IP: 192.168.0.---
Прометей _ 03.01.2006 13:02
Вітаю всіх!Ми розумієм один одного. ..Але ж... Скільки можна чекати? Уже в царській Росії був "Табель о рангах "... Зарплата президента США - $36000. що в 30 разів більше мінімальної-$1200. А в нас? Мабуть, давно пора скласти тарифікаційну сітку з розумною різницею в зарплаті.і покінчити з цим безладом ,що панує у нас.
А щодо виборів, то хочемо найкраще,а що з того виходить?..
IP: 192.168.3.---
dss _ 29.12.2005 16:20
2 Прометей.
Ну, що тут заперечиш. Згоден, це неправильно, але неправильна і інша крайність: щоб депутат отримував зарплатню в 400 грн. Повинна бути якась золота середина. Одне очевидно - МИ їх обираємо, а не вони самі себе.
IP: 192.168.0.---
Прометей _ 29.12.2005 14:07
Прометей для dss. Згідний , вийшло трохи різко, але як назвати тих, що приймають рішення про свою зарплату у 15000-20000 грн. або ж отримання квартири (чи допомоги -400000-500000грн),коли більшість людей . що працюють,отримують 300-400грн.Мова зовсім не про список ЛИТВИНА. Як назвати КРАВЧУКА, КУЧМУ, ЛАЗАРЕНКА,(та, власне кажучи, цей список можна продовжувати ). ЯК НАЗВАТИ депутатів. які місяцями не бувають на засіданнях ВР(як і тих,що голосують за інших стільки, скільки встигнуть).Ще раз прошу
IP: 192.168.3.---
dss _ 28.12.2005 17:30
2 Прометей.
Пояснюю. Я мав на увазі: хто ТИ такий, щоб ставити клеймо людям, яких, я впевнений, ти не знаеш? А якщо я заявлю, що ТИ покидьок? До речі, у списку Литвина немає нікого із перелічених тобою, крім Сороки. Ти, мабуть, з-під бандер, товаришу?
IP: 192.168.0.---
Прометей _ 28.12.2005 15:54
Конкретно : Сорока, Порошенко,Медведчук, Ківалов і ко..
IP: 192.168.3.---
dss _ 28.12.2005 13:43
2 Прометей.
А хто ти є, щоб називати когось "покидьками"?
IP: 192.168.0.---
Прометей _ 28.12.2005 11:46
Вибори покидьків списком - це справді дурня.Всіх відомих негідників -геть! Краще провести Установчі збори та прийняти нормальні закони(взявши за основу закордонний досвід).Це можна провести за 3-6 місяців. А надалі всі члени Установчих зборів не мають права бути депутатом, міністром і т.д. до кінця свого життя.Тоді вони не прийматимуть закони під себе, а негідники не будуть рватися туди.
IP: 192.168.3.---
dss _ 27.12.2005 13:57
Против Литвина нет н-и-к-а-к-о-г-о компромата. Нашли клоуна Мельниченка с его липовыми записями. Маразм. М вообще, надоела уже эта история с Гонгадзе. То, что мужика убили, плохо. Но какую опасность он представлял для Литвина? Из-за бабы? Не смешите людей, господа. И почему за год правления "помаранчевых" дело не раскрыто? Кому это выгодно?
IP: 193.254.220.---
Завзятий _ 27.12.2005 13:33
Давайте усі дружно випсячимо усі списки підряд. Не один лишень цей, вкинутий "Правдою" на лукаву втіху. І тоді нам полегшає. І хай тоді кури світом над нами сміються - які ми щирі та безпощадні. "Ніхто ліпше мене мені в штани не накладе" - так казали козаки. Пишіть, панове, - хизуйтеся своїми штанами.
IP: 192.168.3.---
dss _ 26.12.2005 21:04
2 Volynyak, а стоит, или СТОИТ!!!
IP: .---
zheka _ 26.12.2005 18:06
Направду люди добрі - наші обранці забули для чого їх народ обрав - витворяють шо хочуть і всіма неправдами домагаються залишитись у раді - так їм там добре вирішувати свої приватні інтереси. Литвини - яскравий приклад банди, яка знайшла свою нішу і далі хоче збагачуватись за рахунок депутатського впливу на всі процеси у суспільстві. Не дамо ж їм втілити у життя свої рожеві мрії. Не будемо голосувати за Банду з великої букви
IP: 194.44.220.---
Грибоедов _ 26.12.2005 17:20
Где укажите нам отечества отцы
Которых мы должны принять за образцы
Не эти ли, грабительством богаты ?
Защиту от суда в друзьях нашли, в родстве
великолепные соорудя палаты...
"Горе от ума"
IP: 194.44.220.---
Иван _ 26.12.2005 17:13
Не знаю как Вам, а мне почему-то всегда хочется одного из лидеров блока Ливина - Игоря Е., (учитывая его характерную внешность) прервать словами: Игорек, кончай трендеть. Скажи лучше куда заточку спрятал... Помните "промокашку" из "Черной кошки" с Джигархеняном. Ну точно вылитый "промакашка"...
IP: 142.161.93.---
Romanus _ 26.12.2005 17:01
Partiya Lytvyna - Brygada - 2, ne girshe Partiyi Regioniv, odni bandyuky ta zlodiyi. Shanovni, ne golosuyte za chaynykiv ta pensioneriv Lytvyna, ta y sam Lytvyn mudak ridkisnyy. Odni "intelektualy ta naukovtsi" u Lytvyna, ta y sam Lytvyn za portfel' golovu vidkrutyt'. Mozhe pryvezemo Pinocheta do Ukrayiny schob rozrulyv sytuatsiyu. Odni bandyty v Parlamenti, ne verhovna rada, a Verhovna Zona, de zapravlyayut' PAXANY, a prosti lyudy - tse nihto dlya deputativ, golovne nakrasty i vchasno vtikty.
IP: 142.161.93.---
Romanus _ 26.12.2005 16:47
Soroka i Shershun obikraly Rivnenschynu do ostannyoyi kopiyku. Shershun prodavav lis bo buv kerivnykom "Rivnelisu", a rodychi yizdyly do Gretsiyi ta Italiyi vidpochyvaty. Soroka pro-kuchmivs'kyy pidlabuznyk i nikchema, yakyy ne zaslugovuye na dobre slovo takozh. Tak scho partiya Lytvyna - odni "patrioty" yakyh treba na Kolymu, a ne do Verhovnoyi Rady. Partiya Lytvyna tse nischo inshe yak zgraya bezdar i bovduriv, zlodiyiv ta puzatyh chynovnykiv, yakym naplyuvaty na peresichnogo ukrayintsya.
IP: .---
Volynyak _ 26.12.2005 16:41
Бруталісту:
Стосовно шашликів не знаю. Але відомо, що Єремеєв разом з колишнім главою обладмінітрації Климчуком вкрали з облдержрезерву 5 тисяч масла і загнали в Росію. У той час і за тими цінами це були вельми серйозні гроші, щоб почати бізнес. Ця темна справа до сих пір знаходиться в аналах прокуратури.
IP: 192.168.24.---
Бруталіст _ 26.12.2005 15:50
72- Сорока М. , а я думав , що пропав. Є на місці , Але чому 72 ?Мало біг- мордів у Рівному поставив. Знаю всі гроші пішли в Італію , але працює на благо України ,а що Українці там працюють , аж гай шумить, а робочі місця це вам не хухри мухри. Мені розповідали,що сам Сорока приїжджав , робив огляд. Патріот.
IP: .---
Volynyak _ 26.12.2005 15:43
dss, з точки зору формально-правової все правильно. Але є ще й мораль. Якби ці люди у шалі передвиборної гавканини взяли на поруку якогось бідолагу, що необачно або з безвиході вчинив злочин, то це б була одна справа. І зовсім інше, якщо це роблять, для відомого хабарника і покидька. А визволив цього хапугу Єремеєв лише тому, що син цього хапуги працює генеральним директором у фірмі Єремеєва.
Якщо для Вас,dss, це всеодно, то для більшості людей це має значення.
IP: .---
Volynyak _ 26.12.2005 15:31
dss,
IP: 192.168.24.---
Бруталіст _ 26.12.2005 15:25
Єремеєв-потужний чоловік, а починав з того , що шашлики продавав на базарі в Луцьку. Розумію, починати треба з чогось. Протягом трьох місяців у Луцьку на кожному кроці реклама Народної Партії Литвина. Це сотні тисяч гривень. І ви хочете сказати,що прийшовши до влади вони будуть працювати на благо України. А гроші хто буде повертати за рекламу?Прохання перед виборами,поставте в Луцьку в парку декілька лавок та декілька урн, напишіть на них від якої партії вам подякує багато людей і особисто я.
IP: 85.159.1.---
Собакевич _ 26.12.2005 15:24
Володимир Литвин! Чому так бездарно ліквідували Гонгадзе? Якщо це проводилося під Вашим безпосереднім керівництвом або вказівкам. То не вже ж не можна було підібрати більш достойних виконавців для проведення цього заходу? Тому Ви й керувати будете і керуєте таким же чином як проводили цю "операцію"!
У відставку, на відпочинок! Відпочивайте в своїх "хатинках", яких у Вас чимало та Ваших родичів.
IP: 192.168.3.---
dss _ 26.12.2005 15:23
Volynyak, не зрозумів. То Єремеєв щось порушив чи ні? Якщо він вчинив у відповідності до законодавства, які претензії? До того ж внесення застави не звільняє від відповідальності.
З приводу за кого голосувати. Немає нічого ідеального. І вибирати майже завжди необхідно між поганим і більш поганим. Тим паче в політиці. Невже ми нічого не вчимося? Вибрали ідеальну людину Ющенка Президентом "со товарищи" (такі ж ідеальні). І що??? А не голосувати проти всіх...? Страус теж голову ховає!!!
IP: 192.168.24.---
Бруталіст _ 26.12.2005 15:02
Академік Литвин, скоро і Єремеєв буде академіком, а що академік Смолій в списку є? Є. П. Толочко в списку є? Є. А насправді , як боляче дивитись коли людина працювала все життя істориком , перелопатила шалену кількість літератури, написала сотні статей і книг, так і залишається нікому непотрібна.
IP: .---
Volynyak _ 26.12.2005 14:31
dss, а при чому тут "орли" Луценка, якщо Єремеєв взяв його на поруки, внісши колосальну грошову заставу?
А взагалі, dss, цікаво виходить:так вони покидьки, але й інші не кращі, тому я голосуватиму за них. А де ж елементарне людське сумління? Зрештою, є ж ще й третій варіант - голосувати проти всіх, якщо є переконання, що всі покидьки.
IP: .---
zheka _ 26.12.2005 14:28
Я ніколи не зрозумію для чого співаки, космонавти і спортсмени у парламенті. Тому тут питання до виборця - кого вибираємо. Це до речі стосується і інших блоків
IP: 192.168.3.---
dss _ 26.12.2005 14:13
2 Volynyak.
Не знаю пана Єремеєва. Але, по-перше, знайдіть хоча б один список, де б не було одіозних фігур. По-друге, куди ж дивляться "орли Луценка" у місті Луцьку (даруйте за каламбур), якщо "всі добре знають, який хабар треба дати..."?
2 Zabara.
Звідки така впевненість? Адже для цього необхідно було б лежати поряд з мікрофоном!
IP: .---
zheka _ 26.12.2005 12:56
Взагалі то є небезпека, шо ця бандейка набере 3% - Литвин завдяки службовому становищу (зловживаючи ним ) робить усе можливе для цього. Але 3 % - це не так багато, а про спікерство Литвина можна взагалі забути у наступному парламенті
IP: .---
Zabara _ 26.12.2005 11:59
Мельниченко може й клоун, але записи на плівках таки дійсні, включаючи роль Литвина у справі Гонгадзе!
IP: 192.168.3.---
dss _ 26.12.2005 11:36
Что может изменить этот клоун Мельниченко? Не знаю, кем нужно быть, чтобы ему ещё верить.
Сторінки:
← Попередня
Наступна →