IP: 213.179.232.---
олев _ 12.03.2006 12:00
Сумно від того, що організатори акції всілися в міністерські та парламенські крісла, а рядові "бійці" влетіли за грати. Хоча сама думка, захоплювати парламент країни - повне "чудачество" на літеру "М".
IP: 85.202.112.---
Arizon _ 10.03.2006 19:21
в черговий раз переконуєшся, наскільки Україна відстала на цивілізаційному шляху свого розвитку від західних демократій Європи. Починаючи від 1991 року ми стали свідками і учасниками „номенклатурного цирку” на українських теренах, коли одні дійові політичні особи під час чергових виборів замінюються іншими, висуваються, нібито „нові” лозунги і ідеї, а ціль українських зверхників залишається єдина. Побільше урвати для себе від колишнього державного майна, знищити конкурентів з неноменклатурного к
IP: .---
Бойчук _ 10.03.2006 18:47
"І мене дивують люди, які брали участь в "УбК", а потім голосували за Ющенка, який називав їх фашистами, Кучму – батьком, а Кравченка – офіцером честі".
Чемерис в своєму репертуарі, як мала капризна дитина. Я теж був злий на Ющенка після його заяв, але хіба у 2004 році був інший вибір, якщо не рахувати Мороза з його 6% рейтингу? Можна було не голосувати взагалі, як чистоплюй Чемерис, чим полегшувати завдяння Януковичу і сприяти консервації системи, проти якої боролися, ще на десяток років.
IP: 217.9.7.---
впертий _ 10.03.2006 18:13
Голубі сизі, а чи не здається вам ота акція УБК трохи того... фашистською?
Премьєр міністр Ющенко В.А. підписав про це відповідний документ, разом з батьком Кучмою та Плющем.
http://oglyadach.com/news/2006/3/9/71815.htm
Чи ви не підримуєте Віктора Андрійовича?
Тоді ГАНЬБА вам ? Чи може йому?
IP: 10.0.11.---
Гришко _ 10.03.2006 17:33
Alifer:
"Если бы тогда небыло провокаторов, таких как Шкиль, может и небыло бы стычек."
На ошибках учатся...
Вот видите, на майдане народ научился не поддаватся на провокации и получилось очень хорошо
IP: 10.0.11.---
Alifer _ 10.03.2006 17:21
Гришко
Если бы тогда небыло провокаторов, таких как Шкиль, может и небыло бы стычек.
Тимошенко на майдане тоже попыталась спровоцировать людей на штурм АП. Народ умнее оказался.
Слава народу Украины!
IP: 10.0.11.---
Гришко _ 10.03.2006 16:42
Alifer, то что повстали - это хорошо, а вот силовой метод... вот на майдане никто силу не применил и привело это к отличным результатам, а УБК только и привело к тому что людей посадили, хоть конечно и дело свое выполнило - дало толчок народу, можно сказать глаза открыло... Вобщем я против силовых методов, но ребята молодцы всеравно. Слава!!
IP: 10.0.11.---
Alifer _ 10.03.2006 16:33
Дійсно в Україні чудові люди. Змогли в свій час повстати.
Політики тут не дочого. Їм пощастило, що в Україні такі активні люди.
Слава народу України!
IP: 10.0.11.---
Gon _ 10.03.2006 15:59
Не стоит преувеличивать и уменьшать заслуги участников акции УБК. Это было позитивное явление. Только не понятно, почему некоторые политики считают, что это только их собственная заслуга. Ну вобщем как всегда, сплошные спекуляции.
IP: 10.0.11.---
ТХТ _ 10.03.2006 15:52
То Flare
Один хр...н!
IP: 10.0.11.---
gloom _ 10.03.2006 15:44
Flare, ну да, это скорее их стезя... они такой бизнес Юле не отдадут :)
IP: 10.0.11.---
Flare _ 10.03.2006 15:42
ТХТ, такое скорее свойственно для ПР, чем для Юли...
IP: 10.0.11.---
ТХТ _ 10.03.2006 15:28
Да, вписала бы Тимошенко в предвыборную програму лигализацию проституции и барделей - добавила бы себе в рейтинг пару %.
IP: 10.0.11.---
gloom _ 10.03.2006 15:26
Карпик, еще оружие... хотя на мой взгляд проституция ей бы подошла больше, опыт в политике есть :)
IP: 10.0.11.---
Карпик _ 10.03.2006 15:23
Может Юльке пора заняться наркотиками или проституцией, ну на крайняк ритуальными услугами (говорят очень прибыльный бизнес). С газом пролетает. Закрыта тема.
IP: 10.0.11.---
Генри _ 10.03.2006 15:20
То koi
А что ей рассказывать о прошлом, там ведь только всплывают такие фамилии, как Кучма, Лазаренко, Могилевич и прочие "донецкие" лица.
IP: 10.0.11.---
СМИтт _ 10.03.2006 15:18
koi, она бы рассказывала что ее пытались посадить, но у них ничего не вышло... Юля умеет любую ситуацию поставить на пользу себе, а ее поклонники за это ее боготворят, хоть и не понимают какие у нее цели в действительности.
IP: 10.0.11.---
koi _ 10.03.2006 15:15
А представте, если бы Тимошенко не отсидела в СИЗО что бы она теперь могла говорить о своем прошлом. Только то, что была газовой принцессой. А так героиня...
IP: 10.0.11.---
СМИтт _ 10.03.2006 15:08
ТХТ, ага, она так всегда расказывает...
IP: 10.0.11.---
ДОРА _ 10.03.2006 14:56
ГАНЬБА ТИМОШЕНКО!
IP: 10.0.11.---
ТХТ _ 10.03.2006 14:46
То Хомич
Бедненькая ЮЛЯ, отсидела в СИЗО. А народу рассказывает, что за благое дело, что боролась против Кучмы.
IP: 10.0.11.---
Хомич _ 10.03.2006 14:40
ДОРА
А тем, что стала неугодна Кучме по причине собственной афёры. Не понравилась её инициатива по передаче в концессию России системы газопроводов Украине. Вот и открыл Кучма против Юли уголовное дело.
IP: 10.0.11.---
ДОРА _ 10.03.2006 14:35
Дійсно, а яким боком причетна Тимошенка до цих перетворень та до акції "УБК"?
IP: 10.0.11.---
Карпик _ 10.03.2006 14:31
Тяжкий шлях демократії, але ми з нашим президентом вже не звернемо з нього.
IP: 10.0.11.---
Джин _ 10.03.2006 14:30
Чим ближче вибори, тим більше сміття висапається з вус Юліних собаків на Президента. І після цього вона ще каже, що завжди була за ньго і буде далі підтримувати... Скільки лицемірства.
Хлопці є порада вам, ві хочаб ніки змінюйте. А краще зтулить ваши пельки, бо такою людиною, як Ющенко вам ністати ніколи!
IP: 10.0.11.---
koi _ 10.03.2006 14:08
Лишається багато питань, але не потрібно зациклюватись.
Президент робить все можливе для токо, щоб створити нове обличча влади і нову країну.
IP: 10.0.11.---
ДОРА _ 10.03.2006 14:04
RSh
Почуття Волі, перш за все, повинно бути в кожного всередині - воно не продається.
IP: 10.0.11.---
Alifer _ 10.03.2006 13:58
Мені здаеться, що та акція була лише початком великого демократичного шляху України.
Це був дійсно прорив у свідомості.
Чому зараз навколо цього стільки спекуляцій?
IP: 217.9.7.---
впертий _ 10.03.2006 13:38
gorenie 10.03.06 12:58
... А вот представьте что щас указом президента все тогдашнии учасники амнистированы...
помоему Луценко ясно сказал - кто хотел - давно опротестовал то решение суда
--
Поинтересуйся что означает понятие амнистии и что означает "опротестовать решение суда".
Луценко не имеет юридического образования, и слова этого в.о министра я тебе не рекомендую воспринимать иначе, как юридическую некомпетентность.
Разберись лучше сам. И правильно проголосуй на выборах.
IP: 213.160.128.---
gorenie _ 10.03.2006 12:58
впертий
Учасник
... А вот представьте что щас указом президента все тогдашнии учасники амнистированы... что кричит оппозиция?? Что это зделано НЕЗАКОННО!! Что Президент использует свою Власть НЕЗАКОННО!! что у нас КУЧМИЗМ!!... и вы сами... первыми... забрасываете его гнилыми помидорами... с криками - НЕХОТИМ КУЧМУ!!
А попробуй сделать все это в рамках закона...
помоему Луценко ясно сказал - кто хотел - давно опротестовал то решение суда
а кто не хотел - щас возмущаются громко....
IP: 217.9.7.---
впертий _ 10.03.2006 12:00
Учасник 10.03.06 10:58
От дійсно запитання до всіх прихильників нині діючого Президента: Чому?
1. Заблокована справа Гонгадзе
2. Не реабілітовані учасники подій 9.03.2001
Для цього не треба ані грошей, ані адмінрсурсу. Просто воля Президента. Де вона, його воля? Хто мені скаже?
---
А от чому (цитата з статті):
"І мене дивують люди, які брали участь в "УбК", а потім голосували за Ющенка, який називав їх фашистами, Кучму – батьком, а Кравченка – офіцером честі"
Він не змінився.
IP: .---
Учасник _ 10.03.2006 11:29
Знаєте, шановні до якого я висновку прийшов. Історія таки повторюється. Згадайте Гетьмана Скоропадського. Такий же шароварник як і наш Ющенко. В той час коли німецькі і московські клешні дерли Україну він проводив культурно-мистецькі заходи для вибраних. Що з того вийшло знаємо дуже добре. Але принаймі Скоропадський щось зробив в арт-плані. Скажіть що помінялося при Ющенку: може книга, чи кіно. Повний занепад бібліотечної системи, народних промислів, дитячих мистецьких гуртків. Одні декларації.
IP: .---
Учасник _ 10.03.2006 11:24
Я з кожним разом з нетерпінням чекаю виступу Президента з надією почути щось конкретне хоч по одному питанню яке було розпочате з "а" і закінчене на "я". Нічого не чую. Лише "неймовірний шанс", "незбагенні перспективи", "вибір Майдану". Він нікчема, разом з людьми які його оточують. Я не кращою думки і про Тимошенко, але треба віддати їй належне - вона боєць. ПР залишається тільки спостерігати і єхидно посміхатися з цих хапуг-недоучок, які в жодній передачі не можуть Янику довести його гнилість.
IP: 10.12.0.---
RSh _ 10.03.2006 11:13
ДЛЯ УЧАСНИКА!
Слушне запитання!
Долзвольте відповісти Вам за Президента, бо від нього вже, мабуть, не отримаємо відповіді:
- продана ВОЛЯ, як особиста так і національна, трохи "любим друзям", трохи "спонсорам" з різних держав, та й чи була вона взагалі...
IP: .---
Учасник _ 10.03.2006 10:58
От дійсно запитання до всіх прихильників нині діючого Президента: Чому?
1. Заблокована справа Гонгадзе
2. Не реабілітовані учасники подій 9.03.2001
Для цього не треба ані грошей, ані адмінрсурсу. Просто воля Президента. Де вона, його воля? Хто мені скаже?
IP: 62.149.11.---
Terra _ 10.03.2006 10:37
Поштовхом для цих подій стала справа Гонгадзе, яка і досі не розкрита. І влада не робить нічого для того, щоб її розкрити.
Андрій Федур, адвокат матері загиблого журналіста, вирішив ідти у політику, разом із Блоком Олійника і Сироти, щоб домогтися рішення цієї справи вже через парламент. Чи будуть покарані злочинці? Час покаже.
IP: 192.168.15.---
arnold _ 10.03.2006 10:22
ларчик открывается просто, оранжевой революции в 2001 году как оказывается не было лишь только из-за катострофичной нехваты грошей. теперь все становится понятным, все дело не в народе который просто использовали, а в грошах. вот вам и демократы, вот вам и волеизъявление народа и гонгадзе и режим кучмы здесь не причем, люди рвались к власти, а народ ширма, поставили-убрали.
IP: 10.12.0.---
RSh _ 10.03.2006 08:46
Особисто я горджуся людьми які вийшли на вулиці 9 березня 2001 року! - СЛАВА І ЧЕСТЬ ЇМ!
Дуже прикро і соромно за політиків, (В. Філенко сьогодні йде у депутати ПРП-ПОРА і інші більш імениті) які свідомо штовхали патріотично налаштованих людей у гирло знущань дебільних міліціонерів, з метою власних інтересів. Ці інтереси полягали лиш у більш міцному закріпленні своїх політичних позицій, де немає місця совісті!
Сьогодні Україною правлять дві спецслужби- одна з США, інша - з РФ.
СЛАВА УКРАЇНІ!
IP: 213.227.197.---
opinion _ 10.03.2006 02:46
так дійсно час йде, а глобальних змін не відчувається, Луценко недавно оголосив про судимість Шкіля, хоча і підкреслив, що то були політичні репресії. Проте це не дає підстав не враховувати це при балатуванні до ВРУ, хто вже туди тільки не йде. Судячі з статистики оголошеної Луценком, більша половина майбутньої ВР буде колишніми "підсудними", чи то політичними чи що ще гірше економічними злочинцями. А чесні люди такі, як Борис Олійник та Михайло Сирота тепер уже не в моді, нажаль!
IP: 85.202.125.---
Валентина _ 10.03.2006 00:07
А ведь президент может для них объявить амнистию. Интересно, почему до сих пор не сделал этого? Или боится честных людей, способных отстаивать свою позицию?
Народ, подумайте год уже борцы с режимом Кучмы у власти "помаранчевые вожди", а про людей, которые боролись с режимом Кучмы, подзабыли. Позор!
IP: 195.140.178.---
Tyrant _ 09.03.2006 22:27
А что с тех пор изменилось? Персоналии изменились, а система власти осталась та же. Нынешний Ющенко - тот же Кучма-2, разве что слабее и безвольнее.
IP: 212.42.76.---
DON_VOVAN_2 _ 09.03.2006 22:19
Странно за Ющенко. Ведь ему ни чего не стоит просто обратиться в ВСУ с просьбой (устной через тел.каналы) провести пересмотр дел с уклоном на право человека на протест. Думаю подействовало бы.
Я думаю, что штабисты НСНУ зря проехали эту тему. Раз нельзя по честному для всех то хотя бы напополам – ребятам и РR несунам. Хотя бы так
IP: 195.245.215.---
Инквизитор _ 09.03.2006 22:07
Один Ющ не изменился.И тогда всех продал, подписав меморандум про "фашистов", и сейчас, и Юлю, и страну (по газу,по газу!). Или он может, инициатор всех участников "Украины без Кучмы" реабилитировать? Сняли кому-то судимости? Наказали виновных в избиениях? Ну сделал из Луценка клоуна-министра, ну так Татьяна Черновил пишет на "Обозе" что показания Луцика на участников помогли ему избежать суда.
Зато Ющу сильно не понравилось,как в Донецке повесили бигборды с изображением его самого фашистом..
IP: 217.27.151.---
shcoda _ 09.03.2006 17:44
Що б там не було, а це вже історія. Пройшло 5 років, а як усе змінилось. Україна без Кучми (президента), Луценко керує тими, хто ламав хлопцям хребти, В.Семенюк нокдаун пішов на користь, стала керувати Фондом Держмайна. Хлопці, що постраждали, теж, здається, знайшли себе. Один іуда Тарас Чорновіл залишився падлюкою. Коли палив національні кольори на стрічці. Так і зараз продався за мпонюшку табаку донецькій кодлі.