IP: 194.44.220.---
Иван _ 30.11.2007 13:49
Растащили заводы, фабрики, банки, пароходства, автопредприятия, гостиницы стоимостью на сотни миллиардов долларов уплотив в казну где 1/10, а где 1/1000. А теперь такие умники как Морозов говорят: неоткуда деньги взять. Эх доиграетесь вы хлопцы. Не хотите по хорошему поделиться с нищим народом - появиться новый Ильич - и все нахер отнимут. История вас ничему не учит.
IP: 195.24.158.---
Vik_Dnepr _ 30.11.2007 10:33
Я не вірив, що можна всі вклади повернути за два роки - хоча і голосував за БЮТ. Але все буде добре
IP: 195.254.143.---
юля2007 _ 30.11.2007 09:36
Насправді, ті хто зі слиною на клаві матюкають Морозова, самі не вірять, що вклади колись віддасть БЮТ. Це казки для лохів, які розказують політики і вони набагато тупіші від казок ощадбанку.
IP: 192.168.115.---
кругозор _ 29.11.2007 23:21
а мне не стыдно мне просто хочется ему башку подеребанить козел заказной я не ученный но я нашел бы как вернуть без инфляции основное есть земля которую нужно продать за эти деньги в першую очередь а остальную землю продавать за наличные которые насиление имеет сейчас но они в верху зделают закон что сперва продадуть за наличные которые они наворовали есть предприятия которые можно приватизировать за эти деньги -чеки пусть кто хочет тот и выкупает но в верху нехотят и Юлька незахочет она мелет я
IP: 212.109.39.---
yez _ 29.11.2007 15:05
> це гидка демагогія в стилі "любих друзів". Оцифрувати паперові носії може дівчинка з середньою освітою, тільки посадіть її за комп'ютер з програмою "Fine Reader" вартістю порядку 100$ та сканером за 40$. А головне - небажання віддавати реально існуючі гроші, котрі можна тихо пускати в обіг під відсотки.
IP: 77.242.163.---
diduhan _ 29.11.2007 14:56
Libr, про підлітків стосувалось численних вигуків про міфічних "бізнесюков". які їх вкрали зі сбербанку.
так це просто. а повернення вкладів - це дуже складна задача. якою треба займатись.
єдине гарне, що я бачу в 2 роках, що такий завишений план, може прискорити в цілому виконання цієї задачі, дасть поштовх та імпульс. але чи варто це невиправданих сподівань людей? тих, про чиї листи згадував пан Морозов.
і доречі я гадаю, що власне саме Морозов міг би щось з цим зробити, крім обіцянок.
IP: 193.110.20.---
Libr _ 29.11.2007 14:12
Дідугану
Критикувати коментарі та назавати всіх підлітками - це просто.
Якщо шановний пан Морозов пише статтю про неможливість повернення грошей людям за два роки, хай напише конкретно, в який термін і скільки можна повернути. І тільки не треба фраз "мені не дають, нам заважають".
Все мы белые и пушистые.
IP: 77.242.163.---
diduhan _ 29.11.2007 13:57
розтеревинився щось я, але чи має обов"язково "бажання щось зробити" виключати критичний підхід до утопічності 2-х років?
IP: 77.242.163.---
diduhan _ 29.11.2007 13:54
ще таке враження, що тут підлітки, які не пам"ятають ще савка. бо інакше б наче легко згадати, що вклади з"їла інфляція. до того ж великою мірою ще за існування савка. хто скаже, 5 тищ в 91році ще були великі гроші - може сміливо повертатися до школи. його там явно на уроці математики та історії чекають маріванна з галиною василівною
IP: 77.242.163.---
diduhan _ 29.11.2007 13:49
"хай по безготівковому розрахунку люди отримують товари довготривалового споживання - телевізори, холодильники і т.ін."
тобто ви вважаєте, що на це гроші не потрібні, та інфляцію це не стимулюватиме?
IP: 77.242.163.---
diduhan _ 29.11.2007 13:47
Як людина в здоровому глузді я заявляю, що або Liz нагло бреше, або він в не здоровому глузді. О, ще смарта приєдналась.
Я не знаю як у вашій дійсності, але взагалі-то пан Морозов вже давно не голова СБ.
і ще подумайте скільки часу займе набивання електронного реєстру (навіть за умови, що програмне забезпечення вже існує). ну й далі по тексут у вас там до смішного просто з знаходженням коштів.
IP: 193.110.20.---
Libr _ 29.11.2007 13:42
Згоден с Смарата.
Той, хто не хоче працювати, шукає причини. Той, хто хоче - робе.
На мій, ділетантській погляд, за роки існування України хоч 10% можно було погасити. Не видавайте гроші готівкою, хай по безготівковому розрахунку люди отримують товари довготривалового споживання - телевізори, холодильники і т.ін. Що не можно це вирішити. Не хочуть це вирішити.
IP: 193.239.180.---
вермутЪ _ 29.11.2007 13:24
___tobiaz
А куча державних свят? Там вихідних назбирають. Крім того, в суботу здирбанка працює. Так шо там робочі дні якось по другому рахюють.
Проте все це хня, оскільки державний інфляційний борг ні в одній країні ще не повертався. Держава збанкрутувала -- забудьте.
IP: 217.66.97.---
Смарта _ 29.11.2007 13:23
господин Морозов. Электронный реестр долгов я уверен в разы уменьшит сумму долгов. Что мешает предложить людям варианты выбора: деньги счас, деньги на депозит в любом банке, но в 1у очередь в вашем. Дайте стимулирующий % и ОЩАДБанк получит офигенные кредитные ресурсы, экономика получит кредиты, Банк - получит огромные прибыли, страна не получит инфляции от массовых выплат денег.
Хватит уже людям врать, СДЕЛАЙТЕ ЧТО НИБУДЬ и потом напишите краткую статью с заголовком: "Я СДЕЛАЛ!!!"
IP: 217.66.97.---
Смарта _ 29.11.2007 13:17
господин Морозов - вы демагог. Такая статья нормальна для политика, но ПОЗОР для вас управленца. Вас надо уволить и поставить нормального менеджера способного работать. ЧТО ВЫ СДЕЛАЛИ ДЛЯ РЕШЕНИЯ ДАННОЙ ПРОБЛЕМЫ. Почему за все эти годы не сделан электронный реестр людей которым должна Украина с фиксацией сумм. Что мешает всем сказать, деньги возвращаем только по этому реестру, всем прийти и подтвердить. Срок хранения бумаг, например 5 лет, потом все.
IP: 212.90.168.---
tobiaz _ 29.11.2007 12:11
224 робочі дні вроці - найкраще!
навіть 5*52 =260
- 24 дні відпустки 236
IP: 10.46.30.---
Liz _ 29.11.2007 11:18
Пан Морозов нагло бреше, коли ускладнює до неможливості процедуру повернення вкладів. Я працівник банку з 15 літнім стажем, тому в цій статті пана Морозова бачу лише турботу про власну шкуру і власні прибутки, які дає йому Ощадбанк. Інвентаризація вже проводилася кілька років назад, банк державний і про комерцію в ньому давно не йдеться, хіба що якщо вважати його своєю власністю. І ще можу навести купу аргументів за, але головний - не треба вважати державу своєю кишенею пане Морозов. А Юля права
IP: 77.121.229.---
SurferUa _ 29.11.2007 10:21
Забавляют комментарии на УП из серии "ешь ананасы, рябчиков жуй". Да никуда вы не выйдете, и громкими словами все начнется и закончится. Вместо бессмысленных заявлений лучше учите матчасть, экономику, например.
IP: 89.21.65.---
Campecino _ 29.11.2007 10:03
29.11.07 09:36 ___Д-р
А нет выхода из этой ситуации.Всё ,вклады СБ СССР утрачены навсегда.Это данность и с ней нужно согласиться. Можно конечно не соглашаться и делать это свои предвыборным ходом.Но результатом будет пшик.
IP: 217.27.157.---
yurchor _ 29.11.2007 09:44
Назва цієї статті завжди спливає у мене в пам’яті, коли я бачу фото або телевізійне інтерв’ю з Морозовим. Як сильно йому довелося прогнутися, щоб ПР проголосувала за його призначення? Чи це природна гнучкість?
IP: 77.123.123.---
Д-р _ 29.11.2007 09:36
Звичайно, легко критикувати (причому, як виявляється, пересмикуючи факти). Набагато складніше запропонувати замість скритикованого якийсь інший підхід. Але видатний фахівець Морозов (член наглядової ради банку!) тут безсилий. За час свого перебування на цій посаді лише встиг почитати листи. Втім, якщо їх були тисячі, то все ясно. В той же спосіб, яким рахує пан Морозов, легко встановити, що на це йшов весь його службовий час (і ще не вуистачало).
IP: 194.29.62.---
Карлик _ 29.11.2007 09:33
Сколько каждая из прошедших партий дала обещаний...Пора уже о них забыть со времен Майдана."Бандити сидiтимуть в тюрмах",а прем"эр з Президентом в крiслах.Нащо вiрити в неможливе,якщо треба вимагати те,що за Конституцiэю:украiнськоi мови,житла,медицини,зарплати,тощо!!!Впевнений,що пройде в Парламент та партiя,що буде мати гасло "Четвертуэмо Прем"эра,розстрiляэмо президента,повiсимо опозицiю!"Виконати неможливо(як вклади ощадбанку,подолання корупцii,покращення життя),але народ повiрить!
IP: 193.27.243.---
Saesar _ 29.11.2007 08:54
Цікавий сам факт того, як синячо-кучміське лайно, що мовчало п"ятнадцять років та розкрадало державу, вмить розлилоя гімняною вонню тільки-но з"явилися натяки відсторонити пихаті рила від годівниці! Таки влучно тему піднято!
IP: 192.168.4.---
259 _ 29.11.2007 08:02
Звичайно ж, автор правий. Викинути на ринок таку масу непокритих грошей - це самогубство. Я впевнений, що і у ЮВТ це прекрасно розуміють. І думаю, що це буде щось типу сталінських облігацій безпроцентної позики чи акції підприємств. Але у будь-якому випадку це буде популістська розводка, оскільки облігації держава зможе погашати лише за наявності реальних коштів, а на дивіденди підприємств не дуже розживетесь, це буде середня сума у межах декількох десятків гривень на рік. Одним словом, авантюра
IP: 212.115.231.---
fakt _ 28.11.2007 23:02
52 млн счетов ощадбанка это для кого цифра? деньги ведь были далеко не у всех тем более тысячи рублей(советских).А еще ЮВТ гасила коммунальные долги так что остались копейки тех кто дожил из тех кто успел накопить при совке. Автор за кого нас держит?
Сторінки:
← Попередня
Наступна →