Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Уроки правового лікбезу для фонду "Відродження"

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 193.239.179.---
Yurrr _ 14.08.2007 08:57
Істерична реакція Мінюсту і спроба брутально образити Романова свідчить про його правоту. У мене давно є сумнів в професійній придатності Мінюсту, включно з міністром Лавриновичем, замміністра Богословською, замміністра Бондиком і т.д. А от адвокат, всупереч позиції міністерства, потрібен якраз тоді, коли людину затягли в кутузку і намаються вибити перші свідчення проти себе, а не тільки на більш пізніх стадіях процесу.
IP: 77.123.49.---
8800 _ 14.08.2007 02:08
Объявляю конкурс. Тому хто найдет мой ник на этом сайте де-нибудь еще, кроме этой ветки. Гыыыыыыыыыы
IP: 77.123.49.---
Кабыздох _ 14.08.2007 01:58
А шо такое волнение? Рома романов тут местная достопримечательность? Понял. Про рому плохо пишут токо из минъюста.
IP: 77.123.49.---
Кабыздох _ 14.08.2007 01:55
Гы. У менья нет сикретов ат народа. Хоть мой ИП, пжалуйста. Гыыыыы
IP: 192.168.188.---
8800 _ 14.08.2007 01:40
))))))))))))
IP: 192.168.188.---
Кабыздоx _ 14.08.2007 01:40
я, Лия, сознаюсь в том, что согласна с написанным ниже.
Каюсь. Пишу заявление об уходе.
IP: 192.168.188.---
8800 _ 14.08.2007 01:38
не смешно...
опубликовать бы Ваш ИП из квартиры сотрудника Минюста, чтоб не смешно было чужой ник воровать.
IP: 77.123.49.---
8800 _ 14.08.2007 00:56
Я роман Романов во всем признаюсь. Гы. Токо не бейте.
IP: 77.123.49.---
Кабыздох _ 14.08.2007 00:53
8800

Ни магу. У нас за подделку документов знаете шо бывает? А я малозабезпечений. Гы
IP: 192.168.188.---
8800 _ 14.08.2007 00:40
то Кабыздох
тов. Лия Ильченко, подписывайтесь именем и фамилией. А то придумали себе "Кабыздох"
IP: 77.123.49.---
Кабыздох _ 14.08.2007 00:25
А что, тут типа все юристы? Аж страшно от умища народного, ума ноль а туда же комментировать. Пахари умственного фронта. Гы
IP: 77.123.49.---
Кабыздох _ 14.08.2007 00:19
Мельчает УП, мельчает. Походил тут почитал, понял, что кранты. В смысле умных людей единицы. Потому что как чувак из Видродження в тему реально не въехал. Сопли и слюни про малозабезпеченых, высосал проблемс. А законы чувак почитай, не помешает. Граждантка из минъюста то права
IP: 82.193.99.---
pablo_sk _ 13.08.2007 20:02
Кто знал до сегодняшнего дня кто такая г-ка Лия Ильченко?
После данного перла ее, во всяком случае в среде правозащитников и юристов, знают многие. Трудно себе представить, как можно одной статьей уничтожить свою репутацию (конечно, если таковая имела место быть).
Такое впечаиление, что Лаврик заставили написать "опровержение" девочку, которая ему чай в кабинет носит, используя при этом прямую речь патрона.
Романову - респект. Теперь поди жди - Минюст лишит гражданства.
IP: 195.234.221.---
Zakharov _ 13.08.2007 17:33
Необізнаність і відсутність фахових знань прес-секретаря Мінюсту просто вражає! Безоплатна правова допомога здійснюється за нормативними актами того ж Мінюсту, які абсолютно не працюють, бо передбачають за день праці адвоката 15 грн., а щоб їх отримати - необхідно оформити 3 довідки! Тому і не надається допомога, а не тому, що рівень життя виріс, як стверджує пан Лавринович. Стаття Романова ясно і чітко це показує.
Пропоную юридичним виданням надрукувати два тексти і прокоментувати!
IP: 88.81.224.---
e-elf _ 13.08.2007 15:09
Текст коментаря набирайте тут
IP: 77.121.154.---
ali-ali _ 13.08.2007 15:06
прес-секретарка мінюсту... яка ти все-таки дура.
IP: 194.146.230.---
semenchik _ 13.08.2007 15:04
Мінюст пише "Або не розуміє різницю між особами, затриманими райвідділами, та підозрюваними, обвинуваченими, підсудними чи засудженими в кримінальному процесі. Адже згадана бюджетна програма стосується лише останніх чотирьох статусів"
Читаємо ст. 43-1 КПК України:
підозрюваним визнається: 1) особа затримана по підозрінню у вчиненні злочину Серед прав підозрюв. - мати захисника...., про роз'яснення прав зазнач. в протоколі затримання.
Що за новий статус "затримані райвідділами"?
жах та й годі
IP: 193.238.96.---
Yoda _ 13.08.2007 14:42
нічого нового, той хто спілкувався з держ. органами для себе не відкрив, хіба що деяка істеричність та надмір хамства як на публічний матеріал за підписом конкретного чиновника - на це також потрібно мати добро "тата" ..... ;)))
IP: 62.64.65.---
penguin _ 13.08.2007 14:17
Фігасє відповідь. Я цілком допускаю написання таким тоном, якщо це робить журналіст але так не повинен писати професіонал в області права який предсьавляє МінЮст!!! Це жах.
IP: 213.227.211.---
Booz _ 13.08.2007 13:33
А що дійсно вправно навчились в Мінюсті, то це писати доноси! Чи не розучились...
Замість фахової дискусії суцільні тупі наїзди. Здається, так само нещодавно робив на "Правді" речник Янича. З таким самим результатом. Ці не вчаться і на своїх помилках...
IP: 77.122.43.---
shelya _ 13.08.2007 13:27
Стаття Романа Романова - розумна, доречна, правильна.
Ця стаття пресс-секретаря міністерства - це повна дурня, текст ні про що, переповнений тупим гнівом викритого бюрократа. Таке враження, що Лія Ільченко взагалі не читала статтю Романова, або читала по діагоналі, або читала тільки у пошуках дрібниці, до якої можна причепитись (і не знайшла такої дрібниці!).
Коли нарешті в міністерстві почнуть звертати увагу на реальні проблеми, а не відмахуватися від них?!
IP: 213.154.201.---
slugba _ 13.08.2007 12:47
На захист міністерства...
Про який професійний рівень працівників міністерства можна казати при таких низьких зарплатах (і це в Києві). Але ж на речниках (і інших ключових фігурах) економити не можна, у цьому згоден з усіма попередніми висловлюваннями.
IP: 62.80.161.---
Боруля _ 13.08.2007 12:30
В Мінюсті повні кретини. Захищати когось за 15 грн. повна дурня. Жодної користі ні для клієнта, ні для адвоката. Тому Мінюст скоро вийде на 0. От буде добре з безплатною правовою домогою! Замість того, щоб захищати честь мундира, краще подбайте про підвищення платні. Потрібно лише звернутися до Кабміну і отримати зміни до існуючої вжн постанови. Ви, більше витратили часу на статтю, ніж на таке звернення. Придурки!
IP: 212.109.42.---
Mar_Yan _ 13.08.2007 12:30
прес-секретарю міністра юстиції бажано було б зазинути в словник, щоб осягнути зміст слова "противний" і не вживати його в такому реченні ("Адже в противному випадку слід ...) Все ж таки прес-секретар, ...та і культурі не завадило б повчитись.
IP: 192.168.188.---
Lavriko _ 13.08.2007 12:23
вообще такой вот уровень хамского нападения на журналиста - повод говорить об исключении Министра юстиции из списка кандидатов в депутаты. Калашникова-"зайку" - за рукоприкладство, Лавриновича - за такие вот нападки на здоровую критику.
IP: 195.177.72.---
Sluch _ 13.08.2007 12:21
___Папай
Планове відключення головних систем відповідальних за логіку й етику +5!
:-)))))))))))))))))))))))))))

Ну рідко хто так коротко і влучно може охарактеризувати роботу цілого міністерства.
Браво. Закінчуємо дискусію, товариші, тут додати вже нічого.
IP: 62.244.14.---
SerhiyDyoma _ 13.08.2007 12:20
Романе, треба подякувати Мінюсту за таку віповідь. Це шедевр.
IP: 82.193.99.---
Болт _ 13.08.2007 12:12
Граждане!
Это же и есть уровень нынешнего министра и руководимого им министерства.
Я уже писал в постах, что господин Лавринович избрал стиль работы прикабинетного (читай придворного) адвоката.
А как же Бог высоко, Президент далеко (не его), а тут тот кто платит.
А народ, причем тут народ. Он что ли министра ставит, греет и удаляет.
Министр знает кто платит, тот и прав.
Спросите у любого прохожего, каким жизнено важным азам его научило минюст.
Да где хотя бы один реестр.
Службасс у них
IP: 192.168.188.---
Lavriko _ 13.08.2007 12:11
"автор виявляє критичне неволодіння предметом" - но в ответе так и не указано, в чем именно невладение. В том, что роль Минюста только в уплате счетов адвокатских? Так это просто откровенный софизм. Член КМУ Лавринович, представитель парламентской коалиции как никто имеет возможность менять в этой сфере. И не нужно прятаться за невнятную аргументацию здесь. Огульное некорректное поливание грязью международной институции. Тому, кто писал - 2 балла. Сработали себе "на минус" однозначно.
IP: 10.0.0.---
Северянин _ 13.08.2007 12:06
Автору - Жаль что Вы не смогли скрыть своего раздражения. Возможно, ваш визави действительно не очень профи, но ваш ответ не получился. Хотя правильно, что отвечаете.
IP: 77.122.149.---
Папай _ 13.08.2007 12:00
"Виключення, коли Мін’юст виступав зі спростуванням, складають лічені публікації. Але не тому, що ці матеріали справді вразили. А тому, що свідомо чи несвідомо перекручуючи факти, виступи в пресі шкодили міжнародному іміджу держави або дезінформували суспільство щодо питань, які зачіпають права та інтереси громадян." - що це? Планове відключення головних систем відповідальних за логіку й етику?


IP: 192.168.188.---
8800 _ 13.08.2007 11:52
На сплаті адвокатських рахунків та на звітуванні щодо цих сум роль міністерства починається і закінчується.
- а разработка ПРОЕКТОВ ЗАКОНОВ Минюстом? В т.ч. и проектов Законов об изменении УПК, "Об адвокатуре"?
- почему в избирательный процесс Минюст вмешивается более чем активно (хотя там его ВООБЩЕ не должно быть), а в части обспечения права на защиту граждан ЧЛЕН КМУ (каковым есть министр юстиции) - не обспокоен особо?
- почему такой ХАМСКИЙ стиль ответа? С необоснованными оскорблениями?