IP: 192.168.0.---
Taraslt _ 05.10.2006 23:13
Сучасне Українське Козацтво!
http://kozatstvo.kiev.ua/
Найповніша та найактуальніша інформація про Сучасне Козацтво. Перший Форум Українського Козацтва, в якому є можливість для Вас взяти участь в живому обговоренні найгостріших питань сьогоденної Культурної Погоди в мережі "Інтернет Україна": Робота для правильного Відродження і Розвитку Козацьких Традицій; Політика і Економіка Козацьких товариств; Питання "Козацької віри"; Література (вільне завантаження); Новини, події, акції козаччини.
IP: 193.111.8.---
Нестор2006 _ 04.10.2006 18:38
Послухай, Маврик, ти чмо перед Черновецьким, як би ти не бісився. І навіки таким залишишся, бо ти є, бу і залишишся чмом. ВСІ ваші програли, вони вибзділися у революції, кАоліції, універсалах. І прийшов пшик. Черновецький - бізнесмен. Він ставить конкретні цілі і завдання, які потрібно вирішити. І його команда (ти чуєш це, мурло) зробить усе, аби мета була досягнута. А що можеш ти, окрім пісяти на форумі, що можеш ти???
IP: 192.168.0.---
Mavr _ 04.10.2006 17:22
Цей мерс(з)ький прихвостень Нестор2006 ще й писати не вміє!))
IP: 193.111.8.---
Нестор2006 _ 04.10.2006 16:59
Модератор, підрило, чому не ставиш повідомлення?
IP: 192.168.0.---
Mavr _ 04.10.2006 16:32
Нестор2006, як можна побачити, чергове лизало ЧОРНОмерської дупи!
Обережно: маргінали чорного скрізь!
IP: 192.168.0.---
Mavr _ 04.10.2006 16:30
Текст повідомлення набирайте тут
IP: 193.111.8.---
Нестор2006 _ 04.10.2006 13:15
Джозеф,
перед тим, як інших звинувачувати у розумовій неповноцінності, сам спочатку перевірся у психіатра. Тим більше, якщо ти такий розумний, мабуть, у тебе є свій банк? Черновецький має банк, тому він - розумний, а у тебе, явно, банку немає, тому ти: або бідний - і дурний, або дурний - і бідний:))))
IP: .---
АлисА _ 04.10.2006 11:51
Среди множества критериев, которые составляют идеологию любой власти, ответственность - один из самых важных, пожалуй.
И не просто ответственность, а ответственность адекватная занимаемому месту.
Ну вот что, к примеру, будет с Ивченко? Временная комиссия по проверке работы НАК "Нафтогаз" практич. закончила работу и определила миллиардные "черные дыры".
Если власть Януковича окажется такой же беззубой, как власть Ющенко, то - грош им всем цена!
IP: 217.20.168.---
z010203 _ 04.10.2006 11:41
На початку липня, після заяв про переоцінку черг на квартири, наш мер зробив інвентаризацію черг на квартири у м.Киеві.
після чого із 100 квартир виділив 96 квартир для своєї діаспори.
Вот вам і справедливість.
Пиздіти - не мішки носити.
IP: 193.111.8.---
Нестор2006 _ 04.10.2006 10:55
Шановний пане ПОЗИТИВІСТ! В українській історії були різні абсурдні правові інциденти, наприклад рішення ВС щодо невизнання другого туру виборів Президента. Тому, звичайно, змінити можна, що завгодно. Навіть написати в Конституції, що сонце заходить на сході. Але питання стоїть в іншій площині: хто з політичних сил готовий розвести повноваження мера і голови КМДА, коли ці сили самі зацікавлені у збережені цілісних повноважень?
IP: 192.168.37.---
Joseph _ 04.10.2006 10:34
В продовження: Важко було навіть уявити Геній київського мера! Про його реторичні здібності вже складено легенди... :))))
В країні має діяти закон, що не дозволяв би інтелектуально неповноцінним обіймати високі (вище вантажника) посади і проблема Черновецького було б вирішено.
IP: 81.176.36.---
Діаспора _ 04.10.2006 10:25
makoy, а я - Діаспора!.. ;)
і мені збоку видніше. набридло слухати всяких сбродських і їм подібних. переживаю за своє улюблене місто.
IP: .---
maloy _ 04.10.2006 09:15
Діаспора
"Шановні гаспада Омельченкозадолизи та Тимошенкозадолизи, може годі?"
А ви хто, Черновецькозадолиз?
IP: 81.176.36.---
Діаспора _ 04.10.2006 08:35
Шановні гаспада Омельченкозадолизи та Тимошенкозадолизи, може годі?.. не заважайте людині працювати... чи вас дратує те, що вас від корита відсунули, так?
IP: 83.170.255.---
Molekula _ 04.10.2006 02:12
Це який автор правознавецць? Чсом не з структур "Правексу"?
IP: 10.1.1.---
ПОЗИТИВІСТ _ 03.10.2006 18:17
Нестору 2006
Ну і в чому Ви бачите слину?
Положення ст.79 Закону про місцеве самоврядування про "інші випадки" визнано неконституційним, тому правознавцю, який пише спеціалізовану статтю, це потрібно знати..
А квінтесенція статті невірна, це вже я зауважував.
A якщо опонентам мера попрацювати по ч.5 ст.79 Закону - Черновецького нічого не врятує
IP: 193.111.8.---
Нестор2006 _ 03.10.2006 17:17
Панове коментатори, де аргументи? Бачу тільки слину!
IP: 10.1.1.---
ПОЗИТИВІСТ _ 03.10.2006 17:07
Стаття в принципі непогана, але ...
висновок "схоже, ніщо не заважає Леоніду Черновецькому залишатися повновладним градоначальником Києва усерйоз і надовго" неправильний.
Олено зверніть увагу на те, що повноваження міського голови можуть бути припинені достроково за рішенням відповідної ради, прийнятим шляхом таємного голосування не менш як двома третинами.
Щодо твердження "Що таке "інші випадки" не визначає жоден закон" одразу видно, що автор недопрацювала тему.
Див. 1рп/2000
IP: 193.109.9.---
Кіндзюліс _ 03.10.2006 16:13
Автор забуває лише, що Конституція - не святе письмо, і саме готується чергова порція змін до неї (закон №3207). Ці зміни стосуватимуться саме місцевого самоврядування, і за бажання та згоди політичних лідерів врахувати там вирішення проблеми Черновецького це може бути зроблено. А Конституційний суд після цього виходитиме вже з формулювань та духу зміненої Конституції.
Та й голів місцевих державних адміністрацій цим законом буде або скасовано, або корінним чином змінено їх природу.
IP: 213.227.194.---
Zerrg _ 03.10.2006 15:51
Если не знать всех тонкостей политики и интриг в КМДА, нечего даже рыпаться писать на эту тему. Особенно учитывая, что в городе реальный бардак, начиная от вывоза мусора (за что Омеля давал серьезных люлей), заканчивая парковками. "Конструктив з Черновецьким", "плідно працювати на благо киян", "намагається бути самостійним політиком" - врядли это касается Черновецкого, учитывая то что он творит с землей, сектами и детекторами брехни. Автор, учи матчасть КМДА :)))))
IP: 10.0.0.---
ukr01 _ 03.10.2006 15:49
І, таким чином, якщо дві третини депутатів Київради підтримають це рішення - Л.Черновецький втратить і право займати посаду Голови КМДА. Відбудуться повторні вибори.
Звісно, на сьогодні цей сценарій не є реалістичним, але за півроку-рік - цілком можливо. До речі, чомусь авторка не торкнулася того факту, що Черновецький зарезервував за собою депутатський мандат у Верховній Раді. Якщо він прийшов "Всерйоз і надовго", то навіщо було це йому робити?
IP: 10.0.0.---
ukr01 _ 03.10.2006 15:47
Справді. Більшої нісенітниці годі й уявити: "Згідно з нормами закону про місцеве самоврядування, депутати міської ради можуть висловити недовіру, але не мерові, а… голові адміністрації".
Відповідно до ст. 26 Закону "Про місцеве самоврядування", в компетенції відповідної ради є "прийняття рішення про недовіру сільському, селищному, міському голові".
Рішення КС говорять лише, що Головою КМДА має бути призначений мер Києва. Але Київрада може застосувати законне право висловити недовіру меру.
IP: 213.227.194.---
Zerrg _ 03.10.2006 15:46
Автор не просто тупица, а рафинированная тупица.
IP: 194.6.197.---
Сімпсон _ 03.10.2006 15:38
Полная чушь. Автор, судя по неуместным цитатам, бессмысленным ссылкам на нормы законодательства и путанице в терминологии, знакома с правоведением в лучшем случае по американскому кинематографу.
IP: 10.0.0.---
Кавалерідзе _ 03.10.2006 15:37
Цікаво, що це за таке звання наукове - "правознавець"?
І до речі не варто було би нагадати цьому "правознавцю", що у разі зміни законодавства, чинного на момент ухвали попереднього рішення КС, суд може повернутися до цього питання і переглянути своє попереднє рішення.