Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Звичайний комунізм

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 85.202.139.---
eev _ 09.11.2006 20:58
Проводить аналогии между фашизмом и коммунизмом могут только циничные люди. С научной точки зрения не существует формального определения коммунизма (как и любой другой сложной системы). Эту особенность вопроса автор использует для проведения неожиданных и одновременно гиперболизированных аналогий, что должно вызывать только здоровый смех!
IP: .---
Осмомисл _ 09.11.2006 17:44
KRESTу
твій діагноз: ж...а і рот дивним чином поміняні місцями, а от де мозок, можна тільки здогадуватись.
Повторюю ще раз: твоє хамство стане скоро тільки твоєю суто проблемою. Як не можеш щось розумне сказати, спиши з мудрої книжки, вже буде не погано.
Щасти!
IP: 10.1.0.---
KREST _ 09.11.2006 15:09
Прямо семейная идилия, шведская семья, купите контрацептивы, чтоб больше таких уродов не делать.
IP: 85.202.16.---
Долли _ 09.11.2006 14:13
2Арій
"явний агент ФСБ, може колись стати Людиною. "

Вы шутите?!!!
IP: 213.227.210.---
Арій _ 09.11.2006 14:01
Долли 08.11.06 17:46
2Арій
Вас провоцируют, а вы ведетесь.

Дякую Вам, я все прекрасно розумію, проте, оскільки я ідеаліст, то в глибині душі надіюсь, що кожна людина, навіть якщо це явний агент ФСБ, може колись стати Людиною.
IP: .---
Осмомисл _ 09.11.2006 12:53
KRESTу
Хамство ніколи розум не замінить. Забув? Ми з тобою вже спілкуваоись в мене на прийомі, але бачу твій стан душевного здоровя суттєво погіршився від тоді. Я помилявся в своїх надіях на твоє одужання. Хочеш клацати на клавіатурі, на здоровя, але перед тим вдімкни її від компютера. І тобі доьре і людям приємно. Щасти!
IP: 10.1.0.---
KREST _ 09.11.2006 10:18
Долли
А перед овцами клонироваными бисер метать можно?
IP: 85.202.16.---
Долли _ 08.11.2006 17:46
2Арій
Вас провоцируют, а вы ведетесь. Бросьте, перед свиньями бисер не мечут. И почему вы решили, что Крест - ник украинский?!!
IP: 213.227.210.---
Арій _ 08.11.2006 17:21
КРЕСТ
Щось невесело і малоінформаційно Ви ведете дискусію.
До завтра)
IP: 10.1.0.---
KREST _ 08.11.2006 17:14
Арій 08.11.06 16:59
Пребывать в иллюзии остановить неизбежное это достойное для вас наказание.
IP: 213.227.210.---
Арій _ 08.11.2006 17:05
КРЕСТУ

Уявіть собі - в Москві німці провадять "Німецький Марш" з прапорами німецьких імперій, 3-го Райху, вимогами приєднати "ісконна нємєцкія" Смоленськ і С.-Петербург до Великої Німеччини, кажуть московітам, що в дійсності вони ніякі не московіти, а "малонємци" і уявіть, яка була б реакція цих самих московітів.
Отож і в нас, Русів, схожа реакція:-)
IP: 213.227.210.---
Арій _ 08.11.2006 16:59
"Ваше "Хлопців провокували українофобськими..." вобщем диалог не удался, живите дальше по своим убеждениям, "

Дякую, що дозволили:-)

А все ж цікаво - чому Ви вважаєте, що для того, щоб "діалог удался", я повинен зкривати правду?
IP: 213.227.210.---
Арій _ 08.11.2006 16:57
КРЕСТУ
". А "Русский марш"- просто обкатка, но вас смотрю испугала, зря, все будет ок! "

Дякую, що попередили - наступного разу такими добрими ми вже не будемо:-)

В даному контескті значення слова "заказан" Вами використано невірно - вчіть хоч свою мову, якщо мову країни свого проживання не знаєте.

Відносно того, хто з нас меншість, а хто - більшість - то Ви мрієте ще вчорашніми уявленнями - вже сьогодні ми в більшості, а завтра...
IP: 213.227.210.---
Арій _ 08.11.2006 16:52
Кресту

Ось почитайте ще що пише про коміків ультранаціоналістачний російський (Вам вже це повинно сподобатись) сайт:

http://www.ari.ru/publication/?id=172

Так за кого ж пили? За своїх же вбивць?
IP: 10.1.0.---
KREST _ 08.11.2006 16:49
Арій 08.11.06 16:30
опять смешно, откройте словарь и прочтите значение слова заказан, тогда не будете хвалится. Ваше "Хлопців провокували українофобськими..." вобщем диалог не удался, живите дальше по своим убеждениям, у нас ведь демократия, меньшенство тоже имеет свои права, даже такое как вы, а парней дебоширов взяли за задницу, так что никто там не отмажется, будут сидеть как и другие "нацики". А "Русский марш"- просто обкатка, но вас смотрю испугала, зря, все будет ок!
IP: 85.202.119.---
Відверто _ 08.11.2006 16:37
Арій,

Ви маєте справу з ідейним мазохістом:)
IP: 213.227.210.---
Арій _ 08.11.2006 16:30
"Там вы я думаю про московию не кричали. "

Звичайно ні, бо в нашого Руського (Українського )народу існує правило - поважати людей країни в яку приїхав.
Хочуть вони себе вдома називати хоч китайцями - то чому б ні?
Не те, що деякі зайди в нас - називають нас "хахламі", "маларосамі".
IP: 213.227.210.---
Арій _ 08.11.2006 16:24
КРЕСТу

"я так понял, вы взяли на себя функции органов правопорядка, суда, и испонительной службы. "

Неправильно Ви зрозуміли.
Хлопців провокували українофобськими і антидержавними гаслами.
Аби мовча йшли собі - то й хай би.
IP: 213.227.210.---
Арій _ 08.11.2006 16:23
КРЕСТУ

"Смешно, вам в камэди клаб путь заказан."

Нонсенс - не розумію Вас.
Якщо смішно, то шлях в комеді-клаб повинен бути не "заказан", а "абєспєчєн". То я й Вашу мову краще за Вас знаю?:-)

Потім, я не писав, що матюкаються тільки в Москві - читайте уважніше - а в Московії.
Я особисто бував і в Москві (офіс на кутуз. просп), С.-Петерб (жив в центрі міста), Тюмені, Н.Новгороді - картина приблизно однакова.
Якщо там тільки приїзджі матюкаються - то там їх 99%:-)
IP: 10.1.0.---
KREST _ 08.11.2006 16:13
Арій 08.11.06 15:56
Та й я не похваляюсь - з порушниками авторського права
Авторское право? Смешно, вам в камэди клаб путь заказан. А в следующих ваших действиях, я так понял, вы взяли на себя функции органов правопорядка, суда, и испонительной службы. А насчет мата в Москве, могу заметить, что если вы там и были, только в районе трех вокзалов, бирюлева, и т.д. кстати матом там общаются преимущественно приезжие. Там вы я думаю про московию не кричали.
IP: 213.227.210.---
Арій _ 08.11.2006 16:08
КРЕСТУ

"Кстати первый и последний тост на этом светлом празднике всегда по обычаю за Иосифа Грозного. "

То я маю справу з ідейним сталіністом?:-)

А щодо того, хто і як робив переворот в 17-му - то почитайте не тільки радянських істориків, наприклад^
http://libereya.ru/biblus/britton/

http://www.libereya.ru/biblus/ford.htm
IP: 213.227.210.---
Арій _ 08.11.2006 15:56
КРЕСТУ

А "брали" менти їх з одною ціллю - "профілактикою", щоб 7.11. вони ще не вийшли, бо боялись за коміків.

Притому брали всіх підряд, хто був поряд. По 173-й статті - за "нецензурні висловлювання в громадських місцях".
Притому й журналіста одного замели.
Ви уявляєте, аби наш ОМОН в Московії працював - 99% посадили б:-)
IP: 213.227.210.---
Арій _ 08.11.2006 15:53
КРЕСТУ

Ніхто там не валявся - новинам не вірте.
Я сам там був - то все бачив.
Та й я не похваляюсь - з порушниками авторського права (бо ніхто їм не продавав споконвічну нашук назву - Русь, а марш же назвали "Руський") тільки так і треба поступати. Назвали б собі - Московський марш - і ходи туди-сюди.
А якби ж не охороняло їх ще й 300 омоніців, то хтозна як бі й закінчилось:-)

А нормальним хлопцям нічого не буде - вже випустили всіх.
IP: 10.1.0.---
KREST _ 08.11.2006 15:42
Арій 08.11.06 15:10
Друг мой, мы отмечали годовщину ВОСР, и к упомянутым вами евреям она имела отношение лиш отчасти.
А новости я смотрю, глупо гордится тем, что "так їх головному тут голову розбили", эти ваши горе патриоты заслужено повалялись рожами в грязи, надеюсь им дадут годика по 2 подумать.
А другое упомянутое вами событие у меня как-то с праздником не ассоциируется. Кстати первый и последний тост на этом светлом празднике всегда по обычаю за Иосифа Грозного.
IP: 213.227.210.---
Арій _ 08.11.2006 15:11
KREST 08.11.06 12:58
"Я вчера оч. хорошо отметил праздник, всех поздравляю с прошедшим, мы пили ром (белый и черный) и курили сигары"

Оце так да!
Не очікував від Вас!:-)
То день захоплення влади в Росії євр. екстремістами для Вас свято?:-)

Я б ще не здивувався, якби Ви ствяткували позавчорашнє свято - день визволенння Московії ("Росії" тоді не було) від окупаційних польско-українськив військ:-)
Правда в Києві 15 чоловік спробувало - так їх головному тут голову розбили...
Сторінки:      Попередня      Наступна