Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Чи була революція?

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 212.26.156.---
gershvin _ 22.11.2005 16:33
Такого маразму ще світ не бачив. Але є всьому кінець, і цьому теж скоро буде. А ще одне - кожен відповідатиме за сої вчинки і навіть думки, так що скоро,вже скоро ...
IP: 10.12.0.---
RSh _ 22.11.2005 15:44
Все могло бути по-іншому, виною такого стану речей було сліпе прагнення влади командою недостойних людей Ющенка і його, як такого, самого, сприятливий стан речей і прагнення народу змін у кращу сторону! Я ненавиджу прояв лицемірства у людей, їх слабохарактерність, непорядність, цинізм, фамільярність у поведінці, відсутність особистої честі і гідності - це веде до змін загального характеру. Що чітко проявились в особі В. Ющенка і його безпосередніх кумів, друзів і родичів!
Ганьба таким проявам!
IP: 192.168.1.---
sixsense _ 22.11.2005 15:31
"Українцями, як і раніше, керує сліпе і глухе, безголове і жадібне створіння на ім'я держава". - Це речення абсурдне і неправильне, особливо з точки зору патріотизму. "Держава"- це святе поняття для кожного. Вона не може керувати чи нести відповідальність. Ви можете ображати чиновників, президента. Але державу - не займайте !!! Не підмінюйте поняття. А то через такі речення всі кажуть: О, в нас погана держава. В нас багата і красива держава, але з примітиними чиновниками і пасивними людьми
IP: 194.44.240.---
DETMIL _ 22.11.2005 14:50
2 БЫЖО Та не роблю я з Юща святого, бо нема святих на цій землі. Просто звинувачувати Юща що він просав шанс неправильно. По-перше винні Порох і Юля у непомірних амбіціях підібрати якнайбільше повноважень, а також війна компроматів з обох цих сторін. По-друге нічого не втрачено, і я дійсно не розумію плаксів як ти. Ті, хто працюють, ті й мають, от тільки б ще вибити з українців совковий менталітет типу "держава має нам все дати".
IP: 194.44.191.---
БЫЖО _ 22.11.2005 13:11
То DEMTIL
МАЛО ТОБІ ФАКТІВ?! ПРИВИКЛИ ПІДГАНЯТИ ОБРАЗОЧКИ ПІД СВОЇХ СВЯТИХ! ОЧІ РОЗЗУЙ! А ФАКТ ОДИН. ЮЩЕНКО ПРОСРАВ ІДЕАЛЬНИЙ ШАНС НАЦІОНАЛЬНОГО ВІДРОДЖЕНННЯ. ЗА ЙОГО КРИШУВАННЯМ ВСІЕЇ БАНДИТСЬКОЇ СРАНІ ТА ІГНОРУВАННЯМ СУСПІЛЬСТВА БУДЕ НИЩІВНА ПОРАЗКА НА ВИБОРАХ І ПОВНИЙ РЕВАНШ АНТИНАЦІОНАЛЬНИХ СИЛ! ГОТУЙ КОРОВАЇ ДЛЯ СОКОЛОВСЬКОГО, ЯНУКА, КУЧМИ! ВОНИ ВЖЕ ЙДУТЬ!
IP: 194.44.191.---
БЫЖО _ 22.11.2005 13:02
АФТАРУ-РЭСПЭКТ! ПРАВДА ПИШЭШ! НЕ БЫЛО НИКАКАЯ РЭВАЛЮЦЫА! А БЫЛА ПАДКАВЙОРНАЯ ВАЗНЯ, ГАРАНТИИ И ПЄЗДЬОЖЬ. НАГЛАЯ ПЄЗДЬОЖЬ!
IP: 10.5.0.---
faust-ua _ 22.11.2005 10:48
сильно! "все, что не Анархия, то фашизм!", но я не верю и в Анархию
IP: 194.44.240.---
DETMIL _ 22.11.2005 09:39
На жаль, Ігор Луценко в даній статті не обгрунтовує свої твердження фактами, що нехарактерно для нього.
Для прикладу стверджує, що нова влада мала стосунок до трейдерів навколо Криворіжсталі при державному менеджменті, при цьому чому тоді НСНУ голосувала за приватизацію Криворіжсталі і позбавляла себе куска хліба на вибори?
Одним словом багато слів, мало фактів, - стиль Юлі.
IP: 10.0.2.---
саніті _ 22.11.2005 07:09
An everybody who does hear me! Please, lets to do everything for saving our people. Only strong society with the all-embracing structure across society, should prevent us from catastrophe and next mistakes of our power.
In consolidation we are getting the huge power. And we ought to teach our ruling what to do and sort a ways by which they should been following.
It is the only right way to frustrate this situation we have.
IP: 10.0.2.---
саніті _ 21.11.2005 23:10
Основною вимогою до формування колективу є: - філософський підхід на професійному рівні, патріотизм (в здоровому значенні цього слова), творча посвята, знання і навики менеджменту (ці риси обов’язкові)....
БІЛЬШ ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ВПРОВАДЖЕННЯ ПРОЕКТУ, ПІДКЛЮЧЕННЯ ЗАХІДНИХ ПРОГРАМ ДОПОМОГИ, І ВЕСЬ КОМПЛЕКС МІР ПОВЯЗАНИХ З ЦИМ МОЖНА ОТРИМАТИ ЗА дресою: georgeconfidence@online.ua

IP: 10.0.2.---
саніті _ 21.11.2005 23:04
(П-Я)
Основною вимогою до формування колективу є: - філософський підхід на професійному рівні, патріотизм (в здоровому значенні цього слова), творча посвята, знання і навики менеджменту (ці риси обов’язкові). .......
БІЛЬШ ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ З ВПРОВАДЖЕННЯ ПPОЕКТУ, ПІДКЛЮЧЕННЯ ЗАХІДНИХ ПРОГРАМ ДОПОМОГИ і цілим коплексом мір повязаних з цим можна отримати за адресою: georgeconfidence@online.ua

IP: 10.0.2.---
саніті _ 21.11.2005 22:42
(п-я) Його віртуальне знаходження над процесами дозволить не випустити з уваги жодного важливого аспекту суспільного буття.
Склад (колектив) ЦЕНТРу
Склад визначаться групою політологів-аналітиків, юристів, економістів і ін. з домінуванням постійно-ініціюючої функції. Він має бути наділений уповноваженнями, окрім можливості оперативного доступу до інформації, приєднувати відповідні служби і окремих працівників, мобільно міняти склад, створювати тимчасові колективи згідно (див п-я)
IP: 10.0.2.---
саніті _ 21.11.2005 22:40
(п-я) безпекою. Звичайно вихід з положення є. - це створення ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОГО СТРАТЕГІЧНОГО (КООРДИНУЮЧОГО) ЦУНТРУ (подальше ЦЕНТР). підпорядкованого ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ГРОМАДЯНСЬКИХ ІНСТИТУЦІЙ (подальше ВАГІ),
ЦЕНТР - це творчий незалежний колектив, призваний генерувати і сприймати ідеї, узгоджувати їх з вищим керівництвом, забезпечувати методологією і авторським наглядом в виконані від початку до кінця в формі мережі загальнонаціонального менеджменту з впровадження.
IP: 10.0.2.---
саніті _ 21.11.2005 21:49
(п-я) на промисловому і побутовому рівні ? Не кажучи що це одно з основних гальм інновацій в промисловості в частині енергозбереження.
Чому міністерством сільського господарства керує особа , яка постійно на словах “жаліє селян” і нічого не зробила в відношенні покращення їх стану? Чому Міністерство Промислової Політики далеке від Інновації ? Таке враження , що вони знаходяться в інформаційному ваукумі.Таких прикладів багато і це питання не риторичні, а пов’язані з національною (П-Я)
IP: 10.0.2.---
саніті _ 21.11.2005 21:38
(п-я) будуть знаходитися особи, в тому числі керівники, для яких наша держава є засобом їх інтересів і відкрито будуть творити пі-ар технології на замовлення наших ворогів, або будуть утримуватися стратеги брежнєвської епохи?
Як можна допустити на нашу територію політ-технологів держави уряд якої вороже налаштований до нас. Де є світові ціни на енергоносії як один з основних засобів боротьби з корупцією і зупинка фінансування олігархічних структур за рахунок суспільства (дивю п-я)
IP: 10.0.2.---
саніті _ 21.11.2005 21:32
(п-я) координацію численних "стратегічних" центрів і співвідносила це з міжнародними програмами допомоги, вибирала найкраще, синтезувала це і організувала втілення, часто прекрасних за змістом, напрацювань, виявляла і підключала талант фахівців і націлювала їх визначеному напрямку? Де менеджмент який ефективно би впроваджував це в життя з авторським наглядом? І на кінець де захист національних інтересів? Логічним є запитання: "До який пір серед згадуваних інституцій ( див п-я)
IP: 10.0.2.---
саніті _ 21.11.2005 21:22
Якщо правлячі сили дійсно зацікавленні в виходу то вони мають лівідувати присутнє їм: НЕРОЗУМІННЯ, НЕДАЛЕКОГЛЯДНІСТь, НЕЗАІТЕРЕСОВАНІСТЬ.
Пояснення.
НЕЗАІНТЕРЕСОВАНІСТЬ
Пора на кінець зрозуміти, що меркантильні сили які домінують в нашому керівництві не виражають загальносуспільних інтересів. НЕРОЗУВМІННЯ. Коли я почув що в Адміністрації Президента 600 працівників в Інституті Стратегічних Досліджень - 112 і а подібних центрів більше 120 ніхто з них не запропонував (див п- я)
IP: 10.0.2.---
саніті _ 21.11.2005 20:49
(П-я ) Витяг з "Концепція розвитку країни”

Початковий підхід аналізу всіх сторін суспільного буття змусили переключити увагу з досліджень окремих його сторін на загальність проблеми в контексті притягнення всіх заінтересованих сил шляхом підведення їх під відповідні правила гри.
Як виявилось, щоб незадовго вийти з критичної ситуації, в нас все для цього є, - причина тільки в організаційній площині і торкається в більшості субєктивних факторів. (д-ь п-я)
IP: 192.168.105.---
ЗповагоюдоУП _ 21.11.2005 20:10
А на що ви, стоячи на Майдані, сподівалися? Революція - справжня - станеться тільки тоді, коли вимруть всі, хто зараз краде. Майдан - це емоції. А до діла дійшло - грошенят хочеться, або ж не грошенят, а того, що за ними стоїть - влади і справжньої незалежності. Отак подумаєш - і в церкву, іншого шляху катма...
IP: 10.0.2.---
саніті _ 21.11.2005 19:23
А вдомі мусимо самі сприяти,
щоб щасттю світла путь дати.

Щитом знамення славу відновити,
І з друзями це знову поділити.

Й про славних предків пам’ятати,
І Заповіт їх миром сповідати.

І князя нам Великого оберігати,
щоб Мудрим Його завжди нарікати.

( to be continue)
IP: 10.0.2.---
саніті _ 21.11.2005 19:12

Ми й друзів наших в коло запросили,
І славою Русі і Києва вітали.

Щоб клич, про єдність незабути,
Й похід на “Ви”, на смуту закінчити:

Щоб зло своє і розбрат полишили,
Щоб в світі в честі, й правді жили ,

І щоби поступ нашу перейняли.
А клич наш, древній, поважали !

Й за тих, кого багато, знали,
що вже ніколи їм нас нездолати.

(to be continue)
IP: 10.0.2.---
саніті _ 21.11.2005 19:08
Прошу попереднє не брати до уваги (випав рядок)
Перед тим як я поділюся з Вами концепцією розвитку нашої країни, дозвольте привітати Вас всіх (особливо учасників Майдану – я теж там був) з річницею і виразити це в віршованій формі того часу
Нас за сусідом, заодно, сприймати,
Так боляче, так важко, було мати.

Та приказав народ щоб не терпіти,
І всі Майдани, разом, залюднити,

Щоб славу нашу разом пригадати,
І ім’я краю, й люду відновити.

b.c
IP: 85.202.170.---
Катюша _ 21.11.2005 19:04
Наиболее правдоподобная версия апельсиновой революции.
IP: 10.0.2.---
саніті _ 21.11.2005 19:00
Перед тим як я поділюся з Вами концепцією розвитку нашої країни, дозвольте привітати Вас всіх (особливо учасників Майдану – я теж там був) з річницею і виразити це в віршованій формі того часу.
Так боляче, так важко, було мати.

Та приказав народ щоб не терпіти,
І всі Майдани, разом, залюднити,

Щоб славу нашу разом пригадати,
І ім’я краю, й люду відновити.

Ми й друзів наших в коло запросили, ( to be continue)
IP: .---
Vlad_iz_Kharkova _ 21.11.2005 18:56
Автор, действительно, верит, что страна приняла бы революционным путем принятое законодательство, структуру и персональный состав органов власти (судей, прокуроров, новый Парламент и пр.)? Он, в самом деле, верит, что кто-то всевидящий, всемогущий и всезнающий смог бы устроить всю систему государственного устройства правильно, справедливо и разумно?
Тогда автор верит в мифы. Этого не может быть. Страна не приняла бы таких изменений. Их не удалось бы провести. В результате получился бы уродец.
IP: 212.1.94.---
kommunist _ 21.11.2005 18:55
Rodion пише: “росіяни нам не брати! Вони родом від фінно-угрів, а ми походимо від слов"ян і скіфо-сарматів!”

Друже, а Ви, що, зі свічкою стояли? :)
До речі, і фінни, і угри (нинішні угорці) – це ж європейські нації. То, виходить, росіяни – БІЛЬШІ європейці, ніж ми?!!!!

Друже, Вас точно не зрозуміють “євро-стурбовані” націонал-патрійоти :)
IP: 194.44.244.---
Babuny _ 21.11.2005 18:52
Дякую за гірку правду!
IP: 10.0.2.---
саніті _ 21.11.2005 18:39
я звернувся до народного депутата Верховної Ради Юрія Ключковського як члена політради НСНУ з просьбою бути прийнятим в даному питанні, але відповіді до сих пір не отримав. Я пішов навіть на неординарні дії і останнє звернення я написав двома іншими мовами - англійською і польською ( якими він володіє з його слів) в надії отримати відповідь, але все це все виявилось марним. ( to be continue) W-o-w i have the opportunity to print my article. EDITOR - thanks.
IP: 10.0.2.---
саніті _ 21.11.2005 18:22
але не зауваження сутності концепції головним консультантом для мене було більш ніж дивним. Мені було дуже прикро, за таке відношення до цього, адже в цьому закладений труд який став концентрацією все-можливої інформації з часу нашого становлення на засадах добровільності і щирого бажання допомоги через розширення знань і досліджень, а з минулої осені , через відчуття негайної потреби в цьому, забрало тисячі годин мого часу.
З цього приводу я звернувся (to be continue)
IP: 10.0.2.---
саніті _ 21.11.2005 18:13
Згідно поштового підтвердження воно (звернення) поступило в 220 відділення м. Києва за № 170705, а 26.08.05.
Я отримав відповідь від головного радника Секретаріату Президента Зосимової відповідь, що моє звернення направлене в обласну адміністрацію за місцем проживання. Це мене здивувало, бо жодних питань пов’язаних з згаданою інституцією в моєму зверненні не було. Звичайно через скорочення обсягу могли виникнути питання з роз’яснення , але ... (to be continue)
IP: 10.0.2.---
саніті _ 21.11.2005 18:07
З плином часу мої дослідження вистроїлось в відповідну логічну схему конкретизувавшись необхідними діями направлених на корекцію існуючих відхилень, які дозволили би нашому суспільству вийти з кризового стану в формі проекту. Розуміння хибності дій і відчуття наступу кризи влади змусило мене звернутися до Президента і 16.08.05. я відправив звернення з мірами направленими на виправлення ситуації обсягом 28 сторінок.
(to be continue)
IP: 10.0.2.---
саніті _ 21.11.2005 17:57
викликане професійним відчуттям хибності дій уряду, чорносотенним грабуванням держави з паралельним лобіюванням цього законодавчою владою приводило мене в шок.
Я ніколи не думав , що в нас є стільки фарисеїв і іродів, але як показав час, я глибоко помилявся. Але це не перешкоджало мені фокусувати свою увагу на всіх аспектах суспільного буття з позицій корисності нашій державності користуючись всіма можливо-доступними джерелами.
to be continue
IP: 85.202.196.---
Rodion _ 21.11.2005 17:55
Відверто кажучи, чекав від Ігоря більше. Все ж таки економічний мозок. Але дякую, що прояснив ситуацію з пресою. До речі, Ігорю, скільки тобі відстигнули за цю статейку?:)

Яіра, росіяни нам не брати! Вони родом від фінно-угрів, а ми походимо від слов"ян і скіфо-сарматів!
IP: 84.149.244.---
пофіжочок _ 21.11.2005 17:53
Іменник "влада" походить від дієслова "володіти". Це - українська мова, перший клас. Володіти, - як землею та всім, що на ній, так і нами, простими людьми, - єдина функція влади. Влада і корупція - найрідніші синоніми. Однак автор статті помилився, заявляючи, що народом керує держава, тобто влада. Мною особисто керує моє сумління, моя совість. Влада мені, м"яко кажучи - до одного місця. А деяких журналістів шкода...Вже краще пишатися своїм НАРОДОМ, аніж владою. Але, кожному - своє.
IP: 10.0.2.---
саніті _ 21.11.2005 17:48

Проблема виходу нашої держави на цивілізований рівень ніколи мене не залишала з часу отримання нами Незалежності, - фокусувалася на всьому розмаїті дотичних явищ і предметів. Цьому слугувала моя активна участь в демократичних процесах періоду нашого становлення.
Відчуття жалю про відсутність повноцінної еліти, втручання Росії в наші внутрішні процеси, перевага в суспільстві антидемократичних сил, будучи частиною зла, додавали до цього моє безсилля, (to be continue)
IP: 195.248.173.---
Dmytrо _ 21.11.2005 17:44
Автору не подобається еволюція, проте революція викликає неаби яку симпатію. У той же час автор не розуміє, що зміни мають відбутися насамперед у кожного громадянина в голові, а не в високих коридорах влади.
IP: 212.42.76.---
DON_VOVAN _ 21.11.2005 17:34
Класс!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IP: 193.254.219.---
gardenerm _ 21.11.2005 17:29
Игорь, все класс. Скальпелем, а не лопатой.
Все верно.
IP: .---
Яіра _ 21.11.2005 17:29
Жменька людей каторжно працює,іноді і помиляється,а оточує її великий натовп,який робить їм підніжки,вставляє палки в колеса,ще й критикує і родзвонює про всі їхні невдачі.Та для того щоб змінити на краще життя у вчорошній країні-колонії,повністю залежній енергетично від ревнивого,мстивого уряду братнього народу, потрібні надзусилля всіх. Обіцянки-цяцянки попереднім урядом щиро роздані,необгрунтовані економічно ,які намагався виконати уряд Юлі, дорого обійшовся бюджету і їй.Будьмо терпимі.
IP: 80.92.226.---
alexey _ 21.11.2005 16:58
Статья самая обыденная, на уровне обвинений в коррупции без единого факта. Ничего нового, ни одной интересной мысли. И если Мирослава считает её профессиональной- то спасибо редакции УП, что не засоряет нас ещё большим объёмом "острого" словоблудия.
IP: 70.29.30.---
Мирослава _ 21.11.2005 16:34
Безперечно, ЗМІ повинні стати четвертою гілкою влади. Однак не в Україні. Я, професійний журналіст, декілька разів посилала на "Майдан" і "УП" критичні статті щодо недолугої політики Ющенка. Їх не вміщали, позаяк - занадто гострі. Однак вміщали авторства Грабовського, із замовним характером - на прославу. Так, ЗМІ стали розкутішими. Однак ще нині над ЗМІ України тяжить цензура. За це потрібно бити в Україні на сполох. Щодо статті І. Луценка, то вона наскрізь професійна і правдива. Дякую автору!
IP: 213.130.17.---
PVol _ 21.11.2005 16:23
Кращої статті ще не було... Браво!
IP: 10.13.16.---
Bri _ 21.11.2005 15:52
Вразили у самісіньке сердце щирістю обурення... "преса – це збіговисько продажних журналістів, що і пальцем не поворухнуть без "замовлення"." Це ж треба - виявляється мінімальна ставка у 1500 $ - це не продажність, це дрібний подарунок київському журналісту за увагу.
IP: 217.126.182.---
ispanec _ 21.11.2005 15:45
Як і раніше, сила – лише у грошах....Як і раніше...преса – це збіговисько продажних журналістів, що і пальцем не поворухнуть без "замовлення". МВС, суди,преса є, по суті, комерційними структурами.