IP: 81.31.42.---
OksanaP _ 27.12.2005 18:35
Добрий вечір,шановний п.Міністре! Ми всі розуміємо,що зроблено Вами немало,але ще більше необхідно буде зробити у майбутньому.
Питання:1.Що,на Ваш погляд, Вам вдалося кардинально змінити, а що -ні?
2.Хто і що заважає Вам у Вашій роботі у напрямку зміцнення правопорядку у державі?
3.Як просувається справа із бувшим мером м.Одеси Боделаном та іншими "героями"? Чи буде дотримано принцип правової держави - рівність всіх перед законом,адже лише тоді Україна стане дійсно демократичною державою.
IP: 81.31.42.---
vslobody _ 27.12.2005 18:34
Пане Луценко!
Навіщо ви використовуєте МВС для досягнення своїх особистих політичних цілей?
Кому потрібна ця клоунада із викликом підозрюваних на допит через засоби масової інформації?
Ось ви тягали Януковича на допити по всій Україні - ну і що, Вам від цього полегшало? Чи можете ви привести будь-які практичні результати від цих "процесуальних" процедур, чи ви просто зловживаєте службовим положенням?
Як там успіхи у боротьбі з коррупцією?
Володимир.
IP: 81.31.42.---
Голик _ 27.12.2005 18:31
Юрію Віталійовичу!
З Дарницького РУ надсилаються маразматичні відписки за підписами панів полковників Телецького, Рибки, що наче мене позбавив житла весь колектив за що законодавством України відповідальності не передбачено.
Завдячуючи цим панам, службові особи АП7 КП Київпастранс скоїли підробку службових документів, зокрема наказ директора про виселення. В мене є докази про інші злочини АП7
Прошу дану справу взяти під особистий контроль.
Голик Т.В.
Київ, вул. Вереснева 12а
IP: 82.207.15.---
grey _ 27.12.2005 18:28
Уважаемый Юрий Витальевич!
На наших дорогах продолжается практика нарушений прав гражданина, конституции и просто унижение человека. Я по поводу проверок на наличие признаков алкоголя при помощи индикаторных трубок. Эти трубки реагируют даже на заболевания. А зачастую инспектора занимаются подлогом, а затем вымогательством. Особенно этим страдает ГАИ г. Горловка Донецкой обл. Как-то этот вопрос надо решать, а то ведь действительно пьяные за рулем-реальность. Заплатил и все.
IP: .---
Crimean _ 27.12.2005 18:21
Господин министр.
1) Прокомментируйте заявление г-на Симоненко про то, что г-но Бакай был этим летом в Крыму, встречался с народными депутатами. Симоненко подчёркивает, что ему это известно "достоверно". Ваши действия как министра, интересующегося по долгу службы Бакаем.
2) Когда Вы отделите власть от бизнеса, говорю это на примере Вашего ведомства, в частности, госслужбы охраны.
3) Действия структур, зарегистрированных и не очень, призывающих отделить Крым - в Вашей компетенции?
Спасибо
IP: 81.31.42.---
steals _ 27.12.2005 18:20
Питання щодо номерних знаків, ще досі продовжуть роз'їзжати зі знаком ІІ****МІ по країні, далеко ходити не треба, по моєму рідномі місту Бориспіль ще й досі їздять приближені до місцевої влади. Навіть ті люди які відбували покарання, але мають деякий вплив у місті, їздять зі знаком МІ - абсурд.
IP: 81.31.42.---
Експерт _ 27.12.2005 18:19
Пане мінисре чи не вважаєте ви саоєю поразкою те , що ситуація в МВС майже не змінилася і як ви надалі плануєте реформувати МВС ? Яку роль гратеме міліція підчас виборів ? Яку позицію займе МВс у разі повторення ситуації на минулих призедентських виборах ?
IP: 81.31.42.---
Nemesis _ 27.12.2005 18:15
Шановний пане Луценко,
Ви є яскравим представником нової влади, своєрідним "сукцесс сторі" електоральної революції. Як Ви особисто відноситесь до спроби Ваших вчорашніх однодумців перейняти найгірші риси минулої влади та ще і хизуватися тим, що вони особисто з вами знайомі та це ставить їх понад законом?
Я маю на увазі випадок коли Михайло Свистович, з яким Ви були знайомі з часів акції УБК на свойому сайті Майдан.орг.уа зізнається, що в п'яному вигляді напав на перехожих та зчинив бійку.
IP: 195.95.222.---
Ivan_c _ 27.12.2005 18:15
Меня интересует почему переписка автомобиля с одного хозяина на другого стоит около 200$ и чем больше цена на автомобиль тем больше стоит переписка когда в европе переписка стоит 10-15$ или у нас зарплатты у десять раз больше европейских.
IP: 192.168.0.---
OstapF _ 27.12.2005 18:13
Шановний п.Юрію! Ми Вас дуже любимо і поважаємо, але коли посадять Медведчука енд. Ко?
А ще коли МВС візьметься за діяльність тоталітарних сект, зокрема під патронатом п. Чернівецького та керівництвом Аделаджі ("Посольство Боже")?
IP: 192.168.0.---
OstapF _ 27.12.2005 18:13
Шановний п.Юрію! Ми Вас дуже любимо і поважаємо, але коли посадять Медведчука енд. Ко?
А ще коли МВС візьметься за діяльність тоталітарних сект, зокрема під патронатом п. Чернівецького та керівництвом Аделаджі ("Посольство Боже")?
IP: .---
Vlad_iz_Kharkova _ 27.12.2005 18:06
Юрий Витальевич, зачем в стране ОБЭП? Что он делает кроме как прессует предпринимателей? В какой стране мира еще есть такое образование?
После некоторого выжидания они занялись чем и раньше, люди не видят разницы. Вымагательство, провокации, пресс предпринимателей.
Такое впечатление, что они Вас взяли в свой круг. Вы их прикрываете революционной риторикой, они занимаются чем всегда.
IP: 212.9.249.---
wsg _ 27.12.2005 18:05
Юрію. дивлюся зараз на Вас і ніяк не можу згадати непримиренного Юрія Луценка епохи "Україна без Кучим". можливо Вам, щоб стати схожим на того Луценка потрібно поспати в палатці, декілька днів не приймати душ, чи ще чогось....?
IP: 217.66.99.---
Андрій4 _ 27.12.2005 18:03
Юрію Віталійовичу, ви зробили мужній крок, відмовившись від виборів. Але чи не пішли Ви в політичне "нікуди"? Чи зможе Мороз відстояти Вас на цій посаді і після виборів?
IP: 213.160.133.---
nash_yurko _ 27.12.2005 17:58
Ви самі пишете свій щоденник:
http://www.livejournal.com/~nash_yurko
чи вам допомагає прес-секретар Інна?
IP: 212.113.43.---
masters _ 27.12.2005 17:48
Костя, люди!
Читайте, будь-ласка, уважніше те, що пише під банером: "Ваші коментарі".
Тут ми будемо коментувати (обговорювати) бесіду з п.Луценком.
А щоб попасти на цю бесіду і ставити запитання тисніть трохи вище на "Форму для попереднього надсилання... ", а потім ще вище на "за цією адресою ").
IP: 10.206.64.---
Zoya _ 27.12.2005 17:46
Шановний пане Юрію, за що Ви так не любите пані Тимошенко? Чисто по-людськи можна зрозуміти Ваше бажання догодити в цьому Президенту, але з тієї ж самої позиції людяності і елементарної порядності Ваша поведінка по відношенню до пані Юлії є дуже неприглядною і непорядною. До речі, саме через це я розчарувалася у Вас найбільше.
IP: 85.202.203.---
КонстантинН _ 27.12.2005 17:33
Добрый день, Юрий Витальевич,
прошу Вас протянуть руку честному бизнесу и лично взять на контроль имеющиеся материалы и прекратить деятельность «коррумпированной группировки» которая «крышуемая» людьми из органов по нашей подтвержденной информации было «кинуто» ряд предприятий более чем на 6 000 000 грн., в их числе есть и государственные предприятия,дав сигнал что,милиция действительно отстаивает интересы честного,а не криминального бизнеса. Заранее Вам благодарны.
IP: 192.168.0.---
Инвестор _ 27.12.2005 17:25
Юрий Витальевич! Позитивно оцениваю Вашу деятельность в Гранях и по очистке Вашего ведомства. Но Вы находитесь в информационном вакууме. Неужели Вы не знаете, про пирамиду - МЖК "Академгородок" в г. Киеве на Святошинской площади,1. С 1992 года бесследно исчезают деньги инвесторов. Участвуют должностные лица БТИ, ГУЖЗ, прокуратуры, милиции (в том числе на уровне руководства управлений), суда. Передача 3.12 на ТРК Киев - вершина айсберга. Хочется увидеть прямой телефон для контакта на сайте pravda
IP: 10.0.---
alex-f _ 27.12.2005 17:21
Когда все-таки начнет работать Дорожная полиция? На дорогах полный беспредел а мы только и слышим о реорганизации! Неужели нет способов заставить людей РАБОТАТЬ?
IP: 81.31.42.---
TAHKICT _ 27.12.2005 17:17
Пане міністре, думаю, що якщо не Вам то вашим підлеглим відомо, що щовечора десятки стрип-клубів Києва продають сотні чи тисячі дівчат по 200 доларів на ніч.
Чи знаєте ви, що саме міліція є "дахом" для ьакої работоргівлі?
IP: .---
Алекс-Е _ 27.12.2005 17:04
Ув Юрий Витальевич!
В том виде, в котором сейчас проводится техосмотр транспорта - не что иное, как повод вытребовать взятку. Разве может гаишник проверить состояние машины, заглянув под капот? У нас в институте одна машина. Но и в этом году мы отдали 100 баксов, как впрочем, и в прошлом, что бы получить талон. Осмотр своей личной машины приходится проводить так же, иначе потеряешь три дня времени и те же деньги. Не проще ли ответственность за техсостояние возложить на владельца?
IP: 10.10.1.---
musi _ 27.12.2005 16:24
Почему бандиты не в тюрьмах. Я понимаю, что этот вопрос Вас уже задрал, но меня просто колотит, когда все они в регионах и будут в Раде. Кошмар просто.
IP: 10.103.8.---
Демянчук _ 27.12.2005 15:39
В червні 2004 року я за власним бажанням звільнився зРівненського МВ УМВС України, пропрацювавши 7 років,мені було нараховані трохи більше 1тис.грн. компенсації за невикористання мною форменого одягу.Ці гроші я до цього часу, більше 1,5 років, отримати не можу.У міському відділі мені сказали, що гроші на виплату даної компенсації їм перераховує обласне управління, в якому мені дали відповідь, що такі гроші повинні надійти з центральногоз апарату МВС України. Коли я зможу отримати свої "копійки"?
IP: 193.125.78.---
Sergii_GO _ 27.12.2005 15:30
Пане Юрію, допоможіть розібратися з безвідповідальністю місцевої міліції. Вже рік міліція не бажає розкривати справу пограбування мого майна на суму 20 тис. грн., при тому, що був впійманий підозрюваний при спробі збуту мого товару, якого відпустили мотивуючи тим, що "у нього жінка-вчителька"!!! Чи можу я подати позов на міліцію за безвідповідвлльнсть і розраховувати на відшкодуваннямого майна міліцією м. Ладижин? Чи існує якийсь конкретний термін розкриття подібних кримінальних справ? Дякую.
Сторінки:
← Попередня
Наступна →