IP: 217.27.147.---
Вишиванка _ 22.11.2005 03:26
Ющенко не схожий на Горбачова, бо Горбачова навіть за кордоном радянському народові було соромно бачити. А за Ющенка дійсно відчуваємо гордість. Ющенко нормальний президент, йому дуже важко щось міняти в Україні, бо народ йому поміг лише стати президентом, а далі кинув на призволяще - і борсайся, як хочеш. Закидати камінням будь-кого найлегше. Набагато важче не лінуватися й брати участь у перетворенні держави на європейську.
Бажаю нам усім успіху у цьому та маю надію на краще!))
IP: 193.254.235.---
Ким7 _ 21.11.2005 19:10
Согласен чесать языком Юля умеет!!!!!!!! А как дошло до дела завалила все что можно!!!!!!!!!
IP: 195.245.81.---
Вікторія _ 21.11.2005 13:48
Все кто из моих знакомых был в прошлом году на Майдане, ну я тоже, все мы ждали когда же бужет говорить Юля... я думаю , что ощущение единства и как-то теплее было и ногам и душе..... Вот понимала она наше настроение, именно она говорила не о чем-то образном.... А Ющенко теперь предпочел подписать Меморандум с Яныком! Пусть в Европе он воспринимается хорошо, НО живем-то мы в Украине.....
IP: 213.159.249.---
tinat003 _ 21.11.2005 10:25
Ющенка потрібно боготворити з двох причин: 1) саме він, а не Лазаренко, Мороз, Симоненко, Марчук і т.п., зумів стягнути з трону за шкуру паршивого Кучму, ганьбу і мерзоту нації і держави, яка і не збиралася покидати владу, а в гіршому разі передати її бандюку, гвалтівнику і "проффессору"; 2) саме Віктор "злив" як в унітазі своїх горе-друзів (порошенків, тимошенків, червоненків, томенків, зінченків ...), які своїми хворобливими амбіціями і нахабством позорили і Президента, європейську державу!
IP: 192.168.1.---
светлана _ 19.11.2005 17:26
"Господа из Одессы" вы так обделались, что не вам открывать рот. Займись делом, придурок.
IP: 212.86.242.---
Одессит _ 19.11.2005 16:05
Я САМ ИЗ ОДЕССЫ И ПОЛДНОСТЬЮ ПОДДЕРЖИВАЮ НЫНЕШНЕГО ПРЕЗИДЕНТА!! А ГУРОВИЦ КО ЧТО ВСЕТАКИ ДЕЛАЕТ ДЛЯ ОДЕССЫ. ПО КРАЙНЕЙ МЕРЕ НАМНОГО БОЛЬШЕ ЧЕМ ДЕЛАЛ БОДЕЛАМ!!!
IP: 195.138.71.---
Тимур _ 19.11.2005 12:30
to Одесса
К сожалению стыдно, что Одессу представляют такие как Вы. Не надо расписываться за весь город, треть населения Одессы голосовала за Ющенко и с приходом Гурвица хоть доргоги сделали. А эта риторика a-la Кауров просто отдает патологией.
IP: 128.153.22.---
Andriy_Belov _ 19.11.2005 06:36
Liza
Vy pomyljaetes'. Ja jakraz namagajusja dodavaty "bili" barvy. Bo "chernyhi" bil'sh nizh dostatn'o.
IP: 85.202.142.---
zzzzz _ 19.11.2005 01:11
Приветствую всех тех, кто говорит теплые слова о Президенте. Сколько можно гадить на свою надежду и веру. "Он слаб"-да люди добрые, представте, сколько надо мужества человеку, который в тяжелейшем состоянии продолжал борьбу. Он не властолюбив, власть для него не самоцель-это очевидно. Скорее всего его толкали к власти его окружение и зародившееся под их влиянием сознание собственного мессианства (такое бывает с чистыми,добрыми, верующими людьми). Дай ему боже силы и веры, в том числе и нашей!
IP: 213.130.7.---
Одесса _ 19.11.2005 00:29
Оранжевые затрахали Одессую. Прислали Курвица - который все завалил и только красуется перед телекамерами. Команда Юща - недоумки, умеющие только ломать и воровать, при этом закатывать глазки и говорить, говорить. говорить... Господа оранжевые Вы - обделались. Ваша болтовня надоела. Займитесь делом.
IP: 217.27.145.---
Olijnyk _ 18.11.2005 19:42
to Yurik
Ви молодець. До речі, давно хочу сказати.
:)
Взагалі, не думаю, що УП створила оце, щоб дати додатковий засіб полаятися всім бажаючим цього. Форум принаймні не всім лізе у вічі.
IP: 213.159.248.---
IGR _ 18.11.2005 19:11
Рік тому шестирічна дівчинка голосніше всіх кричала "ЮЩЕНКО!!! ", сидячи у мене на плечах. А ще, навть вона, не відходила від телевізора де непереключно був "5-й канал". А ще, сестра дружини, з Москви приїхала, побачити все своїми очами і розповісти побачену правду. В ENEMO - гарні люди. Всі - ОК!
IP: 85.202.142.---
troll _ 18.11.2005 18:00
Западенец, твои-то слова да Богу в уши. Жаль что таких как ты год назад было так мало...
IP: 10.0.0.---
Западенец _ 18.11.2005 16:35
"Красавец" у виконанні Лебензона, хто памятає). А що далі? Падіння виробництва, ріст цін і слова, слова....
Нам потрібен політик і господарник, а не філософ і бухгалтер...
Про леді Ю. мовчу, бо заматюкаюсь.... Сплошний піар і демагогія.
Є трохи надії на Єханурова, може "нерусский" поможе....
IP: 10.0.0.---
Западенец _ 18.11.2005 16:08
Закінчення статті - супер! Ющ в секредині країни вже став "отцом всех народов". Всіх повчає, всім на "ти"(де поділася розрекламована інтелігентність. А реальних справ - нуль (якщо не брати до уваги розвід по кутках членів своєї команди, щоб не перегризлися як пси). Зате самолюбування!!! (як в КВН -
IP: 194.44.179.---
Yurik _ 18.11.2005 15:52
Предлагаю прекратить собачиться викторианцам и юлианцам. Мы все не ангелы. Мне кажется в той или иной форме обьединение произойдет... Кстати, насчет вклада в победу год назад... Кто ответит на вопрос: Чья роль весомее: Юли или 5-го канала? Это так.... вопрос больше риторический... чтобы подумать....
IP: 194.44.179.---
Yurik _ 18.11.2005 15:51
Предлагаю прекратить собачиться викторианцам и юлианцам. Мы все не ангелы. Мне кажется в той или иной форме обьединение произойдет... Кстати, насчет вклада в победу год назад... Кто ответит на вопрос: Чья роль весомее: Юли или 5-го канала? Это так.... вопрос больше риторический... чтобы подумать....
IP: .---
Олена _ 18.11.2005 14:51
Жах!!!
Про яку це святу діяльність Тимошенко йдеться?
20 годин на добу на благо Українського народу... Реформи...
це Ви про бензинову чи м'ясну кризу? Чи про обстоювання інтересів Привату в реприватизації НЗФ? Чи може про збирання всього корумпованого бруду a la Притика, Піскун та ін.
IP: 195.234.68.---
Liza _ 18.11.2005 14:48
и Andriy_Chorny
и Белов
и другие
это все товарищ Андрей Чернов в одном лице.
IP: 217.27.145.---
Olijnyk _ 18.11.2005 14:20
to Andriy_Chorny
Насч. оригинальности можно спорить, а вот в его общественной полезности нет никаких сомнений (убъет за эти слова) :)
Столько всего здесь породил, что редакции стоило бы взять его креативным менеджером (может, уже?)
Вот уже и анти-Чернов объявился (Andriy_Belov), или я ошибаюсь?:)
IP: 81.175.225.---
Irina _ 18.11.2005 14:18
Слава богу, хоть что-нибудь приятное прочитать. Уже невозможно читать о скандалах. Тошнит.
К сожалению, собственный народ не в состоянии оценить своего Президента. Это не ребенок и не родитель в терминах Эрика Берна. Это настоящий Взрослый, достаточно мудрый человек, болеющий душой за Украину.
IP: 212.42.88.---
Andriy_Chorny _ 18.11.2005 13:58
Olijnyk
Ничего сташного:) Фамилии не выбирают...С Черновым у меня общего ничего нет...Хотя у него оригинальная жизненная и философская позиция:)
IP: 217.27.145.---
Olijnyk _ 18.11.2005 13:50
to Andriy_Chorny
Прошу меня простить. Вы взяли себе ник почти один к одному с очень здесь известным (странная случайность). Еще и Чернову зазря досталось :), но с него не убудет.
to zerbino
Ажніяк не всі на прізвище Олійник в цій країні є письменниками. Але мені все одно приємно. :)
IP: 212.42.88.---
Andriy_Chorny _ 18.11.2005 13:45
OlijnykЯ не Чернов я Чёрный...будте внимательнеЙ:)))))
IP: 213.186.216.---
Oles _ 18.11.2005 13:38
to Andriy_Chorny
Єдине що ваша Юля дійсно змінювала - це свої наряди від Луі Вітона. Ми ще довго будемо розгрібати наслідки її "бурхливої" діяльності. І не кажіть мені що їй "не дали розправити крила". Це звичайна відмазка. А реформи заради реформ (заради електорату) - найгірше що може бути.
IP: 217.27.145.---
Olijnyk _ 18.11.2005 13:37
Чернов, Вы смешнее всех смешных!
"Ничего не имею против президента Ющенко, даже более того считаю, что лучше его у Украины ещё небыло президента!"
Вы прежние-то свои посты помните?
2 варианта:
1)Вы - группа авторов, вроде Кукрыниксов 2) у Вас явные признаки раздвоения личности
лишнее вычеркн.:)
IP: 212.42.88.---
Andriy_Chorny _ 18.11.2005 13:18
Цілком з Вами згоден...Більш того то був перший прем'єр який працював по 20 годин на добу на Україну! Я не маю за мету ідеалізувати будь якого політика, але її діяльність викликає, що найменьше повагу...А до влади потрібно ставитися дуже прискіпливо, щоб її не розбещувати...
IP: 195.178.139.---
Полевые_командиры_Майдана_forever _ 18.11.2005 13:00
Andriy_Chorny
Ваша Правда! Реформи - ось що головне, а прізвища і партіїї - то другорядне. Поки що ЄДИНИМ провідником реформ постає Тимошенко - доведено її діями цього року, а не БЛАГИМИ НАМІРАМИ гаранта і ПРОГРАМАМИ його підлабузників.
IP: 195.178.139.---
Полевые_командиры_Майдана_forever _ 18.11.2005 12:57
To Nadija
"Ющенко - розумна і гідна людина" Яка свята наівність! Ще не вмерла віра в доброго гетьмана (царя, гаранта, ...) Ви в якій країні мешкаєте? Підвіщуйте рівень вимог до влади,будь ласка,а посміховисько ми ВЖЕ бачимо. Чи Ви телеміст із студентами не бачили? Студенти виграли з рахунком 100:0
IP: 212.42.88.---
Andriy_Chorny _ 18.11.2005 12:57
Ничего не имею против президента Ющенко, даже более того считаю, что лучше его у Украины ещё небыло президента!
НО ГДЕ ЖЕ РЕФОРМЫ?!?
Единственным человеком который пытался что либо поменять была Тимошенко...На выборах отдам голос за неё!
IP: 195.177.71.---
Кацо _ 18.11.2005 12:50
Любі друзі, ми з Вами маємо гарного президента. Я гадаю,що з своіми ворогами,котрих чимало, він і сам упорається. Хотілось би побажати йому, щоб друзі не робили ведмежих послуг, або взагалі не заважали йому працювати. Кохаємось.
IP: 82.144.218.---
trident _ 18.11.2005 12:18
Мені особисто дуже хочеться, щоб Президент більше уваги приділяв економічному розвитку країни. Він ж був успішним Прем'єр-міністром, знає усю цю кухню, фаховий фінансист і економіст. А взагалі вважаю, що треба жити з гаслом: не питай, що Ющенко зробив для України. Запитай себе, що ТИ для неї зробив
IP: .---
Олена _ 18.11.2005 11:54
Приємно читати такі відгуки.
Приєднуюсь до Вас, Панове.
IP: 193.108.50.---
zerbino _ 18.11.2005 11:52
to Olijnyk. А бджоли пане письменник до того , що коли прийде Янек будуть всім нам оті самі мертві бджоли, які не гудуть. Займатися треба країною, сшивати ії розірвану по живому, причому не кетгутом, а залізним дротом. Будете розчулюватися з приводу бджілок Ющенка у лагеру, як програємо.
IP: 192.168.1.---
protektor _ 18.11.2005 11:17
to Oles: піарити Україну треба реальними справами в Україні. Президенту треба було зосередитись на внутрішніх справах.
Ми маємо реальну загрозу отримати в прем'єри Януковича!
IP: .---
Nadija _ 18.11.2005 11:15
Ющенко - розумна і гідна людина. Дай Бог йому і його родині здоров`я.
Уявляете зека-янука зі своєю вєркою сєрдючкою у Парижі - от було б посміховисько.
IP: 213.186.216.---
Oles _ 18.11.2005 11:04
Шановні, при чому тут горбачов? Горбачов піарив лише себе. А Ющенко - Україну. Це абсолютно нормальна і необхідна річ. А сприймають його заході краще (швидше - адекватніше) тому, що суспільство там розвиненіше.
IP: 217.27.145.---
Olijnyk _ 18.11.2005 11:02
:) От далися декому ющенкові бджоли! Невже для людини ганебно любити щось живе, навіть якщо вона - президент? А головне - ми ж точно знаємо, як часто ті бджоли його бачать :)))
to Inna
Спасибо! И в Вашей стране есть замечательные люди и уникальные журналисты, делающие свое дело несмотря ни на что.
IP: 85.202.186.---
Forester _ 18.11.2005 11:00
Я поважаю нашого Президента и пишаюся їм. Він чимало помилявся, але не помиляється тот, хто нічого не робить. В чому немає ніякого сумніву, що він - патріот своєї країни і дійсно вболіває за ії подальшу долю. Ми повинні підтримати його своіми діями, бо "один в полі - не воїн". Слава Україні!
IP: 213.227.237.---
3zub _ 18.11.2005 10:52
Нарешти нормальные посты. Жлобство задолбало еще на Обозе. Досадно, но сравнение с Горбачевым более чем удачное.
IP: 192.168.1.---
protektor _ 18.11.2005 10:52
Ющенко нагадує мені Горбачова, який розвалив совєтську систему не створивши нічого натомість, назбирав за кордоном оплесків і нагород, катастрофічно втрачаючи рейтинг у власного народу.
Сторінки:
← Попередня
Наступна →