Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Медведчук не зміг прорвати юридичний фронт

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 77.109.41.---
Єхидний _ 12.10.2007 16:53
Сери собі на голову. По КАСУ такі справи розглядаються за місцем проживання скаржника. Тобі ж порадили, почитай закон.
IP: 193.239.180.---
вермутЪ _ 12.10.2007 14:43
Отже при такій сімейній судовій вакханалії наразі актуальним стає суд Лінча і Кольта. Причому починати треба з суддів.
IP: 89.162.130.---
upsa _ 11.10.2007 18:56
А на що розраховувала ВРЮ, якщо до неї подав позов Бойко, а справу слухав суддя Гирич - його ліпший друзяка - однокурсник? А ви говорите про сімейний підряд в суді батька й сина! Та вся наша судова система кишить такими принципами вирішення справ!
IP: 192.168.1.---
йцу77 _ 11.10.2007 18:45
0 1234 Перед тим як писати до чого тут Личаківський суд, шановний відкрийте КАСу, вдумливо прочитайте і Вам стане все зрозуміло.
Для тих хто не знає Бойко проживає в Личаківському районі м.Львова.
А щодо Портнова та ПЕтрашко то викладене в цій статті лише маленька правдива частина великого айсберга

мені глубоко насрати де проживає ваш Бойко, але метод викладення інформації у вашому коментарі дає підчстави стверджувати, що ви - учасник цього рейдерського процесу (може і зморений тиском суддя
IP: 192.168.1.---
йцу77 _ 11.10.2007 18:43
Перед тим як писати до чого тут Личаківський суд, шановний відкрийте КАСу, вдумливо прочитайте і Вам стане все зрозуміло.
Для тих хто не знає Бойко проживає в Личаківському районі м.Львова.
А щодо Портнова та ПЕтрашко то викладене в цій статті лише маленька правдива частина великого айсберга

мені глубоко насрати де проживає ваш Бойко, але метод викладення інформації у вашому коментарі дає підчстави стверджувати, що ви - учасник цього рейдерського процесу (може і зморений тиском суддя)
IP: 192.168.10.---
БезпартійнийАгент _ 11.10.2007 16:57
Інтернет-сторінку ВВМ закрили передчасно. Її необхідно відновити в повному обсязі, зокрема відновити ФОТОГАЛЕРЕЮ, ПОЛІТИЧНІ КАРИКАТУРИ, ПРОГРАМНІ ЗАСАДИ СДПУ(0), ПАРТІЙНІ ПРАЦІ ЛІДЕРА СДПУ(0) В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ тощо.
Адже це пам'ятка соціал-демократичної культури перехідного періоду, першоджерело праць та об'єктивної інформації про сучасні проблеми об'єднаних соціал-демократів.
ІНТЕРНЕТ-СТОРІНКА необхідна для партійної агітації та ознайомлення громадян із засадничими ідеями СДПУ(0).
IP: .---
zaporozhec _ 11.10.2007 16:44
Писар пише писар маже, так напише як пан скаже.
:):) Закон один для всіх:):)
IP: 62.64.68.---
01234567 _ 11.10.2007 15:36
до ___йцу77.
IP: 195.43.43.---
AdamO _ 11.10.2007 11:43
Знаю только что: Медведчук - сильный и целеустремленный человек (о целях и иных личных качествах сейчас не говорим), Портнов - пАдонок компроментирующий звание юриста, Изовитова - грамотный юрист, но не очень стойкий человек, а Лычаковский суд - один из самых востребованных в 2005 году по рейдерским определениям...
http://www.prevedgame.ru/in.php?id=764394
IP: .---
BSB _ 11.10.2007 11:03
Гарна стаття.
IP: .---
Vuyko _ 11.10.2007 10:51
Ну что, господа непродающиеся жюрналЮгисты?!
Работаете тонко, расчетливо и точечно. Оплата, по всему, видать солидная.
Все это так, конечно, но как можно иначе выжить в этом серпинтарии, не имея чего-нибудь достойного на вооружении в своем арсенале?!
И пусть этим "чем-нибудь" будет даже сам Виктор Владимирович
Наполеон-Буонапартий как-то сказал "Для достижения величия Франции я готов заключить союз с самим Сатаной!"
Хочется верить, что в данном случае речь идет как раз об этом самом величии
IP: 195.189.51.---
DON_VОVAN_2 _ 11.10.2007 10:47
КГ/АМ
IP: 212.90.169.---
Peresich _ 11.10.2007 10:30
11.10.07 09:57 ___Бууу-га-га Они - интернационалисты - не только украинцев, но и всех граждан Украины непременно втянут в эту борьбу за мир. Как та м уПушкина: "... Всяк сущий в ней язык - ... и финн, и ныне дикой тунгус, и друг степей - калмык... " Ведь - дружба не знает границ...
IP: 212.90.169.---
Peresich _ 11.10.2007 10:25
10.10.07 23:52 ___Леонід_Київ Я не прибидняюсь. Просто словоохотливый. Хлебом меня не корми - дай высказаться :))) Цэ пэршэ. Другэ. Впрочем, это у нас сейчас архимодно. Говорильня. Гайд-парк размером в страну.
IP: .---
VNC _ 11.10.2007 10:19
Лівуватий матер"яльчик. Аби не забули що одного (Медведчука), що другого (лещенко).
Скоріш за все сам Медведчук ы ініціюв появу статті. ;)
IP: 212.115.224.---
Наталья _ 11.10.2007 10:14
10.10.07 21:55 ___Бодя
Вкотре викрилися факти спадкоємності СДПУ(о) - БЮТ.

Вспомнилось пророчество Еханурова в2006-"мы станем свидетелями слияния СДПУ(о) с БЮТ".Да и голососвания были в Литвиновском ещё парламенте совместные БЮТ с эсдэками. Хотя.продажные адвокатишки -это ещё ни о чём кроме любым способом подзаработать и не говорит.Но у Юли ТАК ПРОСТО ничего не бывает.Вот и живём так, потому что не экономисты рулят мозгами политиков а продажные юристы.А политики типа сами с усами-экономисты
IP: 194.50.169.---
Тит _ 11.10.2007 10:11
Вірно, Кучму Йуля ненавиділа ще більше ніж Ющенка тому і пристала на бік останнього. А коли Кучму звалили, Ющ перетворився на ворога і конкурента №1. І з Медведчуком вони зійшлися на підставі взаємної ненависті до Юща, адже "ворог мого ворога - мій друг". А Портнов дійсно, справляє враження ще того пройдисвіта.
IP: 62.80.165.---
Bullettooth _ 11.10.2007 10:10
Все тут правильно, только про Изовитову не совсем так - зачем мадам на пенсию, если по ст.6 Закона про ВСЮ достойники могут там крутиться до 65 лет.

А вообще классика - кто такой Гирич, и Лычакивский райсуд м.Львова в юркругах известно прекрасно, кто такой Медведчук - понятно всем, кто такой Портнов и Изовитова -ну это парочка с гостей бала Воланда у Булгакова. Портнов острым оком заметил семейный подряд в райсуде во Львове, скромно умалчивая про насквозь семейные, хозсуды Киева и области.
IP: 194.50.169.---
Бууу-га-га _ 11.10.2007 09:57
депутатами ВР "жертв політичних репресій", проти затвердження Єханурова прем'єром і т.д. А хто більше всіх обурювався звільненням Юлі з посади прем'єра? Вірно - Кравчук, Шурма і її давній друг Шуфрич! А хто тему "платіжок Березовського" в розпал протистояння Тимошенко-Ющенко перший озвучив? Той самий Кравчук! Так що нічого сенсаційного в наведених фактах немає. Юля ще докладе немало зусиль, щоб насолити Ющу, а він - їй. І "боротьба за мир" між ними триватиме до останнього живого українця.
IP: 194.50.169.---
Бууу-га-га _ 11.10.2007 09:48
Те що між БЮТом і СДПУ(о), між Тимошенко и Медведчуком відбувалася тісна, взаємовигідна і плідна (хоча звісно і не афішована) співпраця стала очевидно ще у 2005. Воно і не дивно, адже і Медведчук і Тимошенко ненавидять Юща, так само як і він їх. Інша справа, що остання залдля досягнення своєї мети змушена була грати на його боці і повторювати "ми одна команда". Але варто згадати синхронні голосування БЮТ і СДПУ(о) за звільнення Різака, за недоторканість депутатів усіх рівнів, за взяття на поруки
IP: 81.21.1.---
ПрПреображенский _ 11.10.2007 09:46
НЕ ВСЕРЕМОСЬ!
Заборонений український художник Коляда.
www.kolyada.com
(Запрещенное украинское искусство)


IP: 62.80.165.---
Sanya _ 11.10.2007 09:35
2 ___Справедливый__
Ви мені нагадуєте тих, хто голосував за черновецького. Спочатку привели у владу, а потім руки мили. З такою позицією Вам треба наперед руки щодня мити, а потім каятися на форумі.
IP: 212.115.224.---
Наталья _ 11.10.2007 09:24
10.10.07 21:47 ___ВікВік
1. Хоронить Медведчука ой как рано. Насколько сильно влияние Российской администрации президента на отдельных лиц в украинском политикуме? Настолько же силен и ВВМ
Так Юля хотела перехватить влияние на Медведчука у Российской администрации или отблагодарить Медведчуку за давнишний удачный визит в Россию или она в этой цепочке Медведчук-Кремль сама есть звено? Лис Макакрович оччень за её премьерство сейчас турбуеться...
IP: 77.122.38.---
Орися _ 11.10.2007 06:42
Shock, Ви маєте рацію.
IP: 77.123.220.---
Shock _ 11.10.2007 00:16
Просто наблюдение. Как только нависла реальная угроза над бизнесом РосУкрЭнерго, независимая и неподкупная "УП" взялась активно кусать Юлю.
IP: 77.121.181.---
Леонід_Київ _ 10.10.2007 23:52
Цей аферист Портнов немало наслідив і раніше...
Див.:
http://pravda.com.ua/news/2007/9/12/63820.htm

___Peresich "... Портнова не знаю... "
---Не прибідняйтесь, тему добре знаєте - штук 10 Ваших коментарів при вказаній статті...
IP: 77.123.211.---
Dok _ 10.10.2007 22:59
А я думав,що бандити в тюрьмах.
IP: 212.90.169.---
Peresich _ 10.10.2007 22:23
10.10.07 22:12 ___Справедливый__ Да как Вам сказать... Я руки не мыл и за БЮТ не голосовал -дело не в этом.Статистику не собираю, но чисто эмпирически - то ли по послевыборной инерции,то ли в нон-стопе- чтоб руку не сбить, как в анекдоте про недолив бармена - но в мишени БЮТ поболе будет отверстий, хотя стреляет УП во все мишени... так мне лично кажется... есть некий привкус пристрастности... Портнова не знаю. Юрист может делать все что угодно, кроме - ну вы понимаете... А профессия соблазняет..
IP: 77.91.129.---
йцу77 _ 10.10.2007 22:21
чи може суддям, які, наробивши силу-силенну рейдерських ухвал (а цим славиться Личаківський райсуд), виконуючи нові забаганки київського політичного бомонду свідомо руйнують єдиний конституційний орган, що здатен поставити питання про їх відповідальність? ні в якій мірі не захищаючи Медведчука та його адвокатів, чергове рішення провінційного райсуду, яким вирішується правоздатність конституційного органу відверто смердить нігілізмом і безкарністю
IP: 77.91.129.---
йцу77 _ 10.10.2007 22:15
за дивним збігом обставин громадянина Медведчука, що мешкає у Києві, усуває з посади у ВРЮ, що теж знаходиться у Києві, Личаківський районний суд м. Львова, що має таке ж відношення до до Києва, як арктична станція ім. Вернадського. Цікаво, кому вигідно щоб Вища рада юстиції не працювала? Бойку, якого туди не пускає нескладення ним присяги протягом року(!) у Верховній Раді?
IP: 192.168.188.---
ВікВік _ 10.10.2007 22:12
исходя из того, что есть в статье - Портнов квалифицированно боролся с тем, что сын председателя суда выступал адвокатом при папе-судье. В одном заседании. Вам бы на место стороны, против которой папа-судья и сын-адвокат. Сразу бы поняли многое.
После того, как ВВМ держал Юлю в СИЗО - она - его преемник? Вы чего? а ПРУ и Блок Литвина в таком случае чьи преемники? Наверное, погибшего Черновола или советских диссидентов-интеллигентов? Портнов дружит с Лукаш, он говорил об этом в интервью на УП.
IP: 82.193.99.---
Справедливый__ _ 10.10.2007 22:12
___Peresich, а при чем тут УП?
Значит, по Вашему, в том, что рожа крива - зеркало виновато?!
Я честно признаюсь голосовал на этих выборах за БЮТ, но руки с мылом мыл после этого еще очень долго!
Не было другого выбора - действительно пришлось голосовать за БЮТ, хотя этот блок за редким исключением дерьмо редкое! Просто остальные, из тех у кого были шансы пройти еще хуже! Не доросли мы еще ни до Свободы, ни до Партии Свободных демократов..
А Портнова лично знаю. Таких надо прелюдно вешать!
IP: 212.90.169.---
Peresich _ 10.10.2007 22:04
Эта статья - очевидно - не о Медведчуке.Он мало что собой сегодня представлят и стоит даже не на шахматной доске- где-то за столешницей. Эта статья об адвокате Портнове. Беспринципном и настойчивом в достижении поставленной цели. А цель оправдывает средства. А Портнов беспринципен и подлее бандитов,которые бьют грубо, но открыто.А Портнов нынче БЮТ.Вот такая цепь.Действительно БЮТ для УП, что Карфаген для Катона Старшего.Муляет и покоя не дает.Не я первый на эту предвзятость обращаю внимание...
IP: 194.44.243.---
Бодя _ 10.10.2007 21:55
Вкотре викрилися факти спадкоємності СДПУ(о) - БЮТ.
IP: 192.168.188.---
ВікВік _ 10.10.2007 21:47
1. Хоронить Медведчука ой как рано. Насколько сильно влияние Российской администрации президента на отдельных лиц в украинском политикуме? Настолько же силен и ВВМ.
2. Умение этого человека строить комбинации и их реализовывать невообразимо сильно. Было бы у Ющенко хоть 10 процентов такого умения и силы... Не было бы 111-х номеров в составе парламента у отдельных сил. (((
3. То, что ВВМ ушел с видимых горизонтов должностей никак не означает снижения реального влияния его на процессы. Точно.
IP: 172.20.3.---
Адонай _ 10.10.2007 21:35
Вік Медвечука дозволяє йому ще дригатися, але громадянам цей скомпроментований семіт є небезбечний.
IP: 10.---
лв _ 10.10.2007 21:21
Цікаво, цей Портнов просто так, за своєю недоброю волею, вишукував компромат проти "Любих друзів", чи його підштовхував, можливо, Медведчук? А?
Мало того, що цей Портнов - людина, ну, дуже погана, ще й адвокат нікчемний: адже його компромат не витримав підтвердження ні в одному суді