IP: .---
Трохим _ 06.12.2005 15:47
Проблема в тому, що нема українських державних діячів. Є лише купа політиків, які відробляють чужі гроші: американські, російські або срібняки різник інородців. Настав час радикально оновити національну еліту. Після Майдану стало зрозуміло, що нинішня еліта є наскрізь прогнилою і аморальною, вона вже ні на що не здатна, крім як у черговий раз продатися, щоб ще якийсь час протриматися при владі.
IP: .---
Трохим _ 06.12.2005 15:38
Текст повідомлення набирайте тут
IP: 81.111.184.---
ukelena8888 _ 02.12.2005 23:43
Для всех. Я была и остаюсь человеком который голосовала и буду за Ющенко.Я уверена что он наилучший из 3-х президентов которые были в период после С.Союза.Я думаю разочаровываться рано.мы его как выбрали?-на Майданах.УВЕРЕНА: СВОИ ПРАВА И ТРЕБОВАНИЯ НАДО ОТСТАИВАТЬ ТАМ ЖЕ. ХОТИТЕ БЫСТРЕЙШЕГО РЕВОРМООБРАЗОВАНИЯ-СОБИРАЙТЕСЬ НА МАЙДАНАХ И ТРЕБУЙТЕ!!!ПУСТЬ БЫСТРЕЕ ШЕВЕЛЯТЬСЯ! Я УВЕРЕНА-ВОЙСКА ОН НАВРАВЛЯТЬ НА НАРОД НЕ БУДЕТ(НЕ КУЧМА ОН). НА МАЙДАН!УКРАИНЦЫ ВЫ сможете воспитать власть сами.
IP: 194.44.216.---
volodya _ 22.11.2005 22:13
VPS
Многое на пост Советском пространстве определяется не Киевом.
Суть в том , что Жириновский - альт Губернатор Украины , выбраный на собрании дворян России .
Теперь предпринимаются "усилия" возобновить Русскую империю .
Как Вы думаете - кто претендует стать Императором ?
Вот именно - Вы думаете прогрессивно, Вы можете это видеть . Правда?
Перед нами не простой враг , а будущая тирания .
IP: 195.140.160.---
Усміх _ 22.11.2005 20:36
Автор безперечно правий ! Юля безумовно головний двигун української революції Ілля Ільф писав розумно, але він виріс і сформувався за часів менталітету Європи і християнської моралі і вимушений був пояснити прописну істину комунякам , що дорвалися до влади в Россеї - матінці.
Підметальщиків(совків) необхідно організувати і примусити якщо потрібно. Ось це краще
ніж Ю Тимошенко зробити ніхто в нинішній помаранчевій команді не може.
Тому вона чудовий кандидат в прем’єри.
IP: 83.170.233.---
vpt _ 22.11.2005 20:05
Юля безусловно главный талант украинской политики. И такой темперамент настоящего борца! Но когда-то Ильф написал:"Не нужно бороться за чистоту улиц. Улицы нужно мести".Но мести улицы-работа скучная и незаметная,на ней не составишь имя и не подымешь народ. Однако, работа премьера в огромной степени именно такова,а из борцов выходят неважные подметальщики.Юля великолепна,когда нужно разрушать,насчет строить у нее явно хуже,и потому она неважный кандидат в премьеры-это,разумеестя лишь мое мнение.
IP: 85.202.170.---
Василиса _ 22.11.2005 16:40
Американец так и не понял, что действия на майдане всего лишь шоу с участием большой толпы. Например, Тимошенко обнималась с Порошенко и с Немцовым на майдане во время иногугации Ющенко, но в это время между ними уже шла подковерная война.
Так что и сегодня они все обнимутся и поцелуются для толпы, это всего лишь террариум "друзей", у каждого свои цели и стремление к власти. А народ это только зрители в этом политическом театре.
IP: 69.132.89.---
Harmony _ 22.11.2005 15:20
А шо это вы товарисчи пеняете нам шо мы дескать не знаем ситуации в Украине условий бизнеса и т п.
Да у вас то и бизнеса нет . Так одни бандиты которых вы гордо называете бизнесменами а на деле одно жульё.
Мы это пережили а вы вместо шоб на чужих ошибках учиться всё бля на грабли лезете. Да вам на Юлю на даном этапе молиться нада шо взялась разгребать это сборище жуликов а те кто здесь в интернете постит такое же жульё бо для народа в большинстве это слишком дорого
IP: 81.30.207.---
Yar _ 22.11.2005 13:58
Відносно єдиного шансу я не певен, але все інше вірно.ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ - ЗАЛИШАТИ ТУТ ВИКЛЮЧНО КОМЕНТАРІ З ПРИВОДУ СТАТТІ. ДЛЯ ДИСКУСІЇ ПРАЦЮЄ ФОРУМ.ПЕРЕПИСКА МІЖ АВТОРАМИ КОМЕНТАРІВ БУДЕ ВИДАЛЯТИСЯмодератор
IP: 213.130.25.---
suna _ 22.11.2005 13:57
Ув. "Asa", а Вы пытались когда-нибудь заниматься бизнесом в современной России или Украине ? Уверен - нет ! Потому, не имеете права осуждать !...
IP: 194.44.220.---
Георгій _ 22.11.2005 13:35
Дуже хочеться щоб в української політеліти був притуплений хватально-ковтальний інстинкт. А то на словах усі вони служать народу, а насправді - дбають про свої особисті ковтальні інтереси. Гляньте як вони живуть. Як одягаються. На які курорти їздять. Чим володіють. І цей обман - стіна яка відгороджує ЇХ від НАС. Колись дворяни йшли в декабристи, в народовольці втрачаючи усе майно і титули. А тепер якась скоробагацька совкова шушера пнеться в еліту. А хто ж тоді Ліна Костенко ?
IP: 134.36.6.---
Asa _ 22.11.2005 13:21
Pochemu nashi i zapadnie consultanty ne obraschaut vnimania na facty, kotorye ilustriruyt sut' Tymoshenko. Vspomnite
kak let 7-8 nazad ona dvazhdy pytalas' provozit' valuty kontrabandoy. Eto prestuplenie. Vtoroe- perepradazga russian gas, poluchenie doxodov, no ne uplata nalogov. Eto prestuplenie. EECU spisali dolgi v razmere stoimosti Krivorozhstali !!!! Takie konsultanty dovodat stranu do togo, chto v liderax dva ugolovnika.
IP: .---
Vlad_iz_Kharkova _ 22.11.2005 13:03
Товарищ - специалист по революциям, ему важно, чтобы символ был ярким и женским. А как людям жить с таким символам - Ваши проблемы. Если нет инвестиций, надо снимать Премьера, а не о символах для американского Премьера заботиться. Если прессуют бизнес, 2 раза в месяц меняют налоги, пугают инвесторов - надо снимать Премьера, так и только так "иделаы Майдана" воплотятся.
IP: 213.186.216.---
Oles _ 22.11.2005 11:50
Мені здається що деякі прихильники демократії знову хочуть обдурити власний народ. Так, мовляв, Юля нам не дуже подобається. А народ захаває. Народу просто потрібна красива ідилія. Ю+Ю. Це ж в нас тупий електорат. Не такий вже він тупий, друзі.
Ющенко пробував лукавити ("найкращий в історії уряд" і т.п), щось замирював. І що? Втратив довіру людей.
IP: 213.227.217.---
WWW _ 22.11.2005 11:49
Не візьмуть вони її. Вона (з їхньої точки зору) дуже хороша для нас.
Їм вона не потрібна, тому що її завдання - знищити конкурента, який почав підніматися (наші танки, літаки, космічна техніка і т.п.)
- за те й гроші платили! Окрім того, їм дуже вигідно мати дешевих і працьовитих українців в якості двірників, посудомийок, няньок, садівників. Це ж краще ніж араби, турки і т.п. Тому й не візьмуть.
А нам, недоумкам, навішають лапші на вуха і ми віберем її. А вона вже знає що треба робити!
IP: 212.109.60.---
alexandr _ 22.11.2005 11:36
Стране нужны перемены. Кроме Юли никто не говорит понятно для людей, что и как надо сделать. Плюс пример колоссального мужества и при этом женственность.
IP: .---
SERGOT _ 22.11.2005 11:30
НАМ ЩЕ ДАЛЕКО ДО ЗАРУБІЖНИХ ПОЛІТТЕХНОЛОГІЙ.... А РАЙЗ ЧИ ХІЛАРІ НАМ ТОЧНО НЕ ДОМОПОЖУТЬ... ТАК ЩО ТРЕБА ВЧИТИСЯ САМОСТІЙНО
IP: 82.144.217.---
alexmalik _ 22.11.2005 11:28
Спасибо УП, спасибо мистеру Макфолу за своевременную и точную оценку нашей ситуации и наших вождей. Эта оценка для нас, убежденных сторонников демокатических реформ, есть наилучшей формой поддержки и вдохновения. На данном этапе провести такие реформы может только тандем Ющенко-Тимошенко и никак по другому. Уверен, что сегодня вечером на Майдане состоится момент истины в интересах всего нашего народа. Не будет "точки невозврата", о которой пророчат наши недруги!
IP: 213.186.216.---
Oles _ 22.11.2005 11:10
Можете забирати Юлю собі в США. З тачкою. Оце буде весело! Держава купує у селян зерно. Всіх посередників давити! М’ясо на прилавках - не дорожче долара. Бензин - за цінами нижче ринкових! Нафтові заводи Буша - новому власнику. В декларації доходів доходи відсутні - одні розходи. Супер!
Тема Іраку відразу ж відійде на другий план.
IP: 192.168.10.---
ang _ 22.11.2005 11:09
Завжди цікаво, що думають про нас, дивлячись із-за океану. Вони не варяться в нашому соусі, тому мають право претендувати на об`єктивність. Є думки слушні, є - спірні, але все рівно дуже цікаво!З Днем Свободи, Україно!
IP: .---
Kut _ 22.11.2005 11:03
Тимошенко треба порівнювати не з п.п. Райс чи Клінтон, а з Голда Меєр.