Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Смисли без фактів

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 10.77.44.---
tvfan _ 14.12.2006 15:13
За кажущимся аналитическим подходом автора торчит нос явной заказухи.
IP: 85.202.23.---
NELLI _ 13.12.2006 20:37
По-перше на сайті Телекритика завжди робиться аналіз політичних програм на ТБ. По-друге Наталія Лігачова симпатизувала завжди Юлії Володимірівні, нагадуючи цим політолога Полохало, який зараз у фракції БЮТ. Але Телекритика цікавий сайт, який заслуговує на увагу.
IP: 212.8.43.---
Гарун _ 13.12.2006 19:43
Серьезная аналитика…А оно им надо, владельцам заводов-пароходов, газет-телеканалов?Дело дорогущее, понимающей аудитории-0,1%,рейтинга никакого.”Люди должны научиться ДУМАТЬ…”,опять же,а оно им надо, владельцам?Хлопот потом не оберешся,с этим думающим населением, начнет не так голосовать и т.д. и т.п.Частные телеканалы, это и есть частные телеканалы, их первая задача-заработать денег,вторая-служить владельцу.Да и основные претензии автора, если прочитать полную версию статьи, относятся к формату аналитических программ, который никак не гарантирует от тенденциозности, как,впрочем, и профессионализм.То есть разговор идет о повышении качества лапши.Серьезная аналитика-имиджевый,дорогой,и политически небезопасный продукт,доступен только брендовым СМИ,зарабатывающим на обьективности.Есть ли такие украинские ВВС?Сумлеваюсь,однако.Ну а настоящая аналитика лежит в папочках с грифом “Для службового користування”.
IP: 195.234.113.---
Mirski _ 13.12.2006 18:59
Лигачова розкритикувала мабуть ті передачі, за які ніхто не заступиться. А Савік же у своїй дуже просуває точку зору Тимошенко, то чого його чіпати? А свободи в цій передачі чкраз не дуже й багато - скільки разів він переривав дискусію, ставив провокативні запитання - все, щоб створити той ефект, якого хоче він, далеко не об"єктивний.
IP: 195.234.113.---
Maestro_ _ 13.12.2006 18:20
2 Локис
Тут я якраз незгоден, журналісти у нас гарні є. Наприклад, Олесь Терещенко. Автор статті розкритикувала його незалужено. Вона права в тому, що вміння створити гарний продукт у журналістиці приходить з досвідом. Хіба Олесь зараз не працює? Коли йому буде 30 років, він не поступиться професіоналізмом жодній іноземній зірці. До того ж, він обирає теми, які болючі народу, а не які дані йому за вказівкою зверху, як Шустер
IP: 195.234.113.---
Локис _ 13.12.2006 17:43
А кто сомневался? Раскрученній такой Савик приехал в Украину срубить деньжат. Народ на его ведется, значит можно через него пропихнуть такую манипуляционную передачку. А потом он себе спокойно уедет - два пасспорта у него ведь имеются? Были бы у нас свои нормальные незаангажированные журналисты - проблема бы не возникала.
IP: 195.234.113.---
Maestro_ _ 13.12.2006 17:14
Свобода слова почнеться, коли можна буде надрукувати, що Шустер виконує політичне замовлення. Що на це іде вся цого кваліфікація. Що його рекламують як зірку журналістики, коли він сам турбується лише про свої гроші.
IP: 195.234.113.---
Sigmund _ 13.12.2006 17:05
Кстати да. Я что-то вообще никогда не слышал критики "Свободы слова", хотя назвать ее качественной передачей язык не поворачивается. Технический уровень там конечно высокий, да слишком уж субъективно Савик поворачивает ход дискуссии и загоняет ее в свои рамки. Так что этот конкретный образец манипулятивной журналистики стоит изучит поподробней
IP: 195.234.113.---
Maestro_ _ 13.12.2006 16:35
Цікаво, за яким критерієм відбиралися програми, розглянуті у цій статті? Чому автор не включила туди "Свободу слова" з Шустером? Вона що, бездоганна, чи це проста Шустера чіпати не хочеться?
IP: 192.168.0.---
Yark _ 13.12.2006 16:07
AAZ

Во-во. С учетом того, какой нации принадлежат почти все мировые СМИ, их нужно рассматривать как СМД (средства массовой дезинформации). Так шо лазим пока по Сети, цены и качество вполне устраивают )))
IP: 213.227.210.---
Арій _ 13.12.2006 15:25
SIM

"А Ви помітили, що і я вже менше чіпаю Ющенка.
а) безперспективно - як об стінку горохом, і набридло;
б) майже всі помилки він вже зробив, а доброго нічого вже не чекаю."

Після призначення останнім силовиком (крім Гриценка, але то - армія і там ситуація неоднозначна, та й політику вона в будь-якому разі втручатись не буде) Шуфрича президент остаточно перетворився із суб"єтку в об"єкт укр політики.
Вже нема сенсу його критикувать - це все одно, що критикувать пам"ятник леніну.
IP: 213.227.210.---
Арій _ 13.12.2006 15:15
Taran
"Хочу відмітити, що більшість українців вже навчились думати і оцінювати політиків реально."

А більшість бидло-ковбасників - ні. Але ж і вони, на жаль, мають право голосу - от тому то і не можемо вибрати нормальну владу.
IP: 85.202.23.---
NELLI _ 13.12.2006 14:26
Визжащей фифи

Никогда не принимала участие на форумах ЗН. Не следует свое болезненное воображение выдавать за действительность. Жаль, что за клевету не привлекают к ответственности, моральной.
IP: 213.227.195.---
TARAS84 _ 13.12.2006 13:38
Юлин
"Но ЮВТ добилась этого снижая налоги и увеличивая социалку". Социалку она увеличила, но налоги какие понизила?????
IP: .---
AAZ _ 13.12.2006 13:33
Слава Богу, не смотрю ВООБЩЕ телевизор.
И, как вижу, абсолютно ничего не потерял.
Расцениваю его как средство оболванивания.
IP: 10.77.44.---
БоДон _ 13.12.2006 13:22
Нужно брать пример с Российских телеканалов. Вся политическая мысль, на телеекране, должна жёстко контролироватся властью. Побольше тупой развлекаловки, поменьше независимой политической аналитики. Народ не должен думать о ценах, пенсиях. "Народу всё ето не понять"(А.Мороз). Наряду с раскруткой всяческих тупых сериалов и шоу, нужно не забывать и о раскрутке таких исполнительных журналистов как Пиховшик. Жалко Шуюрич не пошёл в шоумены
IP: 10.10.10.---
Rezon _ 13.12.2006 13:11
фифям. Злили Україну Мостова з Тимошенко під ноги Путіну, бо не розрахували жіночі симпатії росіянина.Тимошенко мріяла,що своїми рюшиками вразить Путіна і не підготувала до 1 липня 2005 р. річну тарифікацію по газу,аПутін на цю істерику запропонував 230 дол і ці примітивні чари почали рюмсати і з допомогою Мостової валити переговорний процес в період вже національної катастрофи.Ющенко і Єхануров врятували Україну від реальної дезінтеграції.А те,що ЗН вмирає говорять тиражі Коментарів та Експерта
IP: 194.44.221.---
IO95 _ 13.12.2006 13:05
Взагалі хороший журналіст має претензії до ВСІХ БЕЗ ВИНЯТКУ політичних сил. Він фактично є перманентним критиком "їх усіх". Але критиком по суті, а не "усі вони падонкі". Саме це вигідно вирізняє ДТ.
Бо читач/глядач завжди підсвідомо асоціює себе з автором, переймає його відношення до подій і стиль думки. Маніпулятори завзято це використовують. А справжні журналісти пам'ятають про цю відповідальність.
IP: 192.168.1.---
фифи _ 13.12.2006 12:57
Наташа - молодец! Свобода слова без мысли стране не нужна! Терещенко просто убил - визит Януковича в штаты -как минимум явление Христа народу... Понятно, Роднянский судится с Беней и нужна поддержка премьера...А Натаье, Нелли и прочим особям, визжавшим в прошлом году на форуме ЗН о том, что газета продалась Тимошенко, скажу:ЗН пыталась спасти страну, которую ваш Ющенко вместе с Ивченко слили Кремлю. Но вы и сегодня этого не поняли.Впрочем, как и большинство журналистов из аналитических програм
IP: 217.24.162.---
Юлин _ 13.12.2006 11:54
Наталья.Чувствуется, что Вы подвержены тем же ошибкам, которые описаны в статье. Ваши коментарии без аргументации по отношению к ЮВТ аллогичны и отдают женской придирчивостью и завистью. Бюджет 2007 года создан таким только благодаря ЮВТ.Регионы решили- если ЮВТ увеличила бюджет 2004 года (азаровский бюджет)на 40 млрд.грн. то и они превзойдут бюджет 2005 года на такую же величину. Но ЮВТ добилась этого снижая налоги и увеличивая социалку, а они вынуждены добывать такие деньги увеличивая налоги
IP: 194.44.221.---
IO95 _ 13.12.2006 11:53
У нас на телебаченні не аналітика, а аналізи. До ДТ їм як до неба. Хоча і в ДТ є недоліки - невміння подати думку коротко, зрозуміло і без величезних складнопідрядних речень розміром в абзац.

А рецепт для журналістів простий - постійно вести внутрішню роботу із самим собою. Викручувати собі мозги так, щоб піт із лоба виступав. Завжди шукати протилежні аргументи, постійно ставити питання, і не давати відповіді. Власне, якщо продукт вийшов без такої внутрішньої роботи автора - гріш йому ціна.
IP: 212.82.222.---
ну-и-ну _ 13.12.2006 11:47
Наташа, эта тема у безальтернативных, перед выбором ТВ, зрителей на их "языке" вертится уже лет10-15. Мы переживаем эпоху такого ПРИМИТИВА, что сравнить его можно с жалкой жизнью современного БОМЖА, питающегося из мусорного ведра. Но, вы же ничего не говорите о лексике модераторов. Чего только стоит перевод слова "двигатели" (двигуни) на "рушії" (СТБ); "оба" (обидва) на "обидвоє" (1=1);"ездит на ПЕЖО" - "Їде на ПЕЖІ"...
Прекрасный украинский язык !!! не заслужил такого издевательства...
IP: 10.10.10.---
Rezon _ 13.12.2006 11:28
Дякую Нелі та Наталлі за критику ЗН.Думаю,що вже нічого у них не вийде з тим,щоб повернути собі статус аналітичного взірця і не тому,що тепер вони зрозуміли,що Тимошенко це катастрофа для України, а ще й тому,що аналітика сьогодні це не тільки причинно-наслідкові зв'язки, а ще й контестно-резонансна динаміка в часовому вимірі тижня,який виміріюється не тільки київским асфальтом, а ще й 24 регіонами України.Авторка вже програє,бо сьогодні телебачення і навіть давні інтернет-проекти програють...
IP: 195.135.197.---
Просто _ 13.12.2006 10:28
Хорошо подмечено преобладание "приколистов" -комментаторов. Думаю, что позиция журналиста - оппозиция. Не обязательно соглашаться с оппозиционерами, но лучше демонстрировать "превосходство" интеллекта критическим анализом шагов власти и их прогнозируемых последствий. Прав автор, что сами журналисты работают на разрушение нашей хилой демократии и свободы слова, когда подрывают веру людей, что в стране еще остались вменяемые люди в политике.
IP: .---
Осмомисл _ 13.12.2006 10:25
Автора не почули. Мої вибачення автору.
Чомусь всі пишуть, що ведучі- наволоч іт.д., але проблема особистості на тв в статті в принципі не підіймалась! Проблема в тому, що ТВ намагається знайти ту жуйку, яка дасть їй можливість годувати нас -"інтелектуалів".І як виявив автор - продукт поки що нам готують з штучних інгредієнтів, емульгаторів, стабілізаторів та імітаторів. А піпл хаває. Справді, найважче- навчитись думати. А тому хто думає ще важче. Хто який шлях обере?
Сторінки:      Попередня      Наступна