IP: 10.10.10.---
Lysiy_Nyan _ 15.12.2005 18:28
Театр одного актера. Друзенко, ты имена, пароли, явки, ставки путать еще не начал? Бессонница не мучает? Заговариваться не начал? Тебе попустится пора бы, и не нагонять волну, а то тут нароют чего или нет, а народу твои дела известны, так что ты бы поакуратней. Тех кто не совсем в курсе смею заверить что большинство злостных постов Геня налабал - большой трудяга-человек. Вот же ж лайно не тонет.
IP: 10.0.2.---
фрілансе _ 14.12.2005 13:28
Kotia 08.12.05 16:32
Панове Ющенко, Головатий, Луценко!
Розберіться будь-ласка!!!!!!!!! з повною компенсацією і виграєте вибори - покажіть, що не тільки Ваші руки а і друзі не крадуть. Ото було би сміху ...
IP: 10.0.2.---
фрілансе _ 14.12.2005 12:59
Під суд головатого він нічого не вартий в додаток психічно неврівноважений. (будь яка його публічність) цікаво як европейці його сприймали напевно адекватною. Нічого в МЮ незроюлено путьовогою дер. вик. - служба корупція. відсутній нормальний європейсткий закон про неї. Навіть в своєму відомстві неспроможний привести закони до відповідності не тільки Європі а і здоровому глузду.
IP: 85.202.168.---
007 _ 11.12.2005 00:46
sovist 08.12.05 09:32
"..лідери демократії сплять і не знають, що роблять їх підлеглі..."
Головатый-"лидер демократии"? Вдумайся в написанное тобой словосочетание и сам ощути всю его придурковатость.Ты дурачек?Хто спит:Головатый?Да он не то что,не спит-он каждый день недоедает:все мучается от того,что не знает,как бы украсть хоть немного больше того,что удается ему сейчас.Он давно не по 300 000$ за подряд ворует:одна только реализация конфиската столько человек сделала мультимиллионерами...
IP: 85.202.178.---
Argo _ 08.12.2005 22:54
Подивіться, як тільки наш істеблішмент став більш-менш україномовним, то нікому навіть на думку не спало назвати нове утворення "Співтовариством демократичного вибору" - абсолютно природно його нарекли "Спільнотою". Те, як термін "Європейська Спільнота" без жодного адмінтиску та примусу посунув "Європейське Співтовариство" в ЗМІ - ще одне яскраве свідчення безперспективності гвалтування мови - вона, наче трава, проростає крізь мертвонароджений бюрократичний суржик...
IP: 85.202.178.---
Argo _ 08.12.2005 22:48
Далі з подачі українських дипломатів, що знають англійську краще за українську, а тому навіть назву Конвенції про захист прав людини та основних свобод не змогли як слід перекласти, неприроднє для української мови "Співтовариство" з'явилося в геть неоковирному українському тексті Угоди про партнерство і співробітництво від 14.06.1994, а звідти поширилося по інших офіційних документах. Але ж це не виправдовує подальше вживання лексично безглуздого терміну, калькованого з російської терміну...
IP: 85.202.178.---
Argo _ 08.12.2005 22:37
Про "Лексуси" та про те, хто скільки вкрав, читати нудно. А от про переклади є дещо цікаве. По-перше, Представництво ЄК аж ніяк не може бути законодавцем мод в українській термінології. Та воно на це й не претендує, чесно декларуючи, що користується тією термінологією, якою послуговуються українські officials. Хтось з українського МЗС, вишколений на російськомовних підручниках, у першій половині 90-х вперше вжив термін "Європейське Співтовариство", скалькувавши його з російського "Сообщество"..
IP: 10.2.12.---
сміх _ 08.12.2005 20:04
:))) Сміх і гріх! А чи знаєте ви, що її лексус про який ви так чудово описуєте був придбаний далеко до того, як Департамент зареєстрували? А те, що це означає, що не має юридичної особи тому і не має можливості розпоряджатися деж коштами?????
IP: 85.202.136.---
IvanP _ 08.12.2005 19:51
Ребята какую то глупость вы пишете. А где вы видели честный КАПИТАЛИЗМ? Система везде одна, а что удивляться. В ФРГовии Х. Коля после ухода судить хотели за воровство, а кто судить то будет? Может народ? Так плевать он хотел. Может наркоман и алкоголик в США лучше? Или где? Система такая.
IP: 192.168.112.---
Tanja _ 08.12.2005 17:17
Якась фігня повна, жодного достойного аргументу. І взагалі для дірнів, які не здатні аналізувати і думати. Якщо критикуєш потрудись обгрунтовувати і робити причинно-наслідкові висновки.
IP: 195.138.81.---
Kotia _ 08.12.2005 16:32
Панове Ющенко, Головатий, Луценко!
Розберіться будь-ласка!!!!!!!!!
IP: 10.10.10.---
Tiarn _ 08.12.2005 15:25
Какие-то левые отмазки про козни Друзенко...ничего, что этот самый Друзенко уже года полтора, как не имеет никакого отношения ни к центру, ни, тем более не имел отношения к новому департаменту?
И вот пани Зеркаль (нынешний директор) никогда не отличалась ни чистопротностью, ни профессионализмом. И ее новенький "Лексус", который никак не купишь на з/п даже высокопоставленного чинуши - прямое подтверждение правоты автора. Даешь декларацио о доходов Зеркаль! ;)
IP: 10.0.1.---
дедугАН _ 08.12.2005 12:46
Правоохранительные органы смотрят в закон. И хоть все понимают, что это лавочка, тендер проведен в полном соответствии с "Закупівля товарів, робіт та послуг...." Такие у нас законы, господа-товарищи!
IP: 82.144.218.---
PYO _ 08.12.2005 12:21
Контракти на держ. закупівлю братам, сестрам і взагалі родичам. Кланова держава. Це куди прагне і ведене нас наша влада. Куди дивляться наші правохоронні органи - чи може вони теж корумповані???!!!!
IP: 195.137.232.---
sovist _ 08.12.2005 09:32
Такі суми.... на СПД.... Невже 10 перекладачів, які є у СПД можуть справитися із такими обсягами. Ще й торги з обмеженою участю.... Пахне зловживаннями і криміналом...
Як цим зуміють скористатися ті, хто не любить Головатого, що він такий принциповий і проти корупції, а у себе під носом такого не побачив. Ось так "херяться" помаранчеві ідеали на нижчих щаблях влади. Ось так лідери демократії сплять і не знають, що роблять їх підлеглі.
IP: 80.255.74.---
Ventu _ 07.12.2005 23:57
1. Автор правильно порушує питання ким би він не був. Аспірантом, Друзенком чи іншим з кола "тусовки". Однак наїзди на СП не є доречними. Тут скоріше на пані Зеркаль. Та невже ж він думає, що зможе наїхати на Директора Департаменту? Сумніваюсь... Проти новенького джипа "Лексус" на якому вона їздить (напевно переклади робила по 10 стор. на добу) не попреш.
IP: .---
BPst _ 07.12.2005 23:50
Щодо "Спільноти" і сайту Представництва Європейської Комісії: в деяких документах Представництва Європейської Комісії wider Europe перекладали як "розширена Європа". Що свідчить про повне нерозуміння своєї ж концепції. А все тому, що переклади для Представництва роблять підрядники, і у самого Представництва немає окремої служби, яка би моніторила переклади її текстів. Так що озиратися на сайт я б не радив.
А Спільнота і Співтовариство є термінами, що паралельно існують уже кілька років.
IP: 217.27.158.---
Грязеслив _ 07.12.2005 23:17
начнем с самого начала. я лишь наблюдатель, но могу сказать что этот грязеслив начался именно после того как "уважаемого" Друзенко уволили, а точнее сказать вышвырнули перед этим изрядно потоскав по уже упомянутым органам, и лишь благодоря случайности, или все таки огромным деньгам так и не попал в камеру.так что о причастии вышеупомянутого "товарища" к написанию данной статейки даже не возникает сомнений. к тому же в поисковике набрав фамилию автора можно найти статьи его интервью с Друзенко
IP: .---
ulia _ 07.12.2005 20:28
а я так любила Головатого.. Ше 3 місяці назад.. тепер, вже навіть скучаю за Зваричем (той хоч інтерв*ю давав..:)
Сергій Петрович, ай-ай-ай.. :(
IP: 82.144.214.---
PPyatochkin _ 07.12.2005 19:29
Це все дурниці. Той центр, сайтом якого так захоплюється автор - бовдури і займалися повним маразмом. І зараз ситуація не краща.
IP: 192.168.81.---
НПрк _ 07.12.2005 18:31
Слабаки, непрофессионалы. Надо уметь решать свои вопросы через открытые торги.
IP: 195.78.58.---
Roker _ 07.12.2005 17:50
Самое время Луценко и КРУ поинтересоваться личностями ЧПшников и их связями с руководством. А если до 30 января на сайте не появятся переводы, то закрыть Головатого в КПЗ и не выпускать, пока сам все не переведет. Наказание адекватное, хоть и мягкое.
IP: 193.239.254.---
Haggard _ 07.12.2005 17:23
Супер!! Так их засранцев, дерибанящих за откат государственные деньги! :) А так как статья имеет все признаки содержания информации о преступлении (невыполнение требования закона о госзакупках), то можно интересоваться у ГПУ или МВД о возбуждении уголовного дела! :))
IP: 192.168.1.---
Denn _ 07.12.2005 17:17
Не знаю, правда или нет то, что написано в статтье (если просто "взять логику" и калькулятор, то, наверное, правда) НО рекламу сайту сделали очень хорошую, давно хотел прочитать правильные законы.
IP: 195.137.232.---
mda _ 07.12.2005 16:22
Як мінімум гадаю, що автор та пан Г.Д. добре знайомі
Сторінки:
← Попередня
Наступна →