IP: 81.21.1.---
ПрПреображенский _ 05.11.2007 10:31
Мистецтво, заборонене в Україні при будь-якій владі чи режимі- www.kolyada.com
IP: 193.201.26.---
dumai-org-ua _ 04.11.2007 18:44
Автору - не все так радужно. От недемократичности до тоталитаризма - всего несколько шагов, все равно с какой стороны. Если у большинства стран диктатура приходила с люмпенизированной идейной стороны, то у нас может прийти с олигархо-безидейной. Первая держится на страхе и низменных инстинктах (следовательно она неустойчива), вторая - на удовлетворении интересов - и она очень устойчива. А это гораздо опаснее. Так что не успокаивайте людей.
IP: 79.124.139.---
вермутЪ _ 02.11.2007 23:00
Тапиф вільний. Люди п...дять. Ми розвісили вуха. кЕгЕБе.
IP: 77.123.115.---
mix_ko _ 02.11.2007 21:27
Дикість рознуздується! Так що ж Гарант мовчить? Це ж небачено, бігом за ТінПу?
IP: 77.122.50.---
Михельсон _ 02.11.2007 18:27
Космина не був керівником де-факто, а до того ж, був звільнений раніше за мою втечу, що теж вплинуло на факт останньої. Однак не плутайте колонки з блогами! Якщо так цікавитесь моїм приватним життям, незважаючи на свій натуралізм;) звертайтесь і-мейлом, аською чи телефоном; раз маємо стільки спільних знайомих, то вже якось контакти знайдете :)))
IP: 194.30.168.---
Натурал _ 02.11.2007 18:21
Не змогли знайти спільної мови з редактором значить.Так редактором ніби ж був Юрко Космина, Ваш товариш. А з ВВ чому дьору дали? Ви, перепрошую, завжди від чогось тікаєте?
IP: 77.122.50.---
Михельсон _ 02.11.2007 18:08
Натуралу - гм, цікава версія :) Навіть схотілося відповісти, всупереч нормальним традиціям не дискутувати під власними ж текстами :)) Відповідаю: неправда, бо "після" не означає "внаслідок". Як було насправді, знають практично всі колишні "Репортерівці", зокрема дівчата; персонально Штрай ні до чого. Хоча в цілому регулярна поява на сайті ідіотських текстів, що почало відбуватись перед тою моєю втечею, майже рівно два роки тому - це таки відіграло не останню роль :))
IP: 194.30.168.---
Натурал _ 02.11.2007 15:55
Александр, а правда, что Вы с репортера сбежали из-за того, что Алекс Штрай написал резкую статью о фильме "Мастер и Маргарита"? Я вспомнил, как мне одна девушка о Вас рассказала. Как то не вяжется с Вашим образом - такой слабый поступок.
IP: 193.43.95.---
Led_Zeppelin _ 02.11.2007 15:29
...Свобода втрачається поступово...