таких, як Ви. Щасти Вам!
:)
IP: 193.138.144.---
handry _ 18.11.2005 19:00
2Де3 дело не в том кто его пропагандирует, а кто дискредитирует. Я бы советовал агресивно настроенным миссионерам украинства для начала перевести на украинксий Стефаника, потом украинизировть закарпатье, а то они в основном жестами, а потом уже вести диалог с рускоговорящими украинцами
IP: 64.231.230.---
Zoi _ 18.11.2005 17:59
Люди, тут місце на доречні коментарі, і не на сварки. Обговорюйте статтю і не піддавайтесь на провокації!
Остапе Кривдик, Ви показали, що багато читали. А що конкретно Ви пропонуєте для покращення статусу української? Полеміки вже достатньо. Не переказуйте Донцова, створіть щось своє.
IP: 213.186.122.---
Crowley _ 18.11.2005 17:30
Рекомендую почитать национально озабоченным: http://www.udaff.com/politsru/49078.html
Сторінки:      Попередня      Наступна