Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Як Ющенко і Шуфрич гасили пожежу і штовхали машину

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 91.102.176.---
present _ 24.08.2007 10:35
что же это за страна, если даже из стихийного бедствия политики хотят дивиденты получить.
Это пиар, гнусный, циничный. На фото рядом с президентом стоит чудак, видно охрана, - чего же это он лопатой не машет?
Видать охраняет и даёт ЦУ папе как лопатой махать, чтобы эффектнее выглядело. А фотокора с собой специально взяли, чтобы это шоу заснять и лохам-украинцам показать.
Большие дела делаются так, что об этом узнают лишь спустя много лет. Так что, папик, сиди в своём кабинете и думу думай.
IP: 193.17.208.---
Рубака _ 24.08.2007 03:00
Нормальная естественная реакция нормального мужика.А что тупо распиарили , верняк, не его вина.К тому времени явно уже все наруководили,а стоять как ПОЦ и думать как полуПОЦ парнуться, это врядли. При всех недостатках Ющ не такой! Фтографу повезло! Уникальные фото,исторические! Особенно в тандеме с Шуфрычэм ..Фтограф имеет право опубликовать и гордиться . Надеюсь в будущем и без пожара попрут наш воз в Европу ,при всех разностях.
IP: 194.44.18.---
Tatikaze _ 23.08.2007 23:52
2Outlaw

I said, that you probably trust in " kind tsar ", like many "oranges". But such things does never happen. And the presidents action is the obscene platitude.
Due to some invective words that I used, I've made to you some apologies.
That's all
IP: 77.123.190.---
Marusia911 _ 23.08.2007 14:47
Навіть якщо це й піар - то не найгірший. Тому що хай невелика - але справа. Ви можете Януковича уявити з лопатою? І до того ж така участь - це ще й моральна підтримка пожежникам, які там працюють. Уявіть, як їм важко - по такій неймовірній спеці гасити пожежі! А президент приїхав і підтримав. Це добре.
IP: 77.123.41.---
op _ 23.08.2007 12:50
Простоквашино
IP: 193.239.179.---
Yurrr _ 23.08.2007 12:29
Ющенко - кращий з можливих варіантів лідера для України. Даний сюжет хоч і піар, проте піар заслужений. Приїхав в Ожидів, приїхав на пожежу. Це краще ніж піаритися, прогнувши спину перед "крихіткою Цахес" відомому також як Вовка Путін.
IP: .---
DoneZkiy _ 23.08.2007 10:51
Ющенко монстр! Молодец! На следующих президентских выборах буду голосовать за него!
IP: 10.20.32.---
iOne _ 23.08.2007 09:58
НЕОФИЦИАЛЬНОЕ ЗАЯВЛЕНИЕ ! ;-)
АБСОЛЮТНО НОРМАЛЬНОЙ МИРОВОЙ ПРАКТИКОЙ ПРАКТИКОЙ ЯВЛЯЕТСЯ ПОСЕЩЕНИЕ ПРЕЗИДЕНТОМ ГАРЯЧИХ ТОЧЕК, В ТОМ ЧИСЛЕ И У ВАС НА ИСТОРИЧЕСКОЙ РОДИНЕ, В РОССИИ, ДОРОГИЕ МОИ УКРАИНОЯЗЫЧНЫЕ КАЦАПЫ. А ТОТ ФАКТ ЧТО ЮЩ ПОМАХАЛ ЛОПАТОЙ 3 МИНУТЫ РАЗРЕШАЮ ВАМ НАЗЫВАТЬ ПИАРОМ, ИБО У НАС УКРАИНЦЕВ НЕПРИНЯТО С ЗАСУНУТЫМИ РУКАМИ В КАРМАНАХ СМОТРЕТЬ КАК ДРУГИЕ ПАШУТ.
IP: 85.223.172.---
Alexan _ 23.08.2007 00:40
Прибавилось еще одно погонялово - "ПОЖАРНИК"
IP: 77.123.3.---
Outlaw _ 22.08.2007 23:33
Tatikaze

what?
IP: 193.17.208.---
Buzzer _ 22.08.2007 23:26
Чиста Ленин с бревном.
IP: 212.115.224.---
Наталья _ 22.08.2007 23:10
Голубцы стали работать по-ночам,вот что значить побывал Бренд Фёдорович на политической родине Сталина.Ночью-и мысль жёстче и язык злее. Ничё что Ющ пиарится,зато Бренд Фёдорович за леса помолится перед иконкой со своим изображением-каждому своё...
IP: 194.44.18.---
Tatikaze _ 22.08.2007 22:51
>
Дурненький, ти мабуть ще казочки читаєш та віриш у доброго пана, який особисто приїде і все розсудить і упорядкує?
Якби _воно_ всю ніч відпрацювало, таким чистеньким не було б! Ти хоч раз пожежу бачив? аутлав-туперадло...
Йой забув. Вибачте шановний OutLaw, що звертаюся на "ти". Нам, донецьким бандюкам, так "прівичнєє". Тож зважте на мою низьку культуру...
IP: 193.41.62.---
ГУЦУЛКА _ 22.08.2007 22:34
два клоуни!!! ну нестор це по життю, а цей після презедентських виборів та під керівництвом балогиО, методи сдпу о одні? нестор це партієць, а ющ по вказівках балогО.маємо те що маємо!!!
IP: 77.123.103.---
qzpm _ 22.08.2007 21:44
ЮЩ - ДЫБИЛ. Ну нехай пиар. Ну нехай пачотно для бабушек: "Президент такой мужчына, что сам лопатой махал". Но,там ведь не могла работать авиатехника пока его самолет в аэропорту стоял. Это надо полным пох..стом, чтобы на пожаре, который разростается бегать по лесу и светить рожей в камеры. Отец нации, сцуко. И Нестор с ним такой же клоун. Ну у него по жизни, но Ющ... До чего БалогО человека довел.
IP: 77.123.3.---
Outlaw _ 22.08.2007 21:11
Не "президентська" це робота? Згоден. А хто з вас (чи ваших паханів) здатен на такий "піар"?

А, блакитненькі?
IP: 212.115.224.---
Наталья _ 22.08.2007 21:01
Піар -погоджуюсь.Але разом з тим й вірю,що просто не встояв ,дивлячись на таку біду,по-людськи. Та фото такі справді виглядають ще сумніше,ніж сама пожежа. А шуфричок таки справді міністр надзвичайних ситуацій замкнутого циклу,
IP: 77.122.204.---
Haggard _ 22.08.2007 20:53
шо ж мы за страна, если президент и министр руками работают, а не головой?
IP: 195.189.51.---
DON_VОVAN_2 _ 22.08.2007 18:04
На Харьковщине тоже такую байду делают, палят лес который не стоит в планах по вырубке, а потом рубят свои фирмы. У Кушнарева такая тож была, да и есть наверное но у дочери
IP: 89.162.129.---
Prozerpina _ 22.08.2007 17:39
на боротьбу з пожежею (скільки можна списати коштів на те що було і не було),ще якісь грандіозно надуті проекти.Відзвітувати що кошти фондів витрачено, тому звиняйте...Який же інтерес робити реальні справи якщо ніякого відкату?А як щось, то це все місцеві на дрова.У Карпатах теж з місцевими проблема.Ну ніякого спасу нема.А чиновники бідолаги борються, ночей не сплять.Є таке прислів"я:"Риба гниє з голови".
IP: 89.162.129.---
Prozerpina _ 22.08.2007 17:31
А запобігти лісовим пожежам, в т.ч. і тим, які стались через хоббі Херсонських аборигенів підпалювати ліс, не так вже і складно.Існує така практика як моніторинг лісових площ шляхом відеоспостереження.Одна проблема.Відсутні кошти.А де ж їм взятися?Це ж реально потрібно закупити апаратуру, здійснити пусконалагоджувальні роботи, провести дослідження.Куди легше написати що гроші з фондів МНС, екологічних, місцевих, обласних витрачені на закріплення берегів (вода змила укріплення і не підкопаєшся),
IP: 89.162.129.---
Prozerpina _ 22.08.2007 17:15
Так отож.На Херсонщині є ще хати з глиняною підлогою. Не здивуюсь як місцеві скажуть: "А шо,керівникам можна красти, а простій людини замерзнути чи вмерти з голоду?" Те що пиляють місцеві на дрова, капля в морі в порівнянні з тим, що рубають за згодою чиновників.А взагалі в лісі нічого не буває ЗАДАРМА.Вирубати гектари згорівшого лісу на дрова пересічній людині без ЗГОДИ лісника нереально.Не складе труду перехопити вантажівки з немаркованим лісом, або виявити його на подвір"ї. Було б бажання.
IP: 194.242.118.---
imk _ 22.08.2007 17:03
Піар?... так, можливо, схоже...
якщо не жест відчаю Президента, спостерігаючого безпорадність та жалюгідність надзвичайного міністерства доведеного до ручки одноіменним міністром-шизофреніком, що як та затичка - в кожній діжці
...чи може Нестор Іванович (не Махно) гадає вигорить - саме згасне (головне недорого), це ж не дача залізного прем"єра, той усі нирки повідбиває за таку непонятку у себе вдома
IP: 10.---
8800 _ 22.08.2007 16:50
to Prozerpina: А місцеві люди не розповідали вам про те, як вони гектарами випалюють ліс, щоб потім поспиляти його на дрова? Це таке давнє хоббі мешканців Херсонщини.
IP: 10.1.2.---
dreamovich _ 22.08.2007 16:40
Гарний піар на старті президентської каманії для Ющенка! Тіки от якби він країною міг так наполегливо і ефективно керувати, як пожежі гасить, взагалі було б СУПЕРОВО!
А то демократію таку розвів, що скоро знову наш схід і північ розтягнуть кацапи , південь - турки і румуни, а захід - поляки.
IP: 80.80.80.---
Jugend _ 22.08.2007 16:37
И шо характерно - во комментах СКУНСов не видно. Шо, фанаты, нечего сказать? Патаму шта пиар. И пиар исчо более аццтойный, чем собирание глэчиков на дне Черного моря и рафтинг в Карпатах.
Сторінки:      Попередня      Наступна