Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Іван Малкович: Я ще ніколи не бачив свого молодшого сина таким, як після прочитання останньої книги про Гаррі Поттера

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 93.180.231.---
гуцул26 _ 03.11.2008 20:56
Пане Іване Україна гордиться вами!!!
IP: 212.82.211.---
Nata_lka _ 08.11.2007 15:02
Дякую Вам пане Малковичу, за те, що Ви робите задля української книги та дітей. Вашими книгами можна любуватися, чудові малюнки, вишукані обкладинки та зміст.
Шкода, що таких як Ви одиниці. І усім Шариковим, хто зараз заправляє усе це ... не буду казати до чого. ...вибачте...просто сумно.
А Ви тримайтесь, хоч таких і мало, але є)))))
IP: 91.145.250.---
вермутЪ _ 08.11.2007 09:50
Коли раховитий побачить його обкуреним, ото диво буде.
IP: 77.123.20.---
Zmijuka _ 12.10.2007 20:34
Если Лёва - это классический клинический случай, описанный в специализированной психиатрической литературе, то высоколобые псевдоинтеллектуалы - это просто вредители. Вредят либо сознательно со злым умыслом, либо не понимая того, что государство не построишь на "искусстве для избранных". Нам необходима высококачественная массовая культура. Благодаря таким людям, как Малкович, Украина выживет не смотря ни на что.
Чолом Вам, пане Іване!
IP: .---
al_x _ 09.10.2007 13:22
Я давно не дитина і теж полюбляю інтелектуальні книги і інтелектуальних авторів. Але книги про Гаррі Поттера читаю із задоволенням. А авторці варто віддати належене - вона привернула дітей до читання. Що ж до шановного п. Малковича, то йому лише варто подякувати і віддати уклін за все, що він робить для наших дітей, і для нашої мови.
IP: 88.214.125.---
Антонич _ 30.09.2007 16:41
І останнє, про наших політиків.
Наскільки елегантний ход запропонований Малковичем з Поттером, популяризацією української та бібліотеками. Бери і користуйся (у видавців, думаю, ще з десяток прийомів знайдеться).
Так ні, політики вміють тільки кричати про популяризацію української (яку популяризацію? Її захищати треба, вимре як білоруська в Білорусі. В моєму рідному Київі скрізь чую російську).
Тож замість гасел, підтримували б таких, як Малкович, Капранови і т. д.
IP: 88.214.125.---
Антонич _ 30.09.2007 16:32
Продовження (спеціально для обдарованих):
2. Не став би називати Поттера "кілограмом дурацької книжки" - скоріше це якісна попса (на зразок Мадонни, Мобі. чи в Україні - Океан Ельзи). Отже не треба воротити своє псевдоінтелектуальне рило. Як справедливо написали нижче - Джойса (підставити своє) в дитинстві навряд хто читає
3. Про платників податків. В статті зрозуміло сказано - в Росії підтримають і захищають видавця російськомовних книжок. В т.ч. коштом україно-, ханти-мансі- і т. д. мовних.
IP: 88.214.125.---
Антонич _ 30.09.2007 16:25
Пара коментарів для дебілів (не буду конкретизувати):
1. Малкович і команда помирали, щоб в короткі терміни випустити книгу не для того, щоб утерти носа москалям, а щоб позбутися недобросовісної конкуренції. А саме: ми на російский книжковий ринок майже не впливаємо, а от якби росіяни випустили Поттера раніше, Малкович втратив би половину накладу (він і так втратить через так званих "хохлов", що купуватимуть російський варіант. Я тут нікого не звинувачую, кожен робить свій вибір)
IP: 77.123.166.---
Папай _ 30.09.2007 11:40
Чудовий поет, успішний видавець, раховитий бізнесмен, культурний інтелектуал та й ще українець... декому такий гештальт в одній персоні так очі коле, аж сльози злі капають. Слава п. Малковичу.
А щодо "Гаррі Поттера" - це геніальний твір з довгим читацьким життям.
IP: 194.44.121.---
dariu_s _ 30.09.2007 11:30
Придбав книжку у Львові(біля привокзальної в невеликому магазині) за 50 гр всунули піратську :(( Знавби що піратська...
IP: 77.123.91.---
Darija _ 29.09.2007 14:12
Іван - один з моїх улюблених поетів. Дуже жалкую, що він не пише зараз. Але не втрачаю надії, що триматиму в руках нову поетичну збірку. А поки що - його "З нічних молитов".

Господи, літа стебельце
всели до самітніх душ,
дай кожному звити кубельце,
і не поруш.

Хай кожен в цім світі спасеться,
хай світить з-за темних круч
довкола кожного серця
віри твоєї обруч.

IP: 77.123.217.---
Marynka _ 29.09.2007 12:11
Ви просто молодці!!! Пишаюся, що в Україні є люди, які роблять такі гарні книжки та вчать дітей нашої прекрасної мови. Дякую Вам!!!
IP: 192.168.1.---
_jana _ 28.09.2007 12:41
Один Малкович зробив би в уряді за рік для пропаганди всього українського значно більше, ніж усі до нього за 16 років незалежності.
Якщо Малковичу запропонують стати віце-прем"єром з гуманітарних питань, дай Боже -- йому не варто відмовлятися. А на разі хоч би ті, що цим займаються, прочитали його думки, видали за свої та й почали нарешті працювати.
IP: 77.123.203.---
felis _ 27.09.2007 17:48
Моя дитина в захваті від книжки, вона росте і дорослішає разом з улюбленими героями. Величезна подяка видавцям за саму книжку, фаховий переклад, надзвичайну роботу художника, за те, що ми перші і кращі, тобто ЗА ГОРДІСТЬ ЗА СВОЮ КРАЇНУ. )))
Успіхів пану Івану та його команді!!
IP: 77.123.203.---
felis _ 27.09.2007 17:43
Гаррі Поттер - прекрасна, розумна, глибока, щира і добра книжка. Заявляю це фахово, як філолог і педагог. Якщо хтось бачить в ній цигарки чи макдональдс, це претензії до дзеркала,він там бачить себе. Книжка піднімає важливі для дитини та підлітка питання життя і смерті, добра і зла, дружби, сім'ї, відношень учителя та учня, відповідальності. Всі ці важливі теми подані прекрасною мовою, через живі образи, що розвиваються з книги в книгу, стрімкий сюжет і таємничу і прекрасну чарівність.
IP: 212.90.169.---
Peresich _ 27.09.2007 12:40
___Alex_LoL Да Вы просто молодец !!! А я, киевлянин, разбалован. Не могу читать с экрана. Хоть убейте. Да и за последние 10 лет не так много и купил книг - все больше старыми запасами пользуюсь. Ну и Петровка наша - вот поистине кладезь. Найдется все. Особенно по рядам "неорганизованных курортников", что вдоль дороги с косами, шучу - с книжками стоят. И - тишина...
IP: 195.177.239.---
accord _ 27.09.2007 00:12
Без таких людей, як Малкович, українська книга була б сірою і неяскравою. Велика подяка цьому чоловіку за його видавництво і за його книжки! Це стосоється не тільки книг про пригоди Гаррі Поттера.
IP: 195.177.239.---
accord _ 27.09.2007 00:07
Текст коментаря набирайте тут
IP: 77.121.143.---
bmmt _ 26.09.2007 19:40
абабагаламага зробила для української культури більше, ніж усі міністерства освіти разом узяті за роки незалежності.
IP: 194.50.169.---
Бууу-га-га _ 26.09.2007 18:14
За чудові збірки дитячих віршів і казок українською Малковичу низький уклін. Але за публікацію чортівні під назвою Гаррі Поттер, хай навіть і надзвичайно популярної, як горілка, наркотики чи цигарки - ганьба.
IP: 10.10.0.---
Читачка _ 26.09.2007 17:05
Дякую Малковичу, Морозову і Єрку за гарну книжку!

Купила на презентації за 39 грн ;)

Цікаво було б знати, яким проектом видавництво займеться надалі, і чи буде видавати літературу для підлітків (бо раніше книжки АБАБИ були орієнтовані переважно на дошкільнят)
IP: 62.80.173.---
KoshaTosha _ 26.09.2007 15:57
М-да... Первые три книги прочёл на русском, потом на украинском и сделал для себя однозначный вывод. Читаю "ГП" от "АБАБЫ". Что касается литературной ценности: согласитесь, быть одновременно и детским писателем, и философом -- очень непросто. Поэтому стать в один ряд с Милном и Кэрролом -- дело сложное. А если ваш ребёнок сразу готов к Бодрийару или Кьеркегору -- даже не знаю, хорошо это или не очень...
IP: .---
Alex_LoL _ 26.09.2007 15:52
to Peresich - в нашому місті купити якусь новеньку книжку майже неможливо, треба замовляти, дорого, і без усяких гарантій. Тому останні років 10 я зкачую новинки з онлайн бібліотек і читаю з екрана. Наразі мені не потрібні картинки, цупкий папір, офсетний друк і якась там якісна палітурка. Та й не дуже накупуєш книжок, коли мені потрібна 1 книжка на 2 вечори.
Звичайно, це не стосується книжок для дітей.
IP: 194.44.213.---
YU_2 _ 26.09.2007 15:42
ХОЧУ ПРИДБАТИ ЗБІРКУ І.ФРАНКА (ДИТЯЧІ ВІРШІ , КАЗКИ ) ЦЬОГО ВИДАВНИЦТВА
IP: 212.90.169.---
Peresich _ 26.09.2007 14:50
Вижу, деятельность "А-ба-ба-га-ла-ма-га" вызывает практически общее глубокое одобрение. Всем поклонникам изданий Ивана Малковича - есть довольно неплохая и простая идея. А Вы пропагандируйте деятельность такого хорошего человека и издателя! И ему не помешает. А? Название фильма о Вашем любимце у меня готово: "Быть Иваном МалкОвичем" - по аналогии с американским киношедевром "Быть Джоном МАлковичем". Дарю. Сценарий за Вами. Поклонники, читатели и почитатели всех стран - соединяёйтесь!!!
IP: 10.1.1.---
TiBo _ 26.09.2007 14:25
Пане Іване, дай Боже Вам здоров"я!!! Не звертайте уваги на дурнів, а просто працюйте, бо навіть краплина камінь розбиває. Вам важко, але є десятки тисяч людей, готових вас підтримати! На жаль, поки що вони не при владі. Але Бог добрий!
Нещодавно прочитали з малими "Чарлі й шоколадну фабрику", а також "Матильду". Правильніше було б сказати ПРОКОВТНУЛИ.
ДЯКА ВЕЛИКА за такі переклади!
Я знаю людей, які, живучи в Донецьку, завдяки Вам читають виключно українські варіанти.
IP: 193.239.128.---
PVN _ 26.09.2007 13:52
Носяться із цим Поттером як дурень зі ступою.
Згоден із ___уграїнець - повна дебіліада!
Малкович молодець, а поттеріада - дебіліада...
IP: 212.90.169.---
Peresich _ 26.09.2007 13:30
___Alex_LoL А скільки коштує зараз гарна книжка? І як часто можна дозволити собі таку книжку купити? А російські видання, вибачте, дешевші.

Не извиню и не согласен. Еще в советские, сказочные по части приключений книголюбов, времена родилась такая формулка: на книжке написана стоимость бумаги. А стоимость книги произносится шепотом и на ухо. Хорошая книга всегда практически недешева. Последний пример - биография Есенина издательства "Терра" стоит просто 270 гривен. А это же не альбом Дали...
IP: 85.223.174.---
Калиханка _ 26.09.2007 13:27
to Олекса_Київ
Я придбала останню книгу про Гаррі Поттера на книжковому ринку на Петрівці. Коштує від 40 до 50 грн. Купуйте, читайте, насолоджуйтесь!
IP: 77.123.77.---
KindFreeman _ 26.09.2007 13:13
І ще. У київських магазинах ситуація здебільшого така. Продається українська класика (сучасна теж) і продаються дитячі книжки. Тобто є книжки для дітей (років щонайбільше до семи-восьми), є для шкільної програми :) і є для вузького прошарку читачів-гурманів. Сучасної, якісної масової книжки на українській мові – нехай це буде переклад - майже немає. В мене донька-підліток. Вона та її друзі „ковтають” цікаві їм (!) книжки десятками, але здебільшого російською або у перекладі на російську.
IP: 77.123.77.---
KindFreeman _ 26.09.2007 13:09
Переклад „Гаррі Поттера” вражає своєю живістю і якістю. На превеликий жаль не бачив у магазинах інших перекладів видавництва з „дорослої-дитячої” тематики: фантастики, фентезі. Обов’язково купив би. Я не є прибічником будь-яких адміністративних обмежень щодо використання мов в Україні. Хочеться щоб наші діти були конкурентноспроможними у сучасному глобальному світі. Зовсім інша річ – ПІДТРИМКА продукту, зробленого на європейському рівні. Потрібна прозора, „автоматична” система такої підтримки.
IP: 77.122.29.---
читателль _ 26.09.2007 12:54
Я НЕ ФАНАТ ГАРРИ ПОТТЕРА, но несколько книг читал, в том числе первую - в трех языках, укр. англ. и рус., и шестую - по-русски и по-украински. украинский перевод реально классный, русский отдыхает в коридоре. думаю, просто потому. что укр. перевод - штучный товар, шедевр, а русский - проходная вещь для своих создателей. відтак, малковичу можна лише аплодувати стоячи. а такие господа, как лева - это просто обыкновенный фашизм.
IP: .---
Alex_LoL _ 26.09.2007 12:53
Що може зробити одна дуже хороша книжка на фоні загальної сірості? А нічого. Таких книжок треба мільйони. Причому, щоб були кращі за видані в Росії або деінде. Треба завойовувати ринок, працювати, а не здійснювати "подвиги" на кшталт гарного видання "Поттера" або гарного перекладу "Тачок" або "Реальних кабанів".
А скільки коштує зараз гарна книжка? І як часто можна дозволити собі таку книжку купити? А російські видання, вибачте, дешевші.
Сторінки:      Попередня      Наступна