IP: 194.29.62.---
Карлик _ 25.11.2007 01:25
Cлава Украiнi!(Cкупа сльоза скотилася по обличчю)
IP: 77.123.32.---
Kievlianin _ 23.11.2007 18:07
Хто думає, що Майдан «зробили» політтехнологи, той помиляється. Майдан зробили ми з вами. А те що нами ющі знехтували, зрадили наші почуття і прагнення, то хай буде на його совісті.А ми будемо пам'ятати ТОЙ МАЙДАН. А без нас не було би ні Майдану, ні Ющенка-президента..
Я все життя буду памятати Майдан і всіх вас, ваші очі і обличча!
Я люблю вас всіх, від заходу — до сходу, від півдня — до півночі.
Все одно — з святом вас, браття українці.
Слава Україні!
IP: 195.3.205.---
Yark _ 23.11.2007 13:26
Да, на Майдане было хорошо... Такой светлый дух братства, единомыслия.
Вспомнить приятно.
Но после всего, что произошло после, я туда больше не ходок, разве что на следующую революцию )))
IP: 193.254.219.---
Ellenka _ 23.11.2007 12:21
Знаєте, до сих пір мурашки по шкірі бігають. Я, нажаль, не була на майдані, бо творила революцію у іншому місті, але той дух долітав і до нас. Шкода, що нами так знехтували. Зараз дивлюся на все інакше, крізь призму реалії - скажу, що політтехнологи постаралися на славу, хороший сценарій...
IP: 192.168.1.---
Izkieva _ 23.11.2007 11:50
Зарвавшиюся Власть менять МОЖНО !
И нужно !!!
IP: 192.168.1.---
Izkieva _ 23.11.2007 11:19
После 2004 г. уже никто не скажет,что в Украине нет нации! А призрак "Помаранчевого Майдана" будет витать ещё долго над головами бандитов от Власти, несмотря на их жгучее желание наворованными деньгами перекрасить всё в синий цвет.
История повторяетя, память остаётся!
IP: 195.137.241.---
vasyo _ 23.11.2007 10:22
На плівці видно і мороз, і яскраві, на диво ясні очі людей. Не передає тільки плівка наявності над Майданом янголів України, що своїми крилами оповивали людське море, яке щастя, що ми це відчували!
IP: 193.151.57.---
suscheva _ 22.11.2007 21:12
они никогда нас не поймут
IP: 194.187.229.---
Nekto_V _ 22.11.2007 18:51
ТАК Тернопіль!
ТАК УкраЇна!
Привіт майдану!
IP: 62.244.14.---
rprp _ 22.11.2007 18:33
Це не можна купити, і щоби не натворили наші "керівники", ми проснулись. Не думаю, що за нашого житття пощастить пережити такі емоціїї. Після 2004 ми точно інші, ми інше дихаємо, живемо. Вірю в нашу молодь.Головне-ми можемо самі багато поміняти, це правда. Вітання Ігорю, Павлу та Дмитру , "космічним" програмістам зі Львова. Україна єдина від сходу до заходу. Слава нам!
IP: 62.244.14.---
rprp _ 22.11.2007 18:27
Дивлюся і плакати хочеться. Більше- від рабості і спогадів. Ми почали вчитися тоді не бути рабами. Пам"ятаю,в перший день моя молодша донька збиралася на Майдан ,а я боялась її відпускати (ох, цей страх на тваринному рівні),а вона : " мамо, там ВСІ мої і я буду з ними". І я пішла за нею. Потім жили 10 днів хлопці зі Львова і ми майже не спали, говорили і говорили... Коли запитала успішних, молодих, красивих хлопців, чому вони тут- ніхто не зміг пояснити. Але сказали чітко- ми їхали вмирати.
IP: 85.223.170.---
tangerine _ 22.11.2007 18:09
Так, Гринджоли дуже нам допомогли. Пам'ятаю, як я стояла вночі і в страху на Майдані десь в один із перших днів, і тут повільно їде машина, і з неї я вперше чую цю пісню. І через це стає тепліше, й починаю вірити, що все буде добре. А щодо Пінк Флойд у 2-му кліпі, то All in all Orange Revolution is just another brick in the wall. Ми просто подумали, що це вже ціла будівля, і потім після розчарування й ручки опустили. Так що, панове Народе, будемо добудовувати чи ні?
IP: 10.0.0.---
Uljasja _ 22.11.2007 17:55
Майдан - це переворот нашої свідомості!!!!!!
Ці очі, ці осяяні одухотворені обличчя..
ми інші
і насправді наша гідність, правічна українська гідність, воскресла
я пишаюсь тим, що я українка і ми це зробили
IP: 195.254.142.---
_kozak _ 22.11.2007 17:51
Кліп про революцію трохи не той.Дайош Гринжоли-то був справжній гімн революції!
Класнюцькі були деньки...
IP: 85.223.170.---
tangerine _ 22.11.2007 17:45
Так, це було. І це - реальність. І я відчула себе реальною тоді. І дуже точно у кліпі передано дух Майдану.
IP: 62.149.2.---
tromb _ 22.11.2007 17:21
Даешь революцию! Хочу майдан знову...
IP: 77.122.137.---
блондинка _ 22.11.2007 17:14
Подивилася, і тільки жалію, що мало разів виходила на Майдан, були маленькі діти. Там відчула самі сильні емоції в житті. А моя мама , що приїхала з далекого села сказала, побувала на Майдані, можна й помирати. Слава Україні.
IP: 91.90.17.---
Pavlo_z_Kyeva _ 22.11.2007 17:10
Зі Святом Свободи Духу НАШОЇ НАЦІЇ!
IP: .---
Наливайко _ 22.11.2007 16:55
Вітаю всіх із Днем Свободи.
Так чи інакше, це НАШЕ свято. За нашу і вашу свободу! А також за нас з вами і х... з ними!
До зустрічі на Майдані!
IP: 10.0.0.---
suscheva _ 22.11.2007 16:50
ми молодці, все правильно зробили
IP: 62.80.162.---
Mkta _ 22.11.2007 16:43
Зі Святом! Вже і забув, що масові дії можуть бути щирими за ці три роки клонів-акцій.
IP: 77.90.254.---
Kiev _ 22.11.2007 16:37
С праздничком ! Слава Украине !
IP: 192.168.0.---
nevseremos _ 22.11.2007 16:36
Подивився й душею відтанув трохи!
Слава Україні!
IP: 194.30.168.---
Klp _ 22.11.2007 15:45
Політики прийдуть і підуть, а це залишиться назавжди.
IP: 194.187.229.---
Nekto_V _ 22.11.2007 15:36
Зі святом нас. Українці!