IP: 194.44.241.---
s1 _ 29.11.2005 09:56
Ура!!!
Я - РОМАНТИК!
Сергій, Львівський національний університет, 3 курс
IP: 195.5.---
slavko80 _ 28.11.2005 16:57
хотів добавити.... іноді треба включати і праву півкулю мозку(власне на нього і розрахована стаття), нам так бракує цього в технізованому і прагматизованому світі
IP: 195.5.---
slavko80 _ 28.11.2005 16:41
Тут нападають на статтю, мовляв несерйозна. Ну так правильно! стаття-своєрідний політ думок. Так би мовити роздуми над горнятком чаю перед сном І не чекайте від неї тяжкої аналітики чи цифр. Але написано гарно. Такі статті теж мають право на життя.
IP: 213.227.237.---
3zub _ 28.11.2005 13:16
Тимошенко - романтик, спору нет. Только мало радости было от ее романтизма. И уж какие романтики были большевики в 17 году! А нет вариантов, чтобы и патриот, и порядочный человек, и прагматик?
IP: 195.138.81.---
Kotia _ 28.11.2005 13:08
Комуністи - пе...сти!!!!!!!
(Це - образа пе...стам)
IP: 192.168.2.---
Жлобенко _ 28.11.2005 10:51
Підтримую Сороку- компартію до трибуналу! Очистимо Україну від скверни! У Верховній Раді ці вилупки демонстративно нехтують усім українським, не голосують за важливі закони, а зарплату отримують. Гнати їх сраною мітлою! Моя світла мрія- щоб у новому парламенті не було комуняк та есдеків. Україна понад усе!
IP: .---
ssg _ 28.11.2005 10:47
Не уверен, что прагматики/циники/запроданці много хуже романтиков/украинофилов. Как известно, простота хуже воровства. А уроду-патриоту Богдану еще надо поработать (желательно головой), что бы не "украинофилов" вывезти из Украины:)
IP: 193.109.145.---
Patriot_Bohdan _ 27.11.2005 22:58
Шановний atriplex!
1. Патріоти є завжди романтиками! На рахунок Тимошенко я більше як не впевнений, що вона вдома говорить українською.
2. Українофілом потрібно бути, або виїжати геть з України.
3. Рудьковський просто понтується
4. Андрій Шевченко-журналіст і Андрій Шевченко-футболіст це дві різні особистості-антиподи. Перший патріот-романтик зі здоровим глуздом. Другий вискочка мячегонщик, який навіть державною мовою двох слів докупи звязати не може, напевно мяч часто в голову попадав.
IP: 82.144.218.---
Vol _ 27.11.2005 22:14
Дефиниции автора свидетельствуют: «така політична катавасія створює плутанину». Призыв «За романтичну Україну!» напоминает эпизод из фильма «Вечный зов», где близкий Сороке герой выговаривает честного коммуниста: «Романтики вам не хватает, товарищ Баулин…».
Определяющим является отношение к нищете и богатству.
Капитализм – да нищете, да богатству.
Сталинизм – нет нищете, нет богатству.
Цивилизованный мир от Австрии до Японии – нет нищете, да законно приобретенному богатству.
Юрий Вологжанинов
IP: 195.234.222.---
Тюлька _ 26.11.2005 19:26
Время прагматиков однозначно закончилось - они просто неприятны большинству людей,хотя в чем-то они правы.
IP: 212.248.120.---
ViHo _ 26.11.2005 17:28
Людей которых автор называет "прагматиками" правильнее назвать "циниками". Прагматик трезво оценивает свои силы, ставит перед собой реальные цели и достигает их. У этих же ребят никаких конкретных политических целей нет. Они просто "держат нос по ветру" и на этом стремятся наварить себе по максимуму. А куда дует этот ветер им совершенно безразлично.
Проблема Украины в том что реальных прагматиков в украинском политикуме нет - только романтики и циники.
IP: 192.168.33.---
atriplex _ 26.11.2005 14:34
Я б радше розділив політиків на "українських патріотів" та "неукраїнських".
Все одно класифікацію провели виходячи з цього фактору
IP: 192.168.33.---
atriplex _ 26.11.2005 14:32
Висновки:
1. Юлія Тимошенко - романтик
2. Українофілом бути невигідно. Здоровий прагматизм приводить до українофобії
3. Рудьковський любить розкішні машини менше ніж Андрій Ющенко
4. Андрій Шевченко все ж таки романтик-українофіл, хоча давно не живе в Україні, а української цурається
5. На прийом до Ющенко і Тимошенко потрапити раз плюнути
6. Порошенко і Жванія не вписуються в НУ, а от Чорновіл і Скорик чомусь вписались в Регіони
Якась безглузда стаття виходить або я чогось не розумію...
IP: .---
затятийреаліст _ 26.11.2005 14:15
Ще невелике уточнення. Слово "прагматик" я вживаю тут не так, як його витлумачено за класифікацією автора статті. Для мене прагматик - це той, хто зі всього намагається мати якнайбільшу користь. А тоді вже інша справа, на що ця користь іде. Якби Юля ще крім всього іншого любила Україну, а не кохалася з нею - ціни б їй не було! А так - маємо те, що маємо.
IP: .---
затятийреаліст _ 26.11.2005 14:04
Я підтримую всіх, хто в своїх коментарях, м"яко кажучи, сумнівається в романтизмі Юлі. Якщо автор статті всерйоз вважає Юлю романтиком, то я би сказав, що він сам великий романтик. Юля, як і більшість жінок, хороша акторка, і добре вміє зіграти романтизм, якщо це їй вигідно. А ця роль їй дуже пасує. Більшість народу слухає її, як під гіпнозом, і не може зрозуміти, що то пусті слова. А насправді вона 100-процентний прагматик. Чи навіть 200-процентний.
IP: 212.1.94.---
kommunist _ 26.11.2005 12:25
Чугайстер ознайомився з Вашими джерелами.
Висновки:
1. Злочини польських націоналістів АНІСКІЛЬКИ не виправдовують злочинів ОУН-УПА.
2. Націоналізм прямий шлях до пекла.
3. Прокоментуйте вислови С.Бандери: “Наша влада буде страшна!”
"Народе! Знай! Москва, Польша, Мадяри, Жидва — це Твої вороги. Нищ іх! Ляхів, жидів, комуністів знищуй без милосердя!.." (Зі звернення С.Бандери, яке поширювали у Львові з 30.06.1941, коли оунівцями був схвалений "Акт проголошення Українскої Держави").
IP: 71.255.94.---
Чугайстер _ 26.11.2005 03:05
Додам ще сайти . http://www.refine.org.ua/pageid-2161-1.html і http://www.poshuk-lviv.org.ua/ru/svid/tsaruk.htm
IP: 71.255.94.---
Чугайстер _ 26.11.2005 03:02
Хловчикові kommunistові: перше, ніж цитувати нібитоукраїнця Віктора Поліщука, радив би ще перечитати твір “ Наша кров – на своїй землі” доктора історичних наук Володимира Сергійчука, уродженця Київщини, й тоді цитувати. А тому відсилаю сповідувача режимів Леніна-Сталіна- червоних кхмерів- Індонезії, Філіпін, Малайзії, В'єтнаму, Бірми, Лаосу-Непалу- Китаю тощо до сайту http://zustrich.quebec-ukraine.com/lib/nasha_krov_1.html
І http://www.epochtimes.com.ua/articles/view/15/43.html .
IP: 213.227.231.---
korsar _ 25.11.2005 20:49
2 korsar:
http://www.fraza.com.ua/images/2005/11/22/barn_123.jpg
:D
Бачив я всіх, і одних, і других. Я до розумних людей звертаюсь, середнього класу, готових захищати свій добробут на барикадах.
Створюємо свою партію. Програма-мінімум:
НЕ ВСЕРЕМОСЬ!
Програма-максимум:
ВТРЕМО НОСА ВСІМ!
Ми можемо!
Приєднуйтесь!
IP: 217.27.145.---
Olijnyk _ 25.11.2005 20:35
Люди, вшануймо памя'ть жертв голодомору.
Це, до речі, одна з речей, що їх президент робить послідовно і навіть наполегливо.
Навіщо я тут оце пишу?
Аби попередній пост не висів останнім. Така собі емоція.
На добраніч всім людям доброї волі!
IP: 212.1.94.---
kommunist _ 25.11.2005 19:56
В. Полищук. "Горькая правда. Преступления ОУН-УПА (исповедь украинца)":
30.08.43 польское село Купы в Любомльском уезде утром было окружено стрельцами УПА. Убивали всех: женщин, детей, стариков… используя топоры вилы дрючки а по убегающим стреляли. Целые семьи бросали в колодцы засыпая их землей. Павла Прончука поляка который выскочил из убежища чтоб защитить мать поймали положили на лавку отрубили ему руки и ноги и оставили так чтобы дольше мучился. Из 282 жителей убито 138, в т.ч. 63 ребенка.
IP: 10.10.208.---
Перехожий _ 25.11.2005 18:51
Найбільша дурниця - 2 твердження:а) що "Батьківщина" - права партія (насправді - це ліва партія, головні гасла якої - все забрати й поділити, дати усім багато всього і на шару), б) що Тимошенко - романтик. Насправді вона не підпадає під жоден з 5 пунктів, даних авторам "романтикам": 1. не говорить українською в родині, 2. посада для неї - самоціль, 3. Ніколи не йшла у відставку, 4. Не визнає чужої позиції, 5. Не є доступною в спілкуванні (частий піар не означає справжню доступність).
IP: 193.239.129.---
zooombi _ 25.11.2005 18:47
2 korsar:
http://www.fraza.com.ua/images/2005/11/22/barn_123.jpg
:D
IP: 193.238.96.---
левко _ 25.11.2005 18:35
Романтикам.
Соплi, сльози i ниття - стиль українського життя.
Українцi: багато слiв, багато мрiй i дуже дуже мало дiй.
Прагматикам:
Україна рiдна мати:
Не вкрадеш -не будеш мати.
IP: 193.239.129.---
zooombi _ 25.11.2005 18:33
Статья туповатая. Очередная попытка поделить на наших и ваших. Причём делает это открыто. Это уже устарело... Конечно, можна говорить про свободу слова ооочень долго, но у меня вопрос - А ГДЕ СВОБОДА МЫСЛИ?
IP: .---
IoannKo _ 25.11.2005 18:31
Это клиника.
Сайт все больше и больше сползает в предвыборный PR.
Жалко...
IP: 213.227.238.---
korsar _ 25.11.2005 18:03
Предлагаю создать партию среднего класса, готового защищать свой уют на баррикадах. Лозунг программы - минимум, понятный и доступный для всех:
НЕ ВСЕРЕМОСЬ!
Гаран. прав и свобод гражд., подключ. междун. структ. к мониторингу и оценке гражд. свобод в Украине, обяз. решен. междунар. организ. и судов по поводу гражд. прав в Украине.
Лозунг программы - максимум:
ВТЕРЕМО НОСА ВСІМ!
Разумные законы.
Всемерное развитие предприм. в рамках разумных законов.
Бегущая впереди государственная мысль.
IP: 200.104.79.---
Eva _ 25.11.2005 17:55
Дочитала лише до місця, де автор називає "Батьківщину" щиро правою. "Заберемо усе в олігархів, повернути підприємства державі" тощо - це праві гасла?
Або автор не має уявлення про основоположні засади правих та лівих ідеологій, або має за дурнів своїх читачів.
Якщо комусь хочеться приписати ЮТ якусь ідеологію, то від останніх інтерв'ю цієї дами в Дніпропетровську стало віяти стихійним фемінізмом: "Багато чоловіків в тюрмі ламалися", "Ще не одній жінці треба буде наводити у цій країні лад" etc
IP: .---
Olejandro _ 25.11.2005 17:20
Шановні учасники! Я був тут тільки що під ніком Олександр__, на спробу ввести черговий пост отримав:
Добавление комментариев запрещено модератором
Повернутися назад
Yarik, Наблюдатель і інші, почитайте попередні мої пости по цій статті, співвіднесіть з цим фактом. Висновки кожен робить сам.
Хвала об'єктивній журналістиці і чистому інтернету!!! Боляче… Антисемітські і антиукраїнські викрики на форумі – будь ласка
Але все ж, модератор, привіт Притулі!! Свободу не спинити!
IP: .---
Артур _ 25.11.2005 17:17
Якась маячня... Навіть якщо погодитись із класифікацією автора, яким побитом Ю.Тимошенко потрапила в компанію романтиків - не розумію. Якщо автор ставив собі за мету розважити читачів недолугими розмірковуваннями, то він, звісно, свого досяг...
IP: 195.234.68.---
НЕТАК _ 25.11.2005 16:40
Марево помаранчевого жеребця.
Як можна писати таку бредятину. Рівняймось на інтелект Великої Хоружівки. Навіть ночви продав. Де він буде мити руки?
Раз Сороки ТАК не полюбляють комуністів пропоную відновити Україну в кордонах 1939 року. Бо вони зробили таку Україну в кордонах якої ми живемо. А потім всякі Сороки обєднають її знову, разом з борцями за свободу окремих сіл галичини так звана УПА, що хочуть бути героями всієї України.
IP: 217.27.145.---
Olijnyk _ 25.11.2005 16:30
читателль
Підтримую Ваш діагноз, що вже зробили інші.
А от діагнози багатьох оптимістів щодо компартії - хотілося б підтримати, але утримаюсь. Саме тут має рацію скоріше автор статті. Ось вам приклад: наш славнозвісний kommunist - зовсім не сивий ретроград, як мали думати. Їх, може, й небагато, але є - такі собі кремезні Павлики Морозови, що повязують червоні косинки на кшталт піонерських краваток. До речі, всіх перекрикувати в мегафони на мітингах - це юліна масовка, мабуть, в них злизала.
IP: 82.144.218.---
Рон _ 25.11.2005 16:25
Нам потрібні не романтики, а ПРАГМАТИКИ. А справжні романтики вийшли на пенсію, бо вони по тюрмах відсиділи..
IP: 82.144.211.---
Василий _ 25.11.2005 16:22
Гидотна статейка. Проштовхується ідея - "романтики" вони хороші, альтруїсти, але гарячі, "прагматики" - і дурні, і жадні і брехливі, і на російськіймові вдома розмовляють, тому, типа за романтичну Україну. І прізвища, щоб знали за кого конкретно.
Народе, а чи не остогидли вони всі. Ці романтики з прагматиками вже мозолі собі на сидницях мабуть поробили. В,Верховній Раді і за Кравчука, і за Кучми та ще і деякі за Радянської влади. І знову лізуть, тепер списками із родичами та спонсорами.
IP: .---
AndrijR _ 25.11.2005 16:15
комуністи вірять в Бога?? Чудеса глобалізації:) А стаття цікава, навіть дуже. Дякую
IP: 212.82.217.---
kommunist _ 25.11.2005 15:54
ass пише: «Комуністи самі відімруть».
Друже, не Ви перший за останні 150 років про це мрієте. :)
Дай Вам, звичайно, Бог здоров’я, але навіть коли Ви (і навіть герр Сорока!) підете у „країну вічної молодості”, Компартія буде.
До речі, як Вам таке передвиборче гасло: «Компартія – це 107 років гарантії»? :)
IP: 212.82.217.---
kommunist _ 25.11.2005 15:29
А, взагалі, найбільшим романтиком був Адольф Гітлер.
Зіг хайль, герр (херр?) Сорока!
IP: 160.39.34.---
Olivia _ 25.11.2005 15:15
Якщо Батьківщина із Юлиною криптокомуністичною економічною політикою експропріяції і популізму найцинічнішого штибу, це праві, тоді я - Маруся Чурай. Чи праві повинні мати якісь ознаки національної ідентичности? Чи вони можуть бути зденаціоналізованими продуктами комуністичного минулого? Люди, які оточують Юлю ведуть себе саме так.
Друге, з яких пір цинізм і безпринципність стали називатися прагматизмом? Хіба ви доведете, що такого типу "прагматизм" ознака суто української політичної культури.
IP: 160.39.34.---
Olivia _ 25.11.2005 15:06
Текст повідомлення набирайте тут
IP: 62.64.79.---
Олександр__ _ 25.11.2005 14:44
Yarik,
у вашій щирості я точно не сумніваюсь. Просто після контент-аналізу є дуже серйозні підстави занепокоїтись: усі думки в статтях штовхають до одного - Ющенко йди, Ющенко роздвоївся, на майдані кричали Юля (дійсно, кричали - у мегафони, сам свідок), Юля романтик, треба обєднатись (з ким? З воровкой на доврии-Бродським-Приватом і т.д.? ). Чому принциповий Лещенко не поцікавився крім машини Юща молодшого донями Тимошенко, Литвина, синочком Януковича? Промінчики лягають в одну точку...
IP: 195.248.186.---
Наталья _ 25.11.2005 14:33
Ще дуже рано наших політиків,точніше партії, по шухлядкам розкладать-не струтуровані вони й є неструктуровані,а об"єднуватись треба тільки заради того, щоб брат не знищив, бо для них зараз не має головнішого ніж знищити помаранчевих,а опозиція й та не наша- братська. Чому комуніст Олійник не з ними,тому що вони проросійські,есдеки-прросійські,регіони-проросійські,прогресивна Натаха теж,ну й всі іже з ними.Якщо справді більшість людей національно свідомі-тоді ми переможемо.
IP: 192.168.0.---
наблюдатель _ 25.11.2005 14:23
Кстати, в тему моего прошлого поста. Свежая статейка появилась. Про вмыння... Ярик, Олександр, жду там
IP: 62.64.117.---
Yarik _ 25.11.2005 14:19
Бивалий, Ви цікавий співрозмовник, але, на мою думку, відсутність аргументів дуже часто замінюєте образами (наголос на "а") і ярликами, а потім дорікаєте в цьому інших, будьте уважнішими за своїми словами і тоді буде цікава розмова.
IP: 193.41.62.---
dip _ 25.11.2005 14:18
Дійсно дурнЯ.
Нічого собі поділ! Біле і чорне, цяця і кака, ніби в дитячих іграх про "наших і фашистів". Якби-то так все було просто!
IP: 192.168.0.---
наблюдатель _ 25.11.2005 14:17
Читателль, поддерживаю, А насчет спора о слабости президента. Знаете, возникла одна мысль. А не сыграл ли ющенко слабачка специально. Зато теперь видно всех, кто только власти хотел. А ведь в критических ситуациях решения он принял почти молниеносноЮ и считаю правильно. На фиг с пляжа всех засвеченных. Вот только боязнь есть, чтоб как Брежнев не заигрался. Тот ведь тоже говорят не совсем уж под конец невменяемый был.
IP: 193.193.199.---
Бывалый _ 25.11.2005 14:16
Олександру:
Я если что-то говорю, говорю открыто и Вам лично, а не из-за угла, как трусливый заец. Ваши "аргументы" в пользу оун-упа-унсо и против россиян не очень убедительны.
На дуэль он меня вызывал :))) Хе-х, дядя, не вижу соперника :-)
IP: 193.193.199.---
Бывалый _ 25.11.2005 14:10
Самым большим романтиком считаю Петра Порошенко!!!
:-)
Сторінки:
← Попередня
Наступна →