IP: 213.169.66.---
Донський _ 31.05.2007 19:35
А мне больше всего приглянулось прохождение службы - дойти до генерала армии ни дня не прослужив восточнее Москвы и не побывав в "горячих" точках! А ключевые должности проходил по году, чтоб отметка в личном деле была!
IP: 77.123.58.---
Томаш _ 31.05.2007 10:46
поставлену полковником. саме тому, полковник вже мирно спав під час навчань знаючи, що не бачити йому генеральських лампас, як свою потилицю. ось такий славетний шлях пройшов наш герой Кузьмук.
IP: 77.123.58.---
Томаш _ 31.05.2007 10:44
Свого часу. коли тягнув лямку офіцера, я зустрівся з полковником, який під час навчань мирно відпочивав, коли всі льотали. Розговорившись з ним, він повідав мені свій бойовий шлях, на якому став Кузьмук. Одного разу полковник приїхав на перевірку у м. Симферопіль перевіряти частину, якою керував Кузьмук і за результатами перевірки поствив йому "3", а можна було ставити "2". З часом, коли полковника представили на звання генерал-майора, Кузьмук відмовився підписувати, згадавши образу за оцінку по
IP: 193.151.57.---
ygol _ 31.05.2007 10:13
Кузьмук ще одне слово пише українською з російським прононсом: "воєнну", а потрібно - "військову".
IP: 10.91.4.---
Зух _ 30.05.2007 16:46
Дістали!!!Ніколи не любив таких як Кузьмук. Але ліпше кузьмуки чим ті що проти нього на форумі ополчилися. Кузьмуки для суспільства передбачливі і не шкідливі, а ви його "форумні вороги" - підступні і небезпечні, такі як ви - Христа на смерть віддали, від таких як ви - гинуть цілі народи.
IP: 10.91.4.---
Зух _ 30.05.2007 16:42
30.05.07 15:31___VIL100
Страна политических уродов. Министр, яркий представитель - Кучмы-Ющенка-Януковича. Для этих ублюдков - патриотизм, совесть и честность - патриотизм собственного кармана. Как и парламентарии, Выход: валить всех на будующих выборах - гол
Що на це скажеш. Псевдо вибрано вірно. ВІЛ є ВІЛ знищує вся і всіх. Для тих хто не розуміє ВІЛ це СПІД.
IP: 195.64.255.---
Ятрань _ 30.05.2007 15:44
Що ви, люди добрі, так переймаєтесь?
Подобні козачки, як вусатий "кузьма": " Они же в поле лошадей ебу...с!"
Що з них взяти??? Одним словом "БИДЛОТА", тай годі...
IP: 77.122.149.---
VIL100 _ 30.05.2007 15:31
Страна политических уродов. Министр, яркий представитель - Кучмы-Ющенка-Януковича. Для этих ублюдков - патриотизм, совесть и честность - патриотизм собственного кармана. Как и парламентарии, министры "голодают" и получают денежную материальную помощь! Бедные и несчастные "герои нашего времени" живут по шаблону: 5-10 квартир в центре Киева, домик для отдыха в 3-4 этажа с лифтом на берегу Днепра, домик в Карпатах, домик в Крыму. Выход: валить всех на будующих выборах - голосовать против всех...
IP: 193.201.98.---
sonar _ 30.05.2007 15:06
Я щось не зрозумів про доньку?
IP: 10.91.4.---
Зух _ 30.05.2007 14:21
Осінь 2004-Кучма робить Кузьмука міністром оборони - надіючись що той допоможе зберегти владу за допомогою армії. Кузьмук - міністр - армія спокійна - в політику не лізе. Янукович також призначив Кузьмука в уряд по силовому відомству, надіючись що той переможе в двобої за армію з Ющенком. Кузьмук для України, як талісман - поки він в уряді армія проти народу задіяна не буде.
IP: 81.30.164.---
скорпіон _ 30.05.2007 13:48
Кузьмук, ти вже один раз опозорив державу своєю дурістю, кинув її на кілька мільйонів. Коли треба було вимкнути тумблер на станції супроводження, ти замість того бухав. Для чого тебе, відставного швейцара в лампасах, витягнули з нафталіну? Щоб ти знову кудись не туди пальнув і спровокував бійню, це ти можеш. З твоїм реальним послужним списком тільки застрілитися, сиди і не висовуйся, щоб тебе скоріше забули.
IP: 194.153.128.---
ОГОГО _ 30.05.2007 13:42
ху-ху, молодец, правильно указал причину бардака в стране: высокомерие при выпирающей местечковости, офигенная тупость (особенно проявляющаяся при потугах сказать что либо) и полнейшая безответственность на самых отвественных государственных постах. И это не лечится, даже в швейцарских клиниках.
И еще, jdzb прав, на украинском - батальЙон.
IP: 83.170.233.---
рабкондиционера _ 30.05.2007 13:26
30.05.07 13:17 ___Yark
2___рабкондиционера
СерГей Головатый еще и своим языком, думаю, ВЛАДЕЕТ )))
Не интересовался. Может быть, но я не по тем делам..
IP: 192.168.1.---
ЦеговГороховский _ 30.05.2007 13:22
Прапорщик ШМАТКО він і в генеральських пагонах шматко. Лице обличчя видає інтілікт.
IP: 192.168.0.---
Yark _ 30.05.2007 13:17
2___рабкондиционера
СерГей Головатый еще и своим языком, думаю, ВЛАДЕЕТ )))
IP: 10.91.4.---
Зух _ 30.05.2007 12:40
Прочитав все, що думають про армію.
А тепер з свого досвіду. Служив в армії. Був в мене командир. Солдафон. Дуже чіткий і справедливий. Коли взнав що я знаю хімію, математику, літературу - попросив підготувати його до вступу в академію на заочне відділення. Готувати його було важко. Але що сприймав. Намертво. За результатами іспитів прийняли його на стаціонар. Прізвище його- Волосинович. А після нього був інтелігентний алкоголік Попов. Мразь. Дослужився з капітанів до старлеїв. Зрозуміли.
IP: 83.170.233.---
Нарід _ 30.05.2007 12:36
30.05.07 12:17 ___Арій
Чим більше в армії дубів - тим кріпша оборона:-)
Цього дуба скоріше взяли "для мебелі". Воно чим дубовіше, тим в очах СРКунів солідніше виглядає..
IP: 195.114.96.---
word _ 30.05.2007 12:33
спеціаліст по відпрацюванню "больових точок" міністрів :-)
IP: 83.170.233.---
Нарід _ 30.05.2007 12:28
Тобто - охамівший силовик?
IP: 195.114.96.---
word _ 30.05.2007 12:25
Заступник Хама з "силових питагь" :-)
IP: 213.227.210.---
Арій _ 30.05.2007 12:17
Чим більше в армії дубів - тим кріпша оборона:-)
IP: 77.123.191.---
Gostro _ 30.05.2007 12:17
___Нарід
Так Вона загубила свою честь в раньому віці як і її батько
IP: 83.170.233.---
Нарід _ 30.05.2007 12:10
30.05.07 11:42 ___VZZ
Восьма помилка!
А в якій такій середній школі навчається дочка Кузьмука, якщо вона 1984 р.н.?
03.06.07 їй виповниться аж... 23 роки!
Мабуть, по два роки в одному класі бідолашна сидить...
Ні, вона дуже рано вийшла заміж і багато років сиділа у декретній відпустці...
IP: 10.91.4.---
Зух _ 30.05.2007 11:57
30.05.07 11:29 ___Lena21
А получить генерала в армии не такая уж сложная задача.
Ви мабуть з генеральської сімї і виховані на таких легендах. Але син полковника може бути полковником, але генералом ні - бо в генералів є свої діти.
IP: .---
раблампы _ 30.05.2007 11:49
30.05.07 11:29 ___Lena21
@А получить генерала в армии не такая уж сложная задача.@
Да что там дженераль, сейчас за приличный кусок сала можно себе даже дворянский титул присобачить.
А ведь действительно нехило звучит: "шевалье Засуха"... или тот же "светлый князь Пискун"!!!
Эту Засуху хоть в Бриони выряди, хоть в Диора, - все одно мерещится по ведру коровьего навоза в натруженых, мускулистых женских руках.
А кандидат экономических наук Олесик Довгий диссертацию защитил в аккурат через месяц после окончания института. Куда ни ткнись – везде зирки, крылатые прямо с рождения.
Славная у нас Ылита, славная…
IP: 10.1.21.---
VZZ _ 30.05.2007 11:42
Восьма помилка!
А в якій такій середній школі навчається дочка Кузьмука, якщо вона 1984 р.н.?
03.06.07 їй виповниться аж... 23 роки!
Мабуть, по два роки в одному класі бідолашна сидить...
IP: 10.1.21.---
VZZ _ 30.05.2007 11:38
Текст коментаря набирайте тут
IP: 10.234.10.---
Lena21 _ 30.05.2007 11:29
Уровень грамотности напрямую связан с вниманием человека и с возможностью переработать поток информации, при этом запомнить важное.Не знаю кто писал автобиографию, но простить "Людміла" низзя.Как правило такие люди не способены в условиях сильных шумов выделить полезную информацию.Отсюда и имеем проблемы.
А получить генерала в армии не такая уж сложная задача.
IP: 77.123.191.---
Gostro _ 30.05.2007 11:27
Нічого дивного в цьому немає
IP: 10.91.4.---
Зух _ 30.05.2007 11:12
30.05.07 10:50___рабкондиционера
А Головатого чего забыли? Он одних только языков пару знает..
А хіба цей прибулець з інших світів вже став членом Уряду? Поки, що, про таке не повідомляли. А те що він на їх млин ллє воду, то знає за що, таких як Г при коаліції багато.
IP: 83.170.233.---
рабкондиционера _ 30.05.2007 10:50
А Головатого чего забыли? Он одних только языков пару знает..
Сторінки:
← Попередня
Наступна →