Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Північний шторм

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 78.25.1.---
Целковский _ 28.11.2007 18:35
зеро
+1
я вам когда-то говорил про диктатуру.. что лучше бы демократию.. и возможности народа не ограничиваются прямым противостоянием.. так это, ВОЛЮ треба народові, хоча б пам'ять про волю )
IP: 78.25.1.---
Целковский _ 28.11.2007 18:31
Дуже, дуже гарний твір..

посмотрю комменты..
IP: 91.90.17.---
Pavlo_z_Kyeva _ 28.11.2007 17:31
зеро
+1
IP: 192.168.3.---
Military _ 28.11.2007 16:33
Гарна стаття.
АЛЕ!!! Армія не є п'яною!

та не все ще розкрадено...
IP: 77.109.40.---
зеро _ 28.11.2007 15:27
Иначе сзади могут вжарить по самые "не балуйся"ТьоркінВ))).Ви дивіться пане,а то і Вас можуть вжарити по самі не балуйся,ото Ви здригнетесь від мазохичного задоволення. А на рахунок статті,і пан ТьоркінВ вказує,що пану Ющенко може досить з себе пана Грушевського корчити,може вже час прийшов з себе робити пана Бандеру,бо якби пану Бандері такі можливості,які були у пана Грушевського,ми б мали і незалежність,і не було б Голодомору і ІІсвітової мабуть теж не було.Це б врятувало мільйони українців.
IP: 192.168.1.---
a23 _ 28.11.2007 14:12
З кацапами треба говорити так, як з ними говорять чеченці.А щодо НАТО-нам треба прикласти всі сили, щоб вступити до цієї організації, інакше ці звірюги будуть пити ще десятиліттями з нас кров. Якщо ми будемо в НАТО, то кацапи будуть з нами рахуватияся так , як вони рахуються з прибалтами. Вся наша біда в тому , що при владі в Україні сидять в основному агенти москви - різна непатріотична погань януковичі,кисельови тощо
IP: 192.168.1.---
a23 _ 28.11.2007 14:00
Гарна стаття. Молодець автор. Кацапи- це вороги нашої незалежності. Бажаю їм 100 чеченських проблем. Суки!!!
IP: 91.90.17.---
Pavlo_z_Kyeva _ 28.11.2007 13:18
До речі , є така думка, що якби Росія напала на Україну - "міжнародна спільнота" б тихо мовчала, смокчучи російський кінець(трубу)
IP: 10.1.2.---
ВикКИЕВ _ 28.11.2007 13:16
алекс(у)23-Не удивляйтесь таким,как"теркинВ".Обыкновенный украинофоб. Такие с большей любовью молятся кремлёвским стенам! При этом их не волнует,как некрофилов,смрад идущий от тех стен. Подонки лежащие там(ленин,сталин,свердлов...) виновные в смерти десятков миллионов украинцев и так бережно,заботливо охраняемые-своим духом сейчас и управляют кремлём.Разве кто- то сказал, что северный сосед отказался от имперских планов?..А шавки из пятой колонны всегда лают-их,иногда,гладят и дают косточку-РТР
IP: 213.227.219.---
алекс23 _ 28.11.2007 12:47
Как можно, жить на этой земле, хамить, плевать, и так ее ненавидить? В своих квартирах эти люди так же себя ведут?......
IP: 195.64.251.---
ТеркинВ _ 28.11.2007 12:28
/Росіяни, що тут пишуть, не варті уваги.../
Вот это я и имел в виду. При такой политике вскоре стратегично важным продуктом для Украины будет даже не сало, а мыло.
IP: 172.16.1.---
Ola-la _ 28.11.2007 12:08
Остапе, підтримую. Росіяни, що тут пишуть, не варті уваги.
Коментар про Зомбулечок та Зомбілюцію - супер.
IP: 194.242.118.---
imk _ 28.11.2007 11:58
на 100% згоден з автором
...
з часом, росіяни самі побачать що "король то голый"
Путін прийшов "нізвідки", туди ж він і піде
шкода нашіх фанів цього "могутнього" непорозуміння кремля, бо вони самі відрікаються від своєї батьківщини - України
невже хтось справді вважає, що прийде добрий російській цар і почне працювати на благо народу колонії?..
IP: 195.248.170.---
karpovichs _ 28.11.2007 11:18
Він дуже любив свою дружину, але...

http://dmytro-bond.narod.ru/tvory/allpoverh.htm
IP: 194.29.62.---
Карлик _ 28.11.2007 11:07
"що українська армія, розкрадена до нитки за часи Кучми"
Таки разграблена.Я в ней служил.ЕЕ и не было - были остатки совецкой армии.
Ты еще забыл одну тактику ведения войны,когда враг(Украина) - немочь и дурак.
IP: 10.1.105.---
OldLion _ 28.11.2007 11:02
Ребята, не надо изобретать велосипед. У Прибалтики есть ядерный щит? Нет и не нужен. А Рассея на прибалтов может только зубами поскрипеть. Почему? Народ в массе един, и страна в хорошей компании. Вот наш путь, ну может быть с поправками на некоторые особенности. России, думаю, никакая активная политика по отношению к Украине не по зубам (то ли ещё, то ли уже), но ситуация как в анекдоте про медведя: поймал, ну веди - не могу, ну иди сам - не пускает.
IP: 195.64.251.---
ТеркинВ _ 28.11.2007 11:01
Холодноярець
/Проблема нашої держави у відсутності політичної нації./
а ее и не будет пока свидомые не осознают что в одиночку гос-ва не построить. Можно игнорировать интересы русских граждан , можно делать вид что идеологическое противостояние на Украине между Востоком и Западом исскуственное т.д. и т.п. все можно- но рано или поздно голову из песка придется вытащить. Иначе сзади могут вжарить по самые "не балуйся" :)))
IP: 195.64.251.---
ТеркинВ _ 28.11.2007 10:52
typo
/не звезди, теркин. не ты один имеешь доступ к телекрану. нам все прекрасно видно, что масковия транслирует про своих соседей ..../
Купи очки, сходи к окулисту. Или перестань смотреть только укр каналы, поставь тарелку. Больше ничего посоветовать не могу.
IP: 77.122.157.---
Kartkozak _ 28.11.2007 09:40
Самі винні, що насуваються на вас такі шторми. Треба діяти, а не базікати. Подавайте до ООН, судів, на РФ тощо. Де ж документи?
IP: 172.24.200.---
Холодноярець _ 28.11.2007 08:53
Як не прикро констатувати, але історія повторюється... Хто читав періодику 1917-1918 років, той знає, про що мова... Кривдик не обкурився, не втік з психіатрички, він просто робить справу, за яку не беруться державні мужі: пише песимістичний прогноз для України. А для нього є усі підстави... Навіть коменти до статті - цьому свідчення. Проблема нашої держави у відсутності політичної нації. На жаль, Бісмарка, який має рецепт для зцілення України, немає.
IP: 213.227.219.---
алекс23 _ 28.11.2007 08:37
Не апельсин - .....Не только "НЕ АПЕЛЬСИН. но и не украинец.
IP: .---
непомєранч _ 28.11.2007 08:25
видати Кривдику берданку шмат сала пляшку горілки та цубулю і призначити першим заступником головнокомандувача помєранчової гвардії під час помєранчової революції Івченка з питань територіальної оборони. Побудувати вежу на кордоні України не меньше Останкінської та довірити Остапу бути смотрящим над ордами москалів що оточили неньку Україну по периметру. Створити міністерство національної пильності та призначити Остапа Кривдика міністром за сумісництвом. Додати до імені його - гроза москалів
IP: 77.123.200.---
Andronik _ 28.11.2007 08:02
Все правильно. Пора зняти рожеві окуляри. Якщо нездала влада, народ має бути готовим захистити свою свободу.
IP: 77.242.163.---
diduhan _ 28.11.2007 01:02
кінцівка утопична... а україн ізараз потрібні активисти мало не в кожній галузі, в кожному виді діяльності, практично всюде, що було перелічено, де домінує росія зараз. на армії їх точно не хватить. хоча б на театр вистачило. чи попс-культурку.
IP: 77.122.77.---
serg_kiev _ 27.11.2007 22:09
to Николаевец
- расписка в собственном крахе. В собственном умении удержать Украину в целости сугубо политическими средствами
абсолютно точно..Предатель на предателе. Ющ уже и забыл (если конечно знал) что такое правовое поле, конституция, права человека. По принципу и методам ( главное политическая целесообразность и любые средства хороши) он ничем от дедушки ленина не отличается. Только мозгами не вышел. Вот СБУ уже шьет нове северодонецкие дела.
IP: 77.122.77.---
serg_kiev _ 27.11.2007 21:58
To автор
вы наверное чего-то апчитались или апкурились. Примите успокоительное, а лучше в дурдоме полечитесь..
To sms
- України.. нам потрібен власний ядерний щит
Ув sms, а кто и как его будет обслуживать, охранять, боеголовки проверять и менять?
Нужен полный ядерный цикл, которого на Украине нет (и не было). Мы скоро будем начало лета определять по взрывам в Новобогдановке, а Вы тут ядерный щит. А то рванем сами себя, вот москали зрадиють....
IP: 77.87.152.---
rombk _ 27.11.2007 20:48
но від того хто ними оперує.
IP: 77.87.152.---
rombk _ 27.11.2007 20:47
А на рахунок заходу, чого ви дивуєтесь, вся його історія-це історія держав які весь час сподіваються на чужу допомогу, а потім всім жаліються на зраду. Від подібного відношення заходу є один рецепт, який слабо починають розуміти в нас, і дуже добре розуміють на заході-головною силою на яку повинна спиратись верхівка суспільства, і політична, і економічна є власний народ-електорат-нація. Бо гроші як багато б їх не було є на сьогодні величиною дуже умовною-яку можна визнавати і не визнавати залеж-
IP: 77.87.152.---
rombk _ 27.11.2007 20:38
Дякую за хорошу статтю Остапе. А проти павловсько-пукінської пропаганди є один метод виключати телевізор. Хоча краще уважно вивчати і навіть показувати уривки на наших каналах - з коментарями грамотних і уважних людей - наприклад - вашими. Повірте під чуйним керівництвом павловського, який настільки проффесійно попрацював на Україні в 2004р. пукін зробить ше стільки маразмів шо роботою ви будете забезпечені довго.
Ше одне паралельно з відеорядом з Росії 2007 добре б дати картинку з III рейху.
IP: 213.227.219.---
алекс23 _ 27.11.2007 20:25
В центре Орды пирамидка стоит, там труппик не дремлет на Запад косит..................Зомбинята, Зомбинеры, Зомбинольцы, Зомбунисты - Наша цель мировая Зомбилюция, мы за ценой не постоим!
IP: 10.1.1.---
typo _ 27.11.2007 19:22
что, лилипутинцы, получили срочный приказ обосрать правдивую статью ? что-то вас тут слетелось как воронья ...
IP: 10.1.1.---
typo _ 27.11.2007 19:21
не звезди, теркин. не ты один имеешь доступ к телекрану. нам все прекрасно видно, что масковия транслирует про своих соседей ....
IP: 192.168.157.---
Северянин _ 27.11.2007 18:17
Автору - Вашу бы фантазию да на благо общества. А так типичное грантоедство. Вот будут еще одни досрочные выборы, вот проблема будет.
Сторінки:      Попередня      Наступна