Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Проблема не в прізвищі прем'єра, а в тому, чи буде прем'єр узагалі

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 85.202.131.---
Blin _ 06.12.2005 11:38
Не будет никто из Оранжевых голосовать за Януковича, это нонсенс! Скорее вообще не пойдут, а это те самые 20% разочаровавшихся, которые постыдились признаться в своих симпатиях. Думаю, многие все же прийдут на выборы, чтобы не допустить синего реванша и проголусуют за НУ, БЮТ, или за Пору. К сожалению, более достойных пока не видно. Может быть, Граждане активно клацающие на форумах, пора :) задуматься о более активном участии в политике, скажем о создании обьединения или партии ФорУМ, например
IP: 193.227.208.---
Yurij _ 05.12.2005 16:46
to Alexandr_Maluk
"Насколько мне известно, РПЦ всегда благославляла действующую власть, а не народ" Особенно во время гражданской войны с большевиками
IP: 195.184.192.---
Alexandr_Maluk _ 05.12.2005 11:41
Неплохая статья, а дискуссия в комментах ушла уже далеко... :-)
2Yurij: Насколько мне известно, РПЦ всегда благославляла действующую власть, а не народ. А с татаро-монголами вообще некрасиво получилось - они (РПЦ) даже отлучали от церкви ярых борцов с этими монголо-татарами. Вот что на Руси о них пишут: http://ari.ru/doc/?id=2458
IP: 193.111.250.---
Oless _ 05.12.2005 09:22
Так! Я його зробив.
Федерастам - смерть.
Слава Україні!!!!
IP: 195.140.247.---
Kiev-Donetsk _ 04.12.2005 03:06
QWER и GEST, а вы з кого голосовать будете???
IP: 193.227.208.---
Yurij _ 03.12.2005 17:24
to Oless
Обращение "шановний друже" меня действительно вывело из себя. Для меня друг - это человек, за которого я жизнь отдам, а Вы к ним не относитесь. Тамбовский ёжик тебе друг!
Я не хочу поднимать вопросы веры, так как ещё никто не отменял свободу совести. Хочу лишь подчеркнуть, что РПЦ благословляло народ против немецких захватчиков, Наполеона, татаро-монгол и т.д. Униаты и т.д. ничем за всю историю хорошим не отличились. В любом случае я уважаю любую веру, а Вы - козёл
IP: 193.111.250.---
Oless _ 03.12.2005 10:48
І ще, Юрію.
Ви вкотре довели, що для команди Бандюковича всі, хто не підтримує сепаратизм - "казли".
Всім. Зважте, що його зачепило найперше - у слові "священник" дві літери "н", а те,що їхні "священники" (МП) гоміки, для бандюків нормально.
Те, що вони прклинають всіх і кожного. Те, що вони беруть активну участь у виборах, попри всі церковні канони, теж нормально і т.д.
Їм нічого сказати - на жоден наш закид вони не дали чіткої відповіді.
Хай Бог вас простить, бо не відаєте, що коїте.
IP: 193.111.250.---
Oless _ 03.12.2005 10:31
Шановний філологічний друже Юрію. Слово свящеННик я навмисно писав російською мовою, помилився, що в лапки не взяв. Нашого, справжнього українськото священника я б назвав - панотець. І ще хочу нагадати, що я не анкету на посаду президента заповнював, навіть, не статтю писав.
Ой, не тіште себе тим, що мене вивели. Я не прихильник Ющенка. Я просто дуже не люблю сепаратистів. Мені приро, що багато нормальних людей на сході України ведуться на ниці заяви федерастів.

IP: 193.227.208.---
Yurij _ 02.12.2005 23:58
Pseudodeutsche! Piiifke.
Du bist nur Zigenbock. Du kannst niemanden horen. Dein Kopf ist so schmutzig wie dein Arschlog. Du kannst nie verstehen - das heisst, dass du Esel bist. Deine grobe Rede scheint, dass dein Gehirn ist so gross, wie Gehirn von Laus.
Es gibt keinen Platz fur solchen Schwullen in Ukraine. Man muss diese Schurken vernichten.
Ich werde das bald machen. Ich verspreche das.
IP: 81.111.184.---
ukelena8888 _ 02.12.2005 23:36
Для всех. Я была и остаюсь человеком который голосовала и буду за Ющенко.Я уверена что он наилучший из 3-х президентов которые были в период после С.Союза.Я думаю разочаровываться рано.мы его как выбрали?-на Майданах.УВЕРЕНА: СВОИ ПРАВА И ТРЕБОВАНИЯ НАДО ОТСТАИВАТЬ ТАМ ЖЕ. ХОТИТЕ БЫСТРЕЙШЕГО РЕВОРМООБРАЗОВАНИЯ-СОБИРАЙТЕСЬ НА МАЙДАНАХ И ТРЕБУЙТЕ!!!ПУСТЬ БЫСТРЕЕ ШЕВЕЛЯТЬСЯ! Я УВЕРЕНА-ВОЙСКА ОН НАВРАВЛЯТЬ НА НАРОД НЕ БУДЕТ(НЕ КУЧМА ОН). НА МАЙДАН!УКРАИНЦЫ ВЫ сможете воспитать власть сами.
IP: 213.159.248.---
німець _ 02.12.2005 23:35
Ich habe keinen Bock, hier jemand zu unterhalten, nur noch solchen kleinen Scheissern wie du auf ihren Platz zu verweisen.
IP: 81.111.184.---
ukelena8888 _ 02.12.2005 23:29
Для всех. Я была и остаюсь человеком который голосовала и буду за Ющенко.Я уверена что он наилучший из 3-х президентов которые были в период после С.Союза.Я думаю разочаровываться рано.мы его как выбрали?-на Майданах.УВЕРЕНА: СВОИ ПРАВА И ТРЕБОВАНИЯ НАДО ОТСТАИВАТЬ ТАМ ЖЕ. ХОТИТЕ БЫСТРЕЙШЕГО РЕВОРМООБРАЗОВАНИЯ-СОБИРАЙТЕСЬ НА МАЙДАНАХ И ТРЕБУЙТЕ!!!ПУСТЬ БЫСТРЕЕ ШЕВЕЛЯТЬСЯ! Я УВЕРЕНА-ВОЙСКА ОН НАВРАВЛЯТЬ НА НАРОД НЕ БУДЕТ(НЕ КУЧМА ОН). НА МАЙДАН!!!!
IP: 193.227.208.---
Yurij _ 02.12.2005 23:09
Sehr geehrte Немец
Es freut mich, dass zwischen Juschtschenkos Anhanger gebildete Menschen sind. Ich kann Deutsch frei sprechen. Das kann ich in einem Chat beweisen.
Ich, wie du, mochte fur Vaterland alles gutes. Ich meine, dass Juschtschenko kann das nicht machen. Das ist fur mich am wichtigsten.
Ich habe viele Beweise, Sie haben nur Demagogie und Beleidigungen. Das passt nur fur ungebildete Menschen und andere Esel.
Mit freundlichen Grussen, Yurij
IP: 213.159.244.---
німець _ 02.12.2005 22:39
to Juriy
Junge, du bist dumm und halbgebildet wie dein krimineller ProFFessor-Knastologe. Wenn du schon paar Brocken Deutsch und Englisch kannst, heisst es immer noch nicht, dass du etwas im Kopft hast. Dein Bla-Bla-Bla hat noch weniger Sinn als von einem zweijärigen Baby, das seinen Scheiss nur zu Haus macht, du doch hier. Viel Spass beim Übersetzen. Ist dein Wörterbuch gross genug?
IP: 193.227.208.---
Yurij _ 02.12.2005 21:48
Олесь
Во-первых я не из Донецка, а из Киева. Во-вторых, ваш комментарий мне доставил огромнейшее удовольствие. Прожить день и не вывести из себя одного из "козлов", который уничтожает мою любимую Родину - прожить день зря.
Хочу Вам сделать комплимент - материтесь Вы хорошо.
Кстати, проФФФесор, на украинском языке слово священник пишется с одной Н.
IP: 193.111.250.---
Oless _ 02.12.2005 19:14
Юрію,
ми не європейці, ми УКРАЇНЦІ. А ви федерасти, проффесора-аппазіціанери граматику вчіть, і моліться з вашими донецькими священниками-гомосексуалістами. Може Бог вас і почує.
Навіть, якщо ви будете до нього звертатись по фєнє.
p.s. Сам козел, і братани твої бандити козли. І ахметов твій, і тарасик-яничарик-янУчарик. Залижете все Путі до дірок, він інвалідом стане.
p.p.s. Вибачте всі, але воно само почало.
IP: 85.202.170.---
Читательница _ 02.12.2005 14:57
ubadidoo, Ющенко расказывает всем, что он демократ, ему ваш вариант не годится (что скажет Буш и ЕС?). А по поводу Юли поздно пить боржоми, он дал ей прекрасную возможность пропиариться на 100%, теперь она будет решать как будет и с кем объединяться. О реванше голубых пока речи нет, у них рейтинг меньше, чем суммарный у оранжевых.
IP: 195.138.81.---
Kotia _ 02.12.2005 14:56
Досить добра, хоча й неконкретна стаття...
А Yurija не чіпайте. Він ...... не громадянин!
IP: 10.0.0.---
ubadidoo _ 02.12.2005 13:50
хлопці берем калаша , і всі у карпатські гори ! Бендерувати будем!:) Бо мені всі ці сюсюсю набридлі.
Треба було Ющу Ахметова Медведчука и компанію (як доречі боло обіцяно) по тюрьмах . А потім спокійно робити більшість, і не думати про то що робити с Юлькою.
ОО ідея ім треба було розіграти розрив , та . змусити Юльку стати на чолі опозиції , і приборкати усих до неї а потім спокійно зробіти її прмемьером ! і тодіб уся помаранчова комнада була при владі .
IP: 212.82.213.---
dima_kiev _ 02.12.2005 13:49
Уважаемые ! А, как Вам, развитие варианта автора статьи ("... Другий варіант формування більшості і створення уряду – це рімейк "великої коаліції" початку цього року. "Наша Україна", БЮТ, соціалісти і "народники". Разом 258 депутатів.") : Тимошенко - Голова ВР, Мороз - Прем'єр, Литвин - Секретар РНБОУ - с последующими неизбежными "кризисными" ротациями каждые 1,5 года?
IP: 193.227.208.---
Yurij _ 02.12.2005 13:38
Да "господа" "немец" и aib. Мне всегда очень нравилась позиция людей, которые зная только украинский, заставляют и требуют, чтоб на нём говорили другие.
Также Вы уже показали свою полную несостоятельность и "импотенцию" в прогнозировании обстановки отстояв на Майдане и отслушав концерты за деньги Березовского.
Неэффективность работы Ваших вождей уже даже у Вас не всегда вызывает сомнения.Вы никогда не были "европейцами", а останетесь козлами, сколько бы вы не пели "Мы не быдло и ..."
IP: 192.168.33.---
atriplex _ 02.12.2005 13:36
А хто вам казав, що в Україні є права, особливо національно орієнтована партія? ...
IP: 193.108.50.---
ass _ 02.12.2005 11:24
Я розумію крайніх правих, крайніх лівих. Є такі ідеології і є в них прихильники. А весь спектр десь 90%, що між цими крайніми, в чому там різниця? За що борються ці 90%? За демократію, за побудову кап. суспільства? Яке щастя для України вони виборюють? Може сформулювати чітко цю ідеологію і всім об"єднатись навколо неї? Не між собою боротись, а всім разом за втілення такої ідеології в життя.
IP: 193.238.96.---
левко _ 02.12.2005 09:38
Друзi! А за кого голосувати менi i тим людям, котрих я думаю не мало в Українi, якi хочуть голосувати за правих, за українських патрiотiв? Я знову не бачу українцiв при владi i не бачу для них перспектив.
IP: 213.159.248.---
німець _ 02.12.2005 09:36
to Juriy
У первих - я есть ваш немецкий непанимайт. У вторих - ви есть не культурний менш, а совецкий думмкопф от Янукович, очень очень велікій і сільно образован проФФесор.
IP: 24.185.144.---
Тернопільчанин _ 02.12.2005 02:19
Не хочу полемілізувати стосовно %-го співвідношення, але акценти в статті розставленні вірно.
"Свиню" Україні підсунула сама ж ВР, прийнявши Конституційну реформу і одночасно знизивши бар"єр до 3%. За прохідного бар"єру в 7-10% можна було б розраховувати на справжнє відродрення України, а не совкове "надо с народом посовероваться". " Зашуганий" електорат ПР це бувший електорат комуністів. Про ПР раніше сказано дуже влучно "Федерализм-это не их убеждения. Это их путь к корыту."
IP: 85.202.213.---
aib _ 02.12.2005 01:33
Юрій, дуже співчуваю вашій істериці, що змусила вас настрочити цей коментар аж на 4-х мовах, причому німецькою - двічі, але вона виглядає щонайменше смішно. Не знаю, причому тут "Дурак" і кого Ви маєте на увазі, але шановний автор статті, називаючи електорат рецедивіста-гвалтівника Януковича "совком" свою позицію пояснив цілком грунтовно та виважено. А Ваше небажання сприймати гірку правду цілком зрозуміло, але будьте мужні, сприймайте критику достойно!(PS обмежусь українською, думаю-зрозумієте)
IP: 193.227.208.---
Yurij _ 02.12.2005 00:02
Заявление о том, что сторонники Януковича "совки" считаю не только недопустимым, но и непозволительным для культурного человека.
Во-первых, существует непреложная истина - Дурак никогда не скажет, что он дурак, как и автор, он будет доказывать, что он "европеец"!
Во-вторых, грош цена этим недообразованным, которые доводят мою любимую страну, в отличие от правительства Януковича, до ручки.
Интересно, на скольких языках полунедоевропеец автор ответит стороннику Януковича
IP: 193.227.208.---
Yurij _ 02.12.2005 00:00
Der Antrag, daβ Anhänger von Janukovitsch "совки" sind, ist verboten für kulturellen Mensch.
Am erstens, es gibt eine Wahrheit - Dummkopf wird nie sagen, daβ er Dummkopf ist. Der Autor auch wird beweisen, daβ er Europäer ist.
Am zweitens, es gibt keinen Preis halbgebildeten Menschen, die meinen lieben Staat zum Verderben führen.
Es ist sehr interessant für mich, wieviel Sprachen dieser halbgebildeter Autor kennt.
IP: 193.227.208.---
Yurij _ 02.12.2005 00:00
IP: 193.227.208.---
Yurij _ 02.12.2005 00:00
Заява про те, що прихильники Януковича "совки" вважаю неприпустимою для культурної людини.
По-перше існує істина - Дурень ніколи не скаже, що він дурень, як і автор, він буде доводити, що він "європеєць".
По-друге, гріш ціна тим недоосвіченим, які доводять мою любу країну, на відміну від уряду Януковича, до загибелі.
Цікаво, скількома мовами "напівнедоєвропеєць" відповість прихильнику Януковича?
IP: 193.227.208.---
Yurij _ 01.12.2005 23:59
Message, which says, that all supporters of Janukovich are "совки", is not possible for educated man.
At first - I know one absolute truth - fool will never say, that he is full. Author also tries to prove, that he is "European".
Secondly, these “halfeducated” persons lead my beloved country to wreck.
It is very interesting for me, how many foreign languages knows this “halfeuropean” author.
IP: 213.130.19.---
Nestor _ 01.12.2005 21:45
Сподіваюся, що ЮТ не зробить дурниці схожої з тією, що була у вересні і не розвалить помаранчеву коаліцію.
IP: 217.9.7.---
цензор _ 01.12.2005 20:16
Где же предел бесстыдства кумив-друзив?
"два теоретично можливих варіанти парламентської більшості, яка формуватиме уряд та інші структури виконавчої влади.

Перший із цих варіантів – той, про який говорив президент Ющенко під час візиту до Сполучених Штатів: "Наша Україна", Партія регіонів та Народний блок Литвина. Це – 254 мандати, чого цілком досить для створення стійкої більшості, яка не залежатиме від настроїв депутатів-опортуністів (які неминуче з'являються у кожній фракції) "
IP: 217.9.7.---
цензор _ 01.12.2005 20:12
Вот что куми-друзи планируют!
"Отже, ми виходимо на два теоретично можливих варіанти парламентської більшості, яка формуватиме уряд та інші структури виконавчої влади.
Перший із цих варіантів – той, про який говорив президент Ющенко під час візиту до Сполучених Штатів: "Наша Україна", Партія регіонів та Народний блок Литвина. Це – 254 мандати, чого цілком досить для створення стійкої більшості, яка не залежатиме від настроїв депутатів-опортуністів (які неминуче з'являються у кожній фракції)"
IP: 217.77.220.---
Помаранч _ 01.12.2005 19:40
Катюша и пр....
А что плохого в объединении оранжевых в парламенте - это наиболее реальный и жизнеспособный союз. И дай Бог чтобы он был - иначе сплошной деструктив и хаос, о котором говорит автор статьи.
IP: 85.202.170.---
Катюша _ 01.12.2005 18:19
Зачем опять нагнетается оранжевая истерия? При приведенном раскладе все оранжевые объединятся против ПР и КПУ (это будет 277 депутатов), сторгуют между собой должности спикера и премьера, а уже после опять начнут искать врагов, которых можно объвинить в экономических провалах.
IP: 193.111.250.---
Oless _ 01.12.2005 16:54
ЦЕНТР, шановний "галубой". Я не прихільник Ющенка, але:

От де логіка Ваша логіка

_______
- колишній член КПСС.....
- колишній заступник головного бухгалтера ліквідованого
колгоспу ..
- колишній перший заступник правління збанкрутілого
агробанку "Україна";
- колишній голова Національного банку України;
- колишній прем'єр- міністр.
_________
Моральні люди не можуть бути директорами підприємств?
Не рівняйте все по собі
IP: 85.202.136.---
NELLI _ 01.12.2005 16:54
Центр, якщо слідувати Вашій логіці, то хто має підтримувати колишнього двічи несудимого Януковича? Може ті, хто збирається стати майбутніми зеками, та вивчає замість англ. тюремну мову, щоб швидше адаптація проходила. Тоді можна не сперчатися про інтелект. Але, якщо згадати ну дуже яскраві вислови пана Януковича (діда старого всього на декілька літер послав, а галасу суільки наробили. Ще раз прошу, думайте, коли натискаєте на клавиші.
IP: .---
tallboy _ 01.12.2005 16:52
Центр
ну то й що?
президент Польщі Кваснєвський - теж колишній комуніст
Сторінки:      Попередня      Наступна