Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Що робити президенту Ющенко у новій політичній ситуації?

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 192.168.96.---
KU-KU-KU _ 16.11.2006 14:33
Лучшее, что можетсделать президент Ющенко для народа Украины - подать в отставку!
IP: 80.78.48.---
АлВал _ 16.11.2006 09:03
Ну вот и случилось то что и должно было случиться с детищем Гонгадзе. Почитал посты, загрустил и забыл о некогда свободно-аналитическом издании УП.
IP: 194.29.60.---
crockOdile _ 15.11.2006 15:55
СИЛА І ВОЛЯ цілеспрямованих і згуртованих людей, трансформованих у організовані загони людей з вимогами. Тимчасовий уряд. Конституційна асамблея. 2 роки дебатів і обговорення. Підсумки. Референдум. Таким є можливий прогноз виходу з політреформного болота. Ну а слабакам можна ліберально розслабитись, чекати на друге пришестя, і отримувати задоволення.
IP: 194.29.60.---
crockOdile _ 15.11.2006 15:53
Ми маємо всі можливості, щоби заставити владу підкоритися. Звичайно, що є й інший вибір. Страх. Втрата будь-яких євро перспектив і решток демократії. Неофеодалізм з російським обличчям. Куток на кухні з непродуктивними теревенями по інету. І купа ліберального хліба й видовищ. „Злагода” та матеріал для масовок інших і для інших країн.
IP: 194.29.60.---
crockOdile _ 15.11.2006 15:53
Без ґрунтовних мінімум двохрічних дебатів у суспільстві, без хоча би розкладання по базовим полицям: національна ідея, зовнішні та внутрішні пріоритети, нова система державного устрою, баланс владних пріоритетів державних інституцій.52% у 2004році здорових людей - це досить оптимістистичний прогноз стосовно початку і закінчення таких дебатів. І цей % буде зростати.
IP: 194.29.60.---
crockOdile _ 15.11.2006 15:52
To Vlad52 14.11.06 09:58
Ми, праві, зовсім не виходимо з сопливих політтехнологічних телепережовувань про те дозволить, чи не дозволить, захочуть, чи не захочуть у Верховній Раді, в уряді „всенародної злагоди”, у імпотентній НСНУ, чи Президента, проводити референдум з конституційних змін. І нас зовсім не задовольнять навіть ті, хто захоче, але без референдума. Досить вже нареференділи і назмінювали.
IP: 192.168.3.---
Харківець _ 15.11.2006 14:48
Нормальна в цілому стаття, доки не дійшло до висновків. Який в холєру референдум? У нас вже був один "з конституційних питань" у 2000-у, пам'ятаєте? До речі, якщо імплементувати те "народне волевиявлення", червоно-донецькоій ВР буде гаплик (ну, і парламентаризму взагалі). Про одночасний референдум щодо NATO - взагалі no coment. Автор якихось грибів наївся чи чи був інтелектуально згвалтований об'єднаним есдеком?
IP: 10.1.1.---
bolex _ 15.11.2006 11:50
"фобий к бандитам" не бывае только у самих бандитов и их подручных. так что судите сами, кто под ником "татикадзе" призывает считать бандитизм в жизни и во власти нормой.
IP: 195.248.186.---
Наталья _ 15.11.2006 08:13
татикадзе 14.11.06 17:00

Это не бандиты не в тюрмах,это уже просто мафия,клан,претендующий на "Берлускони" у власти,им уже и футбол подавай. Но ведь не "сторонники всех Ю" объединятся",а народ против этого клана,явно не знающего даже элементарного чувства меры и приличия в завладении страной.
"ЖАДНОСТЬ ФРАЕРА ПОГУБИТ"- основной тезис падения власти донов.
IP: .---
татикадзе _ 14.11.2006 17:00
Прочитал посты. Стало совершенно очевидно, что билирубин действует на мозги сторонников ющенко не в лучшую сторону.
Автор - дуб, если не понимает, что для ющенко осталось только трепыхаться в попытках изобразить из себя нечто значимое. Сторонники всех ю - ну так это диагноз. ЛЕЧИТЕСЬ! Чтоб фобий не было к _страшным донецким бандитам_.
IP: 213.227.210.---
Арій _ 14.11.2006 16:38
КРЕСТ

"уверен что на западе было так же."

Звідки така впевненість, якщо не бачили?

Уважніше читайте - я не присав про весь Схід чи Південь.
Там ситуація не така як в Донбасі, тому нема чого Харків порівнювати.
IP: 195.138.81.---
Kotia _ 14.11.2006 16:38
/Інакше кажучи, партія, яка отримала владу, припинила відверту антиукраїнську діяльність./
А невідверту не припинила, і на тлі нинішнього розчарування триває прогресуюче нищення справжньої УКРАЇНИ!
IP: 85.202.235.---
Nataly_d _ 14.11.2006 15:32
Действительно, похоже, что в "ВЕЛИКОЙ РОССИИ" не животные даже, а просто скоты имеют доступ к и-нету. До чего продвинутая страна! Вообще большое спасибо этому "РОССИТЯНИНУ". Лучше агитации не придумаешь!
IP: 10.1.0.---
KREST _ 14.11.2006 15:30
Арій
Я приймав участь ( і не спостерігачем, а членом комісії), тому то й знаю, як в Донбасі робляться фальсифікації.
Могу вам сказать , что тоже был членом комиссии, только в Харькове, так вот, фал. были, карусели и т.д., две партии отличились больше всех - БЮТ и ПР, в отдельных рай. были нанято по 5-8 автобусов с "избирателями", так что не надо про Донбасс, уверен что на западе было так же.
IP: 192.168.0.---
prOFF _ 14.11.2006 15:29
Про статтю. Думаю аффтар поспішає. Прозріння прийде пізніше до народу, ще півроку "проФФесіональному" уряду, щоб Українець все зрозумів.
IP: 192.168.0.---
prOFF _ 14.11.2006 15:26
Всім нормальним людям привіт. Расеянін ідиди до дупи. Набрид.
Тупе закомплексоване бидло. "Я САМЫЙ ЧИСТЫЙ РУССКИЙ!!!
- перевірся. буде прикро якщо кров слов"ян тече в твоїх жилах.
IP: 213.159.247.---
LOKIN _ 14.11.2006 14:29
Vlad_Russia
Неужели в России уже животные имеют доступ к интернету. Не позорь, тварь, страну и пшел вон на помойку, где твое место. Погань.
IP: 213.159.247.---
NELLI _ 14.11.2006 14:25
Просто
У Вас выборочная вера. Там, где победили оранжевые, верим, а там, где ПР, не верим. А как же удтверждение, что выборы прошли демократически?
IP: .---
Vlad_Russia _ 14.11.2006 14:21
Как я и обещал, когда в воскресенье был дома в Москве, пошел на Ленинградку. Снал хохлу шлюху.
Отымел. А потом стал прикалываться. Дал ей в рожу. Зубы у нее и посыпались.
Потом добил ногами. Бутсой в живот и по печени.
Она только хрюкала, тупая хохла.


ВОТ ТАМ ВАМ ХОХЛУШКИ И МЕСТО. У НОГ НАСТОЯЩЕГО РУССКОГО МУЖИКА. БУДЕТЕ ЛИЗАТЬ РУССКИЕ САПОГИ!!!
IP: .---
Vlad_Russia _ 14.11.2006 14:17
Пидрилы хохляцкие!!!

За Россию!!! За империю!!!

За ЦАРЯ!!! ВПЕРЕД!!!! Склонитесь перед нею!!!
МОЧИ ГАДОВ!!! БЕЙ УКРОВ СПАСАЙ РОССИЮ!!
IP: .---
Vlad_Russia _ 14.11.2006 14:14
2 Арий (никакой ты не арий, а недочеловек - унтерменш!)


ПИДОР!!!

Я САМЫЙ ЧИСТЫЙ РУССКИЙ!!!

СВИНЬЯ ХОХЛЯЦКАЯ!!!
IP: .---
Vlad_Russia _ 14.11.2006 14:12
Именно примеси типа укров и копченых развалили ВЕЛИКУЮ СТРАНУ!!!

ЗА ЧИСТУЮ РОССИЮ!!!

МОЧИ ВСЕХ НЕРУССКИХ!!!

Это мы и делаем!
РУССКИЕ МАРШИ - только начало!!!
IP: 213.227.210.---
Арій _ 14.11.2006 14:11
Vlad_Russia

Ти брехун, а ніякий не москаль, припини засмічувати форум.
Іди он краще на "Фразу", або "ФорУм"
IP: 213.227.210.---
Арій _ 14.11.2006 14:09
romanspo 14.11.06 13:52
" ніхто умовляннями сепаратизм не здолає. Розумом треба долати, якого на жаль нема - ані в наших так званих націонал-патріотів, ані в обраного ними керівництва держави. "

Згоден.
Єдина поправка: не всі наші націонал-патріоти - "так звані".
Щодо Хмельницького - то не чув ні від кого з них критики, а щодо Кучми - то хіба все те, що діється зараз (і "украінци" керують Україною) - не результат його діяльності.
IP: 194.44.127.---
ФЕДАН _ 14.11.2006 14:05
Тут як не крути, але жіночої принциповості бояться більше чоловіки-дописувачів (жінки взагалі її заздрять), тому і несприймають таку популярність і рішучість на виборах ЮВ.
На виборах призидента, а може і скоріше, тільки за її блок та відданих людей з бувшої НУ - люди проголосують. А тоді вже всіх запитають звідки такі достатки при таких податках!!!!.
IP: 213.227.210.---
Арій _ 14.11.2006 14:03
Vlad52 14.11.06 12:27
"Просто.
"Бросьте это "верю-не верю". Поучавствуйте хоть раз хотя бы наблюдателем на юго-востоке."

Дозвольте, я відповім за нього.

Я приймав участь ( і не спостерігачем, а членом комісії), тому то й знаю, як в Донбасі робляться фальсифікації.
На жаль в 2006 році не було масового приїзду спостерігачів з інших областей.
Та й багато знайомих з Донбасу казало, що масові фальсифікації цього разу були.

А хто, маючи всю владу не забезпечив чесного проведення виборів?
IP: .---
Vlad_Russia _ 14.11.2006 14:00
А мы РУССКИЕ ИМЕЕМ ВАШИХ ДЕВОК КАК ХОТИМ!!!
IP: .---
Vlad_Russia _ 14.11.2006 13:59
ХОХЛЫ!!!

Или забирайте своих шлюх из нашей столицы,
или мы их ПЫТАТЬ будем!!!


ЗА ЧИСТУЮ РОССИЮ!!!
Сторінки:      Попередня      Наступна