IP: 195.138.81.---
Kotia _ 13.11.2006 16:30
Пані Ірина показала, що її ще рано списуватияк політичного аналітика, але говний висновок один - готуймось до Майдану на весну (якщо щось не трапится до того).
Респект Phenyx 12.11.06 00:00
IP: 194.146.229.---
КУ _ 13.11.2006 14:40
В чем нельзя отказать госпоже Ирине, так это в (женской?) интуиции и логике. Помните, она одной из первых заметила в дни помаранчевой революции отсутствие в Морозе всяких переживаний за людей? И в чем нельзя отказать Морозу, так это в профессионализме на стуле председателя парламента. Одна фраза сегодня - нечего выносить проект закона о правительстве на публичное обсуждение, потому что это никому не интересно. У него прадедушка не заседал в суде инквизиции? тоже всегда находил подходящие аргумен
IP: 193.108.162.---
Serg60 _ 13.11.2006 14:04
2 Станко
А это лучше, если он будучи украинцем по происхождению, поддерживает попытки сделать из Украины подстилку по кремлевско-газпромовских бандитов? По-моему, это все равно, что плюнуть в могилу своих предков. Да и в будущее своих детей тоже, обречь их на крепостной Путинстан!
IP: 195.78.58.---
Станко _ 13.11.2006 13:41
Serg60 13.11.06 12:19
І до чого тут "русские нацики"? :) Чи Вам аби москаля за щось та копнути? Yurij є звичайним "галубим", певно, що навіть українець за походженням, щось на зразок Гані Герман, чи то пак - Стецьків :), але в своїй жадібності та куркулисті дійшов до продажництва янучарам. І до чого тут росіяни?????
IP: 193.108.162.---
Serg60 _ 13.11.2006 12:20
2 Yurij
IP: 193.108.162.---
Serg60 _ 13.11.2006 12:19
В том и беда Украины, что таких как ты русских нациков до хера развелось. И свой нацизм они считают не нацизмом, твари.
IP: 91.124.69.---
svidomis _ 13.11.2006 12:07
Київ не взятий.Київ вичікує.
IP: 195.78.58.---
Станко _ 13.11.2006 11:19
О-хо-хо.. Як люблють наші політологи напускати "тень на плетень".:) Та немає у жодної (!) із нині банкуючих політичних сил будь-яких сценаріїв. Живуть "по наитию", як Бог на душу положить. Останнім сценаристом був Медведчук, та і той був вторинним, так як намагався використовувати принципи моделювання від консультантів Кремля. Немає державної машини, немає прогнозування і моделювання, є лише звіряча жадібність до влади та грошей. Олігархат "Україна" є взірцем ерзац-держави. Бутафорія повна.
IP: 83.170.204.---
Alex-D-2006 _ 13.11.2006 10:35
Я думаю, что Майдана 2 не будет. Однако, содержать януковичей и ющенков больше никто не будет. Разве что, некоторые с юга и востока страны и то очень недолго.
IP: 193.227.208.---
Yurij _ 13.11.2006 01:58
2 kyiv2004
"Бездуховные крысы - смесь коммунистов и гениев бандитской приватизации, пытаются сделать из страны стадо послушных баранов которые должны только жевать, пить и плодиться."
Пока бандеровские нацики безпрепятственно маршируют по Крещатику и зомбируют народ, то любой кто реально им противостоит является "ОСВОБОДИТЕЛЕМ", которому прощаешь ВСЁ его прошлое и апплодируешь за действия в настоящем!
Янык мы с тобой!!!
IP: 85.202.194.---
Tekila _ 12.11.2006 22:33
Те, що народ України за будь-яких розкладів цих політичних сил у цій владі найближче десятиліття буде у повній ж...пі - це зрозуміло. Але щодо таких хитромудрих багатоходових задумів владних істот, які любить уявляти п.Погорєлова, тут мені здається пребільшення. Крім демонстрації хапальних інстинктів і штовханини ліктями біля державного корита у більшості з них не проглядається жодних ознак мозкових звивин, здатних породити хоч якісь людські думки, не те що такі схеми
IP: 85.202.237.---
kyiv2004 _ 12.11.2006 19:34
2Vlad
Я не знаю про Харків, але в Києві всі люди з нормальною сенсорікою та у своєму розумі НЕ можуть бути спокійними поки "азіати" у владі.
Бездуховные крысы - смесь коммунистов и гениев бандитской приватизации, пытаются сделать из страны стадо послушных баранов которые должны только жевать, пить и плодиться.
Не вийде. Перемагають сильні духом. Нас багато, багато більше ніж в теоріях геніїв платної політології та дешевих журналістів.
IP: 213.154.206.---
ko3ak _ 12.11.2006 16:07
Как известно революции делают люди, которые уже готовы на все и даже на свою смерть, ради лучшего будущего своей страны и детей. А интересно готовы ли на какие-либо подвиги электорат бело-голубых, если его не будут тянуть поездами и автобусами как это было в 2004м?
IP: 212.26.130.---
Стен1 _ 12.11.2006 11:32
Владу из Харькова - азы истории и политологии: для общественного переворота не надо участия и поддержки 50% и больше - достаточно и 15-и. В гражданских войнах и революциях участвуют немного людей. Поэтому форумчане отражают ту критическую массу решительных людей. Не репрезентативно, согласен с Вами, вопрос - в какую сторону. Но апатии нет, многие из нас в тени, не попадаем в статистику...
www.svetiteni.com.ua
IP: 195.248.186.---
Наталья _ 12.11.2006 09:33
УП спить,замість того,щоб хоча б строчкою привітати нас з пермогою Кличка. Будь вона неладна та наша політика. Але люди мудріші, й просто живуть,зробивши свою справу, терпляче чекаючи,коли до них доростуть політики.
IP: 83.170.215.---
jenia _ 12.11.2006 01:14
Весьма продуктивный и правдоподобный по исходу анализ
Единственное..что хотелось бы уточнить возможности и таких процедур.
Да..парламент СНИМАЕТ неугодных министров...Но имеет ли смысл президенту следовать во временном фарватере оппонентов.
В том смысле-что он может и НЕ ПРЕДЛАГАТЬ НОВЫЕ КАНДИДАТУРЫ...поручив старым выполнять функции ИО.? И именно ДО ТЕХ ПОР,пока ситуация с"зарвавшимся"Кабмином не повернется на пользу Президента..А убедительно показать неадекватность коалиции могли б и
IP: 80.73.0.---
Vlad_iz_Kharkova _ 12.11.2006 00:47
Вот интересно, вокруг люди все больше успокаиваются и больше всего боятся новый общественных волнений. А на форуме народ все больше ожесточается и прямо сейчас готов в бой. Так вто более далек от широких народных масс: политики или многие авторы форума?
IP: 195.140.179.---
Phenyx _ 12.11.2006 00:00
artist
Шновний в мене немає 15 років чекати.
Я не бажаю щоб моїм дітям довелося виходити на свій Майдан.
Ми живемо в постіндустріальному суспільстві яке швидко змінюється і якщо нічого зараз не змінити за 15 років Україна опинеться на задвірках історії.
IP: 195.140.179.---
Phenyx _ 11.11.2006 23:52
ko3ak
Це нічого, у Києві за пів року до виборів 2004 теж не віяло Майданом але все змінилося на очах
На вулиці вийшли люди які ніколи в житті ні за якої влади не переймалися політикою, доречі тільки тупі і зажерливі тварюки могли знехтувати такою підтримкою.
А на весні нам багато людей не знадобиться - лише тисяча друга відчайдухів готових на все і такі люди є.
Досить гратися в демократію з бандюками.
IP: 213.154.206.---
ko3ak _ 11.11.2006 22:29
Phenyx :
"Для революції потрібний "революційний момент" зачекаймо на весну коли до боготьох на сході та півдні почне доходити за кого вони віддали свої голоси на останніх виборах"
Я сам с юго-востока, и судя по тому как у нас тут все мыслят (если вообще мыслят), то ждать до прозрения прийдется до 2-го пришествия.
У "нас" во всем виновата Тимошенко, которой уже более года нет во власти.
IP: 193.151.57.---
artist _ 11.11.2006 22:25
Ризикую бути непопулярним - думаю, Майдану-2 не бути найближчих років 10-15. На жаль. Має підрости нове покоління, яке не пам‘ятатиме толком листопаду-2004. І лише на цей Майдан-2 найбільші надії. Коли імена Ющенко-Янукович вивчатимуть в підручниках новітньої історії. На кого ставити навесні? На Юлю? Навіть не смішно. Бідна Україна, не щастить їй на лідерів! Чи насправді кожен народ заслуговує на те керівництво, яке має?
IP: 195.140.179.---
Phenyx _ 11.11.2006 22:04
Для революції потрібний "революційний момент" зачекаймо на весну коли до боготьох на сході та півдні почне доходити за кого вони віддали свої голоси на останніх виборах.
IP: 192.200.52.---
Wlodko _ 11.11.2006 21:37
iren2000:"Агов! Люди! Коли там знов "Майдан"?"
Ви, не "аговкайте" коли там знову на Майдан! А ПРОЯВІТЬ ІНІЦІАТИВУ САМІ,- ТАЙ РУШАЙМО НА МАЙДАН ВСІ РАЗОМ, НЕГАЙНО!!! МИ, УКРАЇНЦІ,- УКРАЇНА НАША ДЕРЖАВА, НАША ЗЕМЛЯ!!!АЛЕ ВЖЕ БЕЗ СТАРИХ КЕРМАНИЧІВ, ЯКІ НАШУ ПЕРЕМОГУ, ЯКУ МИ, СТОЯЧИ НА МАЙДАНІ ВИБОРОЛИ,- ВОНИ ЇЇ ПРОСРАЛИ РАДИ СВОЇХ ПОСАД, ДОБРОБОТУ СОБІ І СВОІМ РІДНИМ ТА БЛИЗЬКИМ, СВОЇМ "МИЛИМ ДРУЗЯМ"!!! ТЕПЕР БУДЕМО БОРОТИСЯ САМІ БЕЗ НИХ, БЕЗ ТОГО "МОТЛОХУ", ЩО ПРОДАЛО НАС ЯНУКОВИЧУ І К*!!!
IP: 192.200.52.---
Wlodko _ 11.11.2006 21:37
iren2000:"Агов! Люди! Коли там знов "Майдан"?"
Ви, не "аговкайте" коли там знову на Майдан! А ПРОЯВІТЬ ІНІЦІАТИВУ САМІ,- ТАЙ РУШАЙМО НА МАЙДАН ВСІ РАЗОМ, НЕГАЙНО!!! МИ, УКРАЇНЦІ,- УКРАЇНА НАША ДЕРЖАВА, НАША ЗЕМЛЯ!!!АЛЕ ВЖЕ БЕЗ СТАРИХ КЕРМАНИЧІВ, ЯКІ НАШУ ПЕРЕМОГУ, ЯКУ МИ, СТОЯЧИ НА МАЙДАНІ ВИБОРОЛИ,- ВОНИ ЇЇ ПРОСРАЛИ РАДИ СВОЇХ ПОСАД, ДОБРОБОТУ СОБІ І СВОІМ РІДНИМ ТА БЛИЗЬКИМ, СВОЇМ "МИЛИМ ДРУЗЯМ"!!! ТЕПЕР БУДЕМО БОРОТИСЯ САМІ БЕЗ НИХ, БЕЗ ТОГО "МОТЛОХУ", ЩО ПРОДАЛО НАС ЯНУКОВИЧУ І К*!!!
IP: 192.200.52.---
Wlodko _ 11.11.2006 21:36
iren2000:"Агов! Люди! Коли там знов "Майдан"?"
Ви, не "аговкайте" коли там знову на Майдан! А ПРОЯВІТЬ ІНІЦІАТИВУ САМІ,- ТАЙ РУШАЙМО НА МАЙДАН ВСІ РАЗОМ, НЕГАЙНО!!! МИ, УКРАЇНЦІ,- УКРАЇНА НАША ДЕРЖАВА, НАША ЗЕМЛЯ!!!АЛЕ ВЖЕ БЕЗ СТАРИХ КЕРМАНИЧІВ, ЯКІ НАШУ ПЕРЕМОГУ, ЯКУ МИ, СТОЯЧИ НА МАЙДАНІ ВИБОРОЛИ,- ВОНИ ЇЇ ПРОСРАЛИ РАДИ СВОЇХ ПОСАД, ДОБРОБОТУ СОБІ І СВОІМ РІДНИМ ТА БЛИЗЬКИМ, СВОЇМ "МИЛИМ ДРУЗЯМ"!!! ТЕПЕР БУДЕМО БОРОТИСЯ САМІ БЕЗ НИХ, БЕЗ ТОГО "МОТЛОХУ", ЩО ПРОДАЛО НАС ЯНУКОВИЧУ І К*!!!
IP: 195.140.179.---
Phenyx _ 11.11.2006 21:01
Підтримую iren2000
Майдану 2 бути, але цього разу для декого з донів буде небезпечно залишатися в Україні
IP: 195.248.186.---
Наталья _ 11.11.2006 17:47
Не здивуюсь,коли в пакеті ухвалюватимуться закони про СОТ та бюджет з доповненням від Президента ,тобто його "чесловом" "про неможливість ветування. Догововірний маразм ,як іржа вже роз"їв всю довіру своїм невиконанням Це дуже шкідливо і я погоджуюсь з цим з СІМ. А доки наш істеблішмент тусується,в людях все ріно повинна накопичитись критична маса готовності до наступного вибору,а вже ніяк не до майдананів по різні сторони Дніпра. Бо януковські раби терплячіші ,я це бачу в своєму повсякденні.
IP: 91.145.221.---
iren2000 _ 11.11.2006 17:05
Як тільки чую чи читаю: "соціологія показує..." - відразу хочеться сказати: "засуньте у ... вашу соціологію!" Це вже рефлекс.
Для мене особисто картина зрозуміла: усіх нас, українців, ці потвори тримають за: "лохів", "казлів", "баранів", "бидло"... Нашими молитвами сівши у зручні крісла, ці "пани" на всі 100% нехтують інтересами України і її народу, Конституцією, законами - заради однієї низької і банальної мети: загрести під себе якнайбільше.
Агов! Люди! Коли там знов "Майдан"?
IP: 212.42.76.---
DON_VOVAN_2 _ 11.11.2006 16:03
Про все і не про що.
Погорєлова завжди була „закохана” у Тимошенко. І в цій статті теж. Або нічого – „темник”, або що БЮТ нінащо не здатен. Ірино, НУ нездатен на ще більше. )))
Але ДОН і дончики все і всіх виправлять