IP: 192.168.0.---
Taraslt _ 05.10.2006 23:10
Сучасне Українське Козацтво!
http://kozatstvo.kiev.ua/
Найповніша та найактуальніша інформація про Сучасне Козацтво. Перший Форум Українського Козацтва, в якому є можливість для Вас взяти участь в живому обговоренні найгостріших питань сьогоденної Культурної Погоди в мережі "Інтернет Україна": Робота для правильного Відродження і Розвитку Козацьких Традицій; Політика і Економіка Козацьких товариств; Питання "Козацької віри"; Література (вільне завантаження); Новини, події, акції козаччини.
IP: 192.168.1.---
Lila _ 05.10.2006 12:12
Меня всегда удивляют наши "бедные" депутаты. И они все без исключения нуждаются в материальной помощи. Лично я чувствую себя как-то не по себе, получив мат.помощь аж в 300 грн. на похороны отца, который жил за 1000 км. А они "несчастные" такие суммы получают, и чувствуют себя просто прекрасно.
IP: 194.44.233.---
sem41 _ 04.10.2006 22:25
Яке на.ер оздоровлення в розмірі окладу.які матеріальні допомоги можуть мати депутати.Немає совісті і не буде.Зарплата дерслужбовця і депутата має бути рівною середній по промисловості і крапка,бо ті с.ки ніколи і не будуть дбати за те щоб реально люди жили краще.Не влаштовує така зарплата,йдіть такі розумненькі в бізнес і заробляйте мільйони гривень ніхто до вас претензій мати не буде. А то вони відпочивають в місяць за 30-х пенсіонерів (приблизно) за наш з вами рахунок,за гроші з податків
IP: 194.44.188.---
ККК _ 04.10.2006 13:21
Дивно, чогось не декларації не водно відмітки ДПА про її отримання
IP: 192.168.0.---
наблюдатель _ 04.10.2006 11:33
domashniy1
Дело в том, причем тут МВД И СБУ :-)) И что б лишним трепословием не заниматься, поймите, индефирентна мне как ее декларация, так и дата ее заполнения, кстати как и остальных, почему и пост написал. УП очень насмешила.
Кстати если тоже поржать хотите загляните по ссылкам УП на декларации ЮВТ и ВФЯ. У первой вообще без даты. У второго, видимо кусочек страницы у УПвцев в сканер не влез :-) только так отсутствие подписи объяснить можно. Во темы, правда?
Могёт пообсуждаем (шутка :-))
IP: 213.227.194.---
domashniy1 _ 04.10.2006 11:03
Наблюдатель
Справа в тому що Віра Іванівна в такому випадку повинна була повідомити про свої доходи до призначення на посаду.
Це рекомендіції Мінстерства праці по заповненню Декларації...
IP: 85.202.224.---
LOKIN _ 04.10.2006 10:43
А от порося плавчихи Яни Клочкової зробило справжній фурор. Його аж за десять тисяч баксів придбав депутат Богдан Губський.
http://www.tabloid.com.ua/news/2006/10/2/937.htm
IP: .---
АлисА _ 04.10.2006 10:34
М-да, пресновато в последнее время выглядит УП (да и не только УП).
Немного о маразме у наших соседей.
Вчера мне звонили друзья из Питера. В субботу были на концерте у Олега Митяева. Перед выступлением он рассказал аудитории, что буквально за 10 минут до начала концерта к нему в гримерку зашли двое в штатском и попросили исключить из репертуара песню "Пора". На вопрос почему, - штатские ответили, что в ней (песне) поется про грузинскую ХВАНЧКАРУ...
Вот такая вот вечная весна!
IP: .---
Ал _ 04.10.2006 10:33
ИМХО На УП кризис жанра
IP: 192.168.0.---
наблюдатель _ 04.10.2006 10:00
domashniy1
Если там и есть прокол, то не так ;-))
Дело в том, что госслужащий должен подавать декларацию в случае своего назначения на любую должность на новом месте, то есть ежели б сегодня кого назначали, все равно должон расписаться собственноручно, ксеры не принимаются.
Но как по мне суть в другом, УП ну задолбали Вы уже всей этой фигней. Да ни у кого здесь тусующихся (мне так кажется) нет сомнений в бедности наших керманычей :-)) Скока ж можно ерундой маяться. Дайте нормальную статью
IP: 192.168.212.---
Handspike _ 04.10.2006 09:14
Рядом с декларацией о доходах надо бы еще выложить декларацию о расходах.
IP: 192.168.37.---
Joseph _ 04.10.2006 09:05
Пам"ятаю фільм, в якому показували, як Кучма помідори солить і картопельку в мундирах їсть. Щось у мене, мабуть, легке дежавю. Бідна тьотя Вєра!
IP: 213.227.194.---
domashniy1 _ 04.10.2006 08:49
Ну що ж шановне панство, Віра Іванівна, як кажуть трохи прокололася- придивіться уважно до дати заповнення Деклараціїї..
Відповідно до чинного законодавства державний службовець повинен задекларувати свої доходи за рік, що минув до 15 квітня наступного року!
Таким чином, стовно Віри Іванівни відповідними органами (СБУ або МВС) повинен бути складений адміністративний протокол про корупцію та накладений штраф у 255 гривень.
Почекаємо!
Про це попереджено у самій Деклараціїї. Треба читати уважно
IP: 85.202.189.---
georg _ 04.10.2006 05:55
Борулі.
До чого тут Сердючка? Ось учора читав, що він не їздить у своє село під Полтавою, бо йому боляче і соромно дивитися, як у селі бідно живуть люди. То чому ж він, не використав даний йому Богом талант сатирика і гумориста на боротьбу із злодіями і прохвостами, які довели село до такого стану, а веселить жируючу публіку своїми рускоязичними пєснямі? Та ще й приспівує, що "всё будет харашо! Я это зна-а-а-ю!"
Народ мовчить, бо благоденствує.
IP: 83.170.255.---
Molekula _ 04.10.2006 01:58
ja2
Не можу гарантувати (давно не стикався з цим), але здається матеріальна допомога - вона навіть не оподатковується на відміну від зарплатні!!!
Боруля
Думаю це мало допоможе--хоча як перший крок...
IP: 212.42.75.---
ravens _ 04.10.2006 00:36
да ,обеднела тетя вера.на 8000грн.в месяц не очень то посодержать можно домик в штатах.хорошо ,что олигархи помогают ,за содействие в контактах с гарантом, да кой-чего после разворованного" бласко" осталось.а так бы совсем по-миру пошла.одна надежда-удачно расторговаться земелькой в киевской области и поправить материальное положение.
IP: 85.202.224.---
NELLI _ 03.10.2006 21:55
Матер. помощь polychayut VSE depytatu. Na ozdorovlenie dayut v svyazi s povushennoj vrednost'yu tryda v VR. Pravda, chto interesno, rabotayuchsyim vo vrednux ysloviyux (1-j spisok) takie doplatu ne predysmotrenu.
IP: 194.44.209.---
Smutok _ 03.10.2006 19:46
І це лише задекларовані доходи...
Цікаво перевірити банківські рахунки близьких Вірі Іванівній людей.
Чи займається дана персона благочинністю? Може більшість отриманих (принаймі задекларованих) грошей пані Віра перераховує у фонд бездомних кошенят, чи підтримує якийсь гурток альтернативної молоді???
IP: 62.80.161.---
Боруля _ 03.10.2006 18:22
Блін, класний бізнес оця державна посада. Заробити стільки на примітивний посаді - бути поряд з Ющенком, що ж Вірунчик заробить на посаді губернатора? Ні, Вєрка Сердючка в цій державі відпочиває. Все, перестаю платити податки, може виздихають оці державні таракани.
IP: .---
AndriyN _ 03.10.2006 18:07
Материальная помощь - это термин. Эта сумма денег выдается при получении отпускных с формулировкой на оздоровление (в размере месячного оклада, иногда больше)
IP: 194.187.48.---
Северянин _ 03.10.2006 17:59
Материальная помощь - это круто. А сможет ли народ узнать с какой формулировкой выдалась это матер.помощь? Ведь не постыдились получить, значит нуждались... Хорошо бы услышать комментарии нашей вечно нуждающейся элитки.
IP: 193.109.80.---
ЦеговГороховский _ 03.10.2006 17:56
У Віри дача на 700 метрів квадратних.
А яка була дача у губернатора Київської губернії за часів кровавого Столипіна? Може хто знає?
IP: 128.235.213.---
ja2 _ 03.10.2006 17:28
Може б ще трохи піднести людям податки, щоб збільшити матеріальну допомогу бідним чиновникам?
Встид і ганьба!
Люди гарують як коні, щоби своїми податками купу гівна (у вигляді чиновників) утримувати в достатку. Ті ж за бюджетні гроші підтримують чужого виробника купуючи мерседеси та бмв.
Гнати в шию всю банду!
IP: 193.124.54.---
Grandpa _ 03.10.2006 17:21
Шановні! Вибачте. Ніяк не второпаю. Що таке в нашій державі
матеріальна допомога? Невже і такі люди її потребують. Мабуть
на оплату за газ, електроенергію та на послуги ЖКХ не вистачає.
Бідна наша еліта.... можна тільки поспівчувати. А тарифи таки
треба переглянути, бо і "любі друзі" скоро не зведуть кінці з кінцями.
IP: 10.40.1.---
Ворланд _ 03.10.2006 16:57
Бідні-бідні люди! Це вони дачку у 700 м кв. та квартиру у 300 на 3 тис дол щомісяця збудували?
IP: 213.169.66.---
Serioga _ 03.10.2006 16:35
Віра Іванівна така чесна. Аж сльозу пустив :) До речі, цікавий психпортрет Ульянченко, що розкриває деякі її приховані риси http://www.polittech.org/index.php?option=com_content&task=view&id=280&Itemid=31