Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Політичний гермафродитизм Віктора Медведчука

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 62.221.45.---
SIM _ 17.12.2005 00:42
3. Чи вважаєте Ви тих, хто публічно виступає за міри, які, на Вашу думку, є неприйнятними, злочинцями?

4. Що має зробити людина, щоб до неї було виправдане застосовування мір, вказаних в п.2?

Дякую за відповіді.
IP: 62.221.45.---
SIM _ 17.12.2005 00:41
2. Чи вважаєте Ви "ненаціональних" людей (тобто тих, хто пасивно відмовляється сприймати цінності націоналізму):
а) фашистами
б) шовіністами
в) такими, щодо яких треба проводити політику:
- фізичного насилля
- примусового перевиховання
- дискримінації, зокрема, заборони на професію
- публічного остракізму?
IP: 62.221.45.---
SIM _ 17.12.2005 00:40
1. Чи підтримуєте Ви положення програми УНА-УНСО
http://unaunso.org/article.php?id=1&subid=5&artid=51&lang=ukr
а) "Україна понад усе"
б) "Україна для українців"
в) "Наша боротьба: за владу Нації"
г) "Націонал - соціальна влада – це система диктатури Нації з врахуванням соціально - економічних інтересів Народу?
IP: 62.221.45.---
SIM _ 17.12.2005 00:40
Ще на хвилинку повернувся.

Олесь та Павло, отже, ми домовились про конструктивністьта толерантність. Отже, нічого особистого, але для формування ставлення до чиєїсь позиції її треба знати. Тому дозвольте декілька питань. Бажано по перших трьох пунктах дати відповіді "так" чи "ні", а по четвертому - конкренті визначення.
Із свого боку, готовий відповісти на Ваші запитання. Ще тільки одне. SIM - це абревіатура.
IP: 62.221.45.---
SIM _ 16.12.2005 22:37
Маю йти, до завтра.
IP: 62.221.45.---
SIM _ 16.12.2005 22:35
2 Павло.

Гаразд. Вважайте, дійшли консенсусу щодо конструктивності і толерантності.

Ви дали дуже гарне визначення - безнаціональність. Я весь час кажу про одне: така людина - не шовініст і не фашист (якщо нема відповідних дій), і її треба не ображати або залякувати, а намагатись якось зацікавити своєю культурою (щоб їй самій стало щось цікаве, а не пропонуючи надіти вишиванку). Навіть якщо це не вдасться (тим більше відразу), це не дає права на публічну зневагу та образи.
IP: 62.221.45.---
SIM _ 16.12.2005 22:22
2 OLESS

P.S. Про УПА домовились, але за тих умов, що я назвав: іх теперішні послідовники мають засудити екстремізм і відмежуватись від тих слів, які я навів. Інакше це може (і буде) сприйматись як вода на млин екстремізму.
IP: 193.41.128.---
Павло _ 16.12.2005 22:18
Сіме, вибачення приймаю, зустрічно прошу у вас вибачення за занадту різкість тону. Тема, яку ми обговорюємо, мені дуже болить і я не можу бути байдужим до неї. Я дійсно погано ставлюсь до ідеї безнаціональності, але так же погано я ставлюсь до проявів печерного націоналізму. Але право відстоювати свою національну самоідентичність вважаю почесним і святим. Не ображаючи національні почуття інших народів.

Давайте, будемо конструктивними в діалозі і толерантними.
IP: 62.221.45.---
SIM _ 16.12.2005 22:18
2 OLESS - продовжую.

Це, мабуть, глухість до національної укр ідеї і культури, але аж ніяк не шовінізм і не фашизм. І як би образливо Вам це не сприймалось (на мою думку, через надмірну емоційність), Ви мусите сприймати речі як вони є і реагувати адекватно, в тому числі давати характеристики.

Вірно: "Як можна пишатися чимось нав"язаним?". Що робити в такій ситуації? Треба ж якось доходити злагоди (не з відморозками). Мабуть, саме тут point: Вам здаються відморозками занадто багато людей
IP: 62.221.45.---
SIM _ 16.12.2005 22:16
OLESS,
вибачте, спершу відповів Павлу, тим більше що він мене таки "піймав"".

Спробую ще раз висловити свою думку.

Отже, людині(або її дитині) пропонують надіти вишиванку, а вона цього не хоче. Що це може означати? По-Вашому, це ненависть до української культури і т.п. Помітьте, ненависть - активне почуття, прагнення щось знищити.

А що, як людині ця культура просто не потрібна, і такі пропозиціі вона сприймає як нав'язування? ВОНА НЕ ХОЧЕ НІЧОГО ЗНИЩУВАТИ, а тільки щоб не приставали.
IP: 62.221.45.---
SIM _ 16.12.2005 21:56
Продовжую.

б) http://quebec-ukraine.com/news/ev/2004_montreal_unf_70_anniversary.html

... "Василь Гультай, який приїхав на збори, пояснив ближче ідеологію і програму УНО". (ВІДМІТЬТЕ!)

"До УНО може належати кожен українець чи українка, без різниці релігійного обряду та територіяльно-регіонального походження, якщо вони під кличем "нація понад усе" готові нести допомогу українській визвольній справі..."

Тепер скажіть, що вони для вас не автритет.
IP: 62.221.45.---
SIM _ 16.12.2005 21:55
4) Щодо ідеї, наведу пару точних цитат саме "нація понад усе"..
Отже,

а) http://www.infoukes.com/newpathway/Page-9-29-30.htm
Єпископ Сумський і Охтирський Української Православної Церкви Київського Патріархату Владика Мефодій Срібняк на зустрічі, яку організувала Філія УНО Торонто-Захід 11 липня цього року;
IP: 62.221.45.---
SIM _ 16.12.2005 21:54
Павлу.

Не знайшов, вибачаюсь. Тепер, якщо хочете продовжити:

1) Чекаю вибачень за "сморід, як у свинарнику". Це ви сказали, помітьте, не про одного мене, а про сім-вісім-дев'ять мільйонів людей.

2) Як я запропонував Олесю (і він поки що не зробив), скажіть, що Ви не підтримуєте цю ідею. Бо якщо підтримуєте, ваше спростування вірне лише формально, а по суті правий я.

3) Дайте ссилку на те, де я ще брешу, або також вибачіться.

4) (далі)
IP: 193.41.128.---
Павло _ 16.12.2005 21:33
To SIM 14.12.05 22:36
---
Не перекручуйте. Я писав "Нація понад усе". Так, наскільки пригадую, це писав Ваш друг Павло. Якщо Ви відмовляєтесь ВІД ЦІЄЇ ІДЕЇ, готовий вибачитись.
---
Випадково заглянув. Сіме, ви нечистоплотна істота. Ви знову брешете. Я вже вас ловив на брехні. Знайдіть де завгодно, що я писав "Нація понад усе". Дайте посилку. Або вибачтесь негайно!
IP: 193.111.250.---
Oless _ 16.12.2005 17:29
Сіме,
Надто сильно потрібно не любити свою країну, щоб опускатися до подібних заяв (про Асану і ко).
І не потрібно знов плакати про відстоювання інших думок, вже смішно!
Таке, Сіме, я націоналіст, свої позицій змінювати не збираюсь. Яскраво бачу різницю між націонал. та расизмом, шовінізмом, антисемітизмом...
Ще, припиніть мені згадувати політиків. Я переживаю за ДЕРЖАВУ, а не за них.
п.с. Позиція про УПА - так ми закінчуємо нашу дискусію? Невже домовились:-)
IP: 193.111.250.---
Oless _ 16.12.2005 17:20
Сіме, доказів було достатньо.
Прочитайте уважніше.
"українцяцям нав"язуть українськи вишиванки" - вибачте, дибилізм.
А спочатку казати, що культуру нав"язують.
А потім говорити, що нею потрібно просто пишатися.
Як можна пишатися чимось нав"язаним?
Пані завела себе в глухий кут, саме тому й відмовилась зі мною спілкуватись. Хоч я теж й не дуже й горів. А з вашими "братами" таке трапляється часто.
Малувато у вас доказів. здебільшого - примітивні гасла.
IP: 193.111.250.---
Oless _ 16.12.2005 17:14
Цікава позиція у більшості виходить.
Якщо ти україномовна людина, намагаєшся захищати свою мову, культуру, традиції у своїй же державі - ти шовініст.
Якщо ж ти, живучи в Україні ненавидиш все українське, вважаєш, що
українська мова взагалі не має права на життя, знущаєшся над українською культурою, брешеш, займаєшся підбурюванням до розколу України - ти просто маєш власну думку.
Ні, панове, щось тут не так.
допоки існуватиме такий погляд - не бути нам нормальною країною
IP: 193.111.250.---
Oless _ 16.12.2005 17:09
Сіме, на жаль, можу Вам сказати те, що й Бувалому.
Ви упереджено ставитесь до одних і захищаєте інших.
Для мене як для українця є НЕПРИПУСТИМО і ОБРАЗЛИВО говорити фрази, що сказала Асана. Вона перегнула палку, й добре перегнула.
Ви, як розумна людина, це прекрасно розумієте. Варто лише комусь із "наших" (як Ви кажете) півбукви проти Росії сказати -фашист, шовініст, расист, ублюдок, кончений...
А значить про Україну подібні фрази говорити можна, і це нормально..
Ще раз повторю Вам свої слова
IP: 193.108.49.---
Кравцов _ 16.12.2005 11:20
Бог любить Троїцю, СДПУ(о) - втретє попаде до парламенту і втре вкотре носа з 12% (відсотками) . Це є правда! І так і буде!
IP: 213.130.20.---
SIM _ 15.12.2005 22:02
Oless, щодо школи.

Бо підозрюю, що Ви тут же скажете "А хто НАКАЗУЄ іти в ту ж школу і розмовляти там українською?" Можна "м'яко" просто сказати, що віднині ця школа є українською, а якщо комусь це не подобається, ідіть в іншу. Підхід не набагато кращий.
IP: 213.130.20.---
SIM _ 15.12.2005 21:43
Продовжую.

Так от, це контрпродуктивно, бо викликає протест не тільки у тих, кого так називають, а й у більш поміркованих опонентів і відштовхує навіть тих, хто не визначився. Давайте облишимо тональність "валіза-вокзал-Росія". Також, якщо хтось вважає, що опонент каже неправду - цитату і спростування (або своє роз'яснення) на стіл - і всі питання знято.

P.S. Поки не знайшов Вашої відповіді у попередній дискусії.
IP: 213.130.20.---
SIM _ 15.12.2005 21:30
Продовжую.

Але навіть із такими методами не можна перегинати, бо в кінці кінців можна перетворити російськомовні школи на хлеви, а українськомовні - на палаци. І тоді реально доведеться захищати права російськомовних громадян.

Щодо термінології, толерантності та істерики. Людина, якщо вона
каже, щоб до неї не лізли (коротко кажучи) з національними ідеями титульної нації, навіть підтримує сепаратизм - це не шовініст і тим більше не фашист. З нею треба розмовляти не так, як Ви з Асаною.
IP: 213.130.20.---
SIM _ 15.12.2005 21:20
Бувалий, дякую.

Oless, вважайте, в принципі домовились. Яле ЯК саме захищати? Бувалий Вам написав щодо школи в Криму. Може, державі варто виділити трохи більше грошей та створити там школу (українську, або краще з паралельними потоками) більш високого рівня (не для дітей еліти). Тоді, може, і батьки і діти не дуже пручалися б. А дубово наказати іти до тієї самої школи, але вже розмовляючи українською - це профанація, і, що гірше, викликає протест.
IP: 194.44.207.---
0z _ 15.12.2005 13:57
А шо ж ета Суркіс так, цікаво?
IP: 193.193.195.---
Бывалый _ 15.12.2005 13:53
2 Олесь:
А в эту школу будто сразу пол-Крыма записываться прибежали? Я лично верю в то, что в Москве и Питере такие школы и даже классы не создавались потому, что по 1-2 ученика в сезон приходило. Крым я знаю, часто там бываю. Желающих привести своих детей в украинскую школу возможно из всего Крыма как раз на одну школу и хватило бы, но тогда ездить в нее со всего Крыма далеко было бы. Спрос порождает предложение. Насильно книжку не продашь.
Сторінки:      Попередня      Наступна