IP: 195.64.227.---
radek _ 14.12.2005 11:23
А національна ознака тут ні до чого, бо в спостережній місії ОБСЄ також працюють і росіяни, і казахи, і грузини, представники всіх країн-членів цієї організації. Та й в СНД не тільки Росія, там "демократичний" Казахстан, наприклад. А от Росія руками комуністів із причини відсутності сірої речовини в головах радників президента (не хочу ображати президента) загнала його в ту пастку, в яку хотіла. А в СОТ ми вступимо дуже нескоро.
IP: 195.64.227.---
radek _ 14.12.2005 11:14
Але не забудьте, шановний СК, що ВС України, призначаючи третій тур виборів у грудні минулого року, спростував висновки спостережної місії СНД про легітимність другого туру. Виходить, що тепер В. Ющенко визнає висновки спостережної міісії СНД про відсутність значних фальсифікацій, а, значить, визнає ПРезидентом України В. Януковича, якого Путін привітав з обранням, цитуючи висновки тих самих "спостерігачів". А окрім того, він підставив МЗС і Тарасюка. Чого й бажає Путін. Вітаю. Путіна.
IP: 217.249.202.---
SK _ 14.12.2005 02:23
@ilich
Mydilo tu typoruloe, ne yz na internet tvoego mozjochka hvatilo?
Stenki sortirov po tvoim mydrostiam plachyt
@radek
"Спитати з Президента" чую вже так часто що здається, для деяких це стало їх улюбленим хоббі, поряд там з в´язанням гачком чи іншим. Але вся драматика в тому, що більшість питаннь - риторичні або ті, на які автор, власне,й не шукає відповіді: Чому звільнили Юлю? Чому Кучма на свободі? Чому ми досі не в СОТ? Чому ми не літаємо? і т.д. і т.п.
IP: 217.249.202.---
SK _ 14.12.2005 02:22
От знаєте, мене якось не дуже хвилює, коли ми вступимо в СОТ, бо я впевнений, що ми рухаємося у вірному напрямку і тому це рано чи пізно трапиться. І Вам раджу з цього приводу так не перейматися (звісно якщо Ви цього не побажали собі під ялинку).
До того ж Ви вдаєте, що гарно оперуєте фактами, а самі й 2 + 2 порахувати не можете: Не гідно країні, яка хоче зватись демократичною, забороняти щось у зв´язку з національним підгрунтям. Хіба не чули про "передчуття фальсифікації комуністами"?
IP: 217.249.202.---
SK _ 14.12.2005 02:21
Та не забувайте, що Россія (по опитуванням) кращий друг українців.
Так от перед тим, як вдаватись до свого улюбленого хоббі, пам´ятайте: немає дурних людей, бувають дурні питання ;)
IP: 195.64.227.---
radek _ 13.12.2005 21:08
Ющенко вирішив пустити тенденційних росіян
www.ПРАВДА.com.ua, 13.12.2005, 20:31
Україна готова запросити на парламентські вибори 2006 року спостерігачів з будь-якої країни чи міжнародної організації, в тому числі з СНД.
Про це президент Віктор Ющенко заявив на прес-конференції в Одесі, повідомляє прес-служба президента.
Оце так-так. Вони визнали Януковича президентом, "мочили-мочили" Юща, а він підставив другу щоку.Виходить, він погоджується з їх висновками про свою нелигітимність!
IP: 195.64.227.---
radek _ 13.12.2005 20:43
Шановна Соломко, якщо Ви так мислите, то, напевно, дійсно революція була марною. Бо з того президента, якого такими потугами Ваш батько і укр. народ привів до влади, він, народ, має право і спитати за повною програмою. У 2004 він благав людей не розходитися, а через рік самовдоволено прочитав цидулку із зовсім іншим виглядом. І навіть не каза про "дякую, мої рідні," як рік тому. То, може, час йому нагадати?
IP: 195.64.227.---
radek _ 13.12.2005 20:39
Це саме "великий умілець" Єхануров спричинився до невступу України в СОТ. Оскільки Ви, Аліно, пишете з Берліна, то мали б знати, що стараннями "великих друзів" Юща Черновицького та Сугоняки, що так дбають про укр. банки, був "похований" класний закон Терьохіна (людини з команди Юлі), який би давав право іноземним банкам працювати на рівних в Україні. Правильно, тоді б ДойчеБанк скупив би половину укр.банків-карликів. Але я віддаю перевагу західним банкам.
IP: 195.64.227.---
radek _ 13.12.2005 20:29
Шановна Аліно з Берліна, Україна ВЖЕ НЕ ВСТУПИЛА до СОТ. І тепер невідомо, коли це станеться. Стараннями, як Ви кажете, "вміє робити свою роботу." Цей "умілець" гарно домовився із Росією після відставки Юлі про те, щоб, як він казав,
IP: 81.134.169.---
ilich _ 13.12.2005 20:14
strangery,na xoroshom jazukemgovorish,velikom,mogychem,a podderzuvaesh ydelnux knjazeu v smytnoe vremja,glypo....
IP: 81.134.169.---
ilich _ 13.12.2005 20:11
solomunka.zuvam girshe jak zulu,ale teper she i kluchem na nashy zemlu zagarbnukiv,lviv vzagali polske mjasto i tomy y vas mozgi predatelski,vubach divchunko,krasche rozauteditok,a ne lizte v brydny polituky pislja rozvala cccp v vashomy divocomy zutti itak brydy vustachae,rozau diteu dutunko....
IP: 194.44.191.---
Соломинка _ 13.12.2005 16:59
Просто дехто дуже швидко забув, в якій країні ми жили: що робили з спостерігачами від опозиції на виборах, що робили з учасниками пори, що нашим студентам львівським - гранату підклали при обшуку і т.д. зрештою, невже ще у когось сумнів викликає отруєння нашого теперішнього президента? невже Ви і далі хотіли б жити при таких розкладах? Такщо не варто розчаровуватись в тому що добробут не настав на другий день після оголошення президентом Ющенка.. і ще не скоро ми це отримаємо, терпіння панове!
IP: 194.44.191.---
Соломинка _ 13.12.2005 16:53
не розумію як можна казати про студентів за 25 гревинень... Може Ви забули шановний, скільки народу їхало свідусіль і як їм палки в колеса ставили - у прямому розумінні слова... і мій батько і сотні тисяч таких як він просто розуміли, що далі неможна терпіти обману і їхали за власні гроші, мерзли за власні гроші, а ми тут в "провінції" гроші збирали та відправляли на ті "американські валянки і апельсини". І нежаліємо до сьогодні!
IP: 84.191.145.---
Alina-Berlin _ 13.12.2005 15:12
Nutu - se zvuchaina ukrainska mentalnist pislja vuboriv. Panove, ne vse tak pogano jak zdaetsja dekomu. Pislja revoluzii tak zavzdi narod vunnum robut vladu, bo movljav ne vse bulo zrobleno,sho skazano. Ale jaksho kopatu glubsche to Ukraina skoro vstuput do SOT, ukr. soldatu z Iraku povernutsja dodomu, a zbilsheni sozialni vuplati, zarobitni plati? Zjogo chomus ne pomichaemo...
Natomist sluxaemo sho "vishaje" Ulja.Mu navit otrimali premjera, kotrui vmije robutu svoju robotu, a ne plestu intrugi
IP: 10.12.0.---
RSh _ 13.12.2005 13:39
Все що я побачив на Майдані 22.11.2005 року - це розчарування в очах людей, більшість присутніх, студенти ВУЗів Києва, стояли там за 20-50 гривень, - юоидично це довести неможливо, але це факт. Я, як громадянин України, котрий вболіває за її успіхи і сумує через її невдачі, хотів почути від президента одне - він повинен був попросити пробачення в народу за свою поведінку як людини, політика, батька, президента!- це б зробило йому честь. Все мало вигляд дешевої вистави з незграбними акторами!
IP: 172.16.11.---
stranger _ 13.12.2005 11:09
обращаю внимание на то, что на этом форуме присутствуют (слишко назойливо) лица, не имеющие к Украине никакого отношения. Как правило, эти особы не отличаются аргументированными суждениями, а лишь оскорбительными высказываниями по отношению ко всему украинскому. Они заходят на форумы под разными никами для РАБОТЫ. Сайт этой организации http://www.mediactivist.ru. ,где количество ненормативной лексики говорит за себя. один из активистов - муррр, он же vahhh, vehhh..НЕ ВЕДИТЕСЬ НА ПСЕВДОУКРАИНЦЕВ!
IP: 193.125.78.---
Ріаr _ 13.12.2005 11:00
Це все гано і вони всі підари
IP: 193.125.78.---
Virus _ 13.12.2005 10:53
Насправді майда нічого нового не продемонстрував, крім невдоволення народних мас, які зневірилися в ту владу за яку вони стояли в 2004 році. Тепер потрібно очікувати виборів у Верховну Раду.
IP: 193.125.78.---
Virus _ 13.12.2005 10:48
Текст повідомлення набирайте тут
IP: 83.170.253.---
1111 _ 12.12.2005 22:15
Очікування були на чесну розмову влади про те, що не зробили і чому, і про те, як і коли це буде зроблено.
Чесність на майдані - це був останній шанс на довіру людей.
Але ми побачили ще один незграбний піар.