IP: 10.12.0.---
RSh _ 09.03.2006 10:06
Для gloom!!!
Шановний, я не вважаю себе БАРАНОМ, БАРАНАМИ нас зробила влада - от що крнкретно Ви можете змінити в житті держави? - Думаю не так багато - всі підкоряються необхідності, бо треба якось виживати-жити, утримувати сім*ю, родину, і т.д.
Людям при владі байдуже все, що не стосується їх особисто-безпосередньо, для всіх процесів у державі є Закони, яких вони, в основному, не дотримуються!!!
Європа нас не чекає, бо НІХТО І НІЩО з таким підходом до житя!!!
IP: 193.201.83.---
Alexander_II _ 07.03.2006 14:47
2 ukrreferat
«…у всіх цих утвореннях Україна буде мати досить незручне посадочне місце: або в економ-класі, або й у багажному відділенні, хоча платити доведеться як за бізнес-клас. Резон?»
Тут з вами важко не погодитись. Але, розвивайте думку далі – що ви пропонуєте?
IP: 193.201.83.---
Alexander_II _ 07.03.2006 14:38
2 luka (06.03.06 16:56)
Лаконічно, просто й переконливо. Респект!
На жаль, розумних коментів і на «Укрправді» мало (десь, в середньому, один із сорока), а на інших сайтах – і того менше. І дуже шкода, що вони губляться серед різного пустозвонства. Ми у своїй більшості звикли слухати самих себе, тому на наших чатах як на східному базарі – усі говорять і ніхто не слухає (варіант: усі пишуть і ніхто не читає), а головне – мало хто думає.
Пишіть ще.
IP: 10.3.1.---
АндрійАА _ 07.03.2006 14:28
Чому вступати Україні в НАТО? Почитайте статут НАТО, які вимоги ставляться до країн-учасників НАТО і як захищаються країни-учасники НАТО вразі нападу на них. Буде Україна в НАТО - не буде в нас таких інцидентів зі сторони Росії, як конфлікт на о.Тузла, свавілля моряків ЧФ РФ, явно ворожі заяви російських політиків, щодо України і т.д.; зі сторони Румунії відпадуть зразу територіальні претензії до України. Україна стане сильною у військовому питання державою, на яку зазіхнути ніхто не наважиться.
IP: 10.0.11.---
Gon _ 07.03.2006 14:16
У нас большинство людей против НАТО, только потому, что они не осведомлены о том что это за организация.
Нужно начать с просветительской деятельности, а потом уже подсчитывать кто за кто против.
IP: 10.0.11.---
Teti _ 07.03.2006 13:52
ут почитаешь коменты, так в ужас приходишь.
Одни баранами себя считают, другие топиться собираются.
Люди не все так плохо.
По-моему в НАТО нужно вступатьт хотябы потому, чтобы нас начали серьезно воспринимать в мире. Пусть это будет тяжело и затратно. Но ведь формирование имиджа - самое трудоемкое занятие.
IP: 10.0.11.---
Tip _ 07.03.2006 13:47
Коаліція "Нашої України"-Регіонів призведе до відкладення рішення НАТО запросити Україну до Плану дій. Це означатиме, що Україна проґавить можливість потрапити до третьої хвилі розширення НАТО у 2008 році.
Вот такие выводы!
Регионалов вообще никто не уважает.
Нафига за них голосовать.
IP: 10.0.11.---
Аццкий _ 07.03.2006 13:11
alexey:
Прочитай статью, там написано что даст членство в НАТО.
IP: 80.92.226.---
alexey _ 07.03.2006 12:22
Почему вылез этот вопрос с НАТО, хотя в предвыборной компании звучал тезис о вступлении в ЕС. А складывается впечатление, что между этими понятиями постепенно ставят знак равенства.
Вот хоть убейте меня не пойму, что даст Украине членство в НАТО?
Только серьёзно, без политического безаргументного гонева...
IP: 192.168.1.---
JVC _ 07.03.2006 12:04
2 SEMEN
"Країною РЕАЛЬНО керує Порошенко, реальний "Распутін""
Ты наверное страны перепутал...
Это в России исторически - Распутин, два Путин ...
IP: 10.0.11.---
gloom _ 07.03.2006 11:54
RSh:
"бо ми НАРОД - ЗАЛЯКАНИЙ БАРАН!"
Ну если вы себя бараном считаете - ваше право, только за всех ненадо расписыватся.
Я себя "ЗАЛЯКАНИМ БАРАНОМ" не считаю. А вот с таким отношением к народу, только топится идти, а не в европу.
IP: 10.0.11.---
gloom _ 07.03.2006 11:49
ukrreferat:
Когда Украина войдет в ЕС у нас появятся новые возможности в торговле и оцениватся будет и труд и товары по европейским стандартам, неспорю, может и не так как немецкие, но всетаки выше чем сейчас, а это плюс развития экономики. Да и возможностей будет больше.
IP: .---
ukrreferat _ 07.03.2006 10:10
Аналітик ukrreferat.com
- Можна довго сперечатися: входити, не входити... До НАТО, до єдиного економпростору Росії, Білої Росії та Казахстану, до ЄС... Зрозуміло на 100% одне: у всіх цих утвореннях Україна буде мати досить незручне посадочне місце: або в економ-класі, або й у багажному відділенні, хоча платити доведеться як за бізнес-клас. Резон?
IP: 10.12.0.---
RSh _ 07.03.2006 09:56
Для SEMEN:
Згоден з Вами, шановний, в цілому! Та не згоден з моральним обличчям Ю. Тимошенко - вона жінка розумна, проте не змогла змусити себе йти до кінця сама - а це важливо, бо народ, всетаки, могутня сила, якщо його об*єднати! Чому вона пристала до таких, не хочу ображати, виблюдків як Жеваго, Губський, Хмельницький - це білье ніж принизливо для мене як громадянина і людини взагалі!
Як не крути, а від усіх смердить, і виходу немає, бо ми НАРОД - ЗАЛЯКАНИЙ БАРАН!
ДЕ ЧЕСТЬ І ГІДНІСТЬ???
IP: 10.12.0.---
RSh _ 07.03.2006 09:41
ДО АВТОРА:
Шановний пане професоре, чи не здається Вам, що тема НАТО, вступу в ЄС, СОТ - пусті балачки на високому рівні.
1. ніхто не хоче бачити Україну повноправним членом в вищезгаданих структурах не тільки через слабку економіку і незовсім зрозумілий курс зовнішньополітичної інтеграції, а через продажність її високопосадовців, яких можна купити грошами чи завербувати, в тому числі і ВАС!
2.Сьогодні є дві Наддержави-США і Росія, які бояться Індії та Китаю. Доля ЄС - така ж як і СРСР!
IP: 213.159.243.---
Gregory _ 07.03.2006 03:07
Когда говорят "української еліти" - не понимаешь о чем идет речь.
А если рекбус вначале, то и читать дальше нет смысла.
Українська еліта, к сожалению, ничего не решает, а решают воры от новой влады и прохиндеи от старой. Всю эту кодлу владой назвать - язык не слушается.
IP: 193.227.208.---
Yurij _ 07.03.2006 00:45
Нашей Украине деваться некуда - ей надо соединяться с Регионами. С Юлькой она соединиться не может, так как её требование - кресло премьера, а от такой перспективы у Ющенко ("прыщавого" по Тимошенко) наверно волосы дыбом встают. Другой вопрос - захочет ли этого объединения Партия Регионов? В любом случае, в парламент пройдёт больше анти-НАТО, чем про-НАТО и это позволяет надеяться, что украинская кровь не будет орошать пустыни Ирана, Ирака и т.д.
IP: 10.2.0.---
sanityness _ 06.03.2006 23:10
Шановні це не відноситься до теми але недавно Давидович ЦВК заявив що не вистачає 12000 виборчих урн (це біля 1 млн. доларів) а власне він мав забезпечити збереження. Чи Ви находити то що він має компенсувати це, але він настільки впевнений що його не покарають що регочеться. Що це за держава. Може замість виборів зробити такій державі розгін. І помаранч їм не допоможе. Голосуйте за об’єднання “ Свобода” справжні герої
IP: 195.245.112.---
Olexiy-ua _ 06.03.2006 22:32
to SEMEN
1. З нафтопродуктами це вже давно так було, дуже давно - в нас тыльки 1 нафтопереробний завод, та й той найменший з усіх що знаходяться в Україні
2. Це взагалі дуже заплутана схема, хоча згоден, що деякий осад залишився..
3. А от тут, я сам хімік, можу не погодитись - ми повністю на 100% залежимо від Росії, вона виробляє топливо і забирає його на переробку і диктує свої умови... а в нас є все для власного замкненого ядерного циклу.. І тільки підняли цю тему так відразу який галос..
IP: 195.245.112.---
Olexiy-ua _ 06.03.2006 22:24
1
IP: 85.202.231.---
SEMEN _ 06.03.2006 19:24
Правління над Україною "Любих Друзів" Пора закінчувати.
Бо їхне продажне правління доведе Україну до повного колапса економіки держави з передачою власності підприємст в руки Росії.
Базовою е економіці України галузь енергетичну була передана в руки Росії (за оплату), а саме;
1. Постачання, переробка і дистрибуція нафти і нафтопродуктів в Україні.
2. Постачання і дистрибуція газу в Україні.
3. Постачання палива для Українських АЕС з вчорашнього дня дорожче в 1,6 раза.
ЗРАДА ПОВНА.
IP: .---
GREEK _ 06.03.2006 18:30
Текст повідомлення набирайте тут
IP: 217.27.145.---
Olijnyk _ 06.03.2006 18:02
Santiago 06.03.06 17:12
Можете ще зауважити Текілі, що "власноруч" робляться хіба колобки та снігуроньки, а неказкові діти дещо інакше.
Люди, вибачте, ніколи мною така похабень не писалася, але дуже вже нудно, коли деякі із розумним виглядом верзуть дурниці (це вже не про тую кумедну фразу)
IP: 10.0.11.---
Flare _ 06.03.2006 17:43
SEMEN, вот если Тимошенко станет страной управлять то вам помоему только и останется что застрелиться(как вам и порекомендовали)... Да и еще многим...
но лучше чтоб этого небыло
IP: 195.24.157.---
root _ 06.03.2006 17:40
SEMEN
"В цьому випадку буду знати точно що країною керує Тимошенко"
Та Боже збав такого, нехай краще "Порошенко, реальний "Распутін", як ви сказали :-)
IP: 62.221.32.---
alex23 _ 06.03.2006 17:40
2 SEMEN
Согласен 100%.
Причем Порошенко уже давно понял, что в Украине можно абсолютно все. Главное - понаглее, хамовитее. Ушлый, циничный тип. В книжке "Убить Юлю" стопудово вырисован таким, как есть.
IP: 85.202.231.---
SEMEN _ 06.03.2006 17:38
В ROOT,
не хвилюйся.
Особисто я буду голосувати за Юлію Тимошенко.
В цьому випадку буду знати точно що країною керує Тимошенко, що то НЕ ШИРМА (Ющенко) в руках Третьякова і Порошенка (російських лоббістів).
Слава Україні!
IP: 10.0.11.---
саметой _ 06.03.2006 17:35
SEMEN, Звідки такий "РОЗУМАКА"?
Підтримую, root.
IP: 195.24.157.---
root _ 06.03.2006 17:32
SEMEN
Застрелися
Сторінки:
← Попередня
Наступна →