Текст угоди між "Нафтогазом" і "Газпромом"

43 перегляди
441
www.ПРАВДА.com.ua, для УП
Четвер, 5 січня 2006, 18:40

Юлія Тимошенко на прес-конференції в четвер оприлюднила копію договору, укладеного в середу зранку "Нафтогазом України" і російським "Газпромом".

"Українська правда" публікує текст цієї угоди повністю.


Угода про врегулювання відносин в газовій сфері

м. Москва 04 січня 2006 р.

Відкрите акціонерне товариство "Газпром" (Російська Федерація), іменоване надалі Газпром, в особі Голови Правління О.Б.Міллера, діючого на підставі Статуту, з одного боку,

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" (Україна), іменована надалі Нафтогаз України, в особі Голови Правління О.Г.Івченка, який діє на підставі Статуту, з іншого боку,

А також Компанія "РосУкрЕнерго" (Швейцарія), іменована надалі РосУкрЕнерго, в особі Виконавчих директорів О.А.Пальчикова і К.А.Чуйченка, які діють на підставі Установчого договору,

іменовані разом Сторони,

прагнучи на взаємовигідній основі врегулювати взаємні відносини в газовій сфері, уклали дану Угоду, домовившись про наступне:

1. В галузі забезпечення транзиту природного газу, що належить Газпрому (ТОВ "Газекспорт") і РосУкрЕнерго, через територію України і Російської Федерації Сторони погодили на термін до 01.01.2011 року ставку плати за транзит у розмірі 1,60 доларів США за 1000 куб. м на 100 км. відстані.

2. В галузі поставок природного газу в Україну Сторони погоджують як постачальника компанію РосУкрЕнерго. З 01 січня 2006 р. Газпром не здійснює поставку російського природного газу в Україну, а Нафтогаз України не експортує з території України природний газ, що надійшов з Російської Федерації.

3. Для реалізації на внутрішньому ринку України природного газу, що надходить з території Російської Федерації, Нафтогаз України і РосУкрЕнерго в максимально короткі терміни, не пізніше за 01.02.06 р., створять спільне підприємство, статутний капітал якого буде сформований шляхом внесення грошових коштів та інших активів.

4. Сторони укладуть відповідні договори/контракти (забезпечать укладання відповідних договорів/контрактів) з метою формування, починаючи з 01 січня 2006 р., річного товарного балансу газу компанії РосУкрЕнерго в наступних обсягах:

Із закупівлі:

- 41 млрд. куб. м туркменського газу, що підлягає закупівлі у ТОВ "Газекспорт" і Нафтогаз України в обсягах, що є в їх розпорядженні;

- до 7 млрд. куб. м узбецького газу, що підлягає закупівлі у ТОВ "Газекспорт" з метою, зокрема, свопіювання з поставками газу в Закавказзі;

- до 8 млрд. куб. м казахського газу, що підлягає закупівлі у ТОВ "Газекспорт" з метою, зокрема, свопіювання з поставками газу в Закавказзі;

- до 17 млрд. куб. м російського газу, що підлягає закупівлі у ВАТ "Газпром" за ціною, що визначається за формулою, виходячи з базисної ціни газу (Ро=230 дол. США за 1000 куб. м).

З продажу:

У 2006 році – 34 млрд. куб. м газу, що підлягає продажу за ціною 95 дол. США за 1000 куб.м газу, що діє в першому півріччі 2006 р., створеному відповідно до п.3 дійсної Угоди спільному підприємству (зі створення спільного підприємства, до 01.02.06 продається Нафтогазу) для подальшої реалізації на внутрішньому ринку України без права його реекспорту;

з 2007 р. – до 58 млрд. куб. м газу, що підлягає продажу створеному відповідно до п.3 даної Угоди спільному підприємству для подальшої реалізації на внутрішньому ринку України без права його реекспорту;

15 млрд. куб. м газу, що підлягає спрямуванню на експорт за спільними з ТОВ "Газекспорт" програмами.

5. Ставка плати за транзит і ціна природного газу, визначені в даній Угоді, можуть змінюватися лише за взаємним погодженням Сторін.

Адреси Сторін:

ВАТ "Газпром": 117997, Росія, м.Москва, ул.Намьоткіна, д.16

НАК "Нафтогаз України": 01001, Україна, м. Київ, вул. Б.Хмельницького, д.6

Компанія "РосУкрЕнерго АГ": Швейцарія, м. Цуг, Банхофштрассе, д.7

За ВАТ "Газпром" О.Б.Міллер

За НАК "Нафтогаз України" О.Г.Івченко

За компанію "РосУкрЕнерго" О.А.Пальчиков, К.А.Чуйченко.


Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 212.1.113.---Олександр_Олексійович..
Стало журналистским штампом называть Россию "старшим братом". А ведь, на самом деле, старший - не тот, кто большой, а тот, кто старше исторически. Так что Назар правильно возраст братьев определил.
Только надо ли географическое название "россия" с малой буквы писать. Как бы мы не относились к Золотой Орде, Третьему Рейху или Российской Империи, а нормы языка, даже ради них, не стоит игнорировать.
IP: 194.44.32.---Тіма..
Цілком згідний із тобою Krl. Однак відносно Івченка, то не собак на нього вішати, а його треба вішати. Він агент КДБ, а не націоналіст.
IP: 62.244.21.---Krl..
Івченко - потерпіла особа, не варто вішати всіх собак на нього, йому сказали - "Їдь шановний і без газу не вертайся", він так і зробив. Зрозуміло, що схема з газом направлена на поневолення України і на перехід влади до Януковича (ставленика Росії). От як не виберемо Януковича, так і газ з другого піврічча буде по 230, і всій економіці - повний стабілізець. Але невже Ми Українці не подолаємо кризу, невже в нас не залишилось і каплі гідності, невже не хочемо незалежності. Голосуймо по совісті !
IP: 213.130.19.---HA3AP..
на мою думку політика росії починаючи з 1998 року щодо України набула нездорової тенденції.Щоразу коли Ураїна робила крок від росії це супроводжувалось позачерговим конфліктом.Чому молодший брат так болісно реагує на прояви незалежності старшого?можливо треба дивитись в корінь?Можливо ми не все ще поділи між собою?Може ми історію поділити не змогли???
IP: 85.202.221.---ЛВІ..
Думаю не треба нервувати.Яке там СП створять для продажу газу
на Україну-буде видно.Про транзитні трубопроводи в папірцях ні слова,а якісь активи...Єхануров і К грали партію з Путіним картами які кинула стара (Кучмастого і Януковича) команда.Газ у Туркмен купили а качати його неможна бо Росіяни викупили можливість таку по дорозі до України.За це Проффесорам і великім спецам окрема подяка.
Усі коментарі
Говоримо про економіку, думаємо про політику: з чим Лукашенко приїхав до Києва
Люди, які грають в ігри і заробляють на цьому
Ціна володіння: як вибрати житло, щоб не переплатити через 10 років
"Мене не посадять, боятися нема чого". Влада Білорусі не вважає бойовиків "ЛДНР" злочинцями
Усі публікації