Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Ілюзія єдності

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 212.90.169.---
Peresich _ 05.11.2007 21:02
Т05.11.07 20:28 ___tobien Еще пару перевыборов- а первыберут к Вашему удивлению опять Костенка, його учня Кириленка, Матвієнка - и подсолнечное масло круто обгонит не только евро и английский фунт стерлингов, но и станет валютным резервом нацбанка... а на пенсию можно будет прокатиться в маршрутке в один конец. Ваш выход - к сожалению - как писали в советских универмагах - где вход... Вместе с вышеперечисленными национал-оболтусами.
IP: 212.1.104.---
tobien _ 05.11.2007 20:28
Колись, в 90-х, проблему роз'єднання вже пробували вирішити набагато принциповіші і ідейніші політики: Левко Лукяненко, Тарас Чорновіл, і їх соратники, котрі відсиділи за ідею по 10-20 років - не вийшло. Від Лукяненка відколовся М.Поровський, від Чорновола - Ю.Костенко. Тепер на розум політиків, (Костенка, його учня Кириленка, Матвієнка) годі і сподіватися... Вихід один - вибирати нових.
IP: 81.21.1.---
ПрПреображенский _ 05.11.2007 10:44
Мистецтво, заборонене в Україні при будь-якій владі чи режимі- www.kolyada.com
IP: 212.90.169.---
Peresich _ 05.11.2007 10:17
05.11.07 10:02 ___ОГОГО Понимаю ход Ваших - точнее, не Ваших - мыслей. Думи мої, думи мої... лихо мені з вами... Или - как сказано в известном анекдоте - а что тут думать? Трусить надо... А превращать Украину в шахматную доску - это чревато. Вот о чем им, пожалуй, действительно стоит поразмышлять.
IP: 194.153.128.---
ОГОГО _ 05.11.2007 10:02
05.11.07 09:21 ___Peresich
ОГОГО А что, собственно, он выиграл?
----------
В обстановке временной импотентности ВР появится запас времени подумать над следующим ходом. Политические "друзья" играют в режиме "блица", а у него есть возможность тянуть следующий ход сколь угодно долго. Вспомните, как ему удалось забирать ходы назад -отменяя указы о внеочередных выборах. Сегодня можно обойти запрет о роспуске в течении года вновь избранной ВР, не допустив принятия присяги 226 депутатами.
IP: 212.90.169.---
Peresich _ 05.11.2007 09:21
Т04.11.07 18:41 ___ОГОГО А что, собственно, он выиграл?
IP: 193.201.26.---
dumai-org-ua _ 04.11.2007 19:24
Об'єднання можливе тільки при співпаданні інтересів. У цих хлопців з блоку НУНС інтереси спільні - влада, посади. Але на всіх не вистачить владних трибун та посад. Тому перспективи об'єднання нульові. Можуть купити декількох ватажків, але то вже буде об'єднання печаток. Іхній ПАПА - ВАЮ міг бі об'єднати неслухняних хлопчаків. Але його інтерес теж тільки влада. Отже і він не допоможе. Якби про країну всі вони подумали - ото б було об'єднання! Але ці мрії не з цими "політиками". Шукаємо нових!
IP: 194.153.128.---
ОГОГО _ 04.11.2007 18:41
В результате выборов выиграл один человек - это ВАЮ. Избиратели сделали невозможным коалицию ПР и КП, а ВАЮ - сделает невозможным коалицию БНУНС-БЮТ.
IP: 79.124.170.---
none_smilodon _ 04.11.2007 15:29
02.11.07 13:11 ___Liz :

УНП це клуб конспомольців-пластунів-розкольників. Які до того ж лузєри. Один раз вони вже відкололись зі своїм БКП - рік трусили обличчям поза парлемантом.
IP: 193.110.113.---
Мое_Мнение _ 04.11.2007 13:18
Как по-моему. Имеем де-жа-вю. Украину опять про- срут. Агония длится так долго только потому, что это многим выгодно. Все ждут, когда половина населения вымрет или выедет отсюда. Все эти объединения - зрелище для тех, кому не хватает хлеба. Давитесь сухариком и мойте для новой лапши уши!
IP: 77.121.181.---
Леонід_Київ _ 03.11.2007 17:11
До теми: автор пише - "Першим бунт на кораблі підняв голова УНП Юрій Костенко..."
---Який там бунт на кораблі?
Костенко вертиться як вуж на сковороді. Він потрапив у ВР в обмін на обіцянку "злити" свою партію у НУНС, чого зовсім не хочуть його партійці.
Й зараз його, бідаку, або піднімуть на вила однопартійці за несанкціонований "злив" рідної партії, або - виженуть із НУНС (і з ВР) за невиконання обіцянок...
IP: 77.121.181.---
Леонід_Київ _ 03.11.2007 17:00
___Муса!
Аллах свідок, ти вже дістав.
IP: 212.9.234.---
Муса _ 03.11.2007 16:45
Так, за бездіяльності Генеральної прокуратури та Конституційного Суду України, 08 грудня 2004 року Верховною Радою України минулого скликання, всупереч конституційного принципу верховенства права, але відповідно горезвісному за радянських часів принципу “політичної доцільності, було прийнято Закон України № 2222-ІV "Про внесення змін до Конституції України", яким, у завуальованій формі, незаконно змінено не тільки конституційний лад, але і виборчу систему країни.
IP: 212.9.234.---
Муса _ 03.11.2007 16:44
Особливу небезпеку для держави та українського народу становить антиконституційна, в багатьох випадках злочинна діяльність прокуратури України, яка повністю деградувала, переродилась і замість державного органу, який здійснює прокурорський нагляд за дотриманням та правильним застосуванням законів органами державної влади, підприємствами та громадянами, перетворилась на злочинне угруповування, яке очолює та «кришує» бандитів при владі.
IP: 212.9.234.---
Муса _ 03.11.2007 16:43
Внаслідок колапсу правоохоронної системи країни, відсутності у державі близько року дієздатних Конституційного Суду і прокуратури, суцільної корумпованості та продажності загальних судів, громадянами України геть втрачено їх конституційне право на захист своїх прав і свобод у справедливому суді.
Метастази корупції, цієї злоякісної хвороби суспільства, вразили і головний мозок держави – верховну владу, Генеральну прокуратуру, СБУ, МВС та Уряд України, що унеможливлює перетворення України в дійсн
IP: 212.9.234.---
Муса _ 03.11.2007 16:02
Неупереджений та об’єктивний конституційно-правовий, у сукупності із суспільно-політичним, аналіз, свідчать, що в Україні тривалий час існує і поглиблюється жорстка конституційна криза, яка полягає в тотальній неузгодженості чинного законодавства Основному Законові держави, вибірковості в застосуванні закону органами державної влади, “силовиками” і судами, не рівно обов’язковості його вимог для громадянина і державника.
IP: 212.9.234.---
Муса _ 03.11.2007 16:02
Вельмишановний пане Президенте України!
Напередодні позачергових парламентських виборів, змушений застерегти Вас, що проведення цих виборів в тотально корумпованій країні, де реально не визнається та не діє конституційний принцип верховенства права, а також за анти конституційно впровадженим, антинародним виборчім Законом, неминуче призведе до нового громадянського протистояння та можливої громадянської війни.
Про це свідчить наступне:
IP: 10.0.30.---
Vonifatij1 _ 03.11.2007 11:56
Никаких коментариев, Вы просто посмотрите, какие "фейсы" эти балбесы наели себе в борьбе за народное счастье.
IP: 195.189.51.---
DON_VОVAN_2 _ 03.11.2007 08:58
ЖЕНСКОЕ СЧАСТЬЕ

Почему никто не хочет дружить с Тимошенко?

http://obkom.net.ua/articles/2007-11/02.1325.shtml

IP: 193.93.109.---
ze2 _ 03.11.2007 05:32
tо Автор
"Розумні вчаться на помилках інших. А як називаються ті, хто їх повторює?"

Ніколи нічому неможливо навчитися на помилках інших. Це дещо спотворений стереотип.
IP: 77.122.95.---
PVN _ 02.11.2007 21:48
"Помаранчеві політики нікколи не домовляться...нікколи..."
IP: 192.168.1.---
орієць-українець _ 02.11.2007 16:01
Василевсові і ОГОГОві.
Хлопці, таку партію вже створено, зараз іде розгортання осередків. Вступайте, хоча це буде й непросто. Якщо захочете - знайдете. Це саме те, про що ви кажете і на що чекає Український Народ.
А Богдан у своїй статті каже правду.
IP: 213.159.247.---
skeptik111 _ 02.11.2007 15:16
Про НУНС особо переживать не стоит.
Ее судьба видна совершенно отчетливо. Пока Ющ у власти - пару лет повыеживаются, покрадут в чиновничье-депутатских креслах. Когда Ющ со свистом пролетит на следующих выборах-быстренько развалится. И х.. с ней!
А вот лидеры наших партий-карликов не пропадут, кто начнет новый проект по "пролезанию без мыла во власть", кто снова будет сляпывать "блок"...
IP: 212.90.169.---
Peresich _ 02.11.2007 15:03
02.11.07 14:49 ___МНС Вы - талант. Смешно и мрачно. В одном флаконе. Так скажу - чего мелят другие присобаченные кем-то - не Вами - ко мне головы - я не в ответе. Одна голова за другую не отвечает. Не такого закону. Росли то мы, может, и вместе, но учились в разных местах и по-разному. Окружающие среды были неодинаковые. А также понедельники и пятницы.
02.11.07 14:45 ___ОГОГО Та читал я того Малькова. В КПИ тетка была - всю жисть в президиумах сидела - типа участница 3 съезда комсомола. Смех.
Сторінки:      Попередня      Наступна