IP: 192.168.2.---
restart2 _ 11.03.2006 13:55
Ну давайте ж ми не будемо "не приший кобилі хвіст" і "моя хата скраю, я нічого не знаю"
IP: 62.233.189.---
Реаліст _ 05.12.2005 23:29
soglasen
IP: 192.168.0.---
Geniy _ 01.12.2005 16:19
Нам конечно необходимо успеть вступить в СОТ раньше Росии, мы же во всем должны быть первыми. Но кто нибудь думал ЗАЧЕМ НАМ ВООБЩЕ ТУДА ВСТУПАТЬ? Завалить нашу страну дешевыми окорочками (наши не смогут конкурировать по цене (не по качеству))? Чтоб наши аграриии вообще загнулись? Устроить похороны девизу "Купуйте українське"? Молодцы!!! Аргентина послала СОТ на ... чтоб уберечь свою экономику, а мы? Да здравствует мертвый отечественный производитель.
IP: 193.109.145.---
Patriot_Bohdan _ 27.11.2005 22:21
Якщо Верховній Раді не вистачить духу довести Україну в СОТ (а це життєвонеобхідно зробити раніше Росії ), то прийдеться патріотам надавати комунякам і тугодумам-олігархам типу Литвина копняків по задньому місцю. Може в них нарешті відбудеться струс того місця яким вони думають і вони будуть краще думати про добробут своєї нації.
IP: 62.221.44.---
Dlinniy _ 26.11.2005 21:12
Наши мегапатриоты хотят в ВТО любой ценой. Даже согласны сделать нулевые таможенные ставки на товары и оборудование, которые производятся в Украине. Дозвиданья украинская экономика и мы все вместе взятые. Купуйте дешевий імпорт! Да здравствует сила и процветание иностранной экономики!
IP: 62.221.33.---
Vadya _ 26.11.2005 20:06
Всё правильно - кто первый вступит в ВТО тот и будет держать за яйца следующего кандидата. И если Литвин говорит, что это не так, так просто потому что он МУДАК.
А вообще депутаты мудозвоны продажные и на 100 пудов они просрут этот шанс для Украины. Мрази!!!
IP: 10.140.105.---
Luganchanin _ 25.11.2005 21:26
2ВАС
25.11.05 11:58
>
Пойди проблюйся от своего яда, урод, и не лазь куда тебя не звали.
IP: 193.108.50.---
ass _ 25.11.2005 12:58
Уявіть картину. Старе українське село... Дівчина заміж збирається, сватів чекає... Красива, наряжена, придане приготовлене... Вишня під вікном цвіте і.т.п. Красиво, радісно на душі. І ще, друга картина з сучасного села: Вибігла дівка на дорогу (у якому вбранні кожен знає) і репетує: "Візьміть мене заміж!" Я на таке весілля не піду і за "село сучасне" обідно.
IP: 10.1.16.---
ВАС _ 25.11.2005 11:58
Коли вивчите мову українську? В якості (використання) чистий русизм, область інтел. власності - теж русизм. Читаєш ваші матеріали і нудить
IP: 80.78.34.---
Benya _ 25.11.2005 11:23
Стаття в принципі нормально, зроблено аналіз та запропоновано свій проект розвитку. Від себе додам декілька доповнень:
ЕЕП - це політичний, а не економічний проект (наприклад Росія не хоче зони вільної торгівлі, а хоче тільки митний союз, а це ставить хрест на вступі в СОТ та ЕС). Далі українська економіка більш конкурентна ніж російська ( вони нам продають сировину( нафта, газ і т.д.), а ми їм готову продукцію( труби, літаки, горілку і т.д).
IP: 193.109.248.---
ІгорМ _ 25.11.2005 10:53
Комуняки не просто вагаються, чи продавати суверинітет України чи ні, а вони мріють (разом з Я-ками) про те що як найшвидше відкозиряти москві, "про успішно проведену "спецоперацію" .
А результат правління комуняк наші діди бачили на власні очі (хто вижив) під час голодомору...
IP: 192.168.16.---
Тарас__ _ 25.11.2005 10:33
Я не розумію комуныстів, які "борються" за народ і його інтереси. Вони при владі 80 років були без жодних суперників. І до чого вони добились? Чому вони завжди думають що все роблять для українського народу? Вони зраджують інтереси України заради Москви. Невже вони хочуть знову продати нашу горем вимучену незалежність? Жаль, що компартію дозволили в Україні. Їх необхідно заборонити, як нацистську в Німеччині. Назавжди. Тоді і СОТ вступимо. І кацапів на місце поставимо.
IP: 193.109.248.---
ІгорМ _ 25.11.2005 10:13
Теперішнє політ керівництво РФ дуже агресивно налаштовано, і стосовно України особливо. Вступ України до СОТ та інших всевсітніх організацій забезпечить Україні гарантії тер. та політ. безпеки, а також гарантовану інтеграцію у світову економіку. РФ і не приховує, що хоче повернутися назад до часів срср - а чи потрібно це нам? Жалко тільки що Соціалісти в парламенті гальмують закони по СОТ (з есдеками, Я-ками і комунямками і так все ясно).
IP: .---
DESPERADO _ 25.11.2005 08:55
Кожна дія має свої + і - . Якщо Україна хоче зайняти своє місце на світовій арені вона повинна усвідомити, що національна могутність досягається не реалізацією короткотермінових інтересів, а довготермінових. Вступ України до СОТ це перша сходинка до реалізації нац.могутності, яка на першому етапі супроводжується занепадом економіки, але тільки від наших урядовців залежить яким буде цей період - коротким чи довгим.
IP: .---
DESPERADO _ 25.11.2005 08:50
Хотів би замітити, якби Україна першою вступила до СОТ вона моглаб стпробувати роз"язати Гордіїв вузол щодо острова Тузли (причому доволі ефективним методом, який наведений у цій Статті) та отримати ще низку переваг над Росією.
Великим проблемою після вступу України до СОт буде зростаюче безробіття, занепад малого та середнього бізнесу. У виграші від вступу будуть тільки великі іноземні кампанії та кампанії з іноземним капіталом.
IP: .---
DESPERADO _ 25.11.2005 08:44
Текст повідомлення набирайте тут
IP: 213.130.23.---
SIM _ 24.11.2005 21:04
Олександр__ до следующего сеанса:)
Сейчас трубой можем бить и мы. А если вступим, нас трубой будут бить все равно, но еще и будут требовать, чтобы не огрызались. Что им мешает покупать наши самолеты? Если вступим завтра - тут же начнется честная конкуренция?
Но опять-таки, если мы сами не способны навести у себя порядок в достаточно короткое время - тогда надо все открывать, везде вступать и все продавать, как "Криворожсталь" - пусть научат нас жизни.
IP: 213.130.1.---
Антифашист _ 24.11.2005 20:52
2 Олександр__. Не могу с вами согласится. Стран, которые потребляют значительно больше энергоносителей чем Украина достаточно много. США. ИНДИЯ. КИТАЙ. РОССИЯ. КАНАДА. ФРАНЦИЯ. - где вы прочитали что мы аж 4 место в мире по энергопотреблению занимаем?
IP: 62.64.79.---
Олександр__ _ 24.11.2005 20:49
SIM,
мушу йти вже. Сильні завжди будуть зверху, це зрозуміло. Але коли виходиш на ринг слабшим і тебе можна бити чим попало, хоч трубою, і куди попало; а ти в рукавицях і маєш право бити тільки вище пояса; і поєдинок відбувається без рефері; то чи є перехід до того, що тебе можна бити лише вище пояса в рукавицях по правилах і при рефері прогресом чи ні? Чи хай краще, поки ми відточуємо майстерність, б'ють по голові трубою???
IP: 213.130.23.---
SIM _ 24.11.2005 20:45
P.S.
Забыл написать главное :
решений, НЕВЫГОДНЫХ сильным.
IP: 213.130.23.---
SIM _ 24.11.2005 20:42
Олександр__
Думаю, что вступление в ВТО не сильно поможет продвижению на внешние рынки. Если сильным выгодно, они будут торговать. А если нет, найдут способ не пустить. Всякие арбитражи и суды - почти как у нас - играться можно, но по-серьезному сильных не обидят. Если я не прав, приведите, пожалуйста, примеры решений
а) принятых именно благодаря членству слабых в ВТО и
б) практически выполненных сильными.
IP: 62.64.79.---
Олександр__ _ 24.11.2005 20:32
абсолютно беззахисні. Сот дозволить зберегти і розвинути ці галузі (не хочу в конкретику, але приклади є). Генно модифіковані продукти вже й так є в Україні (один американець тут вже 10 років вирощує таку сою). ПО такий же продукт як і авто. Чому не можна їздити на краденій машині, але можна користуватись краденою програмою? Хоча тут є нюанси.
IP: 62.64.79.---
Олександр__ _ 24.11.2005 20:29
Антифашист,
з бардаком - важко не погодитись. Але бардак може вести як до нормального структурованого суспільства так і до тоталітаризму, помітимо собі. Наївно вірю, що наш бардак першого типу.
Поки ми будемо качати мускули, захиріє все безнадійно. В Україні є кілька комплексів, які на вн. ринок працювати не можуть , бо він їх загрузить на 1-5%- оборонка, літако-ракетобудування, енергетичне і транспортне машинобудування і т. д., не кажучи вже про металургію і хімію. На зовн. ринках вони
IP: 213.130.23.---
SIM _ 24.11.2005 20:23
Антифашист
Согласен, но при условии, что есть надежда, что мы сможем накачать бицепсы сами (для этого надо по крайней мере уменьшить энтропию до допустимых пределов).
А если нет - остается все открыть и продать иностранцам (как в анекдоте - лучше бы нас завоевали).
IP: 62.64.79.---
Олександр__ _ 24.11.2005 20:23
Антифашист,
.
Енергоспоживання України 4 в світі за АБСОЛЮТНИМИ ОБСЯГАМИ. Комунальний сектор їсть 18 МЛРД кубів, Голандії чи Канаді таке не снилось. Вимога ринкових цін для населення означає, що ми не будемо дотувати 20% ВВП, це стандартна вимога. Я узагальню, бо ми збились на окремі теми:
Ви вірите, що від того, що ми будемо чекати й торгуватись, щось зміниться? Ми в цих переговорах з 1995 року, якщо не помиляюсь, і позиція США не змінилась ні на йоту. Почекаємо ще 10 років?
IP: 62.221.37.---
Антифашист _ 24.11.2005 20:15
2 SIM. Вот с этим трудно не согласиться. Уровень воровства, коррупции, если хотите - энтропии украинского общества не изменится от всяких там ВТО, ЕЭП, ЕС и прочих глобалистических новомодных веяний.
Но то например, что ВТО несет куда больше пользы странам-производителям, развитым экономически, чем слабым развивающимся - этот факт думаю никто оспаривать не будет.
Поэтому лучше накачать бицепсы, прежде чем идти драться со взрослыми парнями, они шутить не будут.
IP: 62.221.37.---
Антифашист _ 24.11.2005 20:09
2 Олександр__. Да бульте взрослее, при чем тут Путин?! Я про Украину и условия для неё, поставленные другими членами ВТО.
Учился я в Одесской Государсвенной Академии Холода. тоже 2 было. В одессе и в Ленинграде (Питере).
Вы спросили - что плохого в ВТО - вот на эту тему давайте и будем общаться, а не обсуждать личные качества/амбиции Путина.
IP: 213.130.23.---
SIM _ 24.11.2005 20:09
Позволю себе высказать мысль неспециалиста.
Наш внутренний бардак не зависит от того, в ВТО мы или в ЕЭП. И с таким бардаком нам никто и ничто не поможет.
IP: 62.221.37.---
Антифашист _ 24.11.2005 20:06
Аграрный комплекс. Например финляндия по своим условиям может в субсидии АПК вкладывать 4 с лихером миллиарда баксов. А Украина - только 650 миллионов. Еще одно жесткое условие - все энергоносители население обязано оплачивать ПО МИРОВЫМ ценам. Это как? Мы сейчас этого просто не выдержим. Еще одно. Закрытие СЭЗ. нормально вобще?
Украине надо торговаться, и выторговать более выгодные условия. т.к. лучше вобше оставаться вне ВТО, чем входить туда на таких условиях
IP: 62.64.79.---
Олександр__ _ 24.11.2005 20:05
Антифашист
так де Ви все таки вчились?
Я не розумію Вашої психології. Росія -круто і ВВП велике, і т.д. Це так. Але це не значить, що у нас все погано і ми повинні поставити тотем "Великого Путіна" і бити йому поклони як в опереточному кіні "О государиня..." Я не кажу, що прекрасні америкси чи ЄСівці. Вони цинічні і ніякі, прожив серед них 2 роки.
А сила - самоповазі і твердості, абсолютно прагматичному розрахунку. Ми можемо і зможемо, це ж то й бісить Моль і всю його гебешню.
IP: 62.221.37.---
Антифашист _ 24.11.2005 20:02
Олександр. Плохо не само ВТО. Плохи те условия, которые нам предлагают и на которые наши горе-переговорщики так легко соглашаются. Например: ГМО. В ЕС вобще до сих пор действует мараторий на его импорт и использование. А эксперименты на крысах показали, что смертность в 10 раз увеличвается и развитие замедляется. Второй пример. Интеллектуальная собственность. При таком уровне дохода мы просто не может себе позволить покупать ПО реальным ценам. Третий. Аграрный комплекс. сейчас продолжение напишу
IP: 62.221.37.---
Антифашист _ 24.11.2005 19:57
2 Harmony. Есть несколько юридических норм, в том числе и международных, по которым Севастополь может отойти россии (если этого сами севастопольцы захотят). Эти нормы проверили прокуротура Украины и признала законными. т.е. это не сепаратизм (мнение прокуротуры).
А же считаю, чтобы небыло подобных соблазнов, надо ввести в украине федеративное устройство - это нонсенс, когда держава, в составе которой есть автономная республика считается унитарной.
IP: 62.64.79.---
Олександр__ _ 24.11.2005 19:56
Антифашист
повертаєтесь до ідеї, що у СОТ погано. Зрозуміла справа, взяті на себе зобов'язання будуть виконуватись. Але погодьтесь, що якщо Росыя буде в сот до нас, то в СОТ ми вступим на Д-У-УЖЕ вигідних умовах, здачі давати не буде чим. Або не вступимо, і тоді сама Росія буде чморити нас яким завгодно антидемпінгом. Закриється ринок для:
труб
кондитерки
молокопродукції
транспортного обладнання, зокрема залізничного) і т.д.
А решта членів? Ви впевнені, що курячі стегна перекриють це
IP: 69.132.89.---
Harmony _ 24.11.2005 19:53
Так вот то шо случилось с Севастополем шо тихонько и зато без крови как говаривал Кучмо Севастополь похоже отходит России.
Как бы нам ребята не проснувшись однажды узнать шо Украина уже не Украина а Россия бо Ющенко её тихонько без крови уступил России.С такими правителями и войны не надо.
IP: 62.221.37.---
Антифашист _ 24.11.2005 19:53
2 Олександр.
И если честно - я думаю что Лами поставит крест на вступлении Украины в ВТО и весной 2006 года включительно. Весной выборы. Перед выборами депутатам будет не до ВТО-шных законов, да и презику тоже. После выборов они будут еще 2-3 месяца толочь воду в ступе и делить бабки (бильшисть сколачивать). И только летом реально начнут работать. Так что самый оптимистичный вариант входа в ВТО - осень-зима 2006. Согласны? Особенно с учетом Киргизии, Штатов и Австралии
IP: 69.132.89.---
Harmony _ 24.11.2005 19:48
А интересно знать почему вопрос об интервенции Москвой Севастополя так старательно замалчивается??Может Ющенко его уже продал Путину ??
Как только Россия начинает прижимать Беларусь с газом Лукашенко тут же поднимает вопрос о русских военных базах в Беларуссии о пересмотре арендной платы а Украинские правители язык в ж... и ни гу гу.
Так интересно Севастополь украинский или уже русский и шо будут сдавать следующее эти гаранты.
Кто ответит АУ??
IP: 62.221.37.---
Антифашист _ 24.11.2005 19:44
2 Олександр. И раз у вас был курс по ВТО, вы же в курсе, что договоренности для кандидата после вступления уже нельзя отменить - они как приговор, обжалованию не подлежат. Так что спешка Украины имеет и обратный эффект - наберем на себя кучу трудновыполнимых обещаний....получим билет в ВТО - и будем до конца дней нести этот крест, плод поспешных решений и непродуманных соглашения с другими членами ВТО. Это как брак - счатслив не всегда тот, кто раньше женился. А тот кто лучше выбирал.
IP: 62.64.79.---
Олександр__ _ 24.11.2005 19:37
Любий друже Антифашист,
відкидайте стеріотипи. Я спілкуюсь українською, але не маю відношення до могилянки, позаяк випускник Інституту міжнародних відносин Київського універу ім. Шевченка (транслітерація з російської КІМО на відміну від Московского ИМО, їх було 2 у Союзі).
А що таке ОГАХ, я просто не знаю абревіатури.
Знімемо питання про робочі групи, є цікавіші
IP: 62.221.37.---
Антифашист _ 24.11.2005 19:28
2 Олександр__. С вашей версией об одновременном приеме пожалуй согласен. Россия - слишком жирный кусок рынка для западных производителей, чтобы они из-за амбиций какой-то Украины теряли такой перспективный жирный кусок - Россия им раза в 3 ценнее (пропорционально мощи экономики и покупательной способности).
IP: 62.221.37.---
Антифашист _ 24.11.2005 19:25
2 Олександр. На ваш диплом Могилянки с отличием могу представить диплом ОГАХ с точно таким же отличием, единственное - курса по ВТО у нас небыло. Может и повторюсь- но по указанной мною сслыке НЕТ упоминания о том, могут ли пополнятся уже СФОРМИРОВАННЫЕ рабочие группы. Если вы найдете на официальном сайте ВТО такую ссылку - прошу поделиться. Я - не нашел. К сожалению я ваш курс не слушал - и проверить не могу, а документа такого на сайте ВТО не нашел.
IP: 62.64.79.---
Олександр__ _ 24.11.2005 19:20
Антифашист,
по робочим групам я вам кажу те, що вивчав два семестра і здавав не держіспиті.
Хоча попри всі зусилля наших преговорщиків (є ж патріотичні і порядні люди) думаю, що хитрі буржуї нас з Росією приймуть одночасно, як Китай з Тайванем. Знову зіграємо в 0 а не в плюс. Дозволю емоції: низький уклін талановитій зв'язці Тимошенко-Терьохін за розвал процесу. Коли Терьохін не приїхав на засідання робочої групи ПО УКРАЇНІ, не знаю що про це казали МІНІСТРИ наших переговірних партнерів...
Сторінки:
← Попередня
Наступна →