IP: 10.11.12.---
ТОЛЯН _ 28.11.2005 12:39
А я не верю, что кто-то отравил этого козла.
IP: 62.221.44.---
Dlinniy _ 26.11.2005 21:24
Смешные люди! Опять у нашего гаранта (он же Змей Пупырчатый) взяли кровь на анализ, вместо жировых тканей! И опять там диоксин, концентрация которого превышает все мыслимые нормы. Вобщем только богатырское, простите КАЗАЦКОЕ здоровье спасает нашего президента! Возьмите, наконец, на анализ жировые ткани. Хватит пудрить мозги людям
IP: 85.202.203.---
m-ster _ 26.11.2005 20:26
На мою думку, М.Корпан в даному інтерв'ю виступає не як фахівець, а як політик, членство в НСНУ - зайвий тому доказ. Оскільки я не є лікарем, коментувати його професійність не буду. Але хочу зазначити, що його аргументи щодо неможливості підмінити зразки крові мене не переконали.
Окрім того, шановні лікарі, поясніть невігласу, невже неможливо (хоча б теоретично) "додати" сліди отруєння діоксином "заднім числом", тобто до "чистого зразка"? Занадто багато незрозумілого в цій історії
IP: 83.67.41.---
Yuri _ 26.11.2005 14:13
I very appreciate professionalism of Dr. Karpan.
Ukrainian folk should be very proud that such high level professionals as Dr.Karpan like to devote his medical knowledge to the improvement of Ukrainian Medicine, which is delapidated and understandard.To him must be open the door in implementing of modern conceptions European/USA medicine and medical knowledge including European aproach to the Postgraduate doctor's training.
Good luck to Dr. Karplan!
Dr.Anasthesia/ ITU, Yuri Z.London,UK
IP: 84.154.106.---
Pavel _ 25.11.2005 23:46
Отож ! Бог направив Ваші стопи в медицину. І залишайтесь там, Ви зможете більше зробити для України як високопрофесійний лікар, ніж як політик. Займіться наукою та лікуванням на благо цієї нації, а не лобіюванням інтересів. Це ганебно для фахівці зраждувати великі цілі заради матеріальних спокус, як то: викоких пенсій, квартир, дотацій, недоторканності, публічності. Є поняття профетики. Якщо Ви вже виступили еспертом, залишайтесь незалежним, належність до партії виключає незалежність.
IP: 131.130.153.---
ukrainets _ 25.11.2005 18:22
Мішелю:Токсикологи, терапевити, нейрохірурги (не називаєм прізвищ) 5 днів (!) після вечері з Сацюком лікували Ющенка у Києві. Результат їх лікування той, що у Відень Ю.А. привезли "скрученого в клубочок" і з діагнозом шлунковий грип. Лише повноцінна діагностика на сучасному обладнанні дала підстави передбачити, що є підозра на отруєння і прийняти єдино правильне рішення: 5 днів підряд лікувати під капельнецею. (Її звичайно могла ставити будь-яка медсестра у Києві, але на це треба мати підстави).
IP: 83.170.253.---
маар _ 25.11.2005 16:37
Сколько яда должны еще впитать ваши сердца , чтобы вы перестали обсуждать эту тему. Отравление Ющенка- трагедия национального масштаба, которая навсегда останется знаком в истории Укваины. А идиоты еще долго будут онанировать вокруг тему "Его отравили или он сам с удовольствием отравился".
IP: 83.170.253.---
маар _ 25.11.2005 16:35
Сколько яда должны еще впитать ваши сердца , чтобы вы перестали обсуждать эту тему. Отравление Ющенка- трагедия национального масштаба, которая навсегда останется знаком в истории Укваины. А идиоты еще долго будут онанировать вокруг тему "Его отравили или он сам с удовольствием отравился".
IP: 85.202.170.---
Василиса _ 25.11.2005 16:17
Пан Корпан считает свое мнение истиной в последней инстанции. Прямо бог токсикологии в мировом масштабе! От скромности этот пан явно не умрет. Уж очень он старается. Я не удивлюсь, если скоро он получит тепленькое местечко в Раде или станет министром здравоохранения Украины.
IP: .---
Яіра _ 25.11.2005 16:04
Якщо хочеш покарати ворога,прости йому,тим більше,що війна з ним невдячна і не принесе користі твоїй державі.Невже не зрозуміло,що "рильце у пушку" у КГБ Росії.Осінню 2004 року потрібно було негайно усунути непроросійського прохідного кандидата у президеннти вчорашньої покірної колонії,хоча б з діагнозом сильне харчове отруєння,яке привело до смерті.
А зараз нікчеми його дрочать,щоб він втягнувся у нескінчений процес звинувачення "невинної братньої держави",хоча вони і напартачили.
IP: 130.83.24.---
Mihel _ 25.11.2005 15:48
Хотелось бы только заметить, что врач Корпан числится в Рудольфінерхаусе хирургом (http://www.rudolfinerhaus.at). Несовсем понятно c какой стати врач подобной специальности занимается токсикологическими отравлениями и комментирует прошедшее, как специалист посвятивший этой теме не один год жизни.
IP: 131.130.153.---
ukrainets _ 25.11.2005 14:16
Для заперечення проф.Корпана п.Проданчуку слід подати результати визначення діоксину в крові людей в Україні: які діоксини, які коливання вмісту, чи виявлена фізіологічна дія і т.д. а тоді вже просити 100 000$ на закупівлю розчинників і реактивів. Цікаво знати що це за позабюджетне джерело, яке дало можливість закупити обладнання для визначення діоксину.Чи не проплачені (офіційно чи ні) довідки інституту токсикології про відсутність того ж діоксину в імпортованих харчових продуктах. Цікаво знати
IP: .---
SYANKA _ 25.11.2005 14:11
Я відмовляюся вірити в те, що наші люди мають кам"яне серце.
І чому ніхто не вірить в те, що Ющенка можливо хотіли просто залякати?
IP: 80.78.47.---
Ulyana _ 25.11.2005 12:14
Чому дехто тут закидає, що у вересні 2004 року людина, якій стало погано, звернулася до лікаря? Треба було в генеральну прокуратуру, до Сивковича і директора інституту токсикології Проданчука? Також будемо закидати лікарю, що він пробував розібратися з отруєнням і звертався до відповідних фахівців? Правильно, що звернувся до зануд-учених, які все, що знали про діоксин, регулярно публікували в наукових журналах починаючи з 1973 року, а не Проданчука і Ко, які нічого по діоксину не опублікували.
IP: 10.40.40.---
Анатоль _ 25.11.2005 12:05
oles
А чому це Ти пінися і звинувачуєш всіх підряд у допомозі людям які щось, десь, буцімто зробили. Якщо потрібно то і судмедекзпертизу хай роблять. А Ти покажи і назви тих людей що займалися отруєнням. Ти нінакого і пальцем не покажеш бо нікому і на цей час нічого конкретного не сказали і не скажуть по одній причині - це був дурний ПІАР не цілком здорової людини щоб дійти до влади і всіх "поиметь". Хоча ще перед виборами можна звинуватити своїх опонентів щоб дурні знову повірили.
IP: 213.186.216.---
Oles _ 25.11.2005 12:05
В Україні є дві національні риси. Перша - не цінувати того, що є. Друга - вірити всяким покидькам. Так було протягом всієї історії, так є і зараз. Дуже сумно.
IP: 80.91.166.---
Angel _ 25.11.2005 11:49
Дійсно, чому все так заплутано і підкилимно? Невже ж не може пан Корпан залишитися лікарем з великої букви і не лізти в політику? Мабудь все це дуже велика комбінація, про яку правду ми дізнаємося через десятиліття. Носяться із цим отруєнням (чи й дійсно омолодженням?), а хто буде відповідати за отруєння наших рік, повітря, за злидні людей, у яких вони примудряються існувати. Пану Президенту має бути соромно і за свої дачі, і за розкіш свого оточення, і за кошти на весь цей піар. СОРОМ!!!
IP: 80.91.166.---
Angel _ 25.11.2005 11:47
Дійсно, чому все так заплутано і підкилимно? Невже ж не може пан Корпан залишитися лікарем з великої букви і не лізти в політику? Мабудь все це дуже велика комбінація, про яку правду ми дізнаємося через десятиліття. Носяться із цим отруєнням (чи й дійсно омолодженням?), а хто буде відповідати за отруєння наших рік, повітря, за злидні людей, у яких вони примудряються існувати. Пану Президенту має бути соромно і за свої дачі, і за розкіш свого оточення, і за кошти на весь цей піар. СОРОМ!!!
IP: 213.186.216.---
Oles _ 25.11.2005 11:44
Щодо доказів. Ющенко - президент, а не слідчий. Отруєнням мали займатись Турчинов, Піскун та Порошенко. Ці товариші займались здебільшого збиранням компромату один на одного. Їх призначення - помилка, яку вже виправлено. Далі час покаже.
Крім того, слідча і судова система в країні абсолютно некомпетентна та продажна. До недавньго часу не потрібно було вміти розслідувати та довести подібні злочини - треба було вміти посадити. Тепер демократія з усіма плюсами та мінусами. Кожен обирає для себе.
IP: 10.0.88.---
Толик _ 25.11.2005 11:20
Опомнитесь люди. ВАЮ еле с того света вытащили. Я еще не понимаю как он не озлобился при таком диагнозе и не начал "мочить" своих отравителей без суда и следствия. Какие еще нужно экспертизы, была же судмедэкспертиза от 9.11 . А яд был выбран правильно, скончался бы не от пули в голову, после которой могли бы вынести власть на руках, а от панкреотита или что-небудь подобного. Сказали бы что наелся сала с кумысом и сушами. А доказать отравление можно только когда сами признаются.
IP: 193.108.50.---
ass _ 25.11.2005 11:15
Все байки не имеют большого значения. Ющ. заявил, что знает КТО его отравил. Если знает, почему не скажет людям? Если не знает, зачем обманывать людей? Вопрос о ВЕРЕ.!!! Больше или меньше доза диоксина это не так важно, обидно что ВЕРЫ (доверия) уменьшилось, все у тех же людей.
IP: 194.44.194.---
bravo _ 25.11.2005 10:51
Бедные, бестолковые ГБ-шники, так за 70 лет и не научились толком человека на тот свет отправить........
IP: 213.186.216.---
Oles _ 25.11.2005 10:45
Є декілька експертиз, які підтверджують отруєння Ющенка. Остання 9.11.2005. Чого вам ще потрібно, люди? Судмедекспертизу? Своєю товстошкірістю ви просто допомагаєте злодіям, які це вчинили. Зараз в народ вже викинули нову байку про те що це невдала спроба омолодження Ющенка. Якась людина мені голосно доказувала, що в немовлят забирали спинний мозок (!!!) і вводили Ющенку, але щось вийшло не так. Схаменіться! Чи минулий рік вас нічому не навчив?
IP: 10.200.1.---
Ursus _ 25.11.2005 10:31
У меня сложилось скептическое отношение к словам г-на Карпана. Во-первых, не может быть объективным эксперт, строящий свою политическую карьеру на интерпретации болезни своего пациента. Во-вторых, сомнительной видится проведение в данном случае экспертизы крови для анонимного пациента, ведь сам пациент был заинтересован в том, чтобы убедить весь мир в отравлении себя, а не анонима. В третьих, если все так просто, почему отравители (которых, по словам Ющенко, он знает) до сих пор не найдены?
IP: 10.12.0.---
RSh _ 25.11.2005 09:58
Запізніла стаття, і виникає одне запитання - чому все робиться "під ковдрою" і тільки потім випливають різні факти? Професору Корпану була б висока честь, якби він не робив такі коментарі, -всі ви так заплутались і забрехались, що вам залишається тільки посилатись на всякі недолугі закони і перекрикування один одного!
Боже, верни цим людям честь! - Чому саме зараз всі прагнуть у ВРУ? Невже так важко залишитись порядною і гідною людиною?
Те саме стосується Кличка стосовно можливого мерства!
IP: 10.40.40.---
Анатоль _ 25.11.2005 09:30
Ще один запроданець повертається в Україну. Зробив справу за яку отримає від Срущенка всі почесті за рахунок українського народу. Дешево і сердито. Не здивуюсь якщо Корпан стане наступним міністром. А з приводу анонімності результатів всеодно повна дурня. На основному документі повинні бути хоча б якісь помітки на інші документи які б вже й справді доводили ідентичність особи.а якщо все так страшно як розповідає цей невіглас то думаю що ніхто б не панькався з кількістю отрути а далиб з запасом.
IP: 70.30.237.---
Аноним _ 25.11.2005 08:25
Оk, со мной все ясно. А с доктором-то как быть, который так быстро стал в диоксинах разбираться. И на родину вдруг потянуло для сучасної перебудови української медичної науки. Его интервью - демагогия и хамство (на пациента своего похож). Проданчук сказал то, что давно понятно - диоксином никто травить не будет, лучше уж хлорофосом. А вот страдальца сделать, да заставить его же самого поверить в преступну владу - отличное средство.
Так вы мне конюшни уж почистите, тугоумному, а то акт скоро.
IP: 62.64.81.---
mita _ 25.11.2005 08:11
Як вам не соромно. Людина тяжко хворіє і це помітно навіть по телевізору. Вона дуже схудла. Я гадаю, що всі помилки яких припустився Презідент, трапилися саме через це. Йому мабудь страшно як і кожній людині в його скрутному стані. Схаменіться!
Дмитро Чігринець.
IP: 10.128.160.---
GALINA _ 25.11.2005 07:20
Люди! У вас не мозги,а какие-то авгиевы конюшни.
Аноним! Вы не Аноним,а Онанист ! Самоудовлетворились от написанного собой,разумным? Перед следующим актом
откройте словарь,поройтесь в инете .А то вы Корпана от Проданчука
отличить не можете. С вашим-то тугоумием немудрено...
IP: 70.30.237.---
Аноним _ 25.11.2005 05:42
Принцип дискретности означает, что Ю привезли к тому врачу, который мог дать нужный диагноз. Иначе как объяснить выбор никому не известной клиники, не имеющей ни одного токсиколога, хотя бы заключение подписать
main.pravda.com.ua/news/2004/10/1/12309.htm
Да и не ставший еще крупным патриотом и медицинским светилом Корпан, был просто чей-то знакомый "общий хирург" и признавал тогда, что он "не специалист" А поучаствовав в съездах НУ, стал спецам хамить, про диоксины вещать и концепции готовить
Сторінки:
← Попередня
Наступна →