IP: 77.123.100.---
A-Budnik _ 17.12.2007 22:40
Чи буде така людина дбати про добробут простих людей та інтереси держави нашої України. - думаю що НІКОЛИ. То чому ж Ви не хочете думати головою і не піднімете свій зад коли вас кличуть на мітинг. Більшисть тільки сєтує на своє життя і при цьому палець о палець не вдарить щоб його покращити. Громадо! Думаю що владу пора брати в свої руки та наводити лад в нашій ненці Україні. Слава Україні! Слава патріотам України! Єднаймося і тоді все буде добре.
IP: 77.123.100.---
A-Budnik _ 17.12.2007 22:32
"Шановні" державні мужі! Скажіть, а в якій це державі можна проігнорувати указ президента і при цьому не бути притянутим до відповідальності?!? В нашій державі твориться беспредел, беззаконня. До влади дорвалися дерибанщики. А це стало можливо не тому що наші керманичі погані, а ми таки. Громада! Чому Ви обираєте одні і тіж "обличчя" в нардепи? Та якщо в депутата є заводик, фабрика чи якесь родовище, рахунки відкриті в Шенгенській зоні і його діти навчаються за кордоном то чи буде така людина
IP: 217.25.194.---
pruten _ 06.12.2007 08:47
Україні потрібен Піночет, щоб всю оцю свиноту вивести до якогось яру і там її знищити раз і на завжди...
IP: 172.16.19.---
SkyLight _ 30.11.2007 10:26
Після купівлі цього авто співробітникам мінекономіки зрізали заробітню платню, й так найнижчу серед міністерств. Так, аванс, виданий учора зменшився майже на 40%.
Не буду лаятися при дітях і дамах.
І так все зрозуміло.
IP: 192.168.3.---
Бот _ 27.11.2007 09:30
УП жжот! Молодці, частіше повідомляйт про такі факти. Свині - урядовці.
IP: 212.90.169.---
Peresich _ 26.11.2007 10:48
24.11.07 09:45 ___ЛВШ Вы ещё про "птенцов" киНАХА не слышали....... Это следующая бомба.....
Что Вы имеете в виду? КАКИ -ТАКИ ПТЕНЦЫ? И когда "рванет"?
23.11.07 21:41 ___РАБИНОВИЧЬ Ну возили, допустим, Игоря Митюкова в бытность министром как то разок в багажнике. Это что - меняет дело? Где - имение, а где - наводнение?
IP: 82.193.99.---
ЛВШ _ 24.11.2007 09:45
Вы ещё про "птенцов" киНАХА не слышали....... Это следующая бомба.....
IP: 77.122.155.---
Kartkozak _ 24.11.2007 00:50
Класна тачка. Тільки коштує вона тисяч 110-140 зелених. Все інше - понти, відкати, казнокрадство.Коли тендер виграє товариство з обмеженою відповідальністю у якого на рахунку 19 тисяч, то на тендер треба заявляти не Мерседеси, а Таврії нові. Остання якраз коштує місячну платню якихось там кінахів чи конюхів.
IP: 77.122.233.---
РАБИНОВИЧЬ _ 23.11.2007 21:41
Я не очень понимаю о чем мы сейчас говорим. Пройдет месяц и в машину министра экономики занесут в жопу пьяного терёху. И все станет на свои места. Он обблюёт салон и стоимость машины опустится до разрешенных50 тысяч.
IP: 77.122.212.---
Орися _ 23.11.2007 18:26
Для чого сокира? Підігріти їм гузна... тільки на пательні! :-( Хоч одного так підігріти, всі інші шовкові будуть.
IP: 91.90.17.---
Pavlo_z_Kyeva _ 23.11.2007 16:36
Грім, солідарний з Вами, лише сокиром. І то, вони дивитимуться на Вашу сокиру тупими телячими очима і питатимуться: "А шо такоє?! Шо нє так?"
IP: 194.50.169.---
Грім_ _ 23.11.2007 14:56
аморальність і зажерливість якого зростають з кожним роком і нема на це ради. Хіба що як писав Кобзар "добре вигострить сокиру та заходиться вже будить". І вони таки допросяться.
IP: 194.50.169.---
Грім_ _ 23.11.2007 14:52
як "еліта", що живе за наш рахунок не відмовляє собі ні в квартирах на шару для депутатів, ні в найдорожчих службових автах, ні в меблях для своїх кабінетів, вартість яких нерідко перевищує весь річний фонд заробітньої плати працівників середньостатистичної вітчизняної школи, лікарні чи НДІ? І що найбільш прикро, що хоч як при татусю Кучмі так і при Ющенко -синочку, попри обіцянки-цяцянки 2004 року найбільш заможною соціальною групою в державі залишається корумповане чиновництво, нахабність і
IP: 194.50.169.---
Грім_ _ 23.11.2007 14:45
Повністю поділяю обурення більшості присутніх. Пам'ятаю, як роки зо два тому на УТ-1 проводилася благодійна акція зі збору коштів на придбання обладнання для відділення гематології клініки ОХМАДИТ вартістю 1 млн.$. Ведуча і гості розповідали наскільки це важливо і закликали відгукнутися усіх небайдужих. Я тоді подумав, що ж ми за країна така, що навіть сума в 1 млн.$ для обладнання головної дитячої лікарні України виявляється непід'ємною для бюджету і доводиться пускати шапку по колу, в той час
IP: 194.44.253.---
_Volodymyr_ _ 23.11.2007 14:02
Покидаю шановне товариство. Всім порядним людям-вітання та побажання всього найкращого. А Tester21-у бажаю перестати бути роботом-блюстителем так званого "закону". Запам'ятай, дурнику! Закони пишуть можновладці - в основному на обслуговування своїх шкурних потреб. А є ще закон, за яким треба буде відповідати там, за межею. І там - хабарі, маніпуляції, клятви, залякування - НЕ "КАНАЮТЬ"! Якщо ти це зрозумієш - жити будеш легко, радісно і щасливо(бо в тебе - правда), а якщо ні - ..... Вибирай)
IP: 194.50.169.---
Тит _ 23.11.2007 13:50
і купувати його автоподєлки, які навіть автомобілем язик не повертається назвати. Для них - мерси класу S, а для нас - захмарні мита на іномарки! "Еліта" срана!
IP: 194.50.169.---
Тит _ 23.11.2007 13:46
Тестере,а Вам ніколи не спадало на думку, чому це, скажімо, у Швеції, де парламентарі та міністри дістаються на роботу громадським транспортом, а міністерство економіки відсутнє як таке, процвітає ця сама економіка, а рівень життя один з найвижчих у світі?І чомусь відсутність представницьких авто не заважає тим міністрам і депутатам виконувати свої службові обов'язкм і виконувати судячи з усього ефективно.А нас наші номенклатурні засранці змушують підтримувати вітчизняний гавнопром імені Васадзе
IP: 77.122.159.---
Tester21 _ 23.11.2007 13:44
Пропоную замість чергових істерик і переходів на особистості відповісти на два прості питання.
1. Чи має Мінекономіки юридичне право купити Мерс за 970 тис грн? ТАК, і ця відповідь однозначна.
2. Чи має воно МОРАЛЬНЕ ПРАВО це зробити? А от тут вже можливі варіації. Ви вважаєте - не має. Я вважаю, що це не найбільша проблема в діяльності українських міністерств. Але в будь-якому випадку МОРАЛЬНІ застереження мають стати ЮРИДИЧНИМИ - і лише після цього будуть підстави когось засуджувати.
IP: 77.122.159.---
Tester21 _ 23.11.2007 13:40
Можливо, що заміна Мерса на Камрі не вплине на працездатність міністра. Але питання в іншому - ЧИ МАЄ ЗАРАЗ МІНІСТР ПРАВО ЇЗДИТИ НА СЛУЖБОВОМУ МЕРСІ? І відповідь на нього однозначна - має. Існували б законодавчі обмеження (тільки на Камрі, або тільки на Ланосі)- - було б інше ставлення до цього питання. І нагадаю - цей Мерс Кінах в кишені не забере. А щодо "хвилозопії" - хай на велосипеді міністр їздить... Я маю велосипед, але на роботу на ньому не їздив би ніколи - бо не самогубця.
IP: 194.44.253.---
_Volodymyr_ _ 23.11.2007 13:39
2Май. Браво! Прямо - в очко(21) Тестеру!)))))))))
IP: 195.114.130.---
Май _ 23.11.2007 13:35
_Tester21_Желаю вам заработать денег, чтоб купить себе предприятие,нанять руководителя который вместо того чтоб повышать его рентабельность начнёт покупаеть себе дорогие машины,мебель,офисы и всё за ваш счёт,тогда вы сможете гордится пристижным руководителем на умирающем предприятии.
IP: 194.50.169.---
Бууу-га-га _ 23.11.2007 13:33
23.11.07 13:02 ___Tester21
Ви справді вважаєте, що якщо під дупою у якого не-будь кінаха чи толстоухова буде не мерс, а скажімо Тойота "Камрі", він вже" не зможе працювати нормально"? А може насправді проблема наших зверхників і водночас наша біда в тому, що для них державна служба це лише особиста годівниця і не більше?
IP: 91.90.17.---
Pavlo_z_Kyeva _ 23.11.2007 13:31
Тестере,
дійсно, лише "люмпени" можуть перейматися мільярдом народних грошей - Вам, справжнім аристократам думки, такі дрібниці не цікаві.
А мені вони цікаві, поки я заробляю і плачу податки.
IP: 194.50.169.---
Бууу-га-га _ 23.11.2007 13:25
"тендерів", внасдідок яких з держбюджету вимиваються сотні мільйонів гривень, підгодовуються близькі до чиновників комерційні структури,а мордаті міністри та їхня челядь отримують чималенькі відкати. А Кінах - просто шматок лайна, що він вкотре підтвердив.
IP: 194.50.169.---
Бууу-га-га _ 23.11.2007 13:20
23.11.07 12:58 ___Tester21
Добре,що Ви мені пояснили,що"не Кінах відповідає за питання охорони здоров'я",бо я цього не знав.Я ще раз повторю,якщо ви не зрозуміли-існує системна проблема ще на етапі складання держбюджету і кошторисів з одного боку ВР,КМУ,АП,а з другого - лікарень,шкіл,НДІ і т.д., внаслідок чого в бюджеті не виявляється коштів на життєво необхідне обладнання для онкоцентрів, зате достатньо для виконання чиновницьких забаганок. А друга системна проблема - проведення так званих
IP: 195.3.205.---
Yark _ 23.11.2007 13:20
23.11.07 13:17 ____Volodymyr_
Да шо ты самому КиНАХу (под псевдо "Тестер") втолковываешь, почему его жопа в тачке не должна приятно подогреваться? Это бесполезно.
Но одно радует, что Кинах уже пошел на 3 последних буквы своей фамилии.
IP: 194.44.253.---
_Volodymyr_ _ 23.11.2007 13:17
Tester21, а чому в Данії(в одній із самих заможних країн) міністру не "впадло" приїхати на роботу на велосипеді? Чому там, сама популярна машина - "шкода-фабія"? І чому там, коли піднімається шум про тринькання бюджетних коштів(я вже не говорю про конкретні доведені факти) - урядовець подає у відставку? Не знаєш, блаженний? ТОМУ, ЩО ТАМ - МОРАЛЬНІСТЬ, ЧЕСНІСТЬ ТА ПАТРІОТИЗМ ПОЛІТИКА - ЦЕ КАПІТАЛ. На багато поколінь. А ти тут гундосиш про РОБОЧІ ІНСТРУМЕНТИ.
IP: 77.122.159.---
Tester21 _ 23.11.2007 13:08
Продовжу. І люмпен не зрозуміє тих моментів у діяльності влади, за яку цій владі справді треба відрізати яйця іржавим ножем. Зате "мерседесоістерику" він зрозуміє прекрасно. І це знає Сірожа Лещенко, чиї статті - це "Таблоїд", тільки на політико-економічну тему. Тільки замість нижньої білизни "звЬозд" він пише про мерседеси. Справді серйозні економічні речі йому "слабо" розкрутити - та й не потрібне це нікому. А от Мерс, вартість костюма чи трусів - це його тема, тут він на коні.
IP: 193.200.84.---
сирчик _ 23.11.2007 13:06
2 Tester: Гіморой не тільки в Серьожі, й зветься він Кінах-Плющ-Ющ та їм подібні.
IP: 77.122.159.---
Tester21 _ 23.11.2007 13:02
Pavlo_z_Kyeva - так, я вважаю, що представницьке авто для міністра - це абсолютно нормально. Тому що для високопосадовця такого рівня авто - не розкіш, а РОБОЧИЙ ІНСТРУМЕНТ. Авто, водій, кабінет з приймальнею - якщо це все забрати, він просто не зможе працювати нормально. Щодня цей міністр приймає рішення ціною в ДЕСЯТКИ, а то й сотні мільйонів гривень. І на цьому фоні питання якогось мерсика - мізер. Але біда в тому, що економічних питань люмпен не розуміє, і вони для нього - фількіна грамота.
IP: 77.122.159.---
Tester21 _ 23.11.2007 12:58
Бууу-га-га, це не я звужую питання, це ви його невідомо на яких підставах "розтягуєте" на всі світові проблеми. Я аж ніяк не є фанатом Кінаха - але Кінах НЕ ВІДПОВІДАЄ за питання охорони здоров"я - як би ми з вами до нього не ставилися. І ставити йому у вину хворих дітей - це все одно що ставити їх у вину мені чи вам.
ЗІ. Я чомусь не розумію такої пристрасності Лещенка у ставленні до "мерсів з підігрівом". Напрошується одна версія - в Сірожі геморой, і він таким чином сублімує заздрість. :-)
IP: 91.90.17.---
Pavlo_z_Kyeva _ 23.11.2007 12:57
Тестере,
на відміну від Вас у мене нога не підніметься залізти в крадений у народу України Мерседес.
Ви дійсно вважаєте, що це морально і практично необхідно - купувати шикарні авто для міністерств? Невже не краще пустити гроші на діло?
Сторінки:
← Попередня
Наступна →