Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Затягнута тимчасовість і слідча безнадійність

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 192.168.52.---
Зфмуд _ 21.11.2005 16:10
Текст повідомлення набирайте тут
IP: 192.168.20.---
Mike _ 21.11.2005 12:35
Коли вже прийде до влади людина, яка розжене це кодло дармоїдів, які пьють кров з народу. Хіба президент, да й тіж депутати не розуміють що в країні е дуже багато радикально настроених людей, їх навіть в армії багато. Що терпець урвется, і почнется безлад, з якого невідомо що з країною буде.
Ліміт довіри до Ющенка - вже вичерпано, не даром підняли голови януковичі, вітренки....
IP: 192.168.52.---
Зфмуд _ 21.11.2005 09:55
Так і не зрозумів, що ж так вразило автора цієї статті...
Які політичні скандали можуть підтримувати ці ТСК? Он згадайте останню доповідь Г.Омельченка по справі Гонгадзе. Ну пообвинувачував усіх в т.ч. і Піскуна і що? На наступний день всі про це забули.
Ну а існують ці ТСК роками, бо є додатковими фінансовими надходженнями нардепів. Захотів кудись по своїх справах поїхати - отримав командировочні як член ТСК (а це кілька тисяч гривень, враховуючи те, що депутат не може без 5-зірк. готелю)...
IP: 213.130.19.---
Nestor _ 19.11.2005 20:08
Хочу зауважити, що не тільки депутати, але й більшість людей в нашій державі, виховані старими системами (комуністичною і кучмівською) є непрофесіоналами на робочих місцях.Не розумію тільки, чому весь непрофесіоналізм, який призводить до негативних наслідків списується лише на одну особу- Президента Ющенка.Учімося, брати мої, а не шукаймо винних у людях, які вміють заробляти гроші (хоч і не завжди законно, як і усі ми).
IP: .---
Артур _ 19.11.2005 14:18
Дякуючи автору цієї статті, черговий раз переконався в просто катастрофічній недолугості переважної більшості наших парламентарів. Панове, може ім якусь парламентську середню школу влаштувати, щоб підвищували свій освітній рівень. А випускні іспити демонструвати у прямому ефірі! Оце демократія! Ручаюся, що ТВ-канал, який демонструватиме ці екзамени, поб'є всі рейтингові рекорди :-)))
Десь далеко жевріє надія, що завдяки пропорційній системі в наступній раді буде хоч трошки більше професіоналів
IP: 193.110.100.---
Soloxa _ 19.11.2005 11:26
Як на мене, то наші депутати займаються чим завгодно: розслідують кримінальні справи, лобіюють бізнес, беруть хабарі, не дають людям нормальних законів, влаштовують бійки у сессійній залі тощо. Тільки тим, щоби народові створити нормальні умови для життя - не займаються. І зараз всі рвуться, і обіцяють, і б'ють себе в груди а пройдуть вибори - почнуть займатися чим завгодно.... Замкнене коло?
Може одного президента достатньо?
IP: 81.25.225.---
ak1001 _ 18.11.2005 20:44
все это юлино шапито с колунами зинченко, турчиновым и томенко пора послать подальше
IP: 129.2.109.---
ataman_Sirko _ 18.11.2005 20:32
Люди добрі, і яких же телепнів ми повибирали в Раду?!
IP: 193.110.100.---
Soloxa _ 18.11.2005 18:57
Справді, ці депутатські комісії якась дурня.
Як, приміром, може письменник проводити слідчі дії? Для чого ж ми, платники податків, тоді утримуємо армію (виходить дармоїдів): СБУ, міліції, прокуратури, податківців і тд. і тп.
IP: 193.110.100.---
Soloxa _ 18.11.2005 18:48
Текст повідомлення набирайте тут
IP: 81.30.163.---
Порадник _ 18.11.2005 18:25
А ще добре було б парламентарям з комісій проводити короткий лікбез, чи шпаргалку якусь готувати перед їх засіданнями, що би не путались - що таке платіжка, рахунок, накладна, договір, інвойс, офшор і як воно на папері виглядає. А то у них "офшор" та "мафія" на одній сторінці у їх словнику.
IP: 195.39.210.---
Svet _ 18.11.2005 17:55
Очевидно, що під час цих парламентських виборів журналістам прийдеться складати іспит не легший, ніж в часи виборів президента. Адже тепер, прикриваючись "свободою слова", їх будуть використовувати для зливу інформації на своїх політичних противників.
IP: 212.9.252.---
Че_Гевара _ 18.11.2005 17:16
Всі ці тимчасові слідчі комісії до одного місця.
І якщо вони не можуть довести причетність "Корупціонерів" до фактів корупції, так само як і правоохоронні органи, то може потрібно зацікавитися тими "трубадурами", хто заявив про наявність цих дій і оголосити їм публічне "фе"
IP: 217.76.193.---
Honey _ 18.11.2005 17:05
Лисиця в суд дає бумагу,що бачила як попелястий Віл на панській винниці їв сіно,і овес,і сіль
Суддя-ведмедь,вовки-підсудки порішили:Зважаючи,що Віл признався попелястий,що їв він сіно,і овес, і різні сласті,
за гріх такий його ЧЕТВЕРТУВАТЬ. І м'ясо розділить суддям нарівно Лисиці ж ратиці віддать
IP: 217.76.193.---
Honey _ 18.11.2005 16:56
Дивлюсь це я вчора по "Тонісу" інтерв'ю з призначеним "головним корупціонером усіх часів" Петром Порошенком, а мій син готує домашнє завданя: вчить байку Є.Гребінки. Прислухалась. Люди добрі, дійсно нема нічого нового під сонцем! Наводжу цей маленький шедевр у вільному викладенні. (Далі буде)
IP: 193.30.239.---
Mikhael _ 18.11.2005 16:31
Хто нами управляє і на що ми сподіваємось? Питання риторичне...
IP: 213.227.208.---
читателль _ 18.11.2005 16:12
і то далеко не тільки депутати повсякчас доводять: нашим людям свобода не корисна. ба навіть небезпечна, бо не вміють з нею поводитись як слід... ох, дограються вони, як російські ліві на початку ХХ століття. ох, дограються.
IP: 192.168.105.---
ЗповагоюдоУП _ 18.11.2005 15:37
Дякую авторові! Стаття підтвердила думку: нічогісінько не змінюється. На місцевому рівні те ж самісіньке: з пустого в порожнє. А була надія - може ж ТАМ... дієвіші, адже ж розумні люди. Де там. Не важливо, яке питання обговорюється, для кожного з членів цих комісій важливий лише факт: я тут. імхо