IP: 10.71.1.---
Olexandr_Kyiv _ 13.05.2006 11:02
romanspo:
"я украинец, свободно владею украинским языком, но пользуюсь тем, которым считаю себе ближе".
Який ти, в біса, українець, коли тобі "бліже" мова нації, яка на протязі більше ніж трьох століть намагалася фізично винищити українців, асимілювати їх, знищити їх мову і культуру, залишивши хіба що "гопак" для розваги...
Ти - яскраве свідчення того, що багато що їм в цьому напрямку вдалося.
Цікаво було б, наприклад, подивитися на француза, який би заявив, що німецька йому "бліже"...
IP: 213.227.210.---
Арій _ 10.05.2006 14:42
2romanspo
4. "это вы считаете, что каждый украинец, кто не ненавидит нашего северного соседа - элакий "предатель" галицко-волынских традиций."
Я в шоці, ноу коммент. Ви самі хоч вірите в те, що написали? Ну не можна ж бути таким заангажованим! Давайте поважати один одного і не опускатися до необгрунтованих звинувачень!
IP: 213.227.210.---
Арій _ 10.05.2006 14:34
2 romanspo
3. "Это люди за 50, не имеющие нормального дохода и предельно обиженные всеми властями, в том числе украинскими".
Надіюсь, що мене Ви не вважаєте таким, та й більшість моїх друзів з аналогічними поглядами - директори фірм, підприємці. Тому у Вас, я бачу, склалося неправильне враження. Директор крупної корпорації, в яку, до речі входить й моя компанія - корінний одесит, та й не українець, але при будь якій нагоді з задоволенням переходить на українську. Відкрийте очі!
IP: 213.227.210.---
Арій _ 10.05.2006 14:21
2 romanspo
1. "я украинец, свободно владею украинским языком" .
Я нічого не маю проти предстваників будь-яких народів, тому мені не так важливо знати Вашу національність. Я тому ще більш здивований читати від Вас вирази "ета страна", "болото" і т.п. Адже для мене це - Вітчизна.
2. "фанатично настроенные сограждане". Поясніть будь-ласка, а то може скластись враження що Ви маєте на увазі будь-яку людину, яка любить, поважає і розмовляє рідною мовою.
IP: 192.168.16.---
Валькірія _ 08.05.2006 10:44
Вельмишановний ХАХА. І де це Ви в моїх словах фанатизм побачили??? Я якраз і казав, що мовна проблема надумана передвиборна тема. З іншого боку, власну історію також треба знати. А в захисті власної культурної спадщини я фанатизму не бачу. Тому давайте спочатку захистимо українську, бо російська в жодному разі не пропаде, повірте. Російскою в світі спілкується приблизно 120 млн. населення. Українською ж лише 27-30 млн. Яку ж мову захищати?
IP: 192.168.59.---
romanspo _ 06.05.2006 23:31
to Арий:
3. Я не з Західної, я з Центральної України.
- я не делал никаких предположений о том, из какого вы региона. фанатично настроенные сограждане есть даже в моем подъезде в городе Харькове. Это люди за 50, не имеющие нормального дохода и предельно обиженные всеми властями, в том числе украинскими, которые они видели за свою жизнь.
Привычка искать врагов снаружи - деструктивна. Вы всегда будете находить все новых и новых.
IP: 192.168.59.---
romanspo _ 06.05.2006 23:28
to Арій:
2.А в слові "москалик" нема нічого образливого - так наш народ віками називав "рассіян" і ті не ображались. Хай нас називають "киянчики":-))
- Арий, у вас явно какая-то проблема с восприятием реальности. Еще раз вам говорю: я украинец, свободно владею украинским языком, но пользуюсь тем, которым считаю себе ближе.
Далее, словом "москаль" на Украине обычно называли солдат из других территорий российской империи. Вы считаете, что все, кто пользуется русским языком - "москали" ?
IP: 192.168.59.---
romanspo _ 06.05.2006 23:26
to Арій:
1.Чому Ви вважаєте, що кожен, хто спілкується українською і хоче розвитку культури і мови свого народу - фашист?
- очередная муть. напротив, это вы считаете, что каждый украинец, кто не ненавидит нашего северного соседа - элакий "предатель" галицко-волынских традиций.
IP: 192.168.59.---
romanspo _ 06.05.2006 23:24
to Арій:
> Шановний, з чого Ви взяли, що я ненавиджу Вас і Вам подібних?)))
"Вам подобных" - хм. Человек, который ненавидит полстраны, в которой живет - это был бы совсем идиот. Раз уж вы пишете здесь - вы таковым явно не являетесь :)
IP: 80.78.42.---
хаха _ 06.05.2006 09:53
Валькирии Я Вам про Фому, а Вы мне про Ерему. Вы слишком фанатично грызете брошенную кость. А может Вы из тех, кто ее бросает? Или украинский язык входит в сферу Ваших професиональных интересов? Незнаю. В любом случае с фанатиками лично мне общаться не интересно. С наилучшими пожеланиями в Вашем безнадежном деле.
IP: 10.100.5.---
leox _ 05.05.2006 23:56
А хто тут володів інформацією у меншому об"ємі? :)) В нього повадки завжди правого і самозакоханого директора сільської школи. Це надовго і не лікується. І якщо я з ним возився то тільки тому що думав що він зможе сказати щось нове. А він лише "заробляв бали" і підганяв ситуацію під своє убоге розуміння.
А висновок простий - у ВСІХ ситуаціях коли російська мова ставала другою державною перша мова гинула. Починаючи від Білорусі і закінчуючи Хакасією. Все інше - демагогія.
IP: 212.1.96.---
Валькірія _ 05.05.2006 23:12
...Проте Ваші псевдонамагання показати себе особою нейтральною у цьому питанні є такими ж недолугими як і Ваша кепська вистава. Справжній професіонал, на відміну від Вас, ніколи не буде принижувати опонентів, тим більше, якщо ті володіють певною інформацією в меншому об’ємі. Тому надалі дискутуйте по суті, а не полемізуйте на тему власної особистості, дарма займаючи важливий об’єм інформаційного простору даного форуму.
IP: 212.1.96.---
Валькірія _ 05.05.2006 23:10
Шановна "Вільна людина" не збираюся опускатися до Вашого чванства і пихатості, проте мушу зауважити, що з Ваших постів можна витягнути лише небагато справді корисної інформації, так як все інше в них лише мавзолей Вам прекрасному, неповторному та ідеальному. Вашу аргументацію я вважаю такою ж недбалою як і Ваше показне акторство і гру в експерта. Ваші звинувачення мене у націоналізмі (цей термін Ви, мабуть, вважаєте, має негативне забарвлення) я тільки підтверджую та погоджуюсь з ним на усі 100%
IP: 195.245.215.---
Инквизитор _ 05.05.2006 22:59
Спасибо за совет.Но твоему примеру следовать не буду,мысли и так ясные. А какие они,эти зазвалы? А то как-то не пересекался. Впрочем,можешь не рассказывать,мне не интересно.
П.С. По образованию я биолог-генетик. Можно сказать, селекционер.
IP: 85.202.174.---
горыныч _ 05.05.2006 22:42
Высказался - что просморкался. Ты финнов с хохлами скрещивал - русских получал? Селекционер что ли? Или в Пукина влюблен, что поминаешь его всуе. Или ты вообще зазывала из бара Голубая устрица, что тебе на первом перекрестке дяди из Нафтогаза мерещатся. Прочисть мозги - промой желудок. Вызывает ясность мыслей.
IP: 195.245.215.---
Инквизитор _ 05.05.2006 20:56
Вільна людина, Вы почему-то считаете себя безукоризненным в аргументации. Очевидно, что это лишь очень и очень субъективное мнение. Вы наверное полагаете, что в собственных Ваших постах виден высокая образованность и обилие дипломов??!
Риторический вопрос.
П.С. А кто такие "ура-націоналісти"? И что, всі "низько освіченні"?
Мрак. Вы и что, в Нафтогазе работаете?
IP: 195.245.215.---
Инквизитор _ 05.05.2006 20:45
Ну в России-то Пукин успешно ликвидирует национальные автономии путем "укрупнения хозяйствующих субъектов РФ". Проще говоря, присоединяет автономии к областям.Владимир РЫЖКОВ, член комитета Госдумы по делам федерации и региональной политике: "Россия - страна русских?. Да никогда она не была страной русских. Даже сам русский народ - это смесь восточных славян с фино-угорскими народами. Это любой историк-профессионал знает.Но как дела с карельским, вепсским в Карелии?
Саму Карелию скоро укрупнят.
IP: 85.202.174.---
Вільна_людина _ 05.05.2006 19:34
Вибачте панове "добродії" leox та Валькірія, але сьогодні Ви сильно наслідили на форумі. Будь-хто може пройти по ньому і пересвідчитися, використавши загальнозначимі джерела, у повній вашій недбалості щодо аргументації. Я вважаю це підкріпленням тезісу про низьку освіченість типового ура-націоналіста. Як взагалі можна відноститися до плутаної фактуально хибної аргументації? Питання ріторичне.
Усього найкращого,
Вільна людина
IP: 10.100.5.---
leox _ 05.05.2006 19:32
Ви справді не зрозуміли суті мого поста чи притворяєтеся? Формулюю ще раз - введеня двох державних мов, на прикладі Росії переконливо доводить що в результаті корінна мова зникає, скрізь, без винятку. Угро-фінські мови були як приклад-ілюстрація, а ви хапаєтеся за другорядне.
Тоді для чого знову наступати на ті самі граблі якщо уже є готовий негативний досвід ???
IP: 85.202.174.---
Вільна_людина _ 05.05.2006 19:18
To Leox.
Подумайте самі як мені реагувати на те, що Ви спробували явити ерудицію у лінгвістиці угро-фінських мов, і ще вчити мене цьому. Це вельми проблемна царина - угорська мова має сильний тюркський субстрат. Вчиться - бо віри Вам не має і спеціаліст засміє Вас. Угорська відмінна від удмуртської і комі чи не менш ніж українська від німецької - перша і наступні дві лише дуже слабко споріднені з двотисячорічної перспективи. До речі, може Ви займетесь справою - допоможете удмуртам?
IP: 10.100.5.---
leox _ 05.05.2006 19:04
Вчіться -- В Росії зараз є кілька угро-фінських народів які прискореними темпами асимілююся, незважаючи на те що вони мають свої автономії. Асиміляція йде саме тому що у них є дві державні мови, а на практиці тільки одна. Росіяни не вчать цих мов, ну як завжди. Шкіл національних немає. Мова вивчається як окремий предмет а всі інші предмети на російській. Ви не займайтесь тут демагогією і резонерством, а підримайте братів своїх вимираючих - комі, удмуртів і інших
IP: 85.202.174.---
Вільна_людина _ 05.05.2006 19:00
To Валькірія: Нехай попередній пост залишиться пам'ятником Вашої неуважності.
Я написав "А щодо референдуму - так його ж не було" і "Він не виконав своєї обіцянки". Читайте українською, вчиться.
IP: 62.221.42.---
Антифашист _ 05.05.2006 18:59
____
Помиляються ті, хто думає, що незаконні рішення про регіональний статус російської мови залишаться поза увагою областей, що не контролюються партією Януковича і Ахметова.
____
Удивляет фанатичная уверенность автора. Ни один суд, ни прокуротура, ни президент не позволяли себе жестко назвать эти решения "незаконными". А тут вылезло якесь Червако и бац - "незаконні рішення " - уважаемый, вы видный юрист, способны доказать правоту в суде? нет? тогда не бросайтесь такими обвинениями.
IP: 85.202.174.---
Вільна_людина _ 05.05.2006 18:54
"Мабуть зараз австрійці те саме кажуть що і ви. Парадокс -імперія була але панівних націй не було. "
Вивчіть - панівною була австрійська частина імперії, по під її
контролем були МЗС, фінанси та військова справа.
"Так от -- ваш імперський гіркий досвід немає ніякого відношення до України але має пряме відношеня до ваших російських друзів."
Усі імперії чимось схожі, чи Пруська чи Англійська або Наполеонівська Франція - зараз усі шановані країни. Вчиться - чужому навчайтесь .
IP: 192.168.16.---
Валькірія _ 05.05.2006 18:49
А де Ви читали, що референдум був??? А про намагання Кучми та його облом - це історичний факт. Тепер вже я Вам можу закинути більше читати :)
IP: 192.168.16.---
Валькірія _ 05.05.2006 18:45
Я вже Вам втретє натякаю, але тепер бачу що повинен Вам розжувати. Я ж не говорив про економіку, та про ВНП. Мова про колосальні демократичні перетворення, а також перетворення національної свідомості, якими в Росії і не пахне. Росія і надалі хоче диктувати умови всім, навіть Європі і навіть не соромиться своїх територіальних претензій до України. Так, в Польщі ВНП ледь вищий від Росії, але там ці гроші йдуть на розвиток країни а не осідають в кишенях купки олігархів як в Росії. Вам ще пояснити?
Сторінки:
← Попередня
Наступна →