IP: 194.44.172.---
Javis _ 26.04.2007 13:04
Если это тот Галич, который в 2004 году был председателем тендерного комитета, то пусть лучше расскажет, за что его выгнали оттуда.
Наше предприятие участвовало в тендере по закупке в госрезерв шерстяных одеял и я лично присутствовал на заседании тендерной комиссии и видел, как проходит процедура.
После нашей жалобы, результаты тендера были отменены, а господин Галич снят с занимаемой должности, так, что даже у себя на кухне рассуждать о коррупции он не имеет права. javis@rambler.ru
IP: .---
Осмомисл _ 14.12.2006 10:46
Kotia-і
на рахунок паразитичної хвороби. Скажемо правильніше, цю хворобу повинен виявити і правильно ідентифікувати лікар, хворий може не знати, що він хворий взагалі і чим конкретно. тільки де такого лікаря знайти? Бо в один час нас може вилікувати терапевт, в інший- вже знадобиться хірург, а потім і реаніматор не допоможе. раніше до роботи. більше шансів на добрий результат.
IP: 195.138.81.---
Kotia _ 13.12.2006 16:40
Щоб організмові позбутися паразитарної хвороби одним із шляхів є зміцнення імунітету - отже Україна як живий організм має усвідомити свою хворобу і це буде першим кроком на шляху боротьби з нею
IP: 10.1.2.---
ПолиАналитик _ 13.12.2006 11:34
До теми, цікавий матеріал http://ugmk.info/?art=1165941026
IP: 10.1.2.---
ПолиАналитик _ 13.12.2006 11:33
До теми, цікавий матеріал http://ugmk.info/?art=1165941026
IP: .---
Осмомисл _ 13.12.2006 10:14
Вважаю, що олігархи з таким надто безпосереднім впливом на країну (вони реально створюють під себе політ. партії і ведуть політику у ВР суто особисту) є її найпершою та безпосередньою загрозою! країна, яка має на меті виживання повинна позбавитись такого впливу. Спосіб- створення демократичних і виконавчих структур, що обклали цих "донів" щільно. Є ще один спосіб, нераз згадуваний у дописувачів і статтях, але ми його не сприймаємо. Мета усвідомлення обмеження олігархів ізаміна їх бізнесменами.
IP: .---
Осмомисл _ 13.12.2006 10:09
економічна політика уряду-деребан деребана. відсутній справді аналіз економічної ситуації, що складається в регіоні і пропозиції по дії країни в майбутньому. Чому так? Ці особи не мислять україну як свою країну, батьківщину. це, може, банально, але саме так діють урячди Великої Британії, франції, Норвегії і т.д. і навіть "клятих" США та РФ. причина- надто безпосередній вплив олігархів на владу в країні. Але олігархи - не бізнесмени! це респектабельні на вигляд злодії, не більше. (далі буде).
IP: 195.140.179.---
Phenyx _ 13.12.2006 08:50
автор
/Нині в Україні відбувєаться пошук власної національної ідеї/
Те що відбувається це не пошук - це повна свідома відмова політичної верхівки брати на себе відповідальність за майбутнє країни. Спочатку інтереси свої, кума, друзів, партнерів а мільки потім інтереси держави - так ради не буде!
IP: 195.140.179.---
Phenyx _ 13.12.2006 08:41
Текст повідомлення набирайте тут
IP: 213.160.136.---
Козарлюга _ 13.12.2006 02:02
Хороший анализ, 0 % синтеза. Лидерство как инструмент - это супер, это верно... Но - где, действительно, конкретные предложения? Опять сопли...:( А надежда угасает...
IP: 80.84.184.---
Ten _ 12.12.2006 20:15
Опять много критики, и ноль предложений. Согласен, критика по существу, но об этом уже только ленивый не говорит. А где предложения как быть, и что делать? В разделе "Где выход" одни сопли и вопли, а конкретики НОЛЬ! Если нет предложений, нечего озвучивать всем извсетные истины. Уже нет СССР, за то что Вы осмелились критиковать, Вас хорошим журналистом считать не будут! Мне кажется автор заблудился во времени! Или конечная цель автора лежит совсем в другой плоскости?
IP: 85.223.182.---
saska _ 12.12.2006 19:50
Наверное придется ждать войну что бы объединится ...
Возможно я не прав, возможно это будет неправильно, но я считаю, что плохо то, что во время Помаранчевой Революций не пустили крови, хотя бы чуть чуть (например хорошо набить лицо Шуфричу за наезд на человека :) )... Тогда бы чинуши и другие боялись бы реально за свои жопы и морды... А так переждали бурю, и все по старому :(
P.S. Это не призыв, а так ... делюсь мыслями
IP: 192.168.2.---
мастак _ 12.12.2006 18:29
Про які проблеми з корупцією може йти мова в країні з безхребетним президентом, з уркою-прем'єром, з продажними депутатами, судами і правоохоронцями .
Нема проблем, з корупцією у нас "всьо чотко".
IP: 83.170.193.---
Анджінсан _ 12.12.2006 18:27
Дякую авторові за хорошу статтю.
IP: 195.80.231.---
antony _ 12.12.2006 17:57
Вся проблема в тотальной правовой неграмотности+дибилизация всей страны.
На западе Украины над этим начали работать еще масоны с 1773 года, в 1917-м приняли эстафету красножидовцы в своей погоне за уничтожением интеллектуального потенциала и России и Украины.
И еще как говорил Лейба Троцкий, отправляя коммун.агитаторов на Украину: "Вся проблема украинцев в том, что они не осознают необходимости единства в мирное время (а только во время войны). И этим необходимо воспользоваться."
Удается пока
IP: 85.202.26.---
Elis _ 12.12.2006 17:33
Хороша стаття. Про неї можна сказати - в десятку! Нам дійсно слід активніше продукувати ідеї суспільного розвитку України, як власне й вести боротьбу з усім тим, що йому заважає. Моє шанування авторові. Браво!
IP: 194.44.243.---
Lyly1 _ 12.12.2006 17:27
"Панове, ви десь бачили таких?" Є в нас і розумні науковці і кмітливі підприємці, що сплачують чесно податки. Але вони не організовані, в них немає часу займатися політикою, а ось політичної організації чесної я не знаю, при ближчому знайомстві видно - всі однакові,хочуть влади не для блага суспільного, а власного. При такому стані ми всі приречені, і розумні і дурніі чесні і не чесні. Просто все котиться в нікуди.
IP: 192.168.157.---
Северянин _ 12.12.2006 17:25
То APR - Согласен. Если еще и научимся объединяться на хорошее дело.
IP: 10.234.10.---
Lena21 _ 12.12.2006 17:19
то:APR
Абсолютно подерживаю.Процентов на 80 проблема находится в плоскости не знания гражданином своих прав и обязаностей чиновника, а также методов обжалования действий чиновников.Я думаю что необходимо ввести сквозную общегосударственную регистрацию обращений, несколько раз сталкивался с подлогами задним числом заявлений по аренде земли, таким образом возможен оперативный мониторинг заявлений.Технически это не сложно.
IP: 194.44.21.---
Андрійко5 _ 12.12.2006 17:02
Chubaka
Вітренко - в міністри закордонних справ. Ура!
Ні, краще вже послом до США. Це буде десь подібне до того як Івченка з Росією на перемовини по газу засилали :))))
IP: 194.44.21.---
Андрійко5 _ 12.12.2006 16:59
Chubaka
Вітренко - в міністри закордонних справ. Ура!
Ні, краще вже послом до США. Це буде десь подібне до того як Івченка з Росією на перемовини по газу засилали :))))
IP: 212.58.162.---
Chubaka _ 12.12.2006 16:51
Вітренко - в міністри закордонних справ. Ура!
IP: 194.44.188.---
ККК _ 12.12.2006 16:49
Vladyha 12.12.06 16:41
Ну тоді для повноти картини слід було додати директорів овочебаз, і завгарів, щоб колгаспники не сумували "в гордом одиночестве" : )))
IP: 82.193.96.---
КАРАСЬ _ 12.12.2006 16:45
"Верховна Рада призначила Нестора Шуфрича міністром з питань надзвичайних ситуацій."www.ПРАВДА.com.ua, 12.12.2006
НАДЗВИЧАЙНІСТЬ ГАРАНТОВАНО!!!
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
IP: 85.202.179.---
Vladyha _ 12.12.2006 16:41
ККК
"колгоспники Вам чим не вгодили,"
Мав на увазі відкормлених і невироблених голів колгоспів ,які накрали державне майно!
IP: 194.44.188.---
ККК _ 12.12.2006 16:38
беглый 12.12.06 16:23
Я перепрошую, вперше питаю в людини про таке, але скажіть - а ви хто по національності?
IP: 194.44.188.---
ККК _ 12.12.2006 16:34
Vladyha 12.12.06 15:56
одні бандити,жлоби,крадії,гопники,колгоспники,хабарник та нахаби!
А колгоспники Вам чим не вгодили, що Ви їх записали в цю "еліту" суспільства?
IP: 62.221.47.---
беглый _ 12.12.2006 16:23
Снова читаю массовые галюцинации.
Всё кругом не правильно, бюрократы дураки - калечат страну.
А никто из присутствующих не задумался может это генотип нации покалеченый, только и умеют стены штукатурить да пчёл разводить.
Президент обложился со всех сторон бизнесменами, а толку?
По работе сталкиваюсь с самым широким спектром предпринимателей - массовое тупоумие, зависть, подлость, воровство у своих же.
Думаю украинцы не способны заробатывать самостоятельно.
IP: 85.202.179.---
Vladyha _ 12.12.2006 15:56
Маємо не тільки неконкурентоспроможність України,а й
Державності,незалежності ,суспільства ,та політики!
Подивіться тільки на склад Верховоної Ради і все стане зрозуміло!!! Нормальних людей у представництві народу РАДИ нема, одні бандити,жлоби,крадії,гопники,колгоспники,хабарник та нахаби!
IP: 193.201.26.---
АлексКиев _ 12.12.2006 15:44
Статью поддерживаю.
В статье надо было дописать про то, сколько украинских светлых умов задействовано в схемах обмана государства (обнал. возврат НДС, получения лицензий, регистрациия контор,консультанты и т.д)
Если бы этих гос.запретов не было, то сколько людей влилось бы в создания Национального Дохода.Эти гос.запреты недейственны и более того отвлекают от реальной экономики целый пласт интелектуалов.
IP: 193.201.26.---
АлександрКиев _ 12.12.2006 15:43
Статью поддерживаю.
В статье надо было дописать про то, сколько украинских светлых умов задействовано в схемах обмана государства (обнал. возврат НДС, получения лицензий, регистрациия контор,консультанты и т.д)
Если бы этих гос.запретов не было, то сколько людей влилось бы в создания Национального Дохода.Эти гос.запреты недейственны и более того отвлекают от реальной экономики целый пласт интелектуалов.
IP: 193.201.26.---
АлександрКиев _ 12.12.2006 15:42
Статью поддерживаю.
В статье надо было дописать про то, сколько украинских светлых умов задействовано в схемах обмана государства (обнал. возврат НДС, получения лицензий, регистрациия контор,консультанты и т.д)
Если бы этих гос.запретов не было, то сколько людей влилось бы в создания Национального Дохода.Эти гос.запреты недейственны и более того отвлекают от реальной экономики целый пласт интелектуалов.
IP: 10.10.10.---
Rezon _ 12.12.2006 15:33
Непогані роздуми.Не згодний з автором в частині державних закупівель.Проти цього дебільного закону, виступив і реальний економічний авторитет А.Яценюк.Добре,що прийняли поправки,а то державу зрівнювали в цьому законі з пересічним супермаркетом і зовсім не враховували те,що часто синтезованих послуг на ринку немає,а знайти ще 2-3 тотожні фірми зовсім нереально.Цей закон був придуманий для того щоб Уряд був неконкуретноздатний в Україні і програвав приватникам та тодішній опозиції,яка валила уряд.
IP: 194.44.194.---
APR _ 12.12.2006 15:29
З іншого боку якщо досить велика частина населення орієнтована на виконання закону то системна корупція як така буде приречена.
Тому основним обєктом зусилль небайдужих поинно бути в першу чергу суспільство і суспільна свідомість, а не "писання" нескінченної кількості законів, постанов, інструкцій.
IP: 194.44.194.---
APR _ 12.12.2006 15:26
Проблеми не в законах чи інституціях. Кінець-кінцем законодавство є завжди не досконале і його розвиток орієнтований саме на подолання тих проблем що стають перед суспільством. Так що плакання на закони буде вічно.
Суть не в тому, закон - є в першу чергу компроміс в суспільстві а не абстрактна вимога з боку влади.
Закони виконуються тоді коли основна маса народу орієнтована на їх виконання, якщо цього нема то жодні реформи не будуть мати успіху.
IP: 194.44.194.---
APR _ 12.12.2006 15:22
Вцілому погоджуюсь з автором в необхідності обєднавчої ідеї. Проте Європа на цю ідею не тягне, хоча б тому, що на практиці це є більше ідеологічний продукт чим конкретна ідея.
Ідея повинна бути чітка і зрозуміла, більше того самої ідеї мало - повинні бути "індикатори" покази яких сприймаються всім народом і чітко показують туди ми рухаємся чи не туди і як швидко.
Ще - ІДЕЯ повинна дати нову етику, мораль, свідомість які повинні просто заволодіти масами.
Все в купі і буде ідеєю.
IP: 213.130.3.---
Mirage _ 12.12.2006 14:59
Текст повідомлення набирайте тут