IP: 87.238.112.---
Щукар _ 28.12.2006 15:09
Ось схоже по темі: брат ніби-то вбив сестру,його за це посадили,
а в результаті вона потім об*явилась живою:
http://www.newsru.com/crime/28dec2006/podr.html
IP: 195.138.81.---
Kotia _ 28.12.2006 09:32
Треба на деякий час легалізувати демократію Громадських Сходів (Віче), на яких могли б висловити свою думку всі, хто вважає, що стосовно них судове рішення є несправедливим (можливо й засуджені у місцях відбування покарання, але вже за іншим механізмом). Коли буде вияснено, який суд чи які конкретні судді чинять не за правом, то до них застосувати найсуворіші міри покарання, аж до пожиттєвого позбавлення волі... Але починати з перевиборів законодавців, бо теперішні навряд чи це зроблять!!!!
IP: .---
aaggaa _ 27.12.2006 18:06
Бо треба зробити люстрацію. Поляки вже зробили двічі! Це дієвий механізм!
IP: .---
aaggaa _ 27.12.2006 18:04
Читайте про наше "правосуддя" і міліцію в книзі Андрія Кудіна: "Як вижити у в'язниці". Купити можна київській Літері на вул Толстого, чи замовити на сайті Кальварії. Російською мовою текст гуляє в мережі.
IP: 10.7.4.---
Bri _ 27.12.2006 12:21
Судді ж не з Марса приїхали - не з Америки заслані. Такі собі спадкоємці інваліда з фінської війни (а були ще угорська, афганська)... багато подій, коли наші сусіди вбивали за наказом і за покликанням. Чого ж тепер дивуватися що доводиться розплачуватися. І старому, і його вбивцям і оточуючим.
IP: 212.86.241.---
Boakonda _ 27.12.2006 09:58
Бледно-синюшная Власть - все сплошь бандиты и они должны сидеть!
IP: 62.221.55.---
SIM _ 27.12.2006 00:47
Ten
"Мда, к сожалению в Украине суды уже давно не место где вершится правосудие, а бизнес для судей!!! И что с этим делать, не знает никто! К сожалению правовым государством Украину назвать нельзя!!!"
"Робити", згідно з ліберальними ідеями, нічого не треба, не можна і не має сенсу. Треба обирати лібералів, а потім дочекатися, поки ті, у кого є гроші, цивілізуються і перестануть замовляти такі рішення. Це повинно статися, бо цивілізування в їх власних інтересах :-;
IP: 195.140.179.---
Придурок _ 26.12.2006 23:32
Ребята, есть такая вешщь, как журналистское расследование. Автор расследовал КОНКРЕТНУЮ историю. И предыдущую тоже. После этих расследований невинные ребята вышли на волю. Разве это не стоит того, чтобы такие статьи писать7
IP: 80.84.184.---
Ten _ 26.12.2006 21:39
Мда, к сожалению в Украине суды уже давно не место где вершится правосудие, а бизнес для судей!!! И что с этим делать, не знает никто! К сожалению правовым государством Украину назвать нельзя!!!
IP: 85.202.212.---
ali-ali _ 26.12.2006 20:35
Станко, не жванди, а почитай краще матеріали про цю справу, які УП писала раніше
IP: 87.238.112.---
Щукар _ 26.12.2006 20:35
А що, у нас невинних не карають?
IP: 212.42.76.---
DON_VOVAN_2 _ 26.12.2006 17:45
Автор "открыл" америку. У тех доказы приняли, а у тех нет. А деньги зачем. За труп кто-то должен сесть. Правильно? ну вот, очередной лузер и сядет, а суду, прокуратуре и обществу - насрать. )))
IP: 195.78.58.---
Станко _ 26.12.2006 15:12
Хм, "автор розслідував дві справи". Як хто? Слідчий, адвокат? До чого ця конкретика у статті? Це що - замовний піар з метою тиску на слідство та суд? І яким боком тут необхідність реформування судової ситеми? Місцевий суд на думку автора виніс неправосудний вирок? То оскаржуйте в апеляційній інстанції, в касаційній, пишіть скарги на непрофесійні та упереджені дії слідчого!! Дуже "цікаво" читати отакі пасажі від людей, які про право знають внаслідок загального рівня освіченості і не більше!!!!