Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Чи існує та звитяга, що об'єднає Україну?

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 212.90.169.---
Peresich _ 03.12.2007 12:11
02.12.07 20:20 _Северянин Що ті римляни убогі...Это я подхватыВАЮ.... тоже прочитал и запомнил еще в школе, при советской власти, в разгар застоя. Только, боюсь, трудно будет излечиться от большевизма. Уж больно на первом этапе соблазнительно просто решаются ВСЕ вопросы. Точнее, они сами собой исчезают - как тени в полдень. А каким соусом этот большевизм прикрыть, какой конфетти припудрить и в какие одежды переодеть - сие уже частности. И чем дольше будет длиться бардак, тем вероятность выше.
IP: 217.12.207.---
Северянин _ 02.12.2007 20:20
02.12.07 15:13 ___Kartkozak - Сначала нужно каждому излечиться от большевизма... А так, какой хрен разница кому выдадут кожанки и маузеры... А они будут говорить ( и уже говорят) на том языке, на каком потребует партия.. І тоді ми заходились, добре заходились. По німецькому показу так заговорили, так що й німець невторопа. А гвалту, а крику і гармонія і сила. Музика та й годі.... Слова классика прочитал и запомнил еще в школе, при советской власти, в разгар застоя. Он предвидел и это.
IP: 77.121.51.---
Kartkozak _ 02.12.2007 15:13
Така звитяга існує. Це СТЯГ! Такий собі дрючок, яким треба бити всіх підряд в Україні. Одних за те що надто рахмані та добренькі за чужий рахунок, а інших за зраду та паразитизм. Досі ми не покарали ворогів України: тих, хто влаштовував геноцид, нищив мову, прагнення до державності, просто нищив нас всіляко. Ми не провели ані санації, ані люстрації. Нацдеми, компрадори, неоліберали спочатку нам несли що те все "не на часі", а потім- вже запізно. А карати злочинців ніколи не пізно.
IP: 85.238.116.---
паровоз _ 01.12.2007 17:10
Що німецькі льотчики аж до кінця 1944 року панували в повітрі над Східним фронтом, а битву під Прохорівкою насправді виграли німці, які втратили незворотно тільки 5 своїх танків проти трьох з половиною сотень (!!!) радянських.

И как нам удалось только в войне победить? Не надо только про горы трупов, которыми забрасывали немцев. Сразу вспоминайте гражданина А.Македонского, который говорил, что чем больше баранов - тем лучше мяснику.

Грабовский тупо поменял кремлевские агитки на амерские.
IP: 212.90.169.---
Peresich _ 30.11.2007 14:24
30.11.07 13:35 ___Северянин А стоит ли удивляться - Вы же помните, кто предлагал Стёпану Богдановичу Лиходееву "лечить подобное подобным..."?
IP: 192.168.157.---
Северянин _ 30.11.2007 13:35
Автору - Вы в пылу подсовываете тенденциозные трактовки... поэтому и возникает недоверие. А силой прижать, врете (извините!) - нет такой силы. Вы остроумно отвергаете сталинизм, и тут же утверждаете , что Ваш большевизм это то что нам надо.
Голодомор должен нас объединить, иначе устроят новый, так же с благими намерениями и великой идей. Давайте не забывать, что фактическими исполнителями были свои, а не придумывать историю о злых дядях солдатах империи....
IP: 77.122.82.---
serg_kiev _ 30.11.2007 13:14
To Берия
Спасибо за ссылки. Очень интересные. Только, кажется, на УП их не очень оценят..
IP: 217.24.160.---
ёрш _ 30.11.2007 09:02
Грабовскому! Если бы не Красная Армия , То дымили бы крематории с вашими соплеменниками от Калининграда до Находки.
IP: 217.24.160.---
ёрш _ 30.11.2007 08:59
Генеральный инспектор бронетанковых войск Германии генерал-полковник Гейнц Гудериан: «В результате провала наступления «Цитадель» мы потерпели решительное поражение. Бронетанковые войска, пополненные с таким трудом, из-за больших потерь в людях и технике на долгое время были выведены из строя. Их своевременное восстановление для ведения оборонительных действий на восточном фронте, а также для организации обороны на Западе, на случай десанта, который союзники грозились высадить следующей весной,
IP: 89.252.10.---
Rpg-71 _ 29.11.2007 23:28
Взагалі то моторошно стає від того що пережили наші предки, скільки життів поклали на алтар виживання, скільки разів обирали між гіршим та ще гіршим. Коли вже народ скине це ярмо огидних пик, що гнали його на забій "За Родіну За Сталіна" тоді а зараз ошукавши до нитки та апелюючи до УПА, Голодомору, клятіх бандерівців, москалів, НАТО, американськіх запроданців, гітлєровскіх пріспєшніков, отєчєствєнаго проізводітєля, свящєннага права собствєнності дограбовує останнє, нищить його ТВАРЮКИ
IP: 194.44.18.---
KOLAY _ 29.11.2007 22:23
В Украине есть две Украины - это факт, до СССР они были разными странами, и победы у них относительно разные, одни ассоциируют себя со шведами, другие с - Петром первым и т.п. Хотя и те, и те - украинцы ... и когда одни начинают говорить, что они больше патриоты и только их цели были правильные, а если с ними не совпадает мнение, то это "пятая колонна" ... так нельзя .. надо компромисс искать .. и вообще, раз так исторически сложилось - значит сегодня надо победы завоевывать(не только в спорте)!
IP: 195.177.222.---
Rpg-71 _ 29.11.2007 18:10
Из 80 фердинандов осталась половина, причем большая часть потерь на совести советской пехоты Порше забыл поставить на Ф пулемет, по тому их жгли бутылками и ранцевыми огнеметами и даже захватили несколько целых (правда уровень немецкого и советского танкистов отличались - их "убили" на марше). Ну а тигров конечно выбили меньше, но они несколько раз попадали на минные поля и большую часть времени занимались ремонтом гусениц, и таки пару штук не смогли вывезти (как с КВ танк есть - тягач забыли
IP: 195.177.222.---
Rpg-71 _ 29.11.2007 17:59
Автор правильно указал цифру безвозвратных потерь немцев под прохоровкой, дело в том, что поле боя осталось за немцами они и вытянули свои подбитые танки и повзрывали подбитые советские, но немцы выдохлись и очень быстро покатились назад, и соответсвенно КА досталась большая часть подбитых немецких танков подготовленных к эвакуации отсюда и 80-100 танков Википедии. А вообще КА еще легко отделалась из 200 пантер у 100 сдохли карбюраторы на марше, 50 подбили 50 осталась в строю,
IP: 212.90.169.---
Peresich _ 29.11.2007 15:52
Т29.11.07 15:04 ___Берия Посмотрите сюда http://mignews.com.ua/
IP: 195.64.251.---
ТеркинВ _ 29.11.2007 15:14
Берия
Действительно, ваши ссылки удалили.
Дублирую
http://www.geocities.com/holod3233/index.html
http://www.geocities.com/holod3233/false-h10.html
IP: 77.121.13.---
Берия _ 29.11.2007 15:04
Отличный, демократичный подход! Браво адмистраторам УП, удалившим неугодные ссылки! Объявим Фритьофа Нансена врагом украинского народа? Когда начнем расстреливать за несогласие с безумным пасечником?
IP: 77.242.163.---
diduhan _ 29.11.2007 14:37
вже час, здається, відкривати фан-клюб Грабовського. автор в кожній статті жжот. тобто вірні питання та вірніта цікаві акценти та відповіді.
IP: 77.121.13.---
Берия _ 29.11.2007 13:56
29.11.07 12:54 ___ТеркинВ
Ющь не лоханулся, это свидома фальсификация. Заметьте, ума у них хватает только на то, чтобы повторять пропаганду доктора Геббельса.
По поводу Прохоровки. А как оценивать битву при Куртрэ, когда фламандцы разгромили французкое рыцарство, а рыцарей погибло не более 10? Как сравнивать танки разных классов - полностью подбитый легкий и поврежденный тяжелый, который не смог продолжать битву? Преведенные цифры касаются танков не подлежавших восстановлению.
IP: 195.64.251.---
ТеркинВ _ 29.11.2007 13:43
незграба
Я имею ввиду только то что написал. Додумывать за меня не надо. Зайди по указанным ссылкам и вы поймете меня.

Украинской Правде
Почему бы вашим журналистам не занятся этой темой? Это будет "бомба". Обличать ложь во всех ее проявлениях (тем более когда она исходит от власти) - что может быть достойней для журналиста?
IP: 192.168.0.---
незграба _ 29.11.2007 13:35
29.11.07 13:24 ___ТеркинВ
" Выставка о голодоморе и др. сопутствующие материалы- это верх цинизма свидомых. "

З цього місця докладніше, будь ласка. Маєте на увазі, що Голодомору не було? Чи як Ваш пост зрозуміти, "несвидомий"?
IP: 195.64.251.---
ТеркинВ _ 29.11.2007 13:24
Гермiт
/Ну ду-у-уже сильний аргумент про одну фотографію!/

Разуй глаза. Внимательно рассмотри сайт. Потрогай фото - за ними следуют ссылки. Зайди на сайт с архивом Ф.Нансена. Это фото голодавших в России.
Ющенко и Ко - позор. Ложью запачкали память умерших. Выставка о голодоморе и др. сопутствующие материалы- это верх цинизма свидомых.
IP: 192.168.10.---
Гермiт _ 29.11.2007 13:13
Також подякую Берії за посилання. Дуже чітко видно кацапські потуги об'явити голодомор вигадкою. Ну ду-у-уже сильний аргумент про одну фотографію!
IP: 192.168.0.---
незграба _ 29.11.2007 12:59
29.11.07 10:51 ___Cruiser38
"Английская «Википедия» утверждает, что потери германской группировки составили от 3 до 80 танков, советской – 200-400. "

5 танків- укладаються в діапазон "від 3 до 80", а 350 танків- в діапазон "200-400". Все правильно. У автора одне джерело інформації, у Вас-інше, але вони одне одному не протирічать. Так що не треба оцього: "Усреднил - історик......".
Математик...
IP: 195.64.251.---
ТеркинВ _ 29.11.2007 12:54
Берия
Спасибо за ссылки. Интересно. Похоже Ющ лоханулся и с выставкой.
IP: 192.168.0.---
незграба _ 29.11.2007 12:30
28.11.07 21:22 ___Николаевец
"..., так и будут дальше скулить про бедную и всеми угнетаемую Украину. А обьединению страны это вряд ли поможет..."

У Вас, конечно, есть предложения по данному вопросу, но Вы их никому не скажете...
IP: 212.90.169.---
Peresich _ 29.11.2007 12:19
Реально не Звитяга , а как минимум 4 Витя-(Ющ., Ян., Бал., Пенз.) Га?
IP: 62.221.53.---
marion777 _ 29.11.2007 10:52
to 29.11.07 10:45 ___МВ"
"Берестечко, Крути, Базар, Голодомор, Великий Терор 1937-38 років… - Помаранчева фарс-revolution - Ги-ги-гиги"- ця фраза належить 28.11.07 18:25 ___avov
Читай уважно.
IP: 217.24.165.---
Cruiser38 _ 29.11.2007 10:51
to_Сергій Грабовський, кандидат філософських наук, член Асоціації українських письменників

під Прохорівкою насправді виграли німці, які втратили незворотно тільки 5 своїх танків проти трьох з половиною сотень (!!!) радянських.
-------------------------------------------------------------------
Английская «Википедия» утверждает, что потери германской группировки составили от 3 до 80 танков, советской – 200-400.
Да!!!..... ценный источник. Вот где собака порылась. Усреднил - історик......
IP: 77.121.13.---
Берия _ 29.11.2007 10:49
Ну и вдогонку о якобы 81 миллионе:
http://i-grappa.livejournal.com/453032.html
Да, Оруэл напророчил уж.
IP: 82.193.99.---
Селянка _ 29.11.2007 10:13
Аби мені хтось пообіцяв:"Якщо будеш запалювати по свічці кожного вечора,то жодний будинок на Україні не злетить в повітря,не буде жахливих аварій на шахтах",як би я бігла до дому кожного вечора.Але ж складається таке враження.ща нам потрібен "поганяло",щоб хоч щось позитивне зробити для країни.Бо всі надбання-це "совьєтьський" матеріальний і культурний спадок,як це не прикро визнавати.
IP: 194.242.118.---
imk _ 29.11.2007 10:04
можна навіть не читати хто автор
все точно, виважено, написано без "заглядання в рота"
поставлено багато питань, та нам усим на них відповідати, нашій "еліті" не до того, вона може тільки "віднімати" та "ділити"
IP: 10.201.190.---
Бомбей _ 29.11.2007 10:04
29.11.07 09:41 ___Peresich Треба надавати перевагу новому поколінню стоматологів :)) старше надто консервативне, а технології як вам відомо на місці не стоять. А взагалі також вважаю , що платити підвищені пенсії людям які більшу частину життя винищували місцеве населення -це нонсенс, а відкрити архіви слід тільки заради того щоб деякі таварісчі не годували людей баснями 50-річної давності обманюючи нове покоління. Росіяни за останні роки в цьому(брехні) "прєуспєлі" Пукін гебіст рулить.
IP: 194.143.147.---
ROMIK1979 _ 29.11.2007 10:02
Текст коментаря набирайте тут
IP: 194.29.62.---
Карлик _ 29.11.2007 10:00
Незважаючи на те,що Францiя була окупована нiмцями,росiяни не осуджують Резiстанс в нелюдському винищеннi французiв в Ельзасi чи Провансi.Тому що НКВД не добралося до Провансу.Та й газ французи не крадуть,населення росiйськомовне не принижують,пам"ятники Ленiну та Косiоровi не зносять,патрiарх РПЦ ФСБ не дав анафему iхньому кардиналу...Може просто не треба пiддаватися впливу чи провокацiям,щоб брати по кровi стали братами по духу
IP: 194.29.62.---
Карлик _ 29.11.2007 09:56
Сергiю,чого ви ображаэте православних комунiстiв?Вони вже звикли до неправди та зверхностi над "невiгласами" та колаборацiонiстами.Украiни не iснувало нiколи в планах побудови Великоi держави.Все створювалося звичайними мужиками з Сибiру,якi вiдразу прониклися ненавистю до окупантiв Польщi,Бiлорусi,Украiни(скiльки процентiв Росii фашисти окупували?)
IP: 212.90.181.---
Hegel _ 29.11.2007 09:50
Замість того, щоб вважати себе носіями древньої духовної культури, яка в певній мірі протистоїть світовому шовінізму і примітивізму, україньці намагаються натомість підтанцьовувати та підспівувати цій гидоті. Доки не побачимо глибинного духовного виміру у власному житті і власній історії, доти за нас це будуть робити інші. Але вже все активне життя буде (досі є) на їх россуд. Ми ніколи не взнаємо історичної правди, якщо не будемо мати власного світогляду.
IP: 195.137.241.---
vasyo _ 29.11.2007 09:49
2 Alex_lol
Тільки не СЕЧІ, а СІЧІ, бо перше - по російськи - моча

А до теми - звісно, не можна жити на кладовищі і дітей ростити теж не можна на могилах
IP: 10.201.190.---
Бомбей _ 29.11.2007 09:44
28.11.07 22:19 ___Мое_Мнение29.11.07 00:26 ___serg_kiev нешановні панове, не пробували знайти собі щось типу "РП"-расєйская правда :) і там гадити "мєстним" авторам і дописувачам, ефекту може було б більше ви ж так обожнюєте все кацапське, а тут сидите на українському сайті і псуєте повітря, якось негарно виходить....
IP: 212.90.169.---
Peresich _ 29.11.2007 09:41
28.11.07 18:12 ___Gostro Нація об'єднається тільки тоді коли ми:1.відкриємо списки всіх КГБістів...2. Заборонимо Компартію 3.Проведем люстрацію 4.націоналізуємо... 5.Бандити будуть сидіти...

Доброе утро! С подписаньицем Вас! А еще я бы просил добавить в список пункт 6. Переписать, провести люстрацию, запретить деятельность и посадить ВСЕХ советских стоматологов-бандитов, поскольку они долгие годы издевались, пытали людей под дрянным новокаином, а нынче улыбаются, гады и обещают рай в кресле.
IP: 88.81.225.---
ВесельчакУ _ 29.11.2007 09:35
Пане Сергію, ну припиніть тільки констатувати. Пропонуйте щось конструктивне.
Сторінки:      Попередня      Наступна