Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Тимошенко провела прощальну екскурсію по тюремному минулому

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 193.108.49.---
Врач _ 12.12.2005 17:05
Жаль, что Юлия Владимировна Вы меня забыли! Владимир Николаевич.
IP: 85.166.186.---
Skand _ 07.12.2005 16:38
Chego vy ssorites`? Golodomor? A sejchas v Ukraine net mora? 5millionov umorili, perebili, eshe 5 mil. rabotajut v najmah za granitsej, chtoby ne podvergat`sja moru na svoej rodine. I eto eshe ne konets. Bespredel prodolzhaetsja. I ne kommunisty, ne russkie ustraivajit nam eto - my sami pozvoljaem vsem komu ne len` nasilovat` nashu zemlju, nas samih i nashih detej. Tol`ko posmotrite, kogo piarjat nashi gazety - eto sploshnye vory i vragi nashego naroda. Kto platit, tot i tantsuet devushku?
IP: 82.144.219.---
Vol _ 04.12.2005 00:26
То, что политика Ющенко против Тимошенко, навеянная его окружением, партией, блоком, УП, оборачивается в пользу Януковича, наконец стало доходить до всех их. Стали соображать, что если изгнанная ими Тимошенко не спасёт их. то Янукович научит их свободу любить.

Но доходит медленно и потому, вместо извинений и просьбы под её знамёна, НСНУ продолжает надуваться, представлять себя пупом Майдана и всей Ураины. ЯН торопить не будет. Наоборот - старайтесь кащеи Бессмертные.

Юрий Вологжанинов
IP: 81.111.184.---
ukelena8888 _ 02.12.2005 23:38
Для всех. Я была и остаюсь человеком который голосовала и буду за Ющенко.Я уверена что он наилучший из 3-х президентов которые были в период после С.Союза.Я думаю разочаровываться рано.мы его как выбрали?-на Майданах.УВЕРЕНА: СВОИ ПРАВА И ТРЕБОВАНИЯ НАДО ОТСТАИВАТЬ ТАМ ЖЕ. ХОТИТЕ БЫСТРЕЙШЕГО РЕВОРМООБРАЗОВАНИЯ-СОБИРАЙТЕСЬ НА МАЙДАНАХ И ТРЕБУЙТЕ!!!ПУСТЬ БЫСТРЕЕ ШЕВЕЛЯТЬСЯ! Я УВЕРЕНА-ВОЙСКА ОН НАВРАВЛЯТЬ НА НАРОД НЕ БУДЕТ(НЕ КУЧМА ОН). НА МАЙДАН!УКРАИНЦЫ ВЫ сможете воспитать власть сами.
IP: 81.111.184.---
ukelena8888 _ 02.12.2005 23:38
Для всех. Я была и остаюсь человеком который голосовала и буду за Ющенко.Я уверена что он наилучший из 3-х президентов которые были в период после С.Союза.Я думаю разочаровываться рано.мы его как выбрали?-на Майданах.УВЕРЕНА: СВОИ ПРАВА И ТРЕБОВАНИЯ НАДО ОТСТАИВАТЬ ТАМ ЖЕ. ХОТИТЕ БЫСТРЕЙШЕГО РЕВОРМООБРАЗОВАНИЯ-СОБИРАЙТЕСЬ НА МАЙДАНАХ И ТРЕБУЙТЕ!!!ПУСТЬ БЫСТРЕЕ ШЕВЕЛЯТЬСЯ! Я УВЕРЕНА-ВОЙСКА ОН НАВРАВЛЯТЬ НА НАРОД НЕ БУДЕТ(НЕ КУЧМА ОН). НА МАЙДАН!УКРАИНЦЫ ВЫ сможете воспитать власть сами.
IP: 194.187.130.---
bonus _ 23.11.2005 19:39
Як вже набридли ці демагоги комун-їсти!
Скільки можна дурити цей народ?
Наша сімя пережила всі ваші досягнення.
Мій дід, учасник бою під Крутами, загинув в таборі під Норильском.
Вся його сімя була виселена на поселення в північний Казахстан.
Сімя моєї мами пережила голодомор. Мене КГбешники хотіли зробити стукачем. Але ми вижили!!! І не втратили гідності.
Від щирого серця співчуваю сімї Тимошенків.
Український Нюрберг комуністичній ідеології ще попереду!
Слава Україні і її Героям!
IP: 194.44.105.---
Ягуарій _ 23.11.2005 09:41
Комуністе. Мої діди і прадіди перемогли, бо вижили в геноциді, народ наш живий, а вашої бандвлади немає. Вас лічно ще судитимуть за Голодомор. Виконавці здохли, діти непідсудні, під суд спадкоємців ідеології. Як ізраеліти поступають з тими, хто не визнає Голокост?
І до чого чистота раси? Ви що прихильник цього ідіота, який занапастив чудовий шанс знищити Імперію Зла? Он у Ліфляндії націоналісти, там що черепи міряють, за 5-у грахву хапають? Всі процвітають, правда, не всі голосують. Це мудро.
IP: 212.82.217.---
kommunist _ 22.11.2005 15:23
Ягуарій
Друже, на жаль (чи на щастя) фантазії – саме у Вас. Перечитайте свій пост ще раз: «ось якби переміг Петлюра, то…» Друже, Петлюра, Скоропадський, Гітлер, Бандера зазнали нищівної поразки. І це історичний факт. А ми ще повернемося. Перш ніж хаяти комуністів, пригадайте, що саме Ваші діди та прадіди будували СРСР. А лаяти дії своїх предків – найганебніший гріх.
IP: 221.201.102.---
ukrainochka _ 22.11.2005 15:19
YUSHCHENKO TAK!
IP: 221.201.102.---
ukrainochka _ 22.11.2005 14:52
yia perebuvayiu zakordonom, skajit, tchy bagato ludey zibraloss na Maydani? Yiakyy nastriy na vulytsi?
IP: 221.201.102.---
ukrainochka _ 22.11.2005 14:42
Yiuchshenko ta Yulia razom? Nehay. Zgodna. Tilky ne Yianukovytch, Boje zbav. Zi sviatom usih!ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ - ЗАЛИШАТИ ТУТ ВИКЛЮЧНО КОМЕНТАРІ З ПРИВОДУ СТАТТІ. ДЛЯ ДИСКУСІЇ ПРАЦЮЄ ФОРУМ.ПЕРЕПИСКА МІЖ АВТОРАМИ КОМЕНТАРІВ БУДЕ ВИДАЛЯТИСЯмодератор
IP: 194.44.105.---
Ягуарій _ 22.11.2005 13:56
Комуністе. При націоналістах сиділи б Ви, а не я. Я Україну не ображаю (на відміну від Вас) і зла їй не роблю. Але писав я не про свої власні інтереси, а про ситуацію в державі. Різницю відчуваєте? Особисто мені й зараз добре. При радикальних режимах суб'єктивно жити важче. Доречі, при більшовиках більш-менш нормальне, спокійне життя (і то далеко не для всіх) почалось десь років через 50 після революції.
IP: 194.44.105.---
Ягуарій _ 22.11.2005 13:40
Комуністе. У Вас одні фантазії. Я і мої предки народилися і прожили все життя в СРСР, про голодомор я знав задовго до гласності, від очевидців. Щодо наркоманії, корупції, СНІД, то це дійсно є всюди. Але якби перемогли Петлюра чи Скоропадський, геноциду селянства, інтелігенції в нас не було б. Якби переміг Бандера, не було б Чорнобиля. Це все гріхи Вашої партії. Не відмиєтесь. І до влади не повернетесь. Це вам не світить. А лялякать можна, завдяки Свободі. Вітаю зі святом.
IP: 194.44.105.---
Ягуарій _ 22.11.2005 13:19
Україночко! Щиро кажу, був би щасливий, якби НСНУ набрала 60% на виборах, але цього не буде. На жаль. І БЮТ не набере. Тому, на відміну від Вас, я не обпльовую нікого з помаранчевих лідерів. Бо інших у нас поки що нема. І кожен голос може бути вирішальним. І є ризик, що почитаючи чи почуючи мої плювки, нетривкий прихильник однієї з проукраїнських партій просто не піде на вибори. Якщо Ви десь за кордоном, то, можливо, не зовсім розумієте драматизм ситуації.
IP: 195.43.41.---
Joana _ 22.11.2005 11:48
Ukrainochke, Viski10, Vladu iz Kharkova. Молодцы ребята, и надеюсь. что тех, кто понимает истинное лицо Тимошенко будет все больше. Она только воду мутить умеет и свои интересы защищать. Дай Бог нашему президенту здоровья! Человек. который имел звание лучшего банкира, который профессиональный экономист, который помнит историю своей страны, думает и заботиться о культуре - это то, что нужно Украине. И пусть каждый гражданин начнет перемены с себя!
IP: 221.201.111.---
ukrainochka _ 22.11.2005 06:03
Day Bog nashomu prezydentu zdorov'yia ta syly aby vytiagty Ukrainu z bagnuky! A nam vsim mudrosti!
IP: 221.201.111.---
ukrainochka _ 22.11.2005 05:58
Yaguariyiu: UKrainochky golossuyiut za Yiushchenko, a ne za Yianukovytshcha ni Tymoshenko. Ukrainochky ne golossuyiut za tyh, hto yde po trupam aby ugamuvaty vlassni ambitsiyi, ne dbayiutchy pro interessy derjavy.
IP: 85.202.176.---
Onlooker _ 21.11.2005 23:42
Щось ця МОРДА дуже послідовна. То Ющенка систематично і невтомно обгаджувала, тепер за Юлю взялася. Тепер для повного щастя ще треба оду Яйценосному прокукурікати.
Цікаво, а чи написало воно хоч одну викривальну статтю про «свічні заводики» Пінчука, коли Кучмарик ще на троні сидів?
IP: 82.193.96.---
viski10 _ 21.11.2005 21:59
Хто така ЮВТ і з чим її треба вживати люди, що приймають рішення та керують, вже розібрались. Та й більшій частині громадян вже також зрозумілі амбіції сімейки Тимошенків. Подібні сімейні підряди вже давно набили оскому суспільству. А ті вірні 15-18 процентів також з часом розберуться в принадах газової принцеси.
IP: 82.193.96.---
viski10 _ 21.11.2005 21:47
Текст повідомлення набирайте тут
IP: .---
Vlad_iz_Kharkova _ 21.11.2005 19:22
Катюша, ЮВТ управляет толпой, если ей толпу соберут, НЛП недостаточно чтобы стать Премьером/Президентом, НЛП помагает решить конкретную задачу на сей момент, но не стратегическую. Так что я оптимист - не станет она никем, кроме лидера средней фракции не несколько лет. И тихо сойдет со сцены по мере налаживания жизни в стране.
IP: 212.1.94.---
kommunist _ 21.11.2005 19:19
Ягуарій пише: “при націоналістичній диктатурі не було б такого безладу, а вороги нації сиділи б по тюрмах”.
Друже, а чому Ви впевнені, що “при націоналістичній диктатурі” особисто Ви були би на свободі? У Вас є якісь особливі заслуги перед націоналістами? Чи Ви переконані у своїй чистопородності?
IP: 212.1.94.---
kommunist _ 21.11.2005 19:18
Ягуарію:
Складається враження, що ТІЛЬКИ при комуністах і були туберкульоз, самогубства і злочинність, а ось в улюблених Вами “демократичних країнах” Заходу такого ніколи не було і бути в принципі не може. :)

Взагалі, друже, на якій планеті Ви живете? Ви, що, ніколи не чули саме про ЕПІДЕМІЮ туберкульозу, ВІЛ-СНІДУ, наркоманії, які розгортається саме ЗАРАЗ і саме ТУТ, а не в СРСР, про який Ви, здається, не маєте найелементарнішого уявлення.

ЧАЕС – гріх Горбі-Іуди.
IP: 85.202.170.---
Катюша _ 21.11.2005 18:53
Тимошенко добьется всего, чего она хочет. Если она захочет, то станет премьером, спикером и президентом. Она прекрасно управляет толпой, это показал майдан. Не было бы Тимошенко, не было бы апельсиновой революции, это однозначно. Но народу Украины нужно видимо и через это пройти, иначе многие будут сожалеть об утраченных возможностях.
IP: 194.44.105.---
Ягуарій _ 21.11.2005 18:29
Ой, заспокойтесь, любі друзі! Не буде Юля диктатором, не світить їй. Будуть ваші любимі Янукович і Литвин. КУЧМА FOREVER!
IP: 194.44.105.---
Ягуарій _ 21.11.2005 18:23
Комуністу. Ага, при КПРС не було туберкульозу, самогубств і взагалі люди жили вічно! Забуваємо ще про таку КОМУНОРУКОТВОРНУ епідемію, як катастрофа на ЧАЕС.
Я уряди пост-КПССівців ваших не захищаю, хоча різниця є: цим просто начхать на народ, а Йоськіни кати його свідомо винищували. Канєшно, при націоналістичній диктатурі не було б такого безладу, а вороги нації сиділи б по тюрмах. І народ був би задоволений: 80% голосів мали б стабільно.
IP: 194.44.142.---
poiu _ 21.11.2005 17:54
Tekst poviidomlennya nabirajte tutEh!
UVAHA!!! VSIM!!! Zvernit' uvaghu na tsey komentar! Obov'iazkovo zaidit' syudy piznishe i podyvit'sia, chy vin ZBEREZHET'SYA!!! KOLEKTYV UP POSTIYNO BYLUCHAYE VSI KOMENTARI Z POSYLANNYAM NYZHCHE. HOTILOSYA B POBACHYTY POYASNENNYA TAKOYI POVEDINKY VID REDAKTSIYI. KOMU I YAK ZAVAZHAYE TVEREZYI POGHLIAD NA RECHI, PODANYI NA TOMU SAITI. (vsi pidkreslenny i probily vyluchyty)

h_t_t_p_:_/_/ _w_w_ w_._e_x_l_ i_b_r_i_s_._o_r _g_._u_ a_/_n_a _k_o_n_ e_c_h_n_y_/
IP: 194.44.142.---
poiu _ 21.11.2005 17:46
Tekst poviidomlennya nabirajte tutEh!
IP: 192.168.7.---
ebayer _ 21.11.2005 17:38
вау, последняя фраза статьи стоит всего!
храни наз Боже от Юлечки...
IP: 212.82.217.---
kommunist _ 21.11.2005 17:33
Ягуарію:
Смерть від РУКОТВОРНИХ епідемій 90-х (туберкульозу, самогубств, ВІЛ-СНІД, отруєння від паленої горілки) – НІЧИМ не відрізняється від голодної смерті. Спекуляції щодо „високого – низького” приросту – словоблудство, бо реформи (що індустріалізація 30-х, що "прихватизація" 90-х) ЗАВЖДИ супроводжуються падінням приросту населення. Ваш аргумент повертаю Вам же: з урахуванням кількості ненароджених у 1991-2005 реальні втрати України зростають до 10 млн. чоловік
IP: 85.202.204.---
Киянка _ 21.11.2005 17:29
Вилену!

Не знаю о чем вы тут говорите, мы голосовали за Ющенко только потому, что с ним была Тимошенко. Почему мы шли на майдан? Именно потому, что она была там, а не Ющенко, Порошенко, Мороз и компания.
IP: 195.43.41.---
Joana _ 21.11.2005 17:28
ЮЛЯ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NEVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Можно и в таком варианте. Но Юля - это не тот ранг, чтобы за нее борьбу вести. Все, что она когда-либо делала это для ее личных интересов. И в тюрьме она сидела отнюдь не за простые интересы в пользу Родины! Разбогатевшая дама, кот. нужно еще больше: власть - ради власти, а это путь к ДИКТАТУРЕ. И еще правильно кто-то сегодня написал, что ей враги повсюду мерещаться. А все диктаторы - психически не нормальны.
Сторінки:      Попередня      Наступна