IP: 77.123.91.---
Olexandr_Kyiv _ 27.06.2007 14:26
Томенко, ось ще що - не забудь полизати Табачника, коли будете прощатися зі зРадою :))
IP: 77.123.91.---
Olexandr_Kyiv _ 27.06.2007 13:53
Томенко - ти просто непрофесійне НІ В ЧОМУ мудило! Кажу від щирого серця!
Стільки шкоди результатам Майдану, скільки зробив ти - мабуть не зробила навіть Юля разом з Турчиновим взяті разом.
Твоє місце - на звалищі політичного сміття!
Без поваги - Olexandr_Kyiv.
IP: 195.182.192.---
Варвар _ 27.06.2007 12:14
___awb
Знаєш, я не хочу знову цілий день дискутувати,що зробив Ющенко, а що ні, голосуй за Тимошенко і дай Бог аби вона хоч половину зробила того, що він, якщо здобуде таку високу посаду (щиро вірю, що цього не буде ніколи).
IP: 195.182.192.---
Варвар _ 27.06.2007 12:09
TNatali
Юля получила в 1,5 раза больше голосов чем НУ только за счет того, что лила грязь на НУ. Ради Украины ей это ей это простили. И все повторяется. И это предательство.
Абсолютно вірно!
IP: 192.168.0.---
TNatali _ 27.06.2007 11:26
Ребята из БЮТ,
Если вы объявили главным врагом Юща и Ну. И открыто говорите что их надо уничтожить. То скажите чего ради НУ должна с вами дружить?
Вы будете дружить с тем кто поджигает ваш дом и травит вашу собаку?
Вы делаете все, что бы коалиция БЮТ и НУ не состоялась.
Ну не нельзя дружить с людьми, которые вам плюют в лицо.
Юля получила в 1,5 раза больше голосов чем НУ только за счет того, что лила грязь на НУ. Ради Украины ей это ей это простили. И все повторяется. И это предательство.
IP: 172.16.32.---
awb _ 26.06.2007 20:30
__Небайд
Летіли два напильники, один червоний, а другий на південь. Скільки коштує 2 кг бульби, якщо козир черва?
IP: 195.64.227.---
Небайд _ 26.06.2007 20:03
Для __awb, ___PiYrSer, и ___Варвар
Зубы защищают язык уже тем, что иногда его прикусывают, поэтому чем глубже мысль заходит в мозг, тем приятнее выковыривать ее из уха.
И напоследок:
Волк на форуме приглашает зайца на день рождения. Заяц отвечает радостно:
- Спасибо, серый, обязательно приду!
Волк, про себя:
- Так, закусь есть, теперь выпивон надо надыбать!
Удачи, баеньки до завтра.
IP: 172.16.32.---
awb _ 26.06.2007 19:45
До речі, ти так і не відповів, що корисного зробив Ющенко для України. Крім того, що опозорився на всю Європу і світ, а також роздрочив москалів до безумства, напевно нічого.
IP: 195.64.227.---
Небайд _ 26.06.2007 19:45
___Наталья
Что касается «Разумкова» и других подобных соцопросов нужно помнить одно: кто плотит тот заказывает музыку. Вероятно последний - заказывали Регионалы.
Центризбирком сообщает, что предстоящих выборах для упрощения подсчета голосов на юго-востоке будут установлены две урны. Одна - за Регионы, другая - уничтожитель бумаг.
IP: 212.58.178.---
PiYrSer _ 26.06.2007 19:42
___Варвар
Да потомуч-то не люблю когда люди не знают,а говорят,а таких как ты насмотрелся здадут при первой возможности поэтому вам Ющ и нравится.Надо просто отстаивать интересы страны,Вон даже грузин смог свои интересы отстоять и что Путин сделал да ничего,а у нас возможностей гораздо больше.
IP: 172.16.32.---
awb _ 26.06.2007 19:41
Ну невже ти не усвідомлюєш, що потенційне премєрство когось із НУ після минулих виборів суперечило би логіці демократичного процесу? Якби Юля погодилася на таке, як вона могла пояснити такий крок своїм виборцям, набравши в три рази більше голосів ніж НУ? А Єхануров - це один із тих подонків, які перетворили ВАЮ на ту потвору (даруй), якою він став.
IP: 195.182.192.---
Варвар _ 26.06.2007 19:40
Да небуду неочем петь, я за коалицию НУ+БЮТ, понял?
IP: 195.182.192.---
Варвар _ 26.06.2007 19:38
Дурак, ты можешъ нормально общатса или ты из зоны пишеш? В то время была другая политическая ситуация, ты ж видишъ, как сейчас Путин нажимает на Туркменбаши, чтоб весь газ Турменистана покупала Росия или ты не знаеш о том, что Путин недавно турне совершал по Азии по вопросам енергетики? О какой прямой поставке в Украину может бить речь?
IP: 172.16.32.---
awb _ 26.06.2007 19:35
Якраз як патріот вважаю, що різниця між ПР+КПУ і ПР+НУ велика, бо у другому випадку це буде черговою зрадою. Тому й хочу, щоб БЮТ виграв вибори не тільки в ПР, а й у НУ. Бо при такому результаті ВАЮ не зможе пропонувати свої умови (наприклад просувати Порошенка на спікера, чи погрожувати широкою коаліцією). Іншими словами, хочу, щоб у нього не залишилося вибору, окрім як погодитися на обєднання з БЮТ у коаліцію
IP: 212.58.178.---
PiYrSer _ 26.06.2007 19:33
___Варвар
Да ты с-у-к-а первый начнёш петь про коалицию с ПР.
IP: 212.58.178.---
PiYrSer _ 26.06.2007 19:32
Всё понятно со сторонником прав. Ехи я вообще не хочу общаться,Это Ч-м-о ещё ответит за всё что нагородил.Несуны этим занимались лично Безсмертный.
IP: 212.58.178.---
PiYrSer _ 26.06.2007 19:28
___Варвар
Убогий зомби это было 1999 ЕЭСУ уже не существовало.Мы были не зависимы от России получали из Туркмении газ.Могли его продавать.Придурок ты болен или провокатор не хочеш видеть очевидных вещеёй.
IP: 195.182.192.---
Варвар _ 26.06.2007 19:27
___PiYrSer
Хоч ти й не культурний, відповім тобі ще один раз. Я був за те, щоб премєром став Єхануров або Яценюк і зараз це є моє бажання, але не ЮВТ, а про прокладки випускали і про дружбу з Кремлем мені не треба нагадувати, це не Ну робила, до прихильників ПР звертайся.
IP: 195.64.227.---
Небайд _ 26.06.2007 19:24
__Yark Это не оптимизм.
Прогноз основан на анализе предыдущих выборов и не только.
БЮТу тогда никто не давал больше 17%, а в итоге 24%, притом, что 2-3% у них реально украли на юго-востоке. А также у БЮТ на каждых выборах рост + 6-7%. Что касается опросов нужно помнить одно: кто плотит, тот заказывает музыку. В КПУ есть 3% ортодоксов-ностальгитиков. Также, судя по предыдущих компаниях народ не прощает откровенного наеb@льства, поэтому СПУ также пролетает.
IP: 195.182.192.---
Варвар _ 26.06.2007 19:22
___awb
Давай краще молитись,щоб помаранчеві перемогли, от тоді ніяких неприродніх коаліцій не буде, в цьому я впевнений. Якщо ж програють...., ну тоді я не знаю що краще для держави коаліція ПР+КПУ чи ПР+НУ, чесно. А ти як патріот як вважаєш?
IP: 212.58.178.---
PiYrSer _ 26.06.2007 19:22
___Варвар
Убогий какие нападки, ЮВТ не контролирует не одного канала,она в мороз ездила и просто агитирывала,а люди проголосовали потомуч-то за 7 месяцев было сделано всё то чем Ющ может хвастаться ,это всё сделала она.
А в это время кто-то выпускал прокладки с её изображением,говорил про дружбу с кремлём,что она за посаду пойдет в коалицию с ПР,ездил в поддержку Ехи и вывешивал обидные плакаты а по всем каналам грязь.Несунам тогда это не помогла щас тем более хоть пятнадцать мегаблоков соз.
IP: 195.182.192.---
Варвар _ 26.06.2007 19:18
___PiYrSer
Чуєш, навчись розділові знаки ставити, неук, ледве прочитав твій брєд. До чого тут її робота на посаді віце-премєра? Чи не через ЄЕСУ нам Туркменбаші газ постачав, в той час, до сьогодні крапка не поставлена в тій історії. Так що не лізь в далеку історію, бо нема там нічого для Юлі хорошого.
IP: 172.16.32.---
awb _ 26.06.2007 19:17
Ні! Ні в якому разі не подумай, що я вигороджую Мороза. Він один із небагатьох, хто може позмагатися з ВАЮ у подонстві.
IP: 212.58.178.---
PiYrSer _ 26.06.2007 19:13
___Варвар
През который предал людей,Украину,команду не заслуживает уважения.Может тебе напомнить Петю Юща,Андря ,а может дело Гонгадзе как он вышел с довольной физиономией и вещал ,а в это время Третьяков давал откаты чтоб замялись нежелательные последствия.Если ты думаеш что что-нибуть изменится то ты вдвойне лох.Напиши себе на лбу "Не зрадь майдан".
Украина идет дальше выкидывая по пути весь мусор.
IP: 172.16.32.---
awb _ 26.06.2007 19:13
2Варвар
Послухай, друже. Ця дискусія може продовжуватися безкінечно. Я лише хочу, щоб після того як ВАЮ вдруге (чи вже вкотре) вступить в ту саму річку, ти це визнав тут на форумі, чи будь-де інде. Дай Боже, щоб я помилявся, але вірити йому я вже просто не маю сили. А те, що я стояв на Майдані дає мені подвійне право проклинати його за ті помилки,які він допустив.
IP: 195.182.192.---
Варвар _ 26.06.2007 19:10
А що вона могла попосити більше? Щоб президент подав у відставку? І ти чудово знаєш в яких умовах вона обійшла всіх. Простими словами:переп...діла (даруй, переговорила). Постійні нападки на союзників почались одразу після відставки, вона позиціонувала себе як ображену, політика, який в опозиції, а в нас народ таких любить, от і пожалів її.
Ой, ну тільки не треба Мороза оправдовувати, навіть ЮВТ була згодна на Порошенка і нічого поганого не було б якби він спікером був.
IP: 172.16.32.---
awb _ 26.06.2007 19:06
як фактори впливу на президента. Можливо саме тому він і призначив зека премєром. Причому таких факторів є ще декілька.
IP: 212.58.178.---
PiYrSer _ 26.06.2007 19:05
___Варвар
Слушай деятель ты лох или прикидываешся.ЮВТ с Туркмебаши договарилась на поставку газа ещё будучи вице-премьером,вспомни что говорил Ющ в 2006 все помнят,убогий таких как ты мало Ющ в жизни уже не опередит Юлю,на что он способен он показал и завывания по ТВ не помогут.Да и это не главное этого мудака и Яныка выкинуть обоих на пенсию.Потомуч-то при создание коалиции с НУ они опять будут гадить,они ничего не умеют.
IP: 172.16.32.---
awb _ 26.06.2007 19:05
Щодо ЄЕСУ, це було давно і неоднозначно. Не хочу переоцінювати вклад ЮВТ у перемогу ВАЮ на през. виборах, але переконаний, що своєю діяльністю тоді вона спокутувала провину (якщо така була). Росукренерго ж - проблема сьогодення, і те, що я знаю (про Могилевича чи про участь у цій організації Петра Ющенка) знають мільйони людей. Я розумію, чому на це закривають очі - бо немає кому розслідувати цю справу: ЮВТ невигідно знищувати свого останнього потенційного союзника, а ПР використовують ці факти
IP: 195.182.192.---
Варвар _ 26.06.2007 19:03
скористатись наданим шансом, швидкий розкол команди союзників(до якого руку доклали всі і ЮВТ в тому числі, але це ти не визнаєш).
Щодо того чому ти повинен його поважати, ну то хоча б через то що він твій президент, що він патріот, він особистість накінець, я не буду зараз перераховувати дії, що він зробив і які пішли на користь державі, а вони безперечно є в будь-якій сфері.
Я не можу тебе примусити поважати його, але людині, яка стояла на Майдані не личить говорити про нього так як ти, чесно!
Сторінки:
← Попередня
Наступна →