IP: 194.93.171.---
Полина _ 21.11.2005 15:12
Тут кажуть Тиошенко не буде на сцені, але вона буде на Майдані?! Ха! Звичайно, вона буде "серед народу" гуляти. Вона хоче, щоб всі почали кричати "Юля", і вона залюбки вийде і скаже "Тут я, тут! Я просто хотіла, щоб ви мене покликали. Тепер все прекрасно!" У кожному її слові фальш, мене воротить від неї. Дуже хочу, щоб вона зникла назавжди!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IP: 193.138.144.---
handry _ 20.11.2005 21:57
Ты целюлитная жопа научись говорить нормативна и пусть твои жополизы come back 2 австро венгрийу
IP: 212.42.76.---
DON_VOVAN _ 20.11.2005 15:58
Нормально. Немного, правда, подретушировано, но в принципе правильно.
IP: 217.185.26.---
Папа _ 20.11.2005 01:00
Мне кажется,что и Ющенко и Тимошенко два случайных человека в политике. Во-первых, то,что они "наруководили" за первый год
показало: люди элементарно не грамотны в экономике,тем более,
в рыночной. Только невежда может понимать свои ошибки по
последствиям. Во-вторых,как можно понять,когда они говорят
правду, а когда врут? Сейчас Ющенко обвиняет Юлю в списании за счет государства своих долгов по ЕСУ ,а завтра не против с нею целоваться. Здесь преступника надо судить,а не обниматься?
IP: 85.90.204.---
Богдан _ 19.11.2005 19:50
Як на мене,історія України-це анатомія зради.Події після *помаранчевої революції*вписали до неї ще одну славну сторінку.Не було у нас *державних мужів*,та й надалі щось не видно.Чого ж іншого нам чекати,якщо в кожному з нас сидить генетичний жебрак?Невже така доля?Доля йти за тими,кому ми потрібні лише
як знаряддя для облаштування власних амбіцій.Де ти , Тарасе???
IP: 193.138.144.---
handry _ 19.11.2005 18:42
обслуживающему персоналу начинают наглеть. О чем интересно думал Андрей Ющенко когда папа взял его с собой на трибуну во время инагурации (хотя интересней о чем думал папа) или о чем думает Юля когда заявляет Шо у йыйы чоловика невилычкый аграрный бизнэс и тому вона там шось соби купляе. ТАК что вопрос равноправия свободы выбора и тд. и тп. это вопрос нашего с вами менталитета и для этого мало 10 раз крикнуть "мы нэ быдло" для начала задать вопрос кто я и чего мне лично от государства надо
IP: 193.138.144.---
handry _ 19.11.2005 18:22
Merlin готов подписаться под каждым тоим словом, однако замечу, что в том качестве сервиса которое мы имеем виноваты мы все, потому что: - 1 редко кто из нас может честно себе признаться втом к какой социальной и этнографической групе он относится, поетому не в состоянии понять вчем же состоят его, ане нации вцелом, приоритеты и склонен оценивать политиков емоциональными критериями. 2-они - избрнники народа - обслуживающий персонал0- это видят и, как положенно >>>
IP: 217.25.161.---
Merlin _ 18.11.2005 23:47
handry:
Мне, откровенно говоря тоже все равно, кто покупает официантке трусы, и откудда у сына швейцара деньги на машину.
Мне только важно, что-бы эта оффициантка обслуживала всех одинаково, и того, кто ей купил трусы, и того, кто не купил. И что-бы швейцар одинаково пускал внутрь и друзей сына, и не знакомых людей. Деньги не беруться из воздуха, их могут дать в обмен за какие-то услуги. А сканадлы заставляют политиков в будущем задуматься, что важнее, сиюминутные блага или карьера.
IP: 193.138.144.---
handry _ 18.11.2005 19:17
2Малая завидую твоему оптимизму, однако история показывает что народ учится только на ошибках, а иллюзии рассеваются только тогда когда бывают дстигнуты- поетому нужно почаще давать людям возможность обосраться
IP: 193.41.160.---
Леся _ 18.11.2005 15:33
Панове, вище носи! Все буде добре!
IP: 213.186.213.---
Малая _ 18.11.2005 15:16
Давайте гордится тем, что мы живем в данный момент в данной стране и будем делать все -так, чтобы гордились нами наши дети, и начнем с себя!
IP: 213.186.213.---
Малая _ 18.11.2005 15:14
Для Troll - благодаря людям с такой низкой культурой, как у Вас, наше государство еще будет долго тормозить. Почему оранжевые - полные идиоты?! Не путайте понятие "ощущить себя гражданином своей страны" с Вашей пассивностью. Надо делать что-то,а не ждать манной небесной и надеяться только на Ющенко
IP: 193.138.144.---
handry _ 18.11.2005 13:37
не плохо бы вспомнить основной принцип демократии- источником власти является народ, а должностные лица государства- исполнители его воли- обслуживающий персонал, точно такой же как официантки, швейцары и тд.., и мне плевать кто покупает официантке трусы и че там на душе у швейцара
IP: 62.244.21.---
RedHunter _ 18.11.2005 13:26
Для Mindmaster
Во - во! И моя любовница такая - же: блядь - блядью.
IP: 212.82.218.---
Підпис _ 18.11.2005 11:37
Це одна з небагатьох статей, що говорить правду.
І дуже шкода Віктора Андрійовича (повірти , до глибини душі) . Навіть ворогам не побажаєш відчути те, що В.А. відчуває коли відповідає діткам про своє обличчя. Він постраждав за Україну. Давайте разом благати Бога, щоб дав йому здоровья.
IP: 192.168.4.---
Vova _ 18.11.2005 11:29
Після революції розчарували всі. Але вона розчарувала найменше. Тому буду голосувати вкотре за неї. Вона пронципово-послідовна. Та ще краса врятує нас.
IP: 82.144.215.---
Суддя _ 18.11.2005 11:12
А мені Юля подобається як жінка і як політик, що б про неї не говорили. Вона вміє грати - достойно
IP: 10.17.1.---
VELLCHIK _ 18.11.2005 10:51
БАЖАЮ ШВИДКОГО СТАНОВЛЕННЯ ВАШОЇ КОМАНДИ, ПАНЕ ЮЩЕНКО!!! УСПІХІВ!
IP: 85.202.186.---
Forester _ 18.11.2005 10:48
Треба бути відвертими. Юля - яскравий політик, але посада прем"ер-министра - не для неї. Тому Ющенко все зробив правильно, коли ії звільнив. Більш того, він мав усі права на своє рішення. Бо він - Президент. Реакція Юлі була неадекватноюї і брудною. В неї "зірвало дах".
IP: 212.42.88.---
Andriy_Chorny _ 18.11.2005 09:35
Кстати условия приватизации и приватизацию "Криворожстали" котрую сейчас преподносят как великий успех президента и премьера Еханурова...Готовила таже Тимошенко...
Ясно одно Ющенко очень ревнив к чужим успехам...и по моему это плохая черта...
IP: 212.42.88.---
Andriy_Chorny _ 18.11.2005 09:30
продолжение..
это когда в государстве 2 центра влияния СНБО и КМУ и когда нефтяные олигархи которых уже построили и которые согласились играть по правилам КМУ вдруг ищут "путей" через Петю Пэ. А о сахарном кризисе и коментировать даже нечего достаточно паники папы Порошенко чтобы всё понять...
IP: 212.42.88.---
Andriy_Chorny _ 18.11.2005 09:25
Lemko
"Юлька зі своїми "прекрасними бюджетами" та "прекрасними результатами" чуть не загнала країну під плінтус"
Открой глаза бюджет Еханурова это слегка подрихтованый бюджет Тимошенко...Под плинтус экономику загнала не Тимошенко а непоследовательная государственная политика...
IP: 212.113.49.---
Shezak _ 18.11.2005 08:20
SEM я з тобою цілком згідний.... даймо УКРАЇНІ пару років і МИ станемо на ноги!!!!!!!!!!!!!!1
IP: 212.113.49.---
Shezak _ 18.11.2005 08:17
ПОМАРАНЧЕВОМУ ПЕСИКУУ!!!!!!!!!!!!!!!!
Юля класна жінка, но вона, вибачте на слові, не президент, і напевно ним і не стане!!!!!!!!!!!!!!!!!!
А Ющенку треба побажати міцного здоров'я і все буде гаразд
IP: 85.202.142.---
troll _ 18.11.2005 02:05
Сходить на Майдан что ли? - посмотреть на полных оранжевых идиотов, которых последний год так ничему и не научил.
IP: 85.202.212.---
Прихильник_ЮВТ _ 17.11.2005 23:29
Думаю що в день річниці на майдані станеться щось цікаве, ходять чутки, що Ющенко примириться з Тимошенко. Дай то Бог, бо ці скандали вже всіх дістали, та й "біло-сині" не дрімають, так і чекають реваншу. Будемо оптимістами!
IP: 193.0.240.---
ІзновуKoзак _ 17.11.2005 23:28
В цьому ввесь Ющенко, він навіть дідям своїм боїться казати правду.
Одна у нас надія на Юлю Володимирівну. Вона єдина хто українців жодного разу не зрадила. Вона єдина здатна вичистити авгієві конюшні української влади.
А ми їй допоможемо. :)
IP: 195.43.34.---
SEM _ 17.11.2005 22:34
Рік для історії час мізерний.
IP: 195.35.85.---
Joker _ 17.11.2005 22:33
Шановні не забувайте спад чи під плінтусом це досить суб"єктивні речі (залежно від того кому і як їх вигідно трактувати). На макрроекономічному рівні наслідки економ. політики наступають по теорії через 2 роки. Так що минулорічне про..ня бюджету ми сьогодні і відчуваємо. А чудес не буває.
IP: 213.130.19.---
Nestor _ 17.11.2005 22:32
Вважаю, що президент зробив правильно, що звільнив Тимошенко, хоч поважаю її як революціонера, який послідовно відстоював свою позицію.Але кожен повинен працювати на посаді, яка максимально відповідає його проф. рівню.Не потрібно українцям сваритися через посади.Об'єднаймося заради УКРАЇНИ.
IP: 85.202.196.---
Mindmaster _ 17.11.2005 22:19
Юля это воин!Я был крайне удивлен,что ее не убили после первого нефт.аукциона (для "специалистов"по экономике - это когда бюджет получил за укр.нефть 144дол. за тонну вместо57).Что касается отставки2005г. то Ющ ее сдал намного раньше- на беседе с рус. нефтетрейд. Увы, но кроме Юли я бойцов не вижу.
IP: 85.202.196.---
Mindmaster _ 17.11.2005 21:55
Просто есть два типа людей - госмужи которые "не мальчики чтобы песни петь" и люди из бизнеса отвечающие удар на удар.
Как Вы думаете, кто кого построит... Поэтому говорить о скальпеле в стране где дерибан бюджета наипервейший способ обагащения просто смешно..Со скальпелем сахар бы стоил 5-6грн..
IP: 10.60.0.---
Lemko _ 17.11.2005 21:25
Для Прихильника ;) Я не заперечую... Вона Революціонер, по натурі, а як то кажуть наші сусіди - "Ламать, не строить" ;) В результатві весь цей час ламали - то корупціні схеми, то олігархічні клани, то ще щось... Це, зрештою, не погано, але ж це скалпелем треба а не сокирою ;) Шануйтеся! Я Оптиміст!
IP: 85.202.212.---
Прихильник_ЮВТ _ 17.11.2005 21:14
Для Lemko
Самі собі хоч не заперечуйте, бо коли кажете що Юля завалила єкономіку, то пів року термін, а до дій президента і рік замало.
IP: 10.60.0.---
Lemko _ 17.11.2005 21:03
Президент - Молодець!
Я в жодному випадку не шкодую за цей вибір! І у Вересні правильно розрулив ситуацію! Юлька зі своїми "прекрасними бюджетами" та "прекрасними результатами" чуть не загнала країну під плінтус. А те що ми очікуємо за рік від програми що розрахована на 5 років.. Хіба це правильно?
IP: 85.202.212.---
Прихильник_ЮВТ _ 17.11.2005 21:02
Не дивлячись на те що в команді помаранчевих розкол, після парламентських виборів їм таки прийдеться блокуватись один з одним, бо жодна партія чи блок не набирає більшості голосів.Але є побоювання, що НСНУ може піти на блокування з РУ, якщо Юля не відмовиться від прем'єрських амбіцій, що тоді роби?
IP: 71.192.220.---
Любчик _ 17.11.2005 19:52
Шкода лише що наші журналісти стараються лише опоганити нашого президента. Все таки, ми повинні гордитися що у нас є такий президент. Я теж вірю що Ющенко щиро намагається зробити Україну демократичною та цивілізованою. А від помилок не застрахований ніхто. Бажаю йому швидшого одужання!
IP: 213.227.208.---
читателль _ 17.11.2005 19:17
нормальний піар-матеріал, наваяний французами для тимошенко. чи є тут інтерес УП? не знаю. зате точно є вина УП в абсолютно кепському перекладі статей.
IP: 217.24.163.---
Edward _ 17.11.2005 19:03
Когда я слышу, что только такой-то (такая-то) сможет "навести порядок" в стране, мне становится страшно. Давайте оставим эти функции товарищам П-ну, Л-шенко и Ф. К-ро.
Страной не надо рулить - она сама найдет дорогу!
IP: 24.136.114.---
ruslik _ 17.11.2005 18:58
Ющенко молодець йому просто треба було ранiше з Юлею розiбратися. Юля не поганий революцiонер, але керiвник вона нiякий, бiльше того менi здаеться Юля трохи не така якою видаеться. Я би цiй шельмi не довiряв. Тiльки сука отримала свiй вишантажований пост премьера i почала займатись перерозподiлом
IP: 195.225.146.---
Архип _ 17.11.2005 18:36
Юля сможет навести порядок в Украине только ей под силу.
Сторінки:
← Попередня
Наступна →