Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Лист сумлінного злочинця…

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 195.80.231.---
Косван _ 27.11.2006 00:21
При вступі до ВУЗу використав зв`язки. Проходив співбесіду і бачив, як при кожному студенті комісія жваво перебирала якісь папери на столі і від того мінявся її настрій у різні полюси - когось абсолютно відверто "валили", хоч абітурієнт при цьому явно виказував знання більші за ті, що ними володіли всі члени комісії разом, інших не чіпали ( наприклад, мене )
IP: 192.168.2.---
petriv _ 22.11.2006 18:08
Я зробив аналіз результатів зовнішнього тестування з історії. Результат вражаючий: менше 10% учнів показали вищі від рівня вгадування результати!
Детальний аналіз я помістив за адресою
http://petriv.ho.com.ua
IP: 194.44.246.---
Леська _ 22.11.2006 15:48
Хабарі були в завжди будуть.. це сумна, але правда...
Прикро, що "витягнуті за вуха" студенти отримують освіту, не даючи це зробити тим, хто вартий цього. Завдяки таким "студентам" вища освіта не цінується, оскільки ніхто не вірить у її справжність.. прикро, що навіть чесно здобувши освіту з відзнакою, молода людина не може знайти роботу за фахом і за знаннями, адже хабарництво на студентській лаві не закінчується - воно перебирається до вищих сфер - сфери працевлаштування
IP: 193.41.62.---
Ishtar _ 22.11.2006 05:57
Ви б на їхньому місці впирались би не більше одної сесії,а дальше і вас би засосало,так-що давайте не заздрити їм а перестати давати хабарі
IP: 217.65.250.---
UPS _ 21.11.2006 23:35
По закону злочин не тільки брати, а й давати хабарі. Хабарництво говорить не стільки про потребу в грошах, як про відсутність самоповаги до себе. Однак риба гниє з голови. Якщо б відповідно було поставлено наверху, внизу б боялися. Все це пуста балаканина. Давайте почнемо із себе - не давати і не брати
IP: 10.40.42.---
Ajj _ 21.11.2006 16:35
Дійсно, автор проектує свій особистий досвід на всі вузи.
IP: 89.252.9.---
Alexander_II _ 21.11.2006 16:27
Олександер 21.11.06 15:52
Повністю з вами погоджуюсь. У нас і з чиновниками так: люди дають не тому, що вони беруть, а навпаки – вони беруть тому, що люди несуть, несуть, несуть… Я це добре бачу у середній школі, де мої діти навчаються – батьки несуть там, де від них і не чекають, і несуть усім, і на батьківських (цебто комерційних) зборах грають у гру «хто більше запропонує – той найкрутіший».
Тому я й наголошував неодноразово, що корупція не в них, а в нас всередині. І звідти треба починати!
IP: 85.202.96.---
Олександер _ 21.11.2006 16:07
Закінчення: Отже, давати чи не давати - суб"єктивний вибір кожного, але якщо дають, то завжди знайдуться ті, хто братимуть.Якщо конкурс між бездарними проходить на основі розміру хабаря і довжини "волохатої руки", то хай так і буде - в чомусь же вони мають змагатись.Не в глибині ж відсутності знань! І останнє: недавати хабарів - для мене просто життєвий принцип, який переріс в цікаву гру (особливо коли йдеться про ДАІ), але також і в принцип ні в кого ніколи хабарі не брати, а й дають. Принипи!
IP: 85.202.96.---
Олександер _ 21.11.2006 15:57
Продовження: на філософський в Шевченка.Ні зв"язків, ні грошей, ні попередньої домовленості, ні репетиторів (як університетських, так і будь-яких), ні крсів, ні, якщо відверто, особливої підготовки чи часу на підготовку НЕ БУЛО. І обидва рази я вступив з першої спроби... Хоча, від багатьох однокурсників я чув їх оповідки, що вони щось комусь давали (кожен по різному :). Водночас, вони продовжували давати і на іспитах-заліках. Я - ні. Я вступив, вони - вступили, я закінчив, вони теж...Дивись вище
IP: 85.202.96.---
Олександер _ 21.11.2006 15:52
В цілому це все дуже мило і пафосно (особливо в частині де автор-"злочинець страждає від докорів сумління"). Але, оскільки єдиним аргументом статті є "особистий досвід", тобто річ суб"єктивна, контраргумент буде відповідним. Я за останні 15 років двічі вступав у найпрестижніші університети країни - на надпрстижні факультети - на юридичний, коли на всю країну їх було тільки десять (це зарах в кожному колишньому технікумі є такий факультет), а конкурс був 17 чоловік на місце і вдруге (дивись вище)
IP: 83.218.240.---
Hammer _ 21.11.2006 13:27
Сумно, але правдиво
IP: 10.16.100.---
polin_ _ 21.11.2006 11:30
Пара слов от непосредственного участника поступления в прошлом году. Вернее учасник дочь. Так вот дочь поступила во французский университет (до этого здавла все языковые экзамены, достаточно сложные. Вердикт фр.правительства- продвинутое знание языка). Для подстраховки поступали на фр.язык в Шевченко. Результат - 2 балла на первом экзамене по языку. Ха-Ха-Ха моей альма-матери(когдато закончила этот ВУЗ).
Просто стыдно за нормальный когда-то ВУЗ.
А автору статьи - спасибо.
IP: 212.82.222.---
ну-и-ну _ 21.11.2006 11:18
Відверто,
Ви білш схильні до аналізу. Але, що значить "успадкували". Зробіть по-свойому. Скільки вам потрібно на це років? 2, 10.? Може 16? Але за 16 років мала б людина вирости вже нового світогляду. Тоді, де вона? Де новий Станіславський? Де новий Антонов? Де КПИ, в якому б вчився новий Корольов?
В тім-то і річ, що бур,ян росте звідусіль. І бур,яну тому назва - бездуховність та безумство.
IP: 85.202.119.---
Відверто _ 21.11.2006 11:03
ну-и-ну,

Ви ще скажіть, що вся корупція до нас з-за кордону прийшла. Ми успадкували радянську систему зі всіма її негативами. Нажаль, наклались ще й негативи розвалу економічної системи, але уникнути цього було неможливо. Ми почнем дійсно цінувати здобутки наших попердників лише тоді, коли самі досягнемо певних успіхів, зокрема, й на шляху реформ в освітній галузі.
IP: 212.82.222.---
ну-и-ну _ 21.11.2006 10:39
bolex,

Дубина ты недоученная. Это именно ты задницу просижывал. Были и такие. Куда от них денешься. С ними все ясно. Я говорю о тех, кого сейчас , в принципе, не возможно возродить.
IP: 195.135.197.---
Просто _ 21.11.2006 10:20
Процесс "комерциализации" образования, когда за кусок колбасы люди, претендующие на роль интеллектуальной элиты, продают будущее своего народа. Это такие же участники процесса геноцида, как и те активисты, которые в 30-е ходили по домам забирая у односельчан последнее, чтобы жрать водку в то время, когда умирают от голода соседи. Диплом, научная степень, если они реальные, не дают возможности смотреть на умирание украинской науки и культуры молча, а тем более мелким крысятничанием участвовать.
IP: 10.1.1.---
bolex _ 21.11.2006 10:18
упомянутые имена - единицы, талантливые и трудолюбивые люди, люди, сделавшие себя сами. заслуга "вузов ссср" в этом мизерна, тем более, что 99% "вузов ссср" была такой же серой массой, что и современные вузы.
IP: 10.1.1.---
bolex _ 21.11.2006 10:16
>Вы хаите СССР? Это значит вы гадите на Бондарчука (Оскар) >Шолохова (Нобель), Курчатова (Атом), Амосова (серце), Королева
>(космос), и т.д. и т.д. Все они выпускники ВУЗов СССР. Ваши >выпускники же косячки забивают в общагах, да мобилки >ремонтируют китайские. Слабачки...

тупой бред, выпускники вузов ссср точно так же синячили в общагах, просиживали задницы в конторах и собирали технику на заводах вместо "рабочего класса" во время штурмовщины по названием "конец месяца".
IP: 83.170.193.---
Анджінсан _ 21.11.2006 09:31
Мені особисто соромно за свій диплом. Я знаю, що він нічого не вартий. Єдиним аргументом, що не дозволяє просто його спалити - це усвідомлення того, що всі інші мої однокашники заслуговують на нього ще менше. Але ж вони тепер і адвокати, і судді, і прокурори! А я просто бізнесмен.
Тому для мене вираз "дипломований спеціаліст" у резюме, які надсилають мені претенденти на роботу у моїй фірмі - порожній звук.
А переважно всі випускники сучасних "ВУЗів" - повні барани!
IP: 212.82.222.---
ну-и-ну _ 21.11.2006 09:18
Ребята, ну, нет образования в Украине. НЕТ. Могилянка - это так, сопли размазывать на пресс-конференциях, в кафе , да на вечеринках. Где АВИАконструкторы ХАИ, где физики и математики КиевУниверситета им Т.Г.Ш. Где артисты театров?
Вы хаите СССР? Это значит вы гадите на Бондарчука (Оскар) Шолохова (Нобель), Курчатова (Атом), Амосова (серце), Королева(космос), и т.д. и т.д. Все они выпускники ВУЗов СССР. Ваши выпускники же косячки забивают в общагах, да мобилки ремонтируют китайские. Слабачки...
IP: 195.64.235.---
Вишиванка _ 21.11.2006 01:41
А всі ці тести, іспити, співбесіди - це межує з приниженням гідності особистості. Незаперечним фактом є те, що ці процедури не відображають рівень знань. Це лотерея.
Чому людина, яка бажає вчитися має чубитися з десятком таких самих бажаючих і витрачати на це кілька років поспіль?
Це навіть негуманно. Адже освіта гармонізує та розвиває будь-яку людину, лишень різною мірою. Але вплив якісної (!) освіти безумовно позитивний для всіх за наявності ставлення викладачів з повагою до студентів.
IP: 195.64.235.---
Вишиванка _ 21.11.2006 01:34
Відомо, що освіта і культура - це основа здорового суспільства.
Отже, тепер, коли освіту можна здобути за гроші і не проходити виснажливі багаторічні конкурси (принаймні на частину спеціальностей), потрібно змінити підхід при прийомі на роботу.
Адже тут уже значно легше перевірити, що саме людина знає і що саме вміє робити та наскільки добре в неї це виходить.
Але у нас поки що головне - це "лапа", "знайомство" і відсутність професіоналізму. Тому і освіта відповідає "запитам" "згори".
IP: 195.64.235.---
Вишиванка _ 21.11.2006 01:30
Я вважаю, що освіта повинна бути доступною для всіх. Незалежно від рівня освіти.
Тільки сам процес має істотно відрізнятися від якості нинішньої "освіти". Потрібні серйозні реформи і навіть деяке новаторство. Можливо якраз при прийомі на роботу слід бути більш прискіпливими, а не дивитись "у кого яка корочка". Для цього при прийомі на роботу мають бути кадровики-психологи, професіонали високого класу.
Як організувати такий процес - це велике питання для освітнього наукового винахідництва.))
IP: 91.145.204.---
Chubaka _ 21.11.2006 00:47
Двоє останні поступали весною - по тестам. Вступ на загальних умовах був чесним, але вимагав > 93 балів, а це бєшано для звичайного школяра. Не знаю, як у гуманітаріїв, але якщо ти таки поступив розумом на фіз., або мат., то тебе не виженуть – тупих видно у перший місяць. Але й тупі, якщо заплатять «пожертвування», мають шанс дотягнути. Керує парадом сам ректор, декани нічого не вирішують.
IP: 91.145.204.---
Chubaka _ 21.11.2006 00:46
Коли я прийшов поступати у ВУЗ на загальних умовах, то з 150 місць на перший курс факультету було вільно 15. Звичайно велику кількість склали виплодки прєподів і інших «своїх», але більша частина була зайнята «обдарованими», що повигравали олімпіади і МАНи, клієнтами підготовчих курсів – легальних хабарів, а також при-університетських ліцеїв, де студенти визначаються ще з 8-го класу.
IP: 62.221.55.---
SIM _ 21.11.2006 00:39
Vlad_iz_Kharkova
"Это все должно возникнуть - уменьшиться к-во бюджетных мест, учеличиться - мест финансируемых организациями, .... кто заботится о рейтинге - не даст диплома"

Повинно б, але всі 15 років процес іде в зворотньому напрямку. Скільки голів вчиш, стільки отримуєш.
Організаціями у світі фінансується переважна меншість місць, цього фактору недостатньо. Потрібне розуміння і воля на державному рівні, що достойні студенти і вузи - майбутнє держави (і, до речі, капіталізація).
IP: 89.252.9.---
Alexander_II _ 20.11.2006 23:31
… так что, мои извинения!
Кстати, вы читали мой вам ответ под «Чому саме Ющенко»?
http://pravda.com.ua/news/2006/11/13/50651.htm#comment
IP: 89.252.9.---
Alexander_II _ 20.11.2006 23:29
… я думал не о вас лично, а о тех людях, которых хорошо знаю. Они всплыли в моей памяти, как хороший пример о рабстве в душах. Конечно, перечитывая теперь свой комментарий, я понял, что выразился неосторожно (писал, как мысль шла, что наз. «без обратной связи») и действительно вас обидел, но поверьте, что я к этому не стремился. А моё приспособленчество, совковость, рабские привязанности – я думаю, это вы сгоряча. Ну, не было у вас аргументов, чтоб такие выводы делать ;)
IP: 89.252.9.---
Alexander_II _ 20.11.2006 23:28
КУРАЖ 20.11.06 22:14

А теперь почитайте внимательно собственный пост от 18:41, и ответьте сами себе, не лукавите ли, говоря, что «Мы вели беседу о царящих безобразиях при поступлении в ВУЗы Украины». По-моему, вы выражались в общем, а не о вузах: «У вас все покупается и продается, в том числе и наше будущее». Т.е. будущее всего лишь «в том числе». Так кто же совершил подмену понятий? Это первое.
А что касается вашего на меня наезда, то я на вас удивляюсь. Во-первых, отвечая вам…
IP: 85.202.181.---
КУРАЖ _ 20.11.2006 23:15
Видверто.
А мы с Вами посредством СМИ, митингов и т.д. будем конструктивно крушить их всех и всегда. Но, если они заслужат, мы будем искренне и с радостью ими восхищаться. А они должны быть как дети рады нашему восхищению. И у нас дома будут стоять их портреты. И мы с гордостью, будем рассказывать внукам, что именно мы избрали такую власть. И она смогла переломить бесславный путь Украины. Народ станет ее любить, станет ею гордиться. И даже если мы еще не будем более сытыми, чем Норвежцы мы никогда не пожелаем ее покинуть ибо Украина станет нашей Родиной.
IP: 85.202.181.---
КУРАЖ _ 20.11.2006 23:02
Видверто.
Вам проще было спросить, кого бы я хотел видеть на каком месте. Мое мнение в стране лучшего Премьера чем Тимошенко нет. Она одна понимает необходимость, на данном этапе, регулировать, далеко не рыночные, процессы. Только она способна кардинально реформировать все институты власти. Ее работоспособность и нацеленность на достижение результатов вызывают уважения. Никто не сможет лучше ее дать результаты на отрезке 3-5 лет. Но при ее темпераменте и увлеченности, конечно она нуждается в доброжелательных противовесах в виде законов. Все должны двигаться в одну сторону. Премьер с собственным кабинетом министров, должен на свое усмотрение выбирать средства для выполнения программы развития. ВР издавать законы необходимые обществу закрепляющие путь развития. А президент с Генпрокуратурой быть гарантом Конституции и гарантом Прав Человека .

IP: 192.168.212.---
Roma_te _ 20.11.2006 22:45
Я думаю, що гребти всі ВНЗи під одну гребінку - це занадто спрощений підхід. Для предметної розмови провести дослідження по конкретних спеціальностях конкретних закладів. І тільки після цього можна робити якісь висновки, рекомендації (і для п. Луценка), тощо.
Я, наприклад, поступив у Львівську політехніку в 1993 на спеціальність "Інформаційно-вимірювальна техніка" на держзамовлення без блатів, хабарів, тощо.
Мій брат - у 2001 у ЛНУ ім. І.Франка на спец. "Фізика" на держзамовлення - теж саме.
IP: 85.202.119.---
Відверто _ 20.11.2006 22:21
КУРАЖ,

чекаю-не дочекаюсь того часу, коли Ви будете "крушити дії" Юлі-Президента та Ющенка-прем"єра:)
IP: 85.202.181.---
КУРАЖ _ 20.11.2006 22:14
Александр-2
Вы нарушили два правила ведения дискуссии.
1. Подмена понятий. Мы ведь вели разговор не о СССР сороковых годов с его репрессиями.
Мы вели беседу о царящих безобразиях при поступлении в ВУЗы Украины. Я утверждаю, то что творится у нас мир не знал и не знает. Ведь родители мечтают видеть своих детей образованными и успешными, а власть за деньги творит беспредел убивая возможность молодым людям стать конкурентно способными и успешными.
2. Вы перешли на личности. Я ведь без усилий вижу Вас приспособленцем, бывшим Совком или его продолжателем. Но терпеливо пытался поставить Вас на рельсы моральности и искренности, а Вы как типичный Совок не способны воспринимать реальность и менять свои рабские привязанности. Будь Вы интеллигентом, давно бы крушили действия власти, тем более если ее избирали. А вы все вылизываете.
IP: 192.168.0.---
sam_sobi _ 20.11.2006 21:57
Момент истнины приходит когда они начинают искать работу.

А про могилянку правда. Я на собеседованиях справшиваю "откуда" и дальше уже все ясно.
Сторінки:      Попередня      Наступна