Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Голодомор без українців?

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 213.227.210.---
Арій _ 30.11.2006 15:05

мокру

"Не совсем Вас понял: а я что отрицаю голодомор?"

"mokr 28.11.06 14:46
Насчет продразверсток - не спорю. Хлебозаготовки, так правильней?"

Чи я Вас невірно тоді зрозумів?
Але якщо все ж пишете, що не заперечуєте, то будемо вважати, що так і є.
IP: 213.227.210.---
Арій _ 30.11.2006 14:56
мокру

"Я против того, чтобы голодомор трактовался как геноцид только украинцев:"

Відповідаю ще раз - то хай тоді Росія, та інші країни, що є представниками етносів, які (можливо) також постраждали теж піднімають питання про геноцид росіян та інших.
І якщо факти будуть доказані - я й сам особисто підтримаю право постраждалих народів на визнання геноциду проти них.

Україна ж цим не повинна займатися - лізти не в свою справу, оскільки ніхто їй не надавав такого права.
IP: 85.90.208.---
Добрый1 _ 30.11.2006 13:24
МОКРЫЙ ГЕНОЦЫДА НЕБЫЛО!!!!!!!!!!!

Геноцид придумал Ющенко!
Он затопил Новый Орлеан!
Долой президента!!!
IP: 195.64.254.---
mokr _ 30.11.2006 12:57
/Добрый1 29.11.06 11:06
МОКРЫЙ ГОЛОДА НЕ БЫЛО!!!!!!!!!!!/
Заклинило?

IP: 195.64.254.---
mokr _ 30.11.2006 12:48
Владухе
По чёму соскучился?:))) Ещё "вжарить"?:))
"Патриёт", ё-мое :))))
IP: 195.64.254.---
mokr _ 30.11.2006 12:44
Арій
Не совсем Вас понял: а я что отрицаю голодомор? Или против того чтобы почтили память умерших? Что Вас (и не только Вас ) наталкивает на такие мысли, покажите на примере моих высказываний. Я против того, чтобы голодомор трактовался как геноцид только украинцев: те кто впервые предложили идею "геноцида" явно рассчитывают повесить ответственность на Россию и русских. Именно вот с такой трактовкой я и не согласен.
IP: 195.128.16.---
Kuchma _ 30.11.2006 10:40
Kubik
А регионы и не отрицают факт голода. Они его подтвердили своим голосованием по этому поводу еще в 2003 году. А выступили против попыток подогревать накал противостояния в обществее. Охота на ведьм никогда еще к добру не приводила.
IP: 194.153.128.---
ОГОГО _ 30.11.2006 09:33
Долли 29.11.06 17:03
2ОГОГО 28.11.06 22:03
Не обращайте внимания, дураков необразованных везде хватает, и на Востоке, и на Западе Украины.
------------
Долли, спасибо за поддержку!
Но у Украины есть своя специфика: дураков среди образованных оказалось гораздо больше, чем среди необразованных.
IP: 85.202.4.---
Долли _ 29.11.2006 17:03
2ОГОГО 28.11.06 22:03
Не обращайте внимания, дураков необразованных везде хватает, и на Востоке, и на Западе Украины.
IP: 194.153.128.---
ОГОГО _ 29.11.2006 15:45
Да, в Україні голод був. Да, треба визнати, що голодомор було зорганізовано ВКП(б). Але також треба визнати, що сучасні ініціатори та противники визнання факту голодомору, з тих що нагорі зараз, були нащадками сили, яка його зробила. Так хай вони всі разом і покаються, а не дають народу "уроки нравственности", які ж перші і забудуть.
IP: 172.22.70.---
Kubik _ 29.11.2006 13:51
Регіонали - найманці Росії. Безхребетні боягузи, холуї і зрадники України. Як можна заперечувати голодомор ?!! Потрібно викарбувати імена всіх, хто проголосував "за" і "проти" цього закону і розмістити плиту з цими написами коло пам'ятника жертвам голодомору. Хай ганьба і сором стане їх бичем!
IP: 213.227.210.---
Арій _ 29.11.2006 12:57
mokr 28.11.06 17:01
"Каково будет тем русским чьи бабушки и дедушки были расстреляны,заморены голодом, закопаны живьем и т.д. слушать что они потомки палачей? "

Ви знову взяли на себе роль представника всіх росіян.
Не треба - не всі такі, як Ви.
Я знаю особисто декілька Росіян - справжніх патріотів України, які багато особисто зробили для визнання факту Голодомору і вшанування пам"яті загиблих. Ні в кого з Українських націоналістів язик не повернеться назвати їх "потомками палачей".
IP: 217.24.167.---
EDeachKA _ 29.11.2006 12:12
Гарна стаття!!!
IP: 85.90.208.---
Добрый1 _ 29.11.2006 11:06
МОКРЫЙ ГОЛОДА НЕ БЫЛО!!!!!!!!!!!
Ау!!!
IP: 85.202.179.---
Vladyha _ 29.11.2006 11:01
Гей МОКР виходь !!! :))) Я вже скучив !!!! :))))

А де це ЛЬОВА,ЕЛВИНЫ ???
IP: 85.90.208.---
Добрый1 _ 29.11.2006 10:56
Как я рад что хоть одному человеку поднял настроение!!!!!!!
Явир не воспринимай всё близко к сердцу.Они хоть и враги но тоже люди.
IP: 85.202.208.---
явір _ 29.11.2006 10:31
до r00t
загинули від голоду на Україні саме Українці, знаєте когось ще? Демагогію консерватизму комуно-пропаганди залиште собі. Я живу без фобій до сьогоднішнього дня, та з пересторогою дивлюсь у завтра, бо факти історії моєї країни вперта річ.
IP: 85.202.179.---
Vladyha _ 29.11.2006 10:28
Добрый129.11.06 09:56

:)))

Вотка це страшна сила!!! :))
IP: .---
Осмомисл _ 29.11.2006 10:21
Владу із Харкова по заміткам:
1.виїхати насправді майже не можливо, села були оточені військами, адже виїзд селян через рік спровоковував би голод з-за відсутності працівників на полях.хто б орав і засівав?
2. це не протирічить факту знищення українського народу в принципі - адже з часів Рос.імперії - місто спілкуавалось офіційно тільки рос. мовою.тобто народ зникав душевно, хто тілом ще не вмер до того.

IP: .---
Осмомисл _ 29.11.2006 10:08
ОГОГО - в Чехова є опповідання де з листом до адресата звертається один науковець-любитель, так там він використовує геніальний аргумент"этого не может быть , потому что не может быть никогда!". про такий факт коли я почув, в мене теж волосся дибки стало, але від того робити вигляд що його не було і всіх називати ненормальними - мені видається не самий правильний вихід. Від того, що є українці, що лизали дупи всім приходням я не перестаю менше любити свій народ, не за ними я його міряю.
IP: 85.90.208.---
Добрый1 _ 29.11.2006 10:08
ТТарасика пиздять!
IP: 85.202.179.---
Vladyha _ 29.11.2006 09:56
Добрий ранок!

Де це комуняки і запроданці подівалися????
IP: 85.90.208.---
Добрый1 _ 29.11.2006 09:56
Ходил на руский сайт.
Чуть не умер. Идея такова -"Малороссы аху... "короче тупые мы.
Оказывается голодомор был на всей территории СССРа.Нас малоросов выморили голодом а потом заселили переселенцами свеликоросами и насильственно научили украинской речи!!!!!!!!!!!
НЕТ ВЫ ПОДУМАЙТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! что Вася Ваньков написал!
http://www.km.ru/magazin/view.asp?id=8911DAE90C2747A4837B4A788118511B&idrubr=3A76693B8E0711D3A90A00C0F0494FCA
Вот это пёрл! А мы тут...
IP: 85.90.208.---
Добрый1 _ 29.11.2006 08:21
Доброе утро!!!!!!!
Поздравляю всех здравомыслящих с праздником разума!!
Вчера был момент истины.
Саша Голуб пи... гмм нехороший человек - редиска.
Тарасик и Анечка не такие уже и безнадёжные.
Короче 233 : 217 в нашу пользу!!!!!!!!!
Ну и матч был!
МЫ ПОБЕДИЛИ!!!!!!!!!!!!!!
Предлагаю сегодня выпить !!!
IP: 85.202.17.---
r00t _ 28.11.2006 22:36
Про деяких "АФТАРІВ"
Панове, не повзіть шляхом Удава. "Большевик", "совєтський" - це навіть не русизми, а тупі кальки - видавані за стилістичні засоби. Українською "більшовик", "радянський". Форми типу "Путіном" - елементарний вияв безграмотності, так само як і "авторка" щодо держави, і інші "перли".
IP: 85.202.17.---
r00t _ 28.11.2006 22:28
Про ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
Її тут часто-густо намагаються перекласти та узагальнити - одні на російський народ, інші на єврейський. Нібито на основі того, що серед організаторів сабжу були особи з російськими або єврейськими прізвищами. Цей підхід немає сенсу коментувати - відвертішого свідчення про рівень "культури" таких "афтарів" годі шукати. Що ж до прикладу з німцями, то там країни-переможниці діяли 100% згідно звичаїв війни. А Росію у війні не переміг ніхто (і Боже борони пробувати).
IP: 85.202.17.---
r00t _ 28.11.2006 22:22
Про РОСІЙСЬКІ ПИТАННЯ
Це, звичайно ж, "хто винний" і "що робити". Шукати винних у Голодоморі зараз немає сенсу - навряд чи залишився в живих хоч один з них. А що робити - по-перше, віддати шану загиблим, а по-друге, запобігати повторенню сабжу в майбутньому в будь-якій формі, в будь-якому місці. Що ж до пошуку винних - улюбленого заняття деяких - нам потрібно вирватися з причинно-наслідкових стереотипів і розглядати явища у взаємозалежності.
IP: 85.202.17.---
r00t _ 28.11.2006 22:12
Про КОМУНІЗМ і МАРКСИЗМ
Власне, марксизм - усього лиш теорія, визнана світовою філософською, економічною, політичною думкою. На відміну від, скажімо, Ніцше Маркс не обмежувався самою філософією, але приділів увагу прикладним аспектам. Звинувачувати Маркса в комунізмі як практиці - все одно, що зводити фашизм до ніцшеанства (яке, на відміну від фашизму, расизму і нацизму, людиноненависницьким не визнано, а його засновник не вважається більш одіозним, ніж інші філософи того часу).
IP: 85.202.17.---
r00t _ 28.11.2006 22:04
500 слів про САБЖ
Безумовно, Голодомор - геноцид. (З великої букви, оскільки це явище було - і дай Бог, щоб залишилось - унікальним, як Голокост.)
Геноцид НАРОДУ, оскільки в українській мові це слово має значення, подібне до nation в англійській. (People - дещо інше, це сукупність людей, дослівно "люд".) Слово "нація" у нас історично набуло етнічного забарвлення. Між тим, називати сабж етноцидом помилково - він був спрямований проти реальної групи людей за ознаками, відмінними від суто етнічних.
IP: 194.153.128.---
ОГОГО _ 28.11.2006 22:03
Наличие на этом форуме людей, утверждающих, что евреи служили в эсесовских частях, делает, я считаю, невозмсожным дальнейшее присутствие на форуме УП всех нормальных людей.
IP: 85.202.17.---
r00t _ 28.11.2006 21:57
явір, не влаштовуй тут провокацій. Навіть українців усіх тепер не назвеш - а їх там було понад 99%. Однак і про спецпостачання грецьких чи молдавських сіл немає жодних даних - та й навіщо це було робити Сталіну, з якої забаганки - тисяча сюди, тисяча туди, якщо головна мета була набагато масштабніша? Кілери ціляться в жертву, але свідків теж не залишають. Твої слова інакше як оффтопіком не назвеш.
IP: 85.202.208.---
явір _ 28.11.2006 18:47
до всіх:
назвіть прізвища неукраїнців, що конкретно померли з голоду! Факти в студію. Без води.
IP: 193.20.1.---
Vlad_iz_Kharkova _ 28.11.2006 18:17
Осмомисл 28.11.06 10:22 В Германии еврей мог выжить только скрыв свою национальность,обманув.Это удавалось только половинкам, чьи немки-мамы спасая детей, фиксировали ложную связь с немцем, т.к. половинки также считались расово неполноценными. В Голодомор не надо было обманывать, надо было лишь уехать в город на завод, шахту.
Я не пойму,чем признание Голодомора преступлением тоталитарного режима против народа недостаточно для почитания жертв и осуждения преступников, что слово геноцид добавляет
IP: .---
Толян_ _ 28.11.2006 18:02
Не забувайте, що це був не абстрактний режим, а совітська Росія. Саме Росія завоювала Україну після першої світової війни, потім поставила маріонетковий уряд, який звісно був у захваті від ідеї влитися у "єдину неподільну". Що з того, що совітську Росію назвали СССР? Я з таким самим успіхом можу назвати свою СТО наприклад, "Гільдією ефіопських кіноакторів". Але працюватимуть у ній механіки.
З автором статті категорично згоден!
IP: 192.168.3.---
Саня _ 28.11.2006 17:42
Люди!!!! Про що ви сперечаєтесь?! Путін є вихованцем школи КДБ і він ніколи не визнає існування голодомору, бо це означає визнати своїх вихователів "бандзітамі і тєрарістамі", а відтак прийдеця їх мочити в сортірі.
IP: 212.109.39.---
геноссе _ 28.11.2006 17:40
Закон начеб-то прийняли. Але ще потрібно прочитати, що вони там наприймали :) Бо і так і сяк хотіли різати той закон, щоб усе "політкоректно" було. В будь-якому випадкку - СЛАВА УКРАЇНІ!
IP: 195.64.254.---
mokr _ 28.11.2006 17:37
Kora
В своих намеках Вы не оригинальны. Многие до Вас утверждали нечто подобное. Тем не менее вы не правы.
IP: 213.227.210.---
Арій _ 28.11.2006 17:34
http://193.19.152.10:7777/pls/radac_gs09/g_frack_list_n?ident=1541&krit=66

Голосування у ВР.
IP: 195.64.254.---
mokr _ 28.11.2006 17:33
Станко
/Режими політичні різні у країні, але країна та ж сама!!!/
Да в том то и дело что не та страна: ни по названию, ни территориально, ни по режиму правления. Та страна называлась СССР, ею правили коммунисты и граничила она с Польшей.
IP: 213.227.210.---
Арій _ 28.11.2006 17:33
Станку

Я пошукаю, бо інфу про це отримав не в інтернеті, а з західноєвропейського чи американського (як Ви розумієте, то, щоб були там поклепи на Ізраіль чи євреїв, то фільм просто би не вийшов в ефір ні в нас ні там) документального фільму, що місяць назад транслювався по Тонісу.

IP: 172.16.1.---
Kora _ 28.11.2006 17:29
mokr
Ладно, я думаю, что с принятием закона тема эта больше вам не интересна.
Но вы неискренни насчет работы:)
Сторінки:      Попередня      Наступна