IP: 193.108.49.---
Сава _ 05.12.2005 17:00
Без сплочения НСНУ, БЮТ и СПУ проиграют выборы 2006 года!
IP: 80.91.166.---
Angel _ 05.12.2005 13:18
Ющенко зібрався в депутати? Ні. Тоді хтось збирається за його широкою спиною, використовуючи його бренд пройти до парламенту. Олесю, ви вірно підмітили - Таке враження, що НСНУ свідомо йде на політичну загибель. А знали б ви, що робиться в регіонах. Люди поважні і авторитетні - відтиснуті геть, панують колишні казнокради, які вчасно одягли шалики. Ось вони-то і прикриваються посвідченнями , підписаними Ющенком І Юлею на майдані, вони і узурпували позиції у списках. Ось ТАК, така демократія
IP: .---
TNatali _ 05.12.2005 12:08
ASANA 03.12.05 00:32
К вашему сведению это мы сейчас живем в парламентской республике, где полпомочия президента не больше, чем в любой европейской республике, а вот у Рады наоборот полпомочия раздуты уже сейчас.
А после 1 января возвращаемся к советской республике периодов 1991-1994 годов.
Со всеми вытекающими последствиями.
IP: 195.78.58.---
кумасик _ 05.12.2005 10:48
Такому тексту я навіть не дивуюся... Пан Олесь на даний момент є кишеньковим політологом СПУ, а тому й намагається нагадати конкурентам, що варто у Мороза електорат відбирати.
Якщо наїзд на Юща є логічним, то Кличка аж ніяк не варто було обгиджувати. Віталій розумний, впливовий до певної міри персонаж. Показав, що не збирається перебігати туди, де більше грошей... Тому такий наїзд Донія можна сприйняти лише в тому випадку якщо він любить Чернігівське... :)
IP: 195.140.179.---
ХЙГрець _ 04.12.2005 11:17
Олесь Холуй.
IP: 202.101.173.---
Янукович _ 04.12.2005 03:38
Тут і Вам вся свобода слова краще жити в Китаї
і більше не читати "Українску правду"
бо вона стала "Уркаїнська брехня в квадраті "
Я думаю що журналістам є над чим задуматись
IP: 202.101.173.---
Янукович _ 04.12.2005 03:28
Закордонні читачі що не люди
чи писати те потрібно що потрібно владі
може перестанем дурити людей
IP: 202.101.173.---
Янукович _ 04.12.2005 03:24
Які були бандити при владі (залишиль ще кращі)
замість бандитам тюрми бандитам владу і недоторканість
як щоб воскрес ГОНГАДЗЕ від такого блядста помер би за 5 хвилин
IP: 85.202.200.---
Liova _ 03.12.2005 20:59
Плохо, хорошо.... Уже хорошо, что там нет наглых рож Мартыненка и Порошенка! :)
IP: 83.170.250.---
маар _ 03.12.2005 06:53
Фрейд відпочиває.Пан Доній, суперлузер, "переводить стрілки". "Мені аби прокукарікати, а далі-хай хоч не світає"
IP: 85.202.146.---
ASANA _ 03.12.2005 00:32
Энди, перед тем как отправиться спать всё же захотелось вставить"5 копеек".
Мы будем не просто парламентская республика, а парламентско-президентская. Должность президента ещё никто не упразднил, даже не смотря на реформу. (это просто маленькое уточнение).
И у меня есть вопрос, ответ на который я прочту уже завтра. Как Вы относитесь к заявлению Бессмертного, что если НСНУ не возьмёт большинство на выборах, то распустит парламент?
Спокойной ночи.
IP: 217.20.165.---
Энди _ 02.12.2005 23:50
про политическое ХАНЖЕСТВО
(сорри, все не влезает в одно сообщение. Чтобы понять мою мысль, рекомендую читать предыдущие 3 сообщения)
Меня удивляет, что НСНУ не говорит открыто о том что нужно сказать. Повторю еще раз.
Политическая система поменялась - нужно менять правила игры!
Скажите об этом открыто и Вас будут уважать.
А так НСНУ как застенчивая девочка пытается неосознано подстраиваться под вопли Демагогов (Томенко, Доний, и пр.)
Либо НСНУ ханжи либо непрофессионалы
IP: 85.202.175.---
Forester _ 02.12.2005 23:46
Олесю Донию. Не стыдно? Я понимаю, что кушать хочется всегда и , желательно, вкусно и разнообразно, но "вычудить" такое?! Назвать "лузерами" Ющенко, Еханурова, Кличко и др. Кроме того, Вы ж понимаете, что это - "пятерка" ПАРТИИ, а на выборы пойдет БЛОК, а значит, в первой "пятерке" будут и Тарасюк, и Кинах, и Матвиенко и т.д. Думаю, и ПРП присоединится к блоку.
IP: 217.20.165.---
Энди _ 02.12.2005 23:39
про ДЕМАГОГИЮ
следуюжие тезисы:
"Президент должен быть над схваткой"
"Президент не имеет морального права участвовать в выборах"
"Члены НСНУ, которые работают в кабмине не должны участвовать в выборах"
- это все демагогия.
Изменение политической системы влечет за собой изменение правил политической борьбы. (читайте мои предыдущие посты)
И об этом нужно говорить открыто и не стесняться этого.
другое - ДЕМАГОГИЯ либо политическое ХАНЖЕСТВО
IP: 217.20.165.---
Энди _ 02.12.2005 23:30
про АДМИНРЕСУРС
как Вы думаете, участие Шредера в выборах в Бундестаг - это админресурс? А участие Блэра в выборах в Парламент?
Еще раз напоминаю, что с 01.01.2006 мы - парламентская республика.
Следите за моей мыслью:
1 Мы выбираем Раду по партийным спискам
2 Рада формирует большинство органов исполнительной власти. При этом, как правило, в исполнительную власть идут лучшие умы партии
Чтобы партия попала в Раду на следующих выборах- ее лучшие умы ОБЯЗАНЫ приложить все силы для этого
IP: 217.20.165.---
Энди _ 02.12.2005 23:21
про ВЛАСТЬ
1. Цель любой партии - получить власть.
2. Ющенко - лидер одной из партий, которая хочет взять власть.
3. с 01.01.2006 наша политическая система - парламентская республика. Значит, реальная власть будет в Раде.
4. Чтобы взять власть - нужно получить максимум мест в Раде.
Вывод: Ющенко ОБЯЗАН ипользовать свои знания, силы, имя и популярность для борьбы за ВЛАСТЬ в выборах в Раду.
Кто говорит другое - демагог либо политический ханжа
IP: 217.20.165.---
Энди _ 02.12.2005 23:02
ПРО ЗАКОН
для того что бы участвовать в выборной компании - не нужно увольняться с работы.
1. что нужно, чтобы быть зарегистрированным кандидатом.
ст. 58, п.1, пп.7 - заявление лица, что он в случае избрания депутатом, прекратит деятельность несовместимую с депутатской.
2. Что нужно, чтобы стать депутатом.
ст 99, п.1. - справка о том, что он уволился с работы.
Поэтому участие Ющенко (и других членов исполнительной власти) в парламентских выборах - законно.
IP: 193.19.230.---
coordinator _ 02.12.2005 18:43
>удар по лідеру партії - Віктору Ющенко
Скільки часу можна вчитися відмінювати чоловічі прізвища на -ко?
І не дурні люди ж пишуть.
Невже важко грамотного літ. редактора найняти?
IP: 194.29.60.---
Олег8 _ 02.12.2005 18:21
А Ющенко і не збирається вибирати між кріслом президентським та парламентським, це лише політична гра під час виборчої кампаніїю На даний момент це вигідно для партії, для списку партії, це додаткові голоси за партію.
IP: 213.227.208.---
Креспо _ 02.12.2005 17:51
Третього грудня буде зїзд НСНУ і там все і проясниться. Якщо буде Ющ на першому місці, то справа поступово дійде і до імпічменту. Принаймні, Юля після виборів посприяє.
IP: 213.227.208.---
Добродій _ 02.12.2005 17:39
То 03:
Проблема не в тому, збирається бути Ющенко депутатом чи ні. Проблема в тому, що беручи участь у виборчій кампанії він мусить написати заяву, що в разі обраня "складає з себе повноваження Президента". Уявіть тепер наше населення. Як воно має реагувати три місяці на Президента, знаючи що в ЦВК лежить його заява, що він збирається у відставку? І як має реагувати ЦВК, отримавши заяву, що Президент за три місяці збирається подати у відставку?
IP: 200.104.79.---
Eva _ 02.12.2005 17:39
Yarik
" У випадку коли ВАЮ стане депутатом, тоді йому прийдетьчся вибирати між кріслов депутата та Президента. Якщо не піде в парламент, так для чого тоді очолював список. Це ж буде нахабний обман"
А коли перший номер у списку якогось іншого блоку чи партії йде в парламент, щоб стати "народним" прем'єр-міністром - то це не нахабний обман? Йому (їй) не доведеться вибирати поміж двох крісел? Чи прем'єр може бути одночасно і депутатом?
IP: 192.168.114.---
RomaMark _ 02.12.2005 17:34
g
IP: 212.109.36.---
03 _ 02.12.2005 17:00
2Добродій
А тепер почитайте коментарі нижче.
Написання заяви і її озвучення на пленарному засіданні ВР - це дві великі різниці.
Ющенку нічого не заважає написати заяву, а після виборів відмовитися від депутатського мандату.
І крапка.
IP: 213.227.208.---
Добродій _ 02.12.2005 16:49
Я читав нову редакцію "Закона україни про вибори". Доній абсолютно правий: умовою реєстрації кандидата в депутати є його особиста заява про те, що в разі обрання, він припиняє діяльність несумісну з депутатською. Читайте закони !
IP: 10.245.12.---
КАДЕТ _ 02.12.2005 16:49
ЯРИКУ. Так само. Тож обов"язково зустрінемось
IP: 62.64.117.---
Yarik _ 02.12.2005 16:47
Дон Вован, Ви про статтю?
Всім успіхів!
Було приємно поспілкуватись.
Кадет, думаю до зустрічі, не на форумах.
IP: 212.42.76.---
DON_VOVAN _ 02.12.2005 16:43
Полный ОТСТОЙ!!!!
IP: 62.64.117.---
Yarik _ 02.12.2005 16:42
Кадет, Та я й не ображаюсь.
Я взагалі проживаю в Києві, а Ви, якщо не секрет?
IP: 192.168.0.---
наблюдатель _ 02.12.2005 16:40
Кадет. Вот и я о том же.
Всем удачи.
IP: 10.245.12.---
КАДЕТ _ 02.12.2005 16:37
НАБЛЮДАТЕЛЮ. Справа в тому, що банки працюють з молоддю. КОМЕРЦІЙНІ банки і лише для своєї вигоди, а саме оптимізації кваліфікації персоналу для збільшення доходу від своєї діяльності. А держава ігнорує молодь. На папері - ООООО !!!! Там всьо путьом! А реально - нічого. Тільки повітря трусять...
IP: 82.144.218.---
Рон _ 02.12.2005 16:35
А знаєте, що сказав Сталін у Політбюро, коли німці у жовтні 1941 були під Москвою? Цитую:"Нам товарищ Ленин оставил Советскую Власть, а мы ее просрали..". Те саме про владу нинішню - вам Український Народ на майдані (який, можливо, буває раз на 300 років) дав владу, а ви її.. Далі можна не прожовжувати.
IP: 10.245.12.---
КАДЕТ _ 02.12.2005 16:33
ЯРИКУ. Не ображайтесь. Просто багато в чому наші коментарі співпадають. Доречі, про Кличка. Мені особисто здається що він зробив помилку. Він безперечно обдарована людина, але не політик. Він має розуміти, що його використовують, і судячи з останніх подій, невідомо які наслідки для нього буде мати навіть просте анонсування його в цій п"ятірці. Дії НСНУ на виборах цілком можливо не принесуть йому позитивних дивідендів, а тільки дискредитують в очах суспільства, яке до того пишалося земляком.
IP: 10.101.1.---
Youg _ 02.12.2005 16:32
KADET
статті мають писати прфесійні журналісти і робити це професійно
IP: 192.168.0.---
наблюдатель _ 02.12.2005 16:31
КАДЕТ. Наиболее грамотное с моей точки зрения использование молодого потенциала, это работа госструктур с действительно талантливой молодежью ( как например сейчас делают многие банки) с целью дальнейшего трудоустройства. Дальше за крепких профи политпартии сами ухватяться.
IP: 62.64.117.---
Yarik _ 02.12.2005 16:28
Кадет, Та наче ні.
Сторінки:
← Попередня
Наступна →