Повернутись до публікації

9 березня 2001 року: спогади і прогнози від ініціаторів "України без Кучми"

Четвер, 9 березня 2006, 16:48
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 213.179.232.---олев12.03.2006 12:00
Сумно від того, що організатори акції всілися в міністерські та парламенські крісла, а рядові "бійці" влетіли за грати. Хоча сама думка, захоплювати парламент країни - повне "чудачество" на літеру "М".
IP: 85.202.112.---Arizon10.03.2006 19:21
в черговий раз переконуєшся, наскільки Україна відстала на цивілізаційному шляху свого розвитку від західних демократій Європи. Починаючи від 1991 року ми стали свідками і учасниками „номенклатурного цирку” на українських теренах, коли одні дійові політичні особи під час чергових виборів замінюються іншими, висуваються, нібито „нові” лозунги і ідеї, а ціль українських зверхників залишається єдина. Побільше урвати для себе від колишнього державного майна, знищити конкурентів з неноменклатурного к
IP: .---Бойчук10.03.2006 18:47
"І мене дивують люди, які брали участь в "УбК", а потім голосували за Ющенка, який називав їх фашистами, Кучму – батьком, а Кравченка – офіцером честі".
Чемерис в своєму репертуарі, як мала капризна дитина. Я теж був злий на Ющенка після його заяв, але хіба у 2004 році був інший вибір, якщо не рахувати Мороза з його 6% рейтингу? Можна було не голосувати взагалі, як чистоплюй Чемерис, чим полегшувати завдяння Януковичу і сприяти консервації системи, проти якої боролися, ще на десяток років.
IP: 217.9.7.---впертий10.03.2006 18:13
Голубі сизі, а чи не здається вам ота акція УБК трохи того... фашистською?
Премьєр міністр Ющенко В.А. підписав про це відповідний документ, разом з батьком Кучмою та Плющем.
http://oglyadach.com/news/2006/3/9/71815.htm
Чи ви не підримуєте Віктора Андрійовича?
Тоді ГАНЬБА вам ? Чи може йому?
IP: 10.0.11.---Гришко10.03.2006 17:33
Alifer:
"Если бы тогда небыло провокаторов, таких как Шкиль, может и небыло бы стычек."
На ошибках учатся...
Вот видите, на майдане народ научился не поддаватся на провокации и получилось очень хорошо
IP: 10.0.11.---Alifer10.03.2006 17:21
Гришко
Если бы тогда небыло провокаторов, таких как Шкиль, может и небыло бы стычек.
Тимошенко на майдане тоже попыталась спровоцировать людей на штурм АП. Народ умнее оказался.
Слава народу Украины!
IP: 10.0.11.---Гришко10.03.2006 16:42
Alifer, то что повстали - это хорошо, а вот силовой метод... вот на майдане никто силу не применил и привело это к отличным результатам, а УБК только и привело к тому что людей посадили, хоть конечно и дело свое выполнило - дало толчок народу, можно сказать глаза открыло... Вобщем я против силовых методов, но ребята молодцы всеравно. Слава!!
IP: 10.0.11.---Alifer10.03.2006 16:33
Дійсно в Україні чудові люди. Змогли в свій час повстати.
Політики тут не дочого. Їм пощастило, що в Україні такі активні люди.
Слава народу України!
IP: 10.0.11.---Gon10.03.2006 15:59
Не стоит преувеличивать и уменьшать заслуги участников акции УБК. Это было позитивное явление. Только не понятно, почему некоторые политики считают, что это только их собственная заслуга. Ну вобщем как всегда, сплошные спекуляции.
IP: 10.0.11.---ТХТ10.03.2006 15:52
То Flare

Один хр...н!
Ілюстратори майстерні "Аґрафка": У розмовах про книжки зникло слово "неформат"
Спільна декларація Саміту Східного партнерства: ТЕКСТ
Кішка в інтернеті, або Історія найвідомішого стартапу України
Гектари чудес Київради
Усі публікації