IP: 62.80.175.---
Серго _ 18.11.2005 19:38
Уже и на майдан аккредитацию надо получить.
Может, еще и автоматчиков позвать?
IP: 193.138.144.---
handry _ 18.11.2005 15:01
какой нах закон!? какая свобода слова!? не было ее и не будет!!! не вериш зайди на gazeta UA которую ваша улюблена юля просто закрыла
IP: 85.202.142.---
troll _ 18.11.2005 02:16
Поставь палатку возле администрации Резидента... может поможет :-)
IP: 193.239.129.---
Помаранчевий _ 17.11.2005 22:23
Щодо закона про ЗМІ, який є тільки першою ластівкою на шляху до "демократії". Пам'ятаєте, що говорив Георгій Гонгадзе про подібне в кучмівський Україні?
Н Е М О В Ч І ТЬ !
Чи ми нація боягузів та злодіїв?
IP: 10.40.40.---
Анатоль _ 17.11.2005 17:19
А чому тут дивуватись. Цеж НОВА ДЕМОКРАТІЯ в особі нової влади. Ви ще більш будете здивовані коли Срущенко швиденько це підпише. Радійте новим змінам і новому життю.
IP: .---
Kut _ 17.11.2005 17:01
Переможе у 2006 році та сила, яка бойкотуватиме вибори до ВР 450 мільйонерів-злодіїв і закличе народ України передати усі важелі влади всенародно обраному Президенту.
Ми ще не доросли до парламентської форми правління. Будемо мати "латиноамериканську республіку" і рвати волосся на голові.
IP: .---
adam _ 17.11.2005 15:51
З Днем студента!
IP: 213.186.216.---
Oles _ 17.11.2005 15:29
to Olijnyk
в законі може бути лише дві речі: не повинно бути наклепів та не можна штучно позбавляти когось можливості висловитись. А не виконувались закони через "погану" владу. Тепер влада "хороша" - нехай підтримує закон. І чи не забагато у нас законів?
IP: 194.44.128.---
Rogov _ 17.11.2005 15:05
Слухайте - так до кожного закону можна придертися. Існує поняття про тлумачення законів. ЗМІ повинні тільки розказувати про новини, а не їх трактувати - народ не дурний, що треба зрозуміє.
IP: 217.27.145.---
Olijnyk _ 17.11.2005 14:31
to Oles
Попри згоду з Вами (зокр. про совок), пропоную згадати, що закон про виб.-2004 був доволі цивілізований і прийнятний,але, як виявилося, НЕ ДЛЯ НАС. Він дав декому певні можливості, а наслідки - фальсифікація і Майдан. А потім похапцеві недолугі зміни в цей закон. Не хотілося б більше такого
IP: 195.230.157.---
Кошака _ 17.11.2005 13:49
Панове журналісти та їх захисники!
Замість того, щоб ляскати язиком за кожним кутком краще вчіться елементарної правової культури. Всі були очевидцями того, як журналістсяке середовище "прагне" дотримуватися закону, під час минулих виборів - ГАНЬБА! А тепер, бачте, їх сильно тиснуть, совість де?
IP: 213.186.216.---
Oles _ 17.11.2005 13:13
Тоді скажіть мені навіщо взагалі цей закон потрібен. Захищати кого від кого? Владу від журналістів? Звичайно, оцінювати будуть в першу чергу владу. І, мабть, не з найкращого боку. Цей закон - з початку і до кінця - придушення свободи слова. Про яку Європу ви говорите? Це совок.
IP: 10.0.1.---
дедугАН _ 17.11.2005 12:46
Правильный закон! Лично меня тошнит от ведущих, трясущих с умным видом своими жупелами вместо новостей. Оно, конечно, им хочется свою образованность показать, но лично меня в новостях интересуют новости, а не их оценка. Для этого есть как-бы другие форматы- вот там и оценивайте до посинения!
IP: 212.109.53.---
Арнольд _ 17.11.2005 12:22
очень грамотный закон
отсекает всяких талантливых звиздунов, нанятых для давления
на мОзги электората
IP: 213.186.216.---
Oles _ 17.11.2005 11:42
Такої х..ні як цей закон я ще не бачив. Соромно за Нашу Україну. Взагалі н.д. Ю.Ключковський викликає враження не дуже далекої людини (хоча, можливо, прекрасний юрист). Як на вашу думку? Не розумію навіщо Ющенко зробив його представником в Раді.
IP: 85.202.131.---
Дум-дум _ 17.11.2005 11:16