Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Ірпеніада: Колишній голова штабу Ющенка проти "біло-синього" НСНУ. Частина 2

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 194.187.57.---
Babaychik _ 14.05.2006 11:32
Був нв суді лише один раз, але від поведінки команди Бондаря ледь не знудило. http://dyrpen.org/forum/viewtopic.php?t=543
Ось прочитайте статтю свідка. Лише за таку поведінку БОНДАРЯ ГЕТЬ!!!
IP: .---
Дмитруха _ 05.05.2006 17:36
иутобоГроші якось і колись і я позичав Михайлу , але проблем не мав ,
бо завчасно були віддані . Щось не дуже мені віриться у відвертість сусіда Свистовичів , якщо і так , то це тільки засвідчує
у яку фінансову прірву вони попали в звязку з виборами .
Від себе скажу : сусіде , не хвилюйся , гроші ,хоч із запізненням ,
але обовязково будуть повернені , зазвичай , якщо ти дійсно їх давав .
IP: .---
Дмитруха _ 05.05.2006 17:04
Текст повідомлення набирайте тут
IP: 194.153.128.---
Майданич _ 04.05.2006 17:10
Я не голосував ані за Бондаря, ані Свистович. Я голсував за Рибальченко. Але стільки чорного піару проти всіх крім Мирослави я давно не бачив. Рибальченко надрукувала в доларі, про Бондаря теж листівочка була перекручена, Ященка обвинили в підняті цін на газ, Регіони схрестила з НСНУ, та інше. Проаналізувавши цю ситуацію, я зрозумів що все це діло рук чоловіка Мирослави. Люди хто не згоден, що він друкував це? А гроші брав у простого люду. Їм має бути соромно .
IP: 194.153.128.---
Перехожий1 _ 04.05.2006 17:02
Михайло Свистович, можеш називати мене провокатором але не забудь віддати гроші, бо прийду до исполкому і опозорю перед усіма. Чесно кажу. Будь мужиком а не бабою.
IP: 194.153.128.---
Перехожий1 _ 04.05.2006 16:56
Я знаю Михайла Свистовича, як дуже непорядного чоловіка,що не повертає борги та лається за те що вибори не виграли і боргів не повертає. Це твій сусід К... Може віддаси гроші що брав на тиждень і не будеш розпускати плітки про мою дружину та доньку. Будь чоловіком.
IP: 194.153.128.---
Майданич _ 04.05.2006 16:44
Люди, хто хоть щось знає про революціонера-Мирославу пишіть, ми перевіримо, а то щось ніхто її не помнить на майдані. Люди з ірпеня говорять що вона напозичалась грошей до виборів, а тепер не віддає. В кого брала пишіть зробимо реєстр.
IP: 194.153.128.---
Майданич _ 04.05.2006 16:36
Мирослава та її чоловік активно брали участь в перекриті шляхів в Бучі, Ірпені та Білій Церкві, щоб Янучари не добралися до Києва. Якщо вони погано знають географію то я їм нагадаю, що дорога з Донбасу знаходиться зовсім в іншій стороні. І якщо ви перевірити історію того часу то маршрути були з Харкова, Донецька, Луганська. Ми не дурні,тож хочемо спитати невже ці маршрути проходять через Ірпінь та Бучу? Як людина , що живе в Ірпіні я не знаю хто така ця Свистович і за неї не голосував.
IP: 195.64.254.---
Kontra _ 03.05.2006 15:05
Ха, интиресно, а провокаторов чего?
И если на то пошло, что мешает написать статью про
"беленького, чистенького и голубенького" Бондаря и Литвина...

И вообще, к статье, почему бы этим самым "майдановцам" не организовать партию не "беспартийных", а более менее "глобальную"? Ярлык "беспартиных" как-то не воспринимается....

А БЮТ и тут пытается свое поиметь, блин, тоже мне "нейтральная позиция".....
IP: 194.106.208.---
Житель _ 03.05.2006 13:29
Диксель
Зато по таким фразам, а их в последнее время предостаточно, хорошо видно кого она считает главным конкурентом, и заодно - куда метит зарание. Самое смешное, что Президент хоть и имеет звание "почётного шлавы", но формально в партии НСНУ не является руководителем и те кто пишут подобные статьи зарабатывают имидж провокаторов... небольше.
IP: 194.106.208.---
Диксель _ 03.05.2006 13:24
Тимошка продолжает пиарится. Сначало образцово-показательное из гание "Москвы" из БЮТ, а теперь фразы типа: "Так хай Ющенко скаже: або він за Бондаря, або проти. Щоб люди знали. Так і напиши" - смешно читать.
IP: 194.106.208.---
kill _ 03.05.2006 13:01
Что за статья. Какие-то эмоции. А где доказательства. И вообще, при чем тут Президент.
IP: 194.106.208.---
Gon _ 03.05.2006 12:48
2 Fro
Так у нас в стране без Президента никто не может ничего решить. А НУ только такими тупыми действиями подрывают авторитет Ющенко.
IP: 194.106.208.---
Fro _ 03.05.2006 12:01
Опять Ющенко вплели в эту историю.
Что сами разобраться не могут на местном уровне.
Президент, что нянька? Ужас
IP: 194.106.208.---
Tip _ 03.05.2006 11:59
Вот уже и подвиг Тимошенко по изгнанию бандита оценили.
Удачно Юля замутила темку.
IP: 85.202.118.---
ВАЛЯ _ 02.05.2006 18:04
Выборы 2004 - выборы 2006 практически без изменений. Фальсификаторы ответственности не понесли. Вот результат.
Бандиты будут сидеть в тюрьмах! Каких? Если таких, как сейчас Кивалов, то прошу зачислить меня в отряд бандитов. Я тоже хочу жить, как бандит в тюрьме.
IP: 85.202.118.---
ВАЛЯ _ 02.05.2006 18:01
Текст повідомлення набирайте тут
IP: 212.1.113.---
Эвген _ 02.05.2006 09:52
Автор искусственно попытался довести вполне нормальный конфликт в Ирпени до общенационального,и читатели начали обсуждать выборы где-угодно,а о проблемах Киевской области и Ирпени забыли,а начни он с реальных проблем (кроме цены на землю) конфронтация и взаимные обвинения между дачниками и местными отошли бы на второй план
IP: 80.84.191.---
Арій _ 01.05.2006 02:40
Satin

Як тобі, чмо, не подобається Українська нація, так виїзджай на фіг до сраних кацапів!
IP: 213.159.245.---
Папай _ 30.04.2006 23:14
Видко, що пузаті мішки моніторять УП - бояться, і це гарно.
IP: 212.1.113.---
Фаня _ 29.04.2006 09:28
Что I am раскусили твои технологии, и ты обиделся- а ты следующий раз что-нибудь умней придумай, если мозги есть, чтобы Фаня не догадалась
IP: .---
I_am _ 29.04.2006 08:50
Судя по всему, Фаня, Bastian и т.д. это одно и то же заказное лицо.
IP: 212.1.113.---
Фаня _ 29.04.2006 08:02
А прав Bastian-видимо в ОВК-ДВК не один пуд соли съел-все эти мэры выбираются по схеме:сфототографируй в кабинке камерой или мобилкой свой бюллетень и получи на выходе 15-20гр-если птичка в нужном месте.
Привели бы,как у Беля, групповой портрет с дамой. основателей сайта "Майдан",тогда ибез бабушки Янукович разобрались бы,где "наколотые апельсины и валенки"
IP: 85.202.221.---
Satin _ 29.04.2006 01:39
Да... Это украинская нация:" Тому всі ці розмови про М.Свистович, про Бондаря та інших, глибоко кажучи лише розмови. Народ просто напросто втомився від цих розборок. Наївся досхочу. Хочуть лише порядку. Не думаю, що при переголосуванні Свистович стане мером. Знаючи люди кажуть, що в Міську Раду прийшли ті, хто серйозно вирішили дерибанити землю." Они знают, что их будут грабить, но так устали, что и сопротивляться лень... Какой народ, такая и Наша Украина, и у всех руки,которые не воровали.
IP: 194.187.56.---
Гостомельчанин _ 28.04.2006 23:53
Непотрібна нам МЕРослава! Це підла і нечесна людина! Прикривається красивими словами, а сама творить НЕПРАВДУ! Я знаю що говорю. НЕ ВІРТЕ ЇЙ!
IP: 213.227.208.---
читателль _ 28.04.2006 23:09
"Так от, переголосування у Ірпеніаді – це не те що "нечесно", це повний юридичний нонсенс. Говорячи мовою політики – "бєспрєдєл". Юридичні аргументи обох сторін можна подивитися вище".

ЩОСЬ Я , ПАШО, НЕ БАЧУ ЖОДНИХ АРГУМЕНТІВ НА ЧИЮ Б ТО НЕ БУЛО КОРИСТЬ В ЦЬОМУ ТЕКСТІ - ОКРІМ ТВОЇХ ЯСКРАВИХ ЕМОЦІЙ...

IP: 212.1.113.---
Bastian _ 28.04.2006 22:44
Если Сименон называл Наполеона мелким провинциальным честолюбцем- то кто мы все с вашей героиней:и не надо спрашивать: откуда деньги и откуда весь этот интернетовский-гранто-правозах1стний "Майдан" ну вот любят они нас, но странною любовью-и вы ,конечно,верите, что весь этот ирпенский скандал от чистого сердца, а не от грязи-ну и ладнно
IP: .---
Oper _ 28.04.2006 21:09
Бондаря и других толстопузых бизнесюков я понимаю. Чуваки кинули немерянное бабло и думали, что все могут купить. А проиграли выборы детям и нищим неформалам с сайта Майдан.Орг, работающим за голую идею. Теперь от бешенства на стенку лезут. Только болт они получат, а не дерибан ирпенской землицы. Так этому казлу Бондарю и передайте.
IP: 194.187.56.---
Варнак _ 28.04.2006 20:49
Можливо я і мешканець Марса. Однак більшість городян кажуть, що достойних кандидатів на посаду Ірпеня не було. А їх було 19 штук. І наврядчи будуть в найближче майбутнє. Тому всі ці розмови про М.Свистович, про Бондаря та інших, глибоко кажучи лише розмови. Народ просто напросто втомився від цих розборок. Наївся досхочу. Хочуть лише порядку. Не думаю, що при переголосуванні Свистович стане мером. Знаючи люди кажуть, що в Міську Раду прийшли ті, хто серйозно вирішили дерибанити землю.
IP: 82.193.96.---
Критикан-2 _ 28.04.2006 20:25
Чихать и какать хотел Виктор Андреевич на все эти страсти.
IP: .---
ЇНЕЦЬ _ 28.04.2006 19:20
МИРОСЛАВО! УВЕРОВАВ ДА ПОБЕДИШ. ТРИМАйТЕСЯ!
IP: 83.218.229.---
Molekula _ 28.04.2006 18:49
Допоки не буде повністю винищенно (політично) ліберал-трайбалістський кагал під керівництвом прищавого бджоляра, Україна й надалі буде перетворюватися на Африку посеред Європи!!!!
IP: 10.0.0.---
Бучанец _ 28.04.2006 18:45
Статья думаю не заказушная, живу поблизости в Буче и сыт этим беспределом по горло. Да вы на рожу Бондаря гляньте, это же еще то мурло, привыкшее все покупать
IP: 192.168.100.---
KPV _ 28.04.2006 18:35
Варнак наверное с Марса...
IP: .---
Просто _ 28.04.2006 18:35
Уважаемые земляки, давайте прекратим говорит от имени "всех киевлян", "всех ирпенцев" и т.п. Мы высказываем только собственное мнение. Кто вам виноват, что вы не знаете людей своего города, тем более не удосужились узнать, кто есть кто на выборах.
IP: .---
eugenio31 _ 28.04.2006 18:34
to Варнак
До речі, ти часом не Бондар, що розписуєшься від імені "більшості ірпенян"? Можливо, ти з ними усіма порадився (а це близько 100 000) перед тим як висловити точку зору їх більшості?
IP: .---
eugenio31 _ 28.04.2006 18:29
to Варнак
Припустимо, ти ничого не чув. І проголосував не знаєшь за кого, і невідомо тобі, чи вступив на посаду новообраний мер (а це саме Свістович), Ірпеня чи ні. Якщо ти не чув, хто в Вашому місті обраний мером, можливо ти навіть не чув, хто у 2004 році був обраний Президентом України? Можливо і про Майдан ти ничого не чув?
IP: 85.114.193.---
Варнак _ 28.04.2006 18:00
Я - мешканець Ірпеня. Для більшості ірпенян ця проблема надумана. Про цю Мирославу Свістович ніхто толком не чув. Однак заангажованість автора дуже сильно видна. Українську Правду такого роду статті не прикрашують.